Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Luty 2018

Ligue Nationale de Speedway: Marmande – La Réole

Luty 24, godz. 14:00
Marmande, Francja, Moto-Club Marmandais
Marmande, Francja
Dowiedz się więcej »

Ligue Nationale de Speedway: Marmande – Lamothe Landerron

Luty 24, godz. 16:00
Marmande, Francja, Moto-Club Marmandais
Marmande, Francja
Dowiedz się więcej »
Marzec 2018

Ligue Nationale de Speedway: Lamothe Landerron – Morizes

Marzec 11, godz. 00:00
Lamothe-Landerron, Francja, DMCL Speedway Track, Lamothe-Landerron
Lamothe-Landerron, Francja
Dowiedz się więcej »

Ligue Nationale de Speedway: Lamothe Landerron – La Réole

Marzec 11, godz. 17:00
Lamothe-Landerron, Francja, DMCL Speedway Track, Lamothe-Landerron
Lamothe-Landerron, Francja
Dowiedz się więcej »

Turniej Indywidualny

Marzec 17, godz. 00:00
Ludwigslust, Niemcy, Motodrom
Ludwigslust, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Ligue Nationale de Speedway: Lamothe Landerron – Marmande

Marzec 18, godz. 10:00
Lamothe-Landerron, Francja, DMCL Speedway Track, Lamothe-Landerron
Lamothe-Landerron, Francja
Dowiedz się więcej »

Ben Fund Bonanza

Marzec 18, godz. 14:00
Peterborough, Wielka Brytania, Peterborough Panthers Speedway
Peterborough, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Charity Shield: Belle Vue – Swindon

Marzec 19, godz. 20:30
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Charity Shield: Swindon – Belle Vue

Marzec 22, godz. 20:30
Swindon, Wielka Brytania, Swindon Stadium
Swindon, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Scottish Cup: Glasgow – Edinburgh

Marzec 23, godz. 20:30
Glasgow, Wielka Brytania, Glasgow Tigers Speedway
Glasgow, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

70th Anniversary Celebration

Marzec 23, godz. 20:30
Poole, Wielka Brytania, Poole Stadium
Poole, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Lee Richardson Spring Classic

Marzec 23, godz. 21:00
Lakeside (Thurrock), Wielka Brytania, Arena Essex Raceway
Thurrock, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Ligue Nationale de Speedway: La Réole – Lamothe Landerron

Marzec 24, godz. 00:00
La Réole, Francja, Mijema, La Réole, France
La Réole, Francja
Dowiedz się więcej »

Zenon Plech zaprasza

Marzec 24, godz. 14:30
Gdańsk, Polska, Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego
Gdańsk, Polska
Dowiedz się więcej »

Speedway Best Pairs – Turniej 1

Marzec 24, godz. 17:30
Toruń, Polska, Motoarena Toruń im. Mariana Rosego
Toruń, Polska
Dowiedz się więcej »

90th Anniversary Celebration

Marzec 24, godz. 20:00
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Malcolm Cole Memorial Cup: IT First Eagles

Marzec 24, godz. 20:30
Eastbourne (Hailsham), Wielka Brytania, Arlington Stadium
Hailsham, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Simon Stead Farewell

Marzec 25, godz. 17:00
Sheffield, Wielka Brytania, Owlerton Greyhound Stadium
Sheffield, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Super Mecz: Car Gwarant Start Gniezno – Fogo Unia Leszno

Marzec 25, godz. 17:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska
Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Peterborough – Lakeside

Marzec 25, godz. 20:00
Peterborough, Wielka Brytania, Peterborough Panthers Speedway
Peterborough, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Premier League: Wolverhampton – Poole

Marzec 26, godz. 20:30
Wolverhampton, Wielka Brytania, Monmore Green Dogs
Wolverhampton, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Złoty Kask – Eliminacje 1

Marzec 27, godz. 00:00
Gdańsk, Polska, Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego
Gdańsk, Polska
Dowiedz się więcej »

Złoty Kask – Eliminacje 3

Marzec 27, godz. 00:00
Ostrów Wielkopolski, Polska, Stadion Miejski
Ostrów Wielkopolski, Polska
Dowiedz się więcej »

Złoty Kask – Eliminacje 2

Marzec 27, godz. 00:00
Poznań, Polska, POSiR - Oddział Golęcin
Poznań, Polska
Dowiedz się więcej »

Mecz towarzyski: Birmingham – Coventry

Marzec 28, godz. 20:30
Birmingham, Wielka Brytania, Perry Barr Greyhound Stadium
Birmingham, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Premier League: Swindon – Leicester

Marzec 29, godz. 20:30
Swindon, Wielka Brytania, Swindon Stadium
Swindon, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Knockout Cup PL: Poole – Somerset

Marzec 30, godz. 12:00
Poole, Wielka Brytania, Poole Stadium
Poole, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Easter Chase: Kent – Eastbourne

Marzec 30, godz. 14:00
Kent (Sittingbourne), Wielka Brytania, Central Park Greyhound Track
Sittingbourne, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Ipswich – Lakeside

Marzec 30, godz. 15:15
Ipswich, Wielka Brytania, Foxhall Stadium
Ipswich, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Knockout Cup PL: Somerset – Poole

Marzec 30, godz. 20:30
Somerset (Highbridge), Wielka Brytania, Somerset Speedway
Highbridge, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Scottish Cup: Edinburgh – Glasgow

Marzec 30, godz. 20:30
Edynburg (Armadale), Wielka Brytania, Edinburgh Monarchs Speedway
Armadale, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Lakeside – Ipswich

Marzec 30, godz. 21:00
Lakeside (Thurrock), Wielka Brytania, Arena Essex Raceway
Thurrock, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Ligue Nationale de Speedway: Marmande – Morizes

Marzec 31, godz. 00:00
Marmande, Francja, Moto-Club Marmandais
Marmande, Francja
Dowiedz się więcej »

Internationaler Osterpokal

Marzec 31, godz. 15:00
Güstrow, Niemcy, MC Güstrow
Güstrow, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Złoty Kask – Finał

Marzec 31, godz. 15:00
Piła, Polska, Stadion Żużlowy MOSiR
Piła, Polska
Dowiedz się więcej »

Cumberland Open

Marzec 31, godz. 20:00
Workington, Wielka Brytania, Derwent Park
Workington, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Tyne Tweed Trophy: Berwick – Newcastle

Marzec 31, godz. 20:00
Berwick, Wielka Brytania, Berwick Bandits Speedway
Berwick-upon-Tweed, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Easter Chase: Eastbourne – Kent

Marzec 31, godz. 20:30
Eastbourne (Hailsham), Wielka Brytania, Arlington Stadium
Hailsham, United Kingdom
Dowiedz się więcej »
Kwiecień 2018

Ostersonntag – turniej indywidualny

Kwiecień 1, godz. 00:00
Pocking, Niemcy, Rottal-Stadion
Pocking, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Osterrennen

Kwiecień 1, godz. 00:00
Neuenknick, Niemcy, SC Neuenknick e.V.
Neuenknick, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Tyne Tweed Trophy: Newcastle – Berwick

Kwiecień 1, godz. 19:30
Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania, Newcastle Greyhound Stadium
Newcastle upon Tyne, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Prague Open

Kwiecień 7, godz. 15:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji

Kwiecień 8, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Bystrická 37
Žarnovica, 966 81 Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Kwiecień 10, godz. 00:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska
Dowiedz się więcej »

Ligue Nationale de Speedway: La Réole – Morizes

Kwiecień 14, godz. 00:00
La Réole, Francja, Mijema, La Réole, France
La Réole, Francja
Dowiedz się więcej »

Ligue Nationale de Speedway: La Réole – Marmande

Kwiecień 14, godz. 00:00
La Réole, Francja, Mijema, La Réole, France
La Réole, Francja
Dowiedz się więcej »

Brązowy Kask – Eliminacje 1

Kwiecień 17, godz. 00:00
Lublin, Polska, Motor Lublin S.A.
Lublin, Polska
Dowiedz się więcej »

Brązowy Kask – Eliminacje 2

Kwiecień 17, godz. 00:00
Rybnik, Polska, Stadion ROW Rybnik
Rybnik, Polska
Dowiedz się więcej »

Brązowy Kask – Eliminacje 3

Kwiecień 17, godz. 00:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 1. turniej

Kwiecień 18, godz. 18:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Srebrny Kask – Eliminacje 1

Kwiecień 20, godz. 00:00
Opole, Polska, Stadion Żużlowy W Opolu
Opole, Polska
Dowiedz się więcej »

Srebrny Kask – Eliminacje 2

Kwiecień 20, godz. 00:00
Rzeszów, Polska, Stadion Miejski "STAL"
Rzeszów, Polska
Dowiedz się więcej »

Speedway Best Pairs – Turniej 2

Kwiecień 20, godz. 20:15
Rzeszów, Polska, Stadion Miejski "STAL"
Rzeszów, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 2. turniej

Kwiecień 21, godz. 00:00
Březolupy, Czechy, Březolupy 476
Březolupy, 687 13 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Kwiecień 24, godz. 00:00
Rybnik, Polska, Stadion ROW Rybnik
Rybnik, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech Juniorów – 1. turniej

Kwiecień 24, godz. 18:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Kwalifikacja 1

Kwiecień 26, godz. 00:00
Bałakowo, Rosja, Trud
Bałakowo, 413855 Federacja Rosyjska
Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Kwalifikacja 2

Kwiecień 28, godz. 00:00
Gorican, Chorwacja, Speedway Stadion Milenium Donji Kraljevec
Goričan, 40320 Croatia (Local Name: Hrvatska)
Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Kwalifikacja 3

Kwiecień 28, godz. 00:00
Debreczyn, Węgry, Debrecen Speedway
Debrecen, 4030 Węgry
Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Kwalifikacja 4

Kwiecień 28, godz. 14:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »
Maj 2018

Brązowy Kask – Finał

Maj 1, godz. 00:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech – 1. turniej

Maj 1, godz. 16:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Mistrzostwa Polski Par Klubowych – Finał

Maj 3, godz. 00:00
Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Challenge

Maj 5, godz. 00:00
Lonigo, Włochy, Pista Speedway
Lonigo, 36045 Włochy
Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Maj 7, godz. 00:00
Kraków, Polska, Klub Sportowy Wanda Kraków
Kraków, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech Juniorów – 2. turniej

Maj 8, godz. 15:00
Pilzno, Czechy, Univerzitní 15
Plzeň 3-Jižní Předměstí, 301 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Speedway Best Pairs – Turniej 3

Maj 10, godz. 13:00
Landshut, Niemcy, Speedway-Stadion Ellermühle
Landshut, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Memoriál Antonína Vildeho

Maj 12, godz. 14:00
Slaný, Czechy, Netovická 1509
Slaný, 274 01 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Maj 12, godz. 19:00
Warszawa, Polska, PGE Narodowy
Warszawa, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech – 2. turniej

Maj 13, godz. 00:00
Kopřivnice, Czechy, Komenského 830/29
Kopřivnice, 742 21 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów – półfinał 1

Maj 19, godz. 00:00
Równe, Ukraina, Mototrek
Równe, Ukraina
Dowiedz się więcej »

FIM Speedway Grand Prix – Kwalifikacja 1

Maj 19, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Bystrická 37
Žarnovica, 966 81 Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

FIM Speedway Grand Prix – Kwalifikacja 2

Maj 19, godz. 17:30
Slangerup, Dania, Hørup Skovvej 5
Slangerup, 3550 Denmark
Dowiedz się więcej »

FIM Speedway Grand Prix – Kwalifikacja 3

Maj 19, godz. 19:00
Lonigo, Włochy, Pista Speedway
Lonigo, 36045 Włochy
Dowiedz się więcej »

FIM Speedway Grand Prix – Kwalifikacja 4

Maj 21, godz. 00:00
Abensberg, Niemcy, Stadionstraße 17
Abensberg, 93326 Niemcy
Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Maj 22, godz. 00:00
Gdańsk, Polska, Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego
Gdańsk, Polska
Dowiedz się więcej »

Srebrny Kask – Finał

Maj 25, godz. 00:00
Lublin, Polska, Motor Lublin S.A.
Lublin, Polska
Dowiedz się więcej »

2018 Czech Republic FIM Speedway Grand Prix

Maj 26, godz. 19:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Maj 28, godz. 00:00
Lublin, Polska, Motor Lublin S.A.
Lublin, Polska
Dowiedz się więcej »
Czerwiec 2018

Speedway of Nations – Baraż 1

Czerwiec 1, godz. 00:00
Teterow, Niemcy, MC MOUNTAIN RING TETEROW E. V.
Teterow, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Ćwierćfinał 1

Czerwiec 1, godz. 00:00
Krosno, Polska, Stadion K.S. Karpaty
Krosno, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Ćwierćfinał 2

Czerwiec 1, godz. 00:00
Rawicz, Polska, Stadion Żużlowy Kolejarza Rawicz
Rawicz, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Ćwierćfinał 3

Czerwiec 1, godz. 00:00
Opole, Polska, Stadion Żużlowy W Opolu
Opole, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Ćwierćfinał 4

Czerwiec 1, godz. 00:00
Kraków, Polska, Klub Sportowy Wanda Kraków
Kraków, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów – półfinał 3

Czerwiec 2, godz. 00:00
Oslo, Norwegia, Lunner Motorsport
Oslo, Norwegia
Dowiedz się więcej »

Speedway of Nations – Finał 1

Czerwiec 8, godz. 00:00
Wrocław, Polska, Wrocław Stadion Olimpijski
Wrocław, Polska
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par – Eliminacje 1

Czerwiec 8, godz. 00:00
Ostrów Wielkopolski, Polska, Stadion Miejski
Ostrów Wielkopolski, Polska
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par – Eliminacje 2

Czerwiec 8, godz. 00:00
Krosno, Polska, Stadion K.S. Karpaty
Krosno, Polska
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par – Eliminacje 3

Czerwiec 8, godz. 00:00
Poznań, Polska, POSiR - Oddział Golęcin
Poznań, Polska
Dowiedz się więcej »

Speedway of Nations – Finał 2

Czerwiec 9, godz. 08:00 - 17:00
Wrocław, Polska, Wrocław Stadion Olimpijski
Wrocław, Polska
Dowiedz się więcej »

Česká Extraliga

Czerwiec 10, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Bystrická 37
Žarnovica, 966 81 Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 3. turniej

Czerwiec 13, godz. 18:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – półfinał 1

Czerwiec 15, godz. 15:00
Liberec, Czechy, Letná 618/32a
Liberec, 460 01 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – półfinał 2

Czerwiec 16, godz. 00:00
Vetlanda, Szwecja, Vetlanda Motorstadion
Vetlanda, Szwecja
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – półfinał 3

Czerwiec 16, godz. 00:00
Rawicz, Polska, Stadion Żużlowy Kolejarza Rawicz
Rawicz, Polska
Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Finał 1

Czerwiec 23, godz. 00:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów – półfinał 2

Czerwiec 23, godz. 00:00
Pilzno, Czechy, Univerzitní 15
Plzeň 3-Jižní Předměstí, 301 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 4. turniej

Czerwiec 24, godz. 00:00
Chabařovice, Czechy, Chabařovice Flat Track
Chabařovice,
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – finał 1

Czerwiec 29, godz. 00:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Mistrzostwa Europy Par – półfinał 1

Czerwiec 30, godz. 00:00
Debreczyn, Węgry, Debrecen Speedway
Debrecen, 4030 Węgry
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów – półfinał 1

Czerwiec 30, godz. 00:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów – półfinał 2

Czerwiec 30, godz. 00:00
Mâcon, Francja, Association Moto Club de Mâcon (AMCM)
Mâcon, Francja
Dowiedz się więcej »

2018 Danish FIM Speedway Grand Prix

Czerwiec 30, godz. 19:00
Horsens, Dania, CASA Arena Horsens
Horsens, Denmark
Dowiedz się więcej »
Lipiec 2018

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski – Eliminacje 1

Lipiec 3, godz. 00:00
Rybnik, Polska, Stadion ROW Rybnik
Rybnik, Polska
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski – Eliminacje 2

Lipiec 3, godz. 00:00
Rawicz, Polska, Stadion Żużlowy Kolejarza Rawicz
Rawicz, Polska
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski – Eliminacje 3

Lipiec 3, godz. 00:00
Krosno, Polska, Stadion K.S. Karpaty
Krosno, Polska
Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Lipiec 5, godz. 00:00
Piła, Polska, Stadion Żużlowy MOSiR
Piła, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Półfinał 1

Lipiec 6, godz. 00:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Półfinał 2

Lipiec 6, godz. 00:00
Bydgoszcz, Polska, Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz
Bydgoszcz, Polska
Dowiedz się więcej »

Puchar Europy Par U19

Lipiec 7, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Bystrická 37
Žarnovica, 966 81 Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

2018 Swedish FIM Speedway Grand Prix

Lipiec 7, godz. 19:00
Hallstavik, Szwecja, Rospiggarna Speedway
Hallstavik, Szwecja
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Czech Juniorów

Lipiec 8, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Bystrická 37
Žarnovica, 966 81 Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów – półfinał 1

Lipiec 14, godz. 00:00
Ryga, Łotwa, Riga speedway stadium
Ryga, Latvia
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów – półfinał 2

Lipiec 14, godz. 00:00
Glasgow, Wielka Brytania, Glasgow Tigers Speedway
Glasgow, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Finał 2

Lipiec 14, godz. 00:00
Güstrow, Niemcy, MC Güstrow
Güstrow, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech -5. turniej

Lipiec 18, godz. 15:00
Pilzno, Czechy, Univerzitní 15
Plzeň 3-Jižní Předměstí, 301 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych – Finał

Lipiec 20, godz. 00:00
Wrocław, Polska, Wrocław Stadion Olimpijski
Wrocław, Polska
Dowiedz się więcej »

Mistrzostwa Europy Par – półfinał 2

Lipiec 21, godz. 00:00
Lonigo, Włochy, Pista Speedway
Lonigo, 36045 Włochy
Dowiedz się więcej »

2018 Adrian Flux British FIM Speedway Grand Prix

Lipiec 21, godz. 18:00
Cardiff, Wielka Brytania, Millennium Stadium
Cardiff, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – finał 2

Lipiec 22, godz. 00:00
Leszno, Polska, Stadion im. Alfreda Smoczyka
Leszno, Polska
Dowiedz się więcej »

FIM Speedway Grand Prix – Challenge

Lipiec 28, godz. 00:00
Landshut, Niemcy, Speedway-Stadion Ellermühle
Landshut, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Europy U19 – półfinał 1

Lipiec 28, godz. 14:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Europy U19 – półfinał 2

Lipiec 28, godz. 17:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech Juniorów – 3. turniej

Lipiec 29, godz. 00:00
Divišov, Czechy, Benešovská 343
Divišov, 257 26 Czech Republic
Dowiedz się więcej »
Sierpień 2018

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski – Finał

Sierpień 3, godz. 00:00
Częstochowa, Polska, Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa
Częstochowa, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Finał

Sierpień 4, godz. 00:00
Leszno, Polska, Stadion im. Alfreda Smoczyka
Leszno, Polska
Dowiedz się więcej »

Międzynarodowe Mistrzostwa Czech Par

Sierpień 4, godz. 15:00
Liberec, Czechy, Letná 618/32a
Liberec, 460 01 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi

Sierpień 5, godz. 00:00
Gdańsk, Polska, Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego
Gdańsk, Polska
Dowiedz się więcej »

Puchar Polskiej Ligi Żużlowej

Sierpień 5, godz. 00:00
Dowiedz się więcej »

Česká Extraliga

Sierpień 5, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Bystrická 37
Žarnovica, 966 81 Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 6. turniej

Sierpień 11, godz. 00:00
Kopřivnice, Czechy, Komenského 830/29
Kopřivnice, 742 21 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Europy U19 – finał

Sierpień 11, godz. 00:00
Varkaus, Finlandia, Varkaus Speedway Stadium
Varkaus, Finland
Dowiedz się więcej »

2018 Scandinavian FIM Speedway Grand Prix

Sierpień 11, godz. 19:00
Målilla, Szwecja, Dackarna AB
Målilla, Szwecja
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów – finał

Sierpień 18, godz. 00:00
Outrup, Dania, Outrup Speedway Club
Outrup, Denmark
Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Finał 3

Sierpień 18, godz. 00:00
Daugavpils, Łotwa, Lokomotīve Stadium
Daugavpils, Latvia
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 7. turniej

Sierpień 22, godz. 18:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 8. turniej

Sierpień 25, godz. 00:00
Svitavy, Czechy, Hálkova 2138/10
Svitavy, Czech Republic
Dowiedz się więcej »

2018 MIB Nordic Gorzow FIM Speedway Grand Prix of Poland

Sierpień 25, godz. 19:00
Gorzów Wielkopolski, Polska, Stadion im. Edwarda Jancarza
Gorzów Wielkopolski, Polska
Dowiedz się więcej »
Wrzesień 2018

Mistrzostwa Europy Par – finał

Wrzesień 1, godz. 00:00
Brovst, Dania, Over Søen 12
Brovst, Denmark
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów – finał

Wrzesień 1, godz. 00:00
Daugavpils, Łotwa, Lokomotīve Stadium
Daugavpils, Latvia
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech – 3. turniej

Wrzesień 5, godz. 00:00
Pilzno, Czechy, Univerzitní 15
Plzeň 3-Jižní Předměstí, 301 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Wrzesień 7, godz. 00:00
Chorzów, Polska, Stadion Śląski
Chorzów, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 9. turniej

Wrzesień 8, godz. 00:00
Liberec, Czechy, Letná 618/32a
Liberec, 460 01 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – Finał

Wrzesień 8, godz. 00:00
Dowiedz się więcej »

2018 Slovenian FIM Speedway Grand Prix

Wrzesień 8, godz. 19:00
Krško, Słowenia, Matije Gubca Stadium
Krško, Słowenia
Dowiedz się więcej »

Drużynowy Puchar Przyjaźni – 3. Memoriał Michała Matuli

Wrzesień 15, godz. 00:00
Kopřivnice, Czechy, Komenského 830/29
Kopřivnice, 742 21 Czech Republic

Praha (CZE), Žarnovica (SVK), Rovno (UA), Debrecen(H)

Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Finał 4

Wrzesień 15, godz. 00:00
Chorzów, Polska, Stadion Śląski
Chorzów, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów – finał

Wrzesień 15, godz. 00:00
Stralsund, Niemcy, Motorsportclub Nordstern Stralsund e.V. Paul Greifzu Stadion
Stralsund, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Puchar Przyjaźni

Wrzesień 16, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Bystrická 37
Žarnovica, 966 81 Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Wrzesień 18, godz. 00:00
Łódź, Polska, Stadion Żużlowy
Łódź, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 10. turniej

Wrzesień 18, godz. 18:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

2018 German FIM Speedway Grand Prix

Wrzesień 22, godz. 19:00
Teterow, Niemcy, MC MOUNTAIN RING TETEROW E. V.
Teterow, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – finał 3

Wrzesień 28, godz. 19:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

44. Zlatá stuha

Wrzesień 29, godz. 14:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

70. Zlatá přilba města Pardubic

Wrzesień 30, godz. 12:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »
Październik 2018

50. Memoriał Lubosza Tomíčka

Październik 1, godz. 19:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Česká 1. liga

Październik 6, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Bystrická 37
Žarnovica, 966 81 Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

2018 Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland

Październik 6, godz. 19:00
Toruń, Polska, Motoarena Toruń im. Mariana Rosego
Toruń, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech – 4. turniej

Październik 7, godz. 00:00
Březolupy, Czechy, Březolupy 476
Březolupy, 687 13 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Nice Challenge

Październik 13, godz. 00:00
Toruń, Polska, Motoarena Toruń im. Mariana Rosego
Toruń, Polska
Dowiedz się więcej »

Puchar MACEC

Październik 13, godz. 10:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »
+ Export Events