29 marca, godz. 14:00 NDL: Belle Vue Colts – Leicester Lion Cubs Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
7 kwietnia, godz. 16:00 NDL: Leicester Lion Cubs – Edinburgh Academy Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
19 kwietnia, godz. 20:30 NDL: Edinburgh Academy – Oxford Chargers Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
21 kwietnia, godz. 00:00 NDL: Oxford Chargers – Edinburgh Academy Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
21 kwietnia, godz. 16:00 NDL: Leicester Lion Cubs – Middlesbrough Tigers Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
25 kwietnia, godz. 20:30 NDL: Sheffield Prowlers – Middlesbrough Tigers Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
12 maja, godz. 16:00 NDL: Leicester Lion Cubs – Belle Vue Colts Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
19 maja, godz. 16:00 NDL: Leicester Lion Cubs – Sheffield Prowlers Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
19 maja, godz. 16:00 NDL: Oxford Chargers – Middlesbrough Tigers Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
31 maja, godz. 20:30 NDL: Edinburgh Academy – Leicester Lion Cubs Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
7 czerwca, godz. 20:30 NDL: Middlesbrough Tigers – Belle Vue Colts Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
16 czerwca, godz. 16:00 NDL: Oxford Chargers – Belle Vue Colts Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
17 czerwca, godz. 20:30 NDL: Belle Vue Colts – Middlesbrough Tigers Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
23 czerwca, godz. 16:00 NDL: Leicester Lion Cubs – Oxford Chargers Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
28 czerwca, godz. 21:45 NDL: Scunthorpe Stags – Edinburgh Academy Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
6 lipca, godz. 16:00 NDL: Middlesbrough Tigers – Sheffield Prowlers Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
11 lipca, godz. 20:30 NDL: Sheffield Prowlers – Belle Vue Colts Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
12 lipca, godz. 20:30 NDL: Edinburgh Academy – Middlesbrough Tigers Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
13 lipca, godz. 16:00 NDL: Middlesbrough Tigers – Edinburgh Academy Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
14 lipca, godz. 16:00 NDL: Oxford Chargers – Scunthorpe Stags Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
26 lipca, godz. 20:30 NDL: Middlesbrough Tigers – Oxford Chargers Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
2 sierpnia, godz. 20:30 NDL: Belle Vue Colts – Oxford Chargers Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
4 sierpnia, godz. 16:00 National League Riders’ Development Series Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
9 sierpnia, godz. 20:30 NDL: Middlesbrough Tigers – Leicester Lion Cubs Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
22 sierpnia, godz. 20:30 NDL: Sheffield Prowlers – Leicester Lion Cubs Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
23 sierpnia, godz. 20:30 NDL: Edinburgh Academy – Belle Vue Colts Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
25 sierpnia, godz. 16:00 NDL: Oxford Chargers – Leicester Lion Cubs Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
30 sierpnia, godz. 20:30 NDL: Belle Vue Colts – Sheffield Prowlers Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
6 września, godz. 20:30 NDL: Scunthorpe Stags – Oxford Chargers Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
13 września, godz. 20:30 NDL: Edinburgh Academy – Scunthorpe Stags Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
11 października, godz. 20:30 NDL: Belle Vue Colts – Edinburgh Academy Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester