Nice 1. LŻ

 

SKŁADY DRUŻYN TERMINARZ ROZGRYWEK
ROW Rybnik
Seniorzy:
Troy Batchelor (Australia)
Craig Cook (Wielka Brytania)
Artur Czaja (Polska)
Andriej Karpow (Ukraina)
Mateusz Szczepaniak (Polska)
Kacper Woryna (Polska)
Juniorzy:
Robert Chmiel (Polska)
Przemysław Giera (Polska)
Dawid Jona (Polska)
Lars Skupień (Polska)
Mateusz Tudzież (Polska)
Miłosz Wypior (Polska)
Menedżer:

Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Seniorzy:
Mikkel Bech (Dania)
Tomasz Chrzanowski (Polska)
Oskar Fajfer (Polska)
Patrick Hougaard (Dania)
Mikkel Michelsen (Dania)
Michał Szczepaniak (Polska)
Anders Thomsen (Dania)
Juniorzy:
Dominik Kossakowski (Polska)
Marcin Turowski (Polska)
Karol Żupiński (Polska)
Menedżer:
Lech Kędziora

Orzeł Łódź
Seniorzy:
Hans Andersen (Dania)
Karol Baran (Polska)
Maksim Bogdanow (Łotwa)
Josh Grajczonek (Australia)
Norbert Kościuch (Polska)
Aleksandr Łoktajew (Rosja)
Robert Miśkowiak (Polska)
Piotr Świderski (Polska)
Rohan Tungate (Australia)
Juniorzy:
Mateusz Błażykowski (Polska)
Jakub Miśkowiak (Polska)
Menedżer:
Janusz Ślączka

Lokomotiv Daugavpils
Seniorzy:
Daniel Davidsson (Szwecja)
Timo Lahti (Finlandia)
Jewgienij Kostygow (Łotwa)
Dmytro Mostowik (Ukraina)
Kjastas Puodżuks (Łotwa)
Wadim Tarasienko (Rosja)
Juniorzy:
Elvis Avgucevics (Łotwa)
Davis Kurmis (Łotwa)
Oleg Michaiłow (Łotwa)
Artiom Trofimow (Łotwa)
Menedżer:
Nikołaj Kokin

Euro Finannce Polonia Piła
Seniorzy:
Pontus Aspgren (Szwecja)
Adrian Cyfer (Polska)
Tomasz Gapiński (Polska)
Chris Harris (Wielka Brytania)
Tomas H. Jonasson (Szwecja)
Thomas Joergensen (Dania)
Rafał Okoniewski (Polska)
Juniorzy:
Piotr Gryszpiński (Polska)
Kacper Grzegorczyk (Polska)
Patryk Fajfer (Polska)
Krystian Iwański (Polska)
Oskar Rowecki (Polska)
Menedżer:
Tomasz Żentkowski

Arge Speedway Wanda Kraków
Seniorzy:
Joel Andersson (Szwecja)
Lasse Bjerre (Dania)
Rasmus Jensen (Dania)
Marcin Jędrzejewski (Polska)
Ernest Koza (Polska)
Siergiej Łogaczow (Rosja)
Justin Sedgmen (Australia)
Victor Palovaara (Szwecja)
Tyron Proctor (Australia)
Claus Vissing (Dania)
Juniorzy:
Kamil Kiełbasa (Polska)
Bartłomiej Kowalski (Polska)
Piotr Pióro (Polska)
Patryk Zieliński (Polska)
Menedżer:
Adam Weigel

Car Gwarant Start Gniezno
Seniorzy:
Oliver Berntzon (Szwecja)
Adrian Gała (Polska)
Filip Hjelmland (Szwecja)
Mirosław Jabłoński (Polska)
Eduard Krcmar (Czechy)
Marcin Nowak (Polska)
Kim Nilsson (Szwecja)
Jurica Pavlic (Chorwacja)
Juniorzy:
Maksymilian Bogdanowicz (Polska)
Weronika Burlaga (Polska)
Norbert Krakowiak (Polska)
Damian Stalkowski (Polska)
Menedżer:
Rafael Wojciechowski

