PGE Ekstraliga

 

SKŁADY DRUŻYN TERMINARZ ROZGRYWEK
Fogo Unia Leszno
Seniorzy:
Jarosław Hampel (Polska)
Janusz Kołodziej (Polska)
Brady Kurtz (Australia)
Piotr Pawlicki (Polska)
Emil Sajfutdinow (Rosja)
Juniorzy:
Dominik Kubera (Polska)
Wiktor Lis (Polska)
Marek Lutowicz (Polska)
Tymoteusz Picz (Polska)
Kacper Pludra (Polska)
Bartosz Smektała (Polska)
Szymon Szlauderbach (Polska)
Wiktor Trofimow jr (Polska)
Menedżer:
Piotr BaronBetard Sparta Wrocław
Seniorzy:
Gleb Czugunow (Rosja)
Damian Dróżdż (Polska)
Max Fricke (Australia)
Maciej Janowski (Polska)
Andrzej Lebiediew (Łotwa)
Vaclav Milik (Czechy)
Tai Woffinden (Wielka Brytania)
Juniorzy:
Maksym Drabik (Polska)
Przemysław Liszka (Polska)
Menadżer:
Rafał Dobrucki

Cash Broker Stal Gorzów
Seniorzy:
Krzysztof Kasprzak (Polska)
Peter Ljung (Szwecja)
Linus Sundstroem (Szwecja)
Martin Vaculik (Słowacja)
Szymon Woźniak (Polska)
Bartosz Zmarzlik (Polska)
Juniorzy:
Hubert Czerniawski (Polska)
Rafał Karczmarz (Polska)
Kamil Nowacki (Polska)
Marcel Studziński (Polska)
Alan Szczotka (Polska)
Menadżer:
Stanisław Chomski

ekantor.pl Falubaz Zielona Góra
Seniorzy:
Patryk Dudek (Polska)
Kacper Gomólski (Polska)
Mads Hansen (Dania)
Krzysztof Jabłoński (Polska)
Michael Jepsen Jensen (Dania)
Piotr Protasiewicz (Polska)
Martin Smolinski (Niemcy)
Jacob Thorssell (Szwecja)
Grzegorz Zengota (Polska)
Juniorzy:
Nikodem Bartoch (Polska)
Mateusz Burzyński (Polska)
Sebastian Niedźwiedź (Polska)
Jakub Osyczka (Polska)
Mateusz Tonder (Polska)
Alex Zgardziński (Polska)
Menadżer:
Adam Skórnicki

forBET Włókniarz Częstochowa
Seniorzy:
Andriej Kudriaszow (Rosja)
Fredrik Lindgren (Szwecja)
Andreas Lyager (Dania)
Leon Madsen (Dania)
Adrian Miedziński (Polska)
Tobiasz Musielak (Polska)
Rafał Szombierski (Polska)
Matej Zagar (Słowenia)
Juniorzy:
Adrian Bialk (Polska)
Michał Gruchalski (Polska)
Paweł Staniszewski (Polska)
Bartosz Świącik (Polska)
Mateusz Świdnicki (Polska)
Adrian Woźniak (Polska)
Menadżer:
Marek Cieślak

Mr Garden GKM Grudziądz
Seniorzy:
Krzysztof Buczkowski (Polska)
Kai Huckenbeck (Niemcy)
Roman Lachbaum (Rosja)
Antonio Lindbaeck (Szwecja)
Artiom Łaguta (Rosja)
Paweł Łaguta (Rosja)
Przemysław Pawlicki (Polska)
Krystian Pieszczek (Polska)
Juniorzy:
Damian Lotarski (Polska)
Dawid Wawrzyniak (Polska)
Kamil Wieczorek (Polska)
Menadżer:
Robert Kempiński

Get Well Toruń
Seniorzy:
Jason Doyle (Australia)
Chris Holder (Australia)
Jack Holder (Australia)
Rune Holta (Polska)
Niels Kristian Iversen (Dania)
Łukasz Przedpełski (Polska)
Paweł Przedpełski (Polska)
Grzegorz Walasek (Polska)
Juniorzy:
Daniel Kaczmarek (Polska)
Marcin Kościelski (Polska)
Igor Kopeć-Sobczyński (Polska)
Aleks Rydlewski (Polska)
Menedżer:
Jacek Frątczak

Grupa Azoty Unia Tarnów
Seniorzy:
Kenneth Bjerre (Dania)
Jakub Jamróg (Polska)
Peter Kildemand (Dania)
Wiktor Kułakow (Rosja)
Artur Mroczka (Polska)
Nicki Pedersen (Dania)
Juniorzy:
Kacper Konieczny (Polska)
Krystian Stefanów (Polska)
Patryk Rolnicki (Polska)
Menadżer:
Paweł Baran

RUNDA ZASADNICZA:I runda:
06.04.2018 (piątek):
Unia Tarnów – Falubaz Zielona Góra
07.04.2018 (sobota):
Sparta Wrocław – Unia Leszno
08.04.2018 (niedziela):
GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa
Stal Gorzów – Get Well Toruń

II runda:
13.04.2018 (piątek):
Włókniarz Częstochowa – Unia Tarnów
14.04.2018 (sobota):
Get Well Toruń – Sparta Wrocław
15.04.2018 (niedziela):
Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz
Unia Leszno – Stal Gorzów

III runda:
21.04.2018 (sobota):
GKM Grudziądz – Unia Leszno
22.04.2018 (niedziela):
Unia Tarnów – Get Well Toruń
Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa
Sparta Wrocław – Stal Gorzów

IV runda:
27.04.2018 (piątek):
Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra
29.04.2018 (niedziela):
Stal Gorzów – Unia Tarnów
Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław
Get Well Toruń – GKM Grudziądz

V runda:
04.05.2018 (piątek):
Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń
06.05.2018 (niedziela):
Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa
Unia Tarnów – Sparta Wrocław
GKM Grudziądz – Stal Gorzów

VI runda:
18.05.2018 (piątek):
Get Well Toruń – Unia Leszno
20.05.2018 (niedziela):
Unia Tarnów – GKM Grudziądz
Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa

VII runda:
27.05.2018 (niedziela):
Włókniarz Częstochowa – Get Well Toruń
Unia Leszno – Unia Tarnów
Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów
GKM Grudziądz – Sparta Wrocław

VIII runda:
10.06.2018 (niedziela):
Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra
Sparta Wrocław – GKM Grudziądz
Unia Tarnów – Unia Leszno
Get Well Toruń – Włókniarz Częstochowa

IX runda:
17.06.2018 (niedziela):
Falubaz Zielona Góra – Sparta Wrocław
Unia Leszno – Get Well Toruń
Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów
GKM Grudziądz – Unia Tarnów

X runda:
01.07.2018 (niedziela):
Stal Gorzów – GKM Grudziądz
Sparta Wrocław – Unia Tarnów
Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno
Get Well Toruń – Falubaz Zielona Góra

XI runda:
29.07.2018 (niedziela):
Sparta Wrocław – Włókniarz Częstochowa
Falubaz Zielona Góra – Unia Leszno
Unia Tarnów – Stal Gorzów
GKM Grudziądz – Get Well Toruń

XII runda:
12.08.2018 (niedziela):
Stal Gorzów – Sparta Wrocław
Unia Leszno – GKM Grudziądz
Włókniarz Częstochowa – Falubaz Zielona Góra
Get Well Toruń – Unia Tarnów

XIII runda:
27.07.2018 (piątek):
Stal Gorzów – Unia Leszno
19.08.2018 (niedziela):
Unia Tarnów – Włókniarz Częstochowa
Sparta Wrocław – Get Well Toruń
GKM Grudziądz – Falubaz Zielona Góra

XIV runda:
26.08.2018 (niedziela):
Falubaz Zielona Góra – Unia Tarnów
Unia Leszno – Sparta Wrocław
Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz
Get Well Toruń – Stal Gorzów

PLAY-OFF:

Półfinały
02.09.2018 (niedziela)
4 m. – 1 m.
3 m. – 2 m.

Półfinały – rewanże
09.09.2018 (niedziela)
1 m. – 4 m.
2 m. – 3 m.

Finały
16.09.2018 (niedziela)
Mecz o 1. miejsce
Mecz o 3. miejsce

Finały – rewanże
23.09.2018 (niedziela)
Mecz o 1. miejsce
Mecz o 3. miejsce

Baraże o utrzymanie:
30.09.2018 (niedziela)
07.10.2018 (niedziela)