18 kwietnia, godz. 19:00 Sparing: Falubaz Zielona Góra – Stal Rzeszów Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
18 kwietnia, godz. 20:30 Premiership: Leicester Lions – Belle Vue Aces Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
18 kwietnia, godz. 20:30 Premiership: Ipswich Witches – Oxford Spires Ipswich, Wielka Brytania Foxhall Stadium, Ipswich
18 kwietnia, godz. 20:30 Premiership: Sheffield Tigers – King’s Lynn Stars Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
19 kwietnia, godz. 18:00 PGE Ekstraliga: Apator Toruń – Unia Leszno Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
19 kwietnia, godz. 19:30 PGE Ekstraliga: Motor Lublin – Stal Gorzów Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
19 kwietnia, godz. 20:30 BSN Series (Northern): Redcar Bears – Scunthorpe Scorpions Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
19 kwietnia, godz. 20:30 BSN Series (Scottish): Glasgow Tigers – Berwick Bandits Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
19 kwietnia, godz. 20:30 NDL: Edinburgh Academy – Oxford Chargers Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
20 kwietnia, godz. 10:00 1.Div: Brovst – Fjelsted – Esbjerg – Vojens Brovst, Dania Over Søen 12, Brovst
20 kwietnia, godz. 10:00 2.Div: Outrup – Fjelsted – Holsted – Slangerup Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
20 kwietnia, godz. 11:30 1.Div: Munkebo – Holstebro – Holsted – Slangerup Munkebo, Dania Munkebo Speedway Club, Munkebo
20 kwietnia, godz. 14:00 DME U23 – Runda Kwalifikacyjna Pardubice, Czechy Motoristů 300/300, Pardubice VI-Svítkov
20 kwietnia, godz. 14:00 2.Div: Brovst – Fladbro – Esbjerg – Holstebro Brovst, Dania Over Søen 12, Brovst
20 kwietnia, godz. 14:00 KLŻ: Unia Tarnów – Polonia Piła Tarnów, Polska Stadion żużlowo - piłkarski "Jaskółcze Gniazdo", Tarnów
20 kwietnia, godz. 16:00 BSN Series (Northern): Workington Comets – Redcar Bears Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
20 kwietnia, godz. 19:00 2. Ekstraliga: ROW Rybnik – Stal Rzeszów Rybnik, Polska Stadion ROW Rybnik, Rybnik
20 kwietnia, godz. 20:00 Championship KO Cup: Plymouth Gladiators – Scunthorpe Scorpions Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
21 kwietnia, godz. 00:00 NDL: Oxford Chargers – Edinburgh Academy Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
21 kwietnia, godz. 13:15 KLŻ: Lokomotiv Daugavpils – Start Gniezno Daugavpils, Łotwa Lokomotīve Stadium, Daugavpils
21 kwietnia, godz. 14:00 2. Ekstraliga: Ostrovia Ostrów Wlkp. – Wybrzeże Gdańsk Ostrów Wielkopolski, Polska Stadion Miejski, Ostrów Wielkopolski
21 kwietnia, godz. 14:00 2. Ekstraliga: Wilki Krosno – Polonia Bydgoszcz Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
21 kwietnia, godz. 14:00 KLŻ: Kolejarz Opole – Landshut Devils Opole, Polska Stadion Żużlowy W Opolu, Opole
21 kwietnia, godz. 16:00 NDL: Leicester Lion Cubs – Middlesbrough Tigers Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
21 kwietnia, godz. 16:30 PGE Ekstraliga: Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
21 kwietnia, godz. 19:15 PGE Ekstraliga: Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz Grudziądz Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
22 kwietnia, godz. 20:30 Premiership: Belle Vue Aces – Ipswich Witches Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
22 kwietnia, godz. 20:30 Premiership: King’s Lynn Stars – Sheffield Tigers King's Lynn, Wielka Brytania Adrian Flux Arena, King's Lynn
23 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – Wilki Krosno Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
23 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
23 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: GKM Grudziądz – Falubaz Zielona Góra Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
23 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Motor Lublin – Sparta Wrocław Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
24 kwietnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Grindsted Speedway Klub Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
24 kwietnia, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Sønderjylland Elite Speedway – Esbjerg Vikings Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
24 kwietnia, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Team Fjelsted Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
24 kwietnia, godz. 20:30 Championship KO Cup: Poole Pirates – Edinburgh Monarchs Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
25 kwietnia, godz. 00:00 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów 4 Opole, Polska Stadion Żużlowy W Opolu, Opole
25 kwietnia, godz. 20:30 Premiership: Ipswich Witches – Sheffield Tigers Ipswich, Wielka Brytania Foxhall Stadium, Ipswich
25 kwietnia, godz. 20:30 Premiership: Leicester Lions – Birmingham Brummies Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
25 kwietnia, godz. 20:30 Premiership: Oxford Spires – King’s Lynn Stars Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
