Elitserien

TERMINARZ ROZGRYWEK SKŁADY DRUŻYN
RUNDA ZASADNICZA

1. runda
08.05.2018
Elit Vetlanda – Masarna Avesta
Västervik Speedway – Indianerna Kumla
Smederna Eskilstuna – Dackarna Målilla
Lejonen Gislaveds – Rospiggarna

2. runda
16.05.2018
Dackarna Målilla – Lejonen Gislaveds
Indianerna Kumla – Smederna Eskilstuna
Masarna Avesta – Västervik Speedway
Rospiggarna – Elit Vetlanda

3. runda
22.05.2018
Västervik Speedway – Elit Vetlanda
Smederna Eskilstuna – Masarna Avesta
Lejonen Gislaveds – Indianerna Kumla
Dackarna Målilla – Rospiggarna

4. runda
29.05.2018
Indianerna Kumla – Dackarna Målilla
Masarna Avesta – Lejonen Gislaveds
Elit Vetlanda – Smederna Eskilstuna
Rospiggarna – Västervik Speedway

5. runda
12.06.2018
Smederna Eskilstuna – Västervik Speedway
Lejonen Gislaveds – Elit Vetlanda
Dackarna Målilla – Masarna Avesta
Indianerna Kumla – Rospiggarna

6. runda
19.06.2018
Västervik Speedway – Smederna Eskilstuna
Elit Vetlanda – Lejonen Gislaveds
Masarna Avesta – Dackarna Målilla
Rospiggarna – Indianerna Kumla

7. runda
03.07.2018
Lejonen Gislaveds – Smederna Eskilstuna
Västervik Speedway – Dackarna Målilla
Indianerna Kumla – Elit Vetlanda
Masarna Avesta – Rospiggarna

8. runda
10.07.2018
Smederna Eskilstuna – Lejonen Gislaveds
Dackarna Målilla – Västervik Speedway
Elit Vetlanda – Indianerna Kumla
Rospiggarna – Masarna Avesta

9. runda
17.07.2018
Indianerna Kumla – Masarna Avesta
Dackarna Målilla – Elit Vetlanda
Lejonen Gislaveds – Västervik Speedway
Smederna Eskilstuna – Rospiggarna

10. runda
18.07.2018
Masarna Avesta – Indianerna Kumla
Elit Vetlanda – Dackarna Målilla
Västervik Speedway – Lejonen Gislaveds
Rospiggarna – Smederna Eskilstuna

11. runda
31.07.2018
Dackarna Målilla – Indianerna Kumla
Lejonen Gislaveds – Masarna Avesta
Smederna Eskilstuna – Elit Vetlanda
Västervik Speedway – Rospiggarna

12. runda
07.08.2018
Elit Vetlanda – Västervik Speedway
Masarna Avesta – Smederna Eskilstuna
Indianerna Kumla – Lejonen Gislaveds
Rospiggarna – Dackarna Målilla

13. runda
14.08.2018
Lejonen Gislaveds – Dackarna Målilla
Smederna Eskilstuna – Indianerna Kumla
Västervik Speedway – Masarna Avesta
Elit Vetlanda – Rospiggarna

14. runda
21.08.2018
Masarna Avesta – Elit Vetlanda
Indianerna Kumla – Västervik Speedway
Dackarna Målilla – Smederna Eskilstuna
Rospiggarna – Lejonen Gislaveds

PLAY-OFF

Ćwierćfinały:
28.08.2018
04.09.2018

Półfinały:
11.09.2018
12.09.2018

Finał:
25.09.2018
26.09.2018

Dackarna Målilla
Maciej Janowski (Polska)
Kacper Gomólski (Polska)
Patryk Dudek (Polska)
Joel Kling (Szwecja)
William Björling (Szwecja)
Ricky Kling (Szwecja)
Timothy Turesson (Szwecja)

Elit Vetlanda
Jarosław Hampel (Polska)
Bartosz Zmarzlik (Polska)
Artiom Łaguta (Rosja)
Szymon Woźniak (Polska)
Brady Kurtz (Australia)
Tobiasz Musielak (Polska)
Thomas H. Jonasson (Szwecja)
Jonas Davidsson (Szwecja)
Rasmus Jensen (Dania)
Filip Hjelmland (Szwecja)
Johan Jensen (Szwecja)
Kasper Lykke Nielsen

Indianerna Kumla
Ludvig Lindgren (Szwecja)
Piotr Protasiewicz (Polska)
Victor Palovaara (Szwecja)
Adrian Miedziński (Polska)
Bjarne Pedersen (Dania)
Kenneth Bjerre (Dania)
Vaclav Milik (Czechy)
Anders Thomsen (Dania)
Viktor Bergström (Szwecja)
Jonatan Grahn (Szwecja)
Anton Woss (Szwecja)
Peter Johansson (Szwecja)

Lejonen Gislaved
Piotr Pawlicki (Polska)
Chris Holder (Australia)
Timo Lathi (Finlandia)
Maksym Drabik (Polska)
Frederik Jabobsen (Dania)
Mathias Thörnblom (Szwecja)
Kacper Woryna (Polska)
Oskar Fajfer (Polska)
Rohan Tungate (Australia)
Kenny Wennerstam (Szwecja)
Christoffer Selvin (Szwecja)
Alexander Edberg (Szwecja)
Oskar Rikardsson (Szwecja)
Jonas Jeppesen (Dania)

Masarna Avesta
Joel Andersson (Szwecja)
Artur Czaja (Polska)
Jesper Persson (Szwecja)
Andreas Lindblom (Szwecja)
Antonio Lindbäck (Szwecja)
Kim Nilsson (Szwecja)
Robin Norman (Szwecja)
Przemysław Pawlicki (Polska)
John Lindman (Szwecja)
Linus Sundström (Szwecja)
Tai Woffinden (Wielka Brytania)
Stefan Bäckström (Szwecja)
Andreas Sundin (Szwecja)
Emil Millberg (Szwecja)

Rosspigarna Hallstavik
Andreas Jonsson (Szwecja)
Jason Doyle (Australia)
Jacob Thorssell (Szwecja)
Freddie Eriksson (Szwecja)
Max Fricke (Australia)
Gleb Chugunov (Rosja)
Robert Lambert (Wielka Brytania)
Kenneth Hansen (Dania)
Sam Masters (Australia)
Tero Aarnio (Finlandia)
Andreas Westlund (Szwecja)

Smederna Eskilstuna
Andrzejs Lebedevs (Łotwa)
Niels-Kristian Iversen (Dania)
Fredrik Lindgren (Szwecja)
Mikkel Michelsen (Dania)
Pontus Aspgren (Szwecja)
Michael Jepsen Jensen (Dania)
Krzysztof Buczkowski (Polska)
Linus Eklöf (Szwecja)
Alexander Woentin (Szwecja)
Rasmus Broberg (Szwecja)
Johannes Stark (Szwecja)

Västervik Speedway
Anton Karlsson (Szwecja)
Peter Ljung (Szwecja)
Henrik Bergström (Szwecja)
Mikkel Bech Jensen (Dania)
Philip Olofsson (Szwecja)
Nicki Pedersen (Dania)
Grzegorz Zengota (Polska)
Bartosz Smektała (Polska)
Peter Kildemand (Dania)
Maksim Bogdanovs (Łotwa)
Magnus Karlsson (Szwecja)
Alex Johansson (Szwecja)
Daniel Hendersson (Szwecja)