26 kwietnia, godz. 00:00 Vetlanda Lagcup – Kwalifikacje 1 Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
26 kwietnia, godz. 00:00 Vetlanda Lagcup – Kwalifikacje 2 Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
5 maja, godz. 00:00 Division 1: Smederna, Vikingarna, Rospiggarna, Småland Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
7 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Piraterna Motala Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
7 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Indianerna Kumla Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
7 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Lejonen Gislaved Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
7 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Västervik Speedway Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
9 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Örnarna Mariestad – Valsarna Hagfors Mariestad, Szwecja Ornarna Speedway, Mariestad
9 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Gislaved Speedway – Griparna Nyköping Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
9 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Njudungarna Vetlanda – Masarna Avesta Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
12 maja, godz. 00:00 Division 1: Småland, Rospiggarna, Smederna, Vikingarna Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
14 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Rospiggarna Hallstavik Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
14 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Vargarna Norrköping Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
14 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Smederna Eskilstuna Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
14 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Dackarna Malilla Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
16 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Masarna Avesta – Solkatterna Karlstad Avesta, Szwecja Masarna Speedway, Avesta
16 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Griparna Nyköping – Örnarna Mariestad Nyköping, Szwecja Nyköpings Motorstadion, Nyköping
21 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Piraterna Motala Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
21 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Lejonen Gislaved Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
21 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Dackarna Malilla Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
21 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Västervik Speedway Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
23 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Njudungarna Vetlanda – Valsarna Hagfors Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
23 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Solkatterna Karlstad – Örnarna Mariestad Karlstad, Szwecja Kalvholmen Motorstadion, Karlstad
23 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Gislaved Speedway – Masarna Avesta Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
30 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Örnarna Mariestad – Njudungarna Vetlanda Mariestad, Szwecja Ornarna Speedway, Mariestad
30 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Masarna Avesta – Griparna Nyköping Avesta, Szwecja Masarna Speedway, Avesta
1 czerwca, godz. 00:00 250cc-serien: Runda 7 Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
2 czerwca, godz. 00:00 Division 1: Rospiggarna, Smederna, Småland, Vikingarna Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
4 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Rospiggarna Hallstavik Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
4 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Smederna Eskilstuna Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
4 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Vargarna Norrköping Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
4 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Indianerna Kumla Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
6 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Solkatterna Karlstad – Njudungarna Vetlanda Karlstad, Szwecja Kalvholmen Motorstadion, Karlstad
6 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Griparna Nyköping – Valsarna Hagfors Nyköping, Szwecja Nyköpings Motorstadion, Nyköping
6 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Gislaved Speedway – Örnarna Mariestad Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
8 czerwca, godz. 00:00 Division 1: Vikingarna, Smederna, Rospiggarna, Småland Örebro, Szwecja Örebro Motorstadion, Örebro
11 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Vargarna Norrköping Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
11 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Piraterna Motala Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
11 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Dackarna Malilla Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
11 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Västervik Speedway Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
13 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Valsarna Hagfors – Masarna Avesta Hagfors, Szwecja Tallhults Motorstadion, Hagfors
13 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Njudungarna Vetlanda – Gislaved Speedway Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
13 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Solkatterna Karlstad – Griparna Nyköping Karlstad, Szwecja Kalvholmen Motorstadion, Karlstad
18 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Indianerna Kumla Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
18 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Lejonen Gislaved Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
18 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Västervik Speedway Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
18 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Smederna Eskilstuna Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
25 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Rospiggarna Hallstavik Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
25 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Dackarna Malilla Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
25 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Piraterna Motala Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
25 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Vargarna Norrköping Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
27 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Griparna Nyköping – Solkatterna Karlstad Nyköping, Szwecja Nyköpings Motorstadion, Nyköping
27 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Masarna Avesta – Valsarna Hagfors Avesta, Szwecja Masarna Speedway, Avesta
27 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Gislaved Speedway – Njudungarna Vetlanda Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
28 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Valsarna Hagfors – Gislaved Speedway Hagfors, Szwecja Tallhults Motorstadion, Hagfors
2 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Indianerna Kumla Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
2 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Lejonen Gislaved Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