25 kwietnia, godz. 20:30 NDL: Sheffield Prowlers – Middlesbrough Tigers Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
26 kwietnia, godz. 00:00 Vetlanda Lagcup – Kwalifikacje 1 Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
26 kwietnia, godz. 00:00 Vetlanda Lagcup – Kwalifikacje 2 Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
26 kwietnia, godz. 18:00 PGE Ekstraliga: Sparta Wrocław – GKM Grudziądz Grudziądz Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
26 kwietnia, godz. 20:30 BSN Series (Scottish): Edinburgh Monarchs – Berwick Bandits Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
26 kwietnia, godz. 20:30 Championship KO Cup: Glasgow Tigers – Oxford Cheetahs Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
26 kwietnia, godz. 20:30 Championship KO Cup: Redcar Bears – Workington Comets Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
26 kwietnia, godz. 20:30 PGE Ekstraliga: Motor Lublin – Apator Toruń Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
27 kwietnia, godz. 00:00 IM Czech Juniorów – Runda 1 Pilzno, Czechy Univerzitní 15, Plzeň 3-Jižní Předměstí
27 kwietnia, godz. 10:00 1.Div: Vojens – Slangerup – Munkebo – Fjelsted Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
27 kwietnia, godz. 10:00 1.Div: Holsted – Esbjerg – Holstebro – Brovst Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
27 kwietnia, godz. 13:00 2.Div: Holstebro – Slangerup – Outrup – Fladbro Holstebro, Dania Holstebro Speedway Club, Holstebro
27 kwietnia, godz. 13:00 2.Div: Holsted – Esbjerg – Fjelsted – Brovst Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
27 kwietnia, godz. 16:30 2. Ekstraliga: PSŻ Poznań – Wybrzeże Gdańsk Poznań, Polska POSiR - Oddział Golęcin, Poznań
27 kwietnia, godz. 19:00 2. Ekstraliga: ROW Rybnik – Ostrovia Ostrów Wlkp. Rybnik, Polska Stadion ROW Rybnik, Rybnik
27 kwietnia, godz. 20:00 Championship KO Cup: Berwick Bandits – Plymouth or Scunthorpe Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
28 kwietnia, godz. 00:00 Zawody międzynarodowe Neustadt / Donau, Niemcy Anton Treffer Stadion, Neustadt an der Donau
28 kwietnia, godz. 00:00 Speedway Sidecar Masters Heusden-Zolder, Belgia Speedway Club Helzold, Heusden-Zolder
28 kwietnia, godz. 14:00 2. Ekstraliga: Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź Bydgoszcz, Polska Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz, Bydgoszcz
28 kwietnia, godz. 14:00 2. Ekstraliga: Stal Rzeszów – Wilki Krosno Rzeszów, Polska Stadion Miejski "STAL", Rzeszów
28 kwietnia, godz. 16:30 PGE Ekstraliga: Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
28 kwietnia, godz. 19:15 PGE Ekstraliga: Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
29 kwietnia, godz. 00:00 Indywidualny Puchar Ekstraligi 250cc: 1. runda Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
29 kwietnia, godz. 17:00 Duńskie kwalifikacje MŚ/ME U21 Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
29 kwietnia, godz. 20:30 Premiership: Birmingham Brummies – Belle Vue Aces Birmingham, Wielka Brytania Perry Barr Greyhound Stadium, Birmingham
30 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – Apator Toruń Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
30 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Falubaz Zielona Góra – Motor Lublin Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
30 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
30 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Wilki Krosno – Unia Leszno Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
30 kwietnia, godz. 20:00 IM Wielkiej Brytanii U21 (Półfinał) Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
1 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Sønderjylland Elite Speedway Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
1 maja, godz. 20:30 BSN Series (Southern): Poole Pirates – Plymouth Gladiators Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
1 maja, godz. 20:30 Championship KO Cup: Oxford Cheetahs – Glasgow Tigers Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
2 maja, godz. 20:30 Premiership: Sheffield Tigers – Oxford Spires Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
2 maja, godz. 20:30 Premiership: King’s Lynn Stars – Birmingham Brummies King's Lynn, Wielka Brytania Adrian Flux Arena, King's Lynn
2 maja, godz. 20:30 Premiership: Leicester Lions – Ipswich Witches Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
2 maja, godz. 20:30 Premiership: Sheffield Tigers – Belle Vue Aces Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
3 maja, godz. 18:00 PGE Ekstraliga: GKM Grudziądz Grudziądz – Unia Leszno Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
3 maja, godz. 20:30 Championship: Glasgow Tigers – Workington Comets Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
3 maja, godz. 20:30 Championship: Redcar Bears – Scunthorpe Scorpions Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
3 maja, godz. 20:30 Championship KO Cup: Edinburgh Monarchs – Poole Pirates Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
3 maja, godz. 20:30 PGE Ekstraliga: Apator Toruń – Sparta PGE Ekstraliga: Sparta Wrocław Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
4 maja, godz. 00:00 SEC – Runda Kwalifikacyjna 2024 Stralsund, Niemcy Motorsportclub Nordstern Stralsund e.V. Paul Greifzu Stadion, Stralsund
4 maja, godz. 10:00 1.Div: Fjelsted – Brovst – Munkebo – Holstebro Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
4 maja, godz. 10:15 1.Div: Slangerup – Esbjerg – Holsted – Vojens Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
4 maja, godz. 13:00 2.Div: Fladbro – Brovst – Outrup – Fjelsted Fladbro, Dania Fladbro Speedway Club, Fladbro
4 maja, godz. 13:15 2.Div: Slangerup – Esbjerg – Holsted – Holstebro Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
4 maja, godz. 16:00 Championship KO Cup: Workington Comets – Redcar Bears Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
4 maja, godz. 20:00 BSN Series (Southern): Plymouth Gladiators – Oxford Cheetahs Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
4 maja, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Poole Pirates Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
5 maja, godz. 00:00 Division 1: Smederna, Vikingarna, Rospiggarna, Småland Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
5 maja, godz. 14:00 2. Ekstraliga: Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz Gdańsk, Polska Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego, Gdańsk
5 maja, godz. 16:30 PGE Ekstraliga: Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
5 maja, godz. 19:15 PGE Ekstraliga: Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
6 maja, godz. 00:00 Indywidualny Puchar Ekstraligi 250cc: 2. runda Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
6 maja, godz. 13:00 Premiership: Belle Vue Aces – Birmingham Brummies Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
6 maja, godz. 15:15 Premiership: Ipswich Witches – King’s Lynn Stars Ipswich, Wielka Brytania Foxhall Stadium, Ipswich
6 maja, godz. 20:30 Premiership: Oxford Spires – Leicester Lions Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
7 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – GKM Grudziądz Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
7 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – Unia Leszno Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
7 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
7 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Wilki Krosno – Motor Lublin Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
7 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Piraterna Motala Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
7 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Indianerna Kumla Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
7 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Lejonen Gislaved Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
7 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Västervik Speedway Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
8 maja, godz. 00:00 Indywidualny Puchar Czech – Runda 2 Kopřivnice, Czechy Komenského 830/29, Kopřivnice
8 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Slangerup Speedway Klub Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
8 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Team Fjelsted – Grindsted Speedway Klub Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
8 maja, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Esbjerg Vikings Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
8 maja, godz. 21:00 BSN Series (Southern): Oxford Cheetahs – Poole Pirates Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
9 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Örnarna Mariestad – Valsarna Hagfors Mariestad, Szwecja Ornarna Speedway, Mariestad
9 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Gislaved Speedway – Griparna Nyköping Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
9 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Njudungarna Vetlanda – Masarna Avesta Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
9 maja, godz. 00:00 Indywidualne Mistrzostwa Polski – Eliminacje Kraków, Polska Klub Sportowy Wanda Kraków, Kraków
9 maja, godz. 00:00 Indywidualne Mistrzostwa Polski – Eliminacje Gniezno, Polska Stadion Start Gniezno S.A., Gniezno
9 maja, godz. 00:00 Indywidualne Mistrzostwa Polski – Eliminacje Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
9 maja, godz. 20:00 Premiership KO Cup: Sheffield Tigers – Belle Vue Aces Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
9 maja, godz. 20:30 Premiership: King’s Lynn Stars – Leicester Lions King's Lynn, Wielka Brytania Adrian Flux Arena, King's Lynn
10 maja, godz. 00:00 Norges serien (250): Runda 2 Kristiansand, Norwegia Kristiansand Trialklubb, Kristiansand
10 maja, godz. 18:00 2. Ekstraliga: Wilki Krosno – PSŻ Poznań Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
10 maja, godz. 20:30 BSN Series (Northern): Scunthorpe Scorpions – Workington Comets Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
10 maja, godz. 20:30 Championship: Glasgow Tigers – Plymouth Gladiators Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
10 maja, godz. 20:30 Championship: Redcar Bears – Berwick Bandits Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
10 maja, godz. 20:30 Championship: Scunthorpe Scorpions – Oxford Cheetahs Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
10 maja, godz. 20:30 Caledonian Riders’ Championship Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
10 maja, godz. 20:30 2. Ekstraliga: Ostrovia Ostrów Wlkp. – Stal Rzeszów Ostrów Wielkopolski, Polska Stadion Miejski, Ostrów Wielkopolski
11 maja, godz. 10:00 1.Div: Vojens – Holstebro – Brovst – Slangerup Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
11 maja, godz. 10:00 1.Div: Esbjerg – Munkebo – Fjelsted – Holsted Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
11 maja, godz. 13:00 2.Div: Holstebro – Fjelsted – Brovst – Slangerup Holstebro, Dania Holstebro Speedway Club, Holstebro
11 maja, godz. 13:00 2.Div: Esbjerg – Outrup – Fladbro – Holsted Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
11 maja, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Glasgow Tigers Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
11 maja, godz. 17:45 British Youth Championships Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
11 maja, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Redcar Bears Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
12 maja, godz. 00:00 1. Divisjon: Runda 2 Kristiansand, Norwegia Kristiansand Trialklubb, Kristiansand
12 maja, godz. 00:00 Division 1: Småland, Rospiggarna, Smederna, Vikingarna Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
12 maja, godz. 16:00 NDL: Leicester Lion Cubs – Belle Vue Colts Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
13 maja, godz. 20:30 Premiership: Belle Vue Aces – Oxford Spires Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
13 maja, godz. 20:30 Premiership: Birmingham Brummies – King’s Lynn Stars Birmingham, Wielka Brytania Perry Barr Greyhound Stadium, Birmingham
13 maja, godz. 20:30 Premiership: Sheffield Tigers – Ipswich Witches Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
14 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Sparta Wrocław – Wilki Krosno Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
14 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
14 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: GKM Grudziądz – Apator Toruń Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
14 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Motor Lublin – Stal Gorzów Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
14 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Rospiggarna Hallstavik Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
14 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Vargarna Norrköping Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
14 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Smederna Eskilstuna Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
14 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Dackarna Malilla Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
14 maja, godz. 20:00 Championship: Plymouth Gladiators – Workington Comets Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
15 maja, godz. 00:00 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów 5 Poznań, Polska POSiR - Oddział Golęcin, Poznań
15 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Grindsted Speedway Klub Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
15 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Team Fjelsted Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
15 maja, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Sønderjylland Elite Speedway Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
15 maja, godz. 20:30 Championship: Oxford Cheetahs – Redcar Bears Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
15 maja, godz. 20:30 Championship: Poole Pirates – Workington Comets Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
16 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Masarna Avesta – Solkatterna Karlstad Avesta, Szwecja Masarna Speedway, Avesta
16 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Griparna Nyköping – Örnarna Mariestad Nyköping, Szwecja Nyköpings Motorstadion, Nyköping
16 maja, godz. 20:30 Premiership: Ipswich Witches – Birmingham Brummies Ipswich, Wielka Brytania Foxhall Stadium, Ipswich
17 maja, godz. 20:30 Championship KO Cup: Scunthorpe Scorpions – Berwick Bandits Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
17 maja, godz. 20:30 Championship: Edinburgh Monarchs – Plymouth Gladiators Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
17 maja, godz. 20:30 Championship KO Cup: Scunthorpe Scorpions – Berwick Bandits Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
17 maja, godz. 21:00 Bundesliga: MC Güstrow Torros – MC Nordstern Stralsund Güstrow, Niemcy MC Güstrow, Güstrow
18 maja, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Edinburgh Monarchs Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
18 maja, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Plymouth Gladiators Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
19 maja, godz. 16:00 NDL: Leicester Lion Cubs – Sheffield Prowlers Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
19 maja, godz. 16:00 NDL: Oxford Chargers – Middlesbrough Tigers Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
20 maja, godz. 00:00 Internationale grasbaanraces Stadskanaal, Holandia 53.001136, 6.941967, Stadskanaal
20 maja, godz. 00:00 Indywidualny Puchar Ekstraligi 250cc: 3. runda Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
20 maja, godz. 20:30 Premiership: Belle Vue Aces – King’s Lynn Stars Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
21 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
21 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Unia Leszno – Stal Gorzów Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
21 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: GKM Grudziądz – Wilki Krosno Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
21 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
21 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Piraterna Motala Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
21 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Lejonen Gislaved Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
21 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Dackarna Malilla Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
21 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Västervik Speedway Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
22 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Team Fjelsted – Holsted Tigers Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
22 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Region Varde Elitesport Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
22 maja, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Sønderjylland Elite Speedway – Slangerup Speedway Klub Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
23 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Njudungarna Vetlanda – Valsarna Hagfors Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
23 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Solkatterna Karlstad – Örnarna Mariestad Karlstad, Szwecja Kalvholmen Motorstadion, Karlstad
23 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Gislaved Speedway – Masarna Avesta Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
23 maja, godz. 20:30 Premiership: King’s Lynn Stars – Ipswich Witches King's Lynn, Wielka Brytania Adrian Flux Arena, King's Lynn
23 maja, godz. 20:30 Premiership: Oxford Spires – Belle Vue Aces Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
23 maja, godz. 20:30 Premiership: Sheffield Tigers – Leicester Lions Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
24 maja, godz. 20:30 Championship: Glasgow Tigers – Redcar Bears Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
24 maja, godz. 20:30 Championship: Edinburgh Monarchs – Scunthorpe Scorpions Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
25 maja, godz. 00:00 Otwarte Mistrzostwa Czech na długim torze Mariańskie Łaźnie, Czechy Dlouhá plochá dráha, Mariańskie Łaźnie
25 maja, godz. 10:00 2.Div: Fjelsted – Holsted – Holstebro – Fladbro Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
25 maja, godz. 10:15 1.Div: Slangerup – Brovst – Esbjerg – Munkebo Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
25 maja, godz. 13:00 1.Div: Holstebro – Holsted – Vojens – Fjelsted Holstebro, Dania Holstebro Speedway Club, Holstebro
25 maja, godz. 13:15 2.Div: Slangerup – Brovst – Esbjerg – Outrup Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
25 maja, godz. 14:00 SGP – Runda Kwalifikacyjna 2024 Žarnovica, Słowacja Speedway Žarnovica, Žarnovica
25 maja, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Oxford Cheetahs Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
25 maja, godz. 20:00 Championship: Plymouth Gladiators – Poole Pirates Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
26 maja, godz. 00:00 Drużynowe Mistrzostwa Czech Juniorów Pilzno, Czechy Univerzitní 15, Plzeň 3-Jižní Předměstí
27 maja, godz. 00:00 Indywidualny Puchar Ekstraligi 250cc: 4. runda Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
27 maja, godz. 13:00 Premiership: Belle Vue Aces – Sheffield Tigers Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
27 maja, godz. 20:30 Premiership: Birmingham Brummies – Ipswich Witches Birmingham, Wielka Brytania Perry Barr Greyhound Stadium, Birmingham
27 maja, godz. 20:30 Premiership: Leicester Lions – Oxford Spires Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
28 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – Sparta Wrocław Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
28 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – Motor Lublin Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
28 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Unia Leszno – GKM Grudziądz Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
28 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Wilki Krosno – Falubaz Zielona Góra Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
28 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Esbjerg Vikings Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
29 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Grindsted Speedway Klub Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
29 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Sønderjylland Elite Speedway Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
29 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Team Fjelsted Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
29 maja, godz. 20:30 Championship: Oxford Cheetahs – Edinburgh Monarchs Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
29 maja, godz. 20:30 Championship: Poole Pirates – Berwick Bandits Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
30 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Örnarna Mariestad – Njudungarna Vetlanda Mariestad, Szwecja Ornarna Speedway, Mariestad
30 maja, godz. 00:00 Allsvenskan: Masarna Avesta – Griparna Nyköping Avesta, Szwecja Masarna Speedway, Avesta
30 maja, godz. 00:00 Indywidualne Mistrzostwa Polski – Challenge Piła, Polska Stadion Żużlowy MOSiR, Piła
30 maja, godz. 20:30 Premiership KO Cup: Ipswich Witches – Leicester Lions Ipswich, Wielka Brytania Foxhall Stadium, Ipswich
30 maja, godz. 20:30 Premiership: Ipswich Witches – Leicester Lions Ipswich, Wielka Brytania Foxhall Stadium, Ipswich
30 maja, godz. 20:30 Premiership: Sheffield Tigers – Birmingham Brummies Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
31 maja, godz. 20:30 Championship: Scunthorpe Scorpions – Redcar Bears Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
31 maja, godz. 20:30 NDL: Edinburgh Academy – Leicester Lion Cubs Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
1 czerwca, godz. 00:00 British Youth Championships Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
1 czerwca, godz. 00:00 250cc-serien: Runda 7 Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
1 czerwca, godz. 10:00 1.Div: Holsted – Munkebo – Vojens – Brovst Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
1 czerwca, godz. 10:00 1.Div: Fjelsted – Holstebro – Slangerup – Esbjerg Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
1 czerwca, godz. 13:00 2.Div: Holsted – Outrup – Holstebro – Brovst Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
1 czerwca, godz. 13:00 2.Div: Fladbro – Fjelsted – Slangerup – Esbjerg Fladbro, Dania Fladbro Speedway Club, Fladbro
1 czerwca, godz. 18:00 Championship: Redcar Bears – Glasgow Tigers Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
1 czerwca, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Scunthorpe Scorpions Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
2 czerwca, godz. 00:00 Grasstrack – Mistrzostwa Europy – Półfinał Bielefeld, Niemcy DMSC Bielefeld e.V. - Sportgelände/Leineweberring, Bielefeld
2 czerwca, godz. 00:00 Złoty Herb Gminy Krško – Puchar Franca Babiča Krško, Słowenia Matije Gubca Stadium, Krško
2 czerwca, godz. 00:00 Division 1: Rospiggarna, Smederna, Småland, Vikingarna Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
2 czerwca, godz. 00:00 - 00:30 Indywidualny Puchar Czech – Runda 3 Slaný, Czechy Netovická 1509, Slaný
2 czerwca, godz. 15:00 IM Wielkiej Brytanii U21 – Finał Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
3 czerwca, godz. 00:00 Indywidualny Puchar Ekstraligi 250cc: 5. runda Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
3 czerwca, godz. 20:30 Premiership KO Cup: Birmingham Brummies – Leicester or Ipswich Birmingham, Wielka Brytania Perry Barr Greyhound Stadium, Birmingham
4 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Sparta Wrocław – Apator Toruń Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
4 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
4 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Włókniarz Częstochowa – Wilki Krosno Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
4 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Motor Lublin – Unia Leszno Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
4 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Rospiggarna Hallstavik Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
4 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Smederna Eskilstuna Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
4 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Vargarna Norrköping Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
4 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Indianerna Kumla Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
4 czerwca, godz. 20:00 Championship: Plymouth Gladiators – Redcar Bears Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
5 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Esbjerg Vikings Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
5 czerwca, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Sønderjylland Elite Speedway – Team Fjelsted Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
5 czerwca, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Holsted Tigers Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
5 czerwca, godz. 20:30 Championship: Oxford Cheetahs – Scunthorpe Scorpions Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
5 czerwca, godz. 20:30 Championship: Poole Pirates – Redcar Bears Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
6 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Solkatterna Karlstad – Njudungarna Vetlanda Karlstad, Szwecja Kalvholmen Motorstadion, Karlstad
6 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Griparna Nyköping – Valsarna Hagfors Nyköping, Szwecja Nyköpings Motorstadion, Nyköping
6 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Gislaved Speedway – Örnarna Mariestad Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
6 czerwca, godz. 20:30 Premiership KO Cup: King’s Lynn Stars – Belle Vue or Sheffield King's Lynn, Wielka Brytania Adrian Flux Arena, King's Lynn
7 czerwca, godz. 20:30 Championship: Edinburgh Monarchs – Oxford Cheetahs Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
7 czerwca, godz. 20:30 Championship: Scunthorpe Scorpions – Berwick Bandits Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
7 czerwca, godz. 20:30 NDL: Middlesbrough Tigers – Belle Vue Colts Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
8 czerwca, godz. 00:00 SGP2 – Runda Kwalifikacyjna 2024 Mâcon, Francja Association Moto Club de Mâcon (AMCM), Mâcon
8 czerwca, godz. 00:00 Grasstrack – Mistrzostwa Europy – Półfinał Loppersum, Holandia 53.336353, 6.752489, Loppersum
8 czerwca, godz. 00:00 IM Wielkiej Brytanii – Finał Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
8 czerwca, godz. 00:00 Division 1: Vikingarna, Smederna, Rospiggarna, Småland Örebro, Szwecja Örebro Motorstadion, Örebro
8 czerwca, godz. 08:00 - 17:00 SGP2 – Runda Kwalifikacyjna 2024 Terenzano, Włochy Terenzano Speedway, Terenzano
9 czerwca, godz. 00:00 Bundesliga: MC Nordstern Stralsund – MC Güstrow Torros Stralsund, Niemcy Motorsportclub Nordstern Stralsund e.V. Paul Greifzu Stadion, Stralsund
9 czerwca, godz. 00:00 Turniej nordycki – Nordisk (250) Elgane, Norwegia Elgane Motorsykkelklubb, Elgane
10 czerwca, godz. 00:00 Indywidualny Puchar Ekstraligi 250cc: 6. runda Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
11 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
11 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
11 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Unia Leszno – Sparta Wrocław Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
11 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: GKM Grudziądz – Motor Lublin Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
11 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Vargarna Norrköping Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
11 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Piraterna Motala Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
11 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Dackarna Malilla Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
11 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Västervik Speedway Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
11 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Region Varde Elitesport Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
11 czerwca, godz. 20:00 Championship: Plymouth Gladiators – Berwick Bandits Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
12 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Sønderjylland Elite Speedway Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
12 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Team Fjelsted – Region Varde Elitesport Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
12 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Slangerup Speedway Klub Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
12 czerwca, godz. 20:30 Kyle Howarth Testimonial Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
13 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Valsarna Hagfors – Masarna Avesta Hagfors, Szwecja Tallhults Motorstadion, Hagfors
13 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Njudungarna Vetlanda – Gislaved Speedway Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
13 czerwca, godz. 00:00 Allsvenskan: Solkatterna Karlstad – Griparna Nyköping Karlstad, Szwecja Kalvholmen Motorstadion, Karlstad
13 czerwca, godz. 20:30 Premiership: Leicester Lions – King’s Lynn Stars Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
13 czerwca, godz. 20:30 Premiership: Oxford Spires – Ipswich Witches Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
14 czerwca, godz. 20:30 Championship: Redcar Bears – Edinburgh Monarchs Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
15 czerwca, godz. 00:00 Indywidualny Puchar Czech – Runda 4 Březolupy, Czechy Březolupy 476, Březolupy
15 czerwca, godz. 00:00 British Youth Championships Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
15 czerwca, godz. 10:00 1.Div: Esbjerg – Vojens – Munkebo – Holstebro Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
15 czerwca, godz. 10:00 1.Div: Brovst – Slangerup – Fjelsted – Holsted Brovst, Dania Over Søen 12, Brovst
15 czerwca, godz. 13:00 2.Div: Brovst – Slangerup – Fladbro – Holsted Brovst, Dania Over Søen 12, Brovst
15 czerwca, godz. 13:00 - 13:30 2.Div: Esbjerg – Holstebro – Outrup – Fjelsted Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
15 czerwca, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Plymouth Gladiators Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
16 czerwca, godz. 00:00 Longtrack World Championship – Challenge Mühldorf, Niemcy Rennbahnstadion Mühldorf, Mühldorf
16 czerwca, godz. 00:00 Masters of Helzold Heusden-Zolder, Belgia Speedway Club Helzold, Heusden-Zolder
16 czerwca, godz. 00:00 British Youth Championships Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
16 czerwca, godz. 16:00 NDL: Oxford Chargers – Belle Vue Colts Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
17 czerwca, godz. 00:00 Indywidualny Puchar Ekstraligi 250cc: 7. runda Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
17 czerwca, godz. 20:30 Premiership: King’s Lynn Stars – Oxford Spires King's Lynn, Wielka Brytania Adrian Flux Arena, King's Lynn
17 czerwca, godz. 20:30 NDL: Belle Vue Colts – Middlesbrough Tigers Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
18 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Sparta Wrocław – GKM Grudziądz Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
18 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Falubaz Zielona Góra – Unia Leszno Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
18 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
18 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Wilki Krosno – Stal Gorzów Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
18 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Indianerna Kumla Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
18 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Lejonen Gislaved Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
18 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Västervik Speedway Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
18 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Smederna Eskilstuna Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
18 czerwca, godz. 00:00 SML Seinäjoki Speedway Seinäjoki, Finlandia Seinäjoki Speedway track, Seinäjoki
19 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Team Fjelsted Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
19 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Region Varde Elitesport Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
19 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Holsted Tigers Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
19 czerwca, godz. 20:30 Championship: Oxford Cheetahs – Poole Pirates Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
21 czerwca, godz. 20:30 Championship: Edinburgh Monarchs – Poole Pirates Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
21 czerwca, godz. 20:30 Championship: Glasgow Tigers – Berwick Bandits Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
21 czerwca, godz. 20:30 Championship: Redcar Bears – Oxford Cheetahs Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
22 czerwca, godz. 00:00 SGP3 – Runda Kwalifikacyjna 1 Teterow, Niemcy MC MOUNTAIN RING TETEROW E. V., Teterow
22 czerwca, godz. 00:00 SGP3 – Runda Kwalifikacyjna 2 Teterow, Niemcy MC MOUNTAIN RING TETEROW E. V., Teterow
22 czerwca, godz. 00:00 Grass Track International Saint-Macaire Moto Start Club Macairien, Saint-Macaire
22 czerwca, godz. 10:00 2.Div: Outrup – Holsted – Holsted – Esbjerg Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
22 czerwca, godz. 10:00 2.Div: Fjelsted – Brovst – Fladbro – Slangerup Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
22 czerwca, godz. 11:30 1.Div: Munkebo – Vojens – Holsted – Esbjerg Munkebo, Dania Munkebo Speedway Club, Munkebo
22 czerwca, godz. 13:00 1.Div: Holstebro – Brovst – Fjelsted – Slangerup Holstebro, Dania Holstebro Speedway Club, Holstebro
22 czerwca, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Scunthorpe Scorpions Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
22 czerwca, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Glasgow Tigers Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
23 czerwca, godz. 00:00 Sandbahnrennen Hechthausen, Niemcy Hauptstraße 43,21755 Hechthausen, Hechthausen
23 czerwca, godz. 00:00 Dutch Open Grass Track Noordwoolde, Holandia 52.891822, 6.149690, Noordwoolde