Speed Car Motor Lublin
Seniorzy:
Daniel Jeleniewski (Polska)
Andreas Jonsson (Szwecja)
Robert Lambert (Wielka Brytania)
Dawid Lampart (Polska)
Sam Masters (Australia)
Paweł Miesiąc (Polska)
Juniorzy:
Oskar Bober (Polska)
Eryk Borczuch (Polska)
Maciej Kuromonow (Polska)
Wiktor Lampart (Polska)
Emil Peroń (Polska)
Menedżer:
Dariusz Śledź

RUNDA ZASADNICZA

I runda:
7-8.04.2018 2018
Motor Lublin – Orzeł Łódź
ROW Rybnik – Polonia Piła
Wybrzeże Gdańsk – Wanda Kraków
Start Gniezno – Lokomotiv Daugavpils

II runda:
14-15.04.2018
Lokomotiv Daugavpils – ROW Rybnik
Wanda Kraków – Orzeł Łódź
Polonia Piła – Wybrzeże Gdańsk
Motor Lublin – Start Gniezno

III runda:
21-22.04.2018
Lokomotiv Daugavpils – Wanda Kraków
ROW Rybnik – Orzeł Łódź
Wybrzeże Gdańsk – Motor Lublin
Start Gniezno – Polonia Piła

IV runda:
28-29.04.2018
Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź
Wanda Kraków – Start Gniezno
Polonia Piła – Lokomotiv Daugavpils
Motor Lublin – ROW Rybnik

V runda:
5-6.05.2018
Lokomotiv Daugavpils – Motor Lublin
ROW Rybnik – Wybrzeże Gdańsk
Wanda Kraków – Polonia Piła
Start Gniezno – Orzeł Łódź

VI runda:
19-20.05.2018
Polonia Piła – Orzeł Łódź
ROW Rybnik – Start Gniezno
Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils
Motor Lublin – Wanda Kraków

VII runda:
26-27.05.2018
Lokomotiv Daugavpils – Orzeł Łódź
Wanda Kraków – ROW Rybnik
Polonia Piła – Motor Lublin
Start Gniezno – Wybrzeże Gdańsk

VIII runda:
9-10.06.2018
Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils
ROW Rybnik – Wanda Kraków
Wybrzeże Gdańsk – Start Gniezno
Motor Lublin – Polonia Piła

IX runda:
16-17.06.2018
Lokomotiv Daugavpils – Wybrzeże Gdańsk
Wanda Kraków – Motor Lublin
Orzeł Łódź – Polonia Piła
Start Gniezno – ROW Rybnik

X runda:
30.06.2018 – 1.07.2018
Orzeł Łódź – Start Gniezno
Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik
Polonia Piła – Wanda Kraków
Motor Lublin – Lokomotiv Daugavpils

XI runda:
28-29.07.2018
Lokomotiv Daugavpils – Polonia Piła
ROW Rybnik – Motor Lublin
Orzeł Łódź – Wybrzeże Gdańsk
Start Gniezno – Wanda Kraków

XII runda:
11-12.08.2018
Orzeł Łódź – ROW Rybnik
Wanda Kraków – Lokomotiv Daugavpils
Polonia Piła – Start Gniezno
Motor Lublin – Wybrzeże Gdańsk

XIII runda:
18-19.08.2018
Orzeł Łódź – Wanda Kraków
ROW Rybnik – Lokomotiv Daugavpils
Wybrzeże Gdańsk – Polonia Piła
Start Gniezno – Motor Lublin

XIV runda:
25-26.08.2018
Lokomotiv Daugavpils – Start Gniezno
Wanda Kraków – Wybrzeże Gdańsk
Polonia Piła – ROW Rybnik
Orzeł Łódź – Motor Lublin

PLAY-OFF:

Półfinały
02.09.2018 (niedziela)
4m. – 1m.
3m. -2m.

Półfinały -rewanże
09.09.2018 (niedziela)
1m. – 4m.
2m. – 3m.

Finał
16.09.2018 (niedziela)

Finał – rewanż
23.09.2018 (niedziela)

Baraże
30.09.2018 (niedziela)

Baraże – rewanże
07.10.2018 (niedziela)