2 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Västervik Speedway Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
2 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Rospiggarna Hallstavik Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
3 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Smederna Eskilstuna Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
3 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Dackarna Malilla Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
3 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Piraterna Motala Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
3 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Vargarna Norrköping Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
4 lipca, godz. 00:00 Allsvenskan: Örnarna Mariestad – Gislaved Speedway Mariestad, Szwecja Ornarna Speedway, Mariestad
4 lipca, godz. 00:00 Allsvenskan: Valsarna Hagfors – Griparna Nyköping Hagfors, Szwecja Tallhults Motorstadion, Hagfors
7 lipca, godz. 00:00 Division 1: Småland, Smederna, Vikingarna, Rospiggarna Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
14 lipca, godz. 00:00 Division 1: Smederna, Småland, Vikingarna, Rospiggarna Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
16 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Smederna Eskilstuna Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
16 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Indianerna Kumla Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
16 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Rospiggarna Hallstavik Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
16 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Lejonen Gislaved Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
18 lipca, godz. 00:00 Allsvenskan: Solkatterna Karlstad – Gislaved Speedway Karlstad, Szwecja Kalvholmen Motorstadion, Karlstad
18 lipca, godz. 00:00 Allsvenskan: Masarna Avesta – Örnarna Mariestad Avesta, Szwecja Masarna Speedway, Avesta
18 lipca, godz. 00:00 Allsvenskan: Griparna Nyköping – Njudungarna Vetlanda Nyköping, Szwecja Nyköpings Motorstadion, Nyköping
21 lipca, godz. 00:00 Division 1: Rospiggarna, Vikingarna, Smederna, Småland Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
23 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Dackarna Malilla Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
23 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Västervik Speedway Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
23 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Piraterna Motala Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
23 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Lejonen Gislaved Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
25 lipca, godz. 00:00 Allsvenskan: Njudungarna Vetlanda – Griparna Nyköping Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
25 lipca, godz. 00:00 Allsvenskan: Örnarna Mariestad – Masarna Avesta Mariestad, Szwecja Ornarna Speedway, Mariestad
25 lipca, godz. 00:00 Allsvenskan: Gislaved Speedway – Solkatterna Karlstad Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
27 lipca, godz. 00:00 Division 1: Vikingarna, Rospiggarna, Småland, Smederna Örebro, Szwecja Örebro Motorstadion, Örebro
30 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Rospiggarna Hallstavik Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
30 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Indianerna Kumla Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
30 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Smederna Eskilstuna Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
30 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Vargarna Norrköping Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
1 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Njudungarna Vetlanda – Örnarna Mariestad Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
1 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Griparna Nyköping – Masarna Avesta Nyköping, Szwecja Nyköpings Motorstadion, Nyköping
1 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Solkatterna Karlstad – Valsarna Hagfors Karlstad, Szwecja Kalvholmen Motorstadion, Karlstad
2 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Valsarna Hagfors – Solkatterna Karlstad Hagfors, Szwecja Tallhults Motorstadion, Hagfors
4 sierpnia, godz. 00:00 Division 1: Småland, Vikingarna, Rospiggarna, Smederna Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
6 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Västervik Speedway Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
6 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Lejonen Gislaved Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
6 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Piraterna Motala Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
6 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Indianerna Kumla Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
8 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Örnarna Mariestad – Solkatterna Karlstad Mariestad, Szwecja Ornarna Speedway, Mariestad
8 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Masarna Avesta – Gislaved Speedway Avesta, Szwecja Masarna Speedway, Avesta
8 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Valsarna Hagfors – Njudungarna Vetlanda Hagfors, Szwecja Tallhults Motorstadion, Hagfors
10 sierpnia, godz. 00:00 Division 1: Vikingarna, Småland, Smederna, Rospiggarna Örebro, Szwecja Örebro Motorstadion, Örebro
10 sierpnia, godz. 00:00 250cc-serien: Runda 13 Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
13 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Rospiggarna Hallstavik Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
13 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Smederna Eskilstuna Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
13 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Dackarna Malilla Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
13 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Vargarna Norrköping Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
15 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Solkatterna Karlstad – Masarna Avesta Karlstad, Szwecja Kalvholmen Motorstadion, Karlstad
15 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Gislaved Speedway – Valsarna Hagfors Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
15 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Örnarna Mariestad – Griparna Nyköping Mariestad, Szwecja Ornarna Speedway, Mariestad
16 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Njudungarna Vetlanda – Solkatterna Karlstad Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
18 sierpnia, godz. 00:00 Division 1: Rospiggarna, Småland, Vikingarna, Smederna Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
22 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Griparna Nyköping – Gislaved Speedway Nyköping, Szwecja Nyköpings Motorstadion, Nyköping
22 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Valsarna Hagfors – Örnarna Mariestad Hagfors, Szwecja Tallhults Motorstadion, Hagfors
22 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Masarna Avesta – Njudungarna Vetlanda Avesta, Szwecja Masarna Speedway, Avesta
1 września, godz. 00:00 Division 1: Smederna, Rospiggarna, Småland, Vikingarna Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna