Metal Speedway League

 

TERMINARZ ROZGRYWEK SKŁADY DRUŻYN
02.05.2018 (18:30) Grindsted – Slangerup 49:38
02.05.2018 (18:30) Esbjerg – Region Varde 39:45
04.05.2018 (18:30) Holstebro – Fjelsted 42:45
04.05.2018 (19:15) Region Varde – Esbjerg 50:37
09.05.2018 (19:00) Holsted – Grindsted 39:45
16.05.2018 (18:30) Slangerup – Region Varde 43:41
16.05.2018 (18:30) Fjelsted – Holstebro 42:42
16.05.2018 (18:30) Esbjerg – Holsted 41:43
23.05.2018 (19:00) Holsted – Fjelsted
23.05.2018 (18:30) Grindsted – Holstebro
25.05.2018 (18:30) Holstebro – Esbjerg
25.05.2018 (19:15) Region Varde – Slangerup
30.05.2018 (18:30) Slangerup – Grindsted
30.05.2018 (18:30) Fjelsted – Holsted
30.05.2018 (18:30) Esbjerg – Holstebro
01.06.2018 (19:15) Region Varde – Fjelsted
06.06.2018 (19:00) Holsted – Slangerup
08.06.2018 (18:30) Holstebro – Slangerup
13.06.2018 (18:30) Grindsted – Holsted
13.06.2018 (18:30) Slangerup – Fjelsted
20.06.2018 (18:30) Holstebro – Holsted
20.06.2018 (18:30) Fjelsted – Region Varde
20.06.2018 (18:30) Esbjerg – Grindsted
27.06.2018 (18:30) Grindsted – Region Varde
27.06.2018 (18:30) Slangerup – Holstebro
27.06.2018 (18:30) Fjelsted – Esbjerg
04.07.2018 (19:00) Holsted – Esbjerg
06.07.2018 (19:15) Region Varde – Grindsted
08.08.2018 (18:30) Grindsted – Esbjerg
08.08.2018 (18:30) Fjelsted – Slangerup
10.08.2018 (18:30) Holstebro – Region Varde
15.08.2018 (19:00) Holsted – Region Varde
15.08.2018 (18:30) Grindsted – Fjelsted
15.08.2018 (18:30) Slangerup – Esbjerg
22.08.2018 (19:00) Holsted – Holstebro
22.08.2018 (18:30) Fjelsted – Grindsted
22.08.2018 (18:30) Esbjerg – Slangerup
24.08.2018 (18:30) Holstebro – Grindsted
24.08.2018 (19:15) Region Varde – Holsted
29.08.2018 (18:30) Slangerup – Holsted
29.08.2018 (18:30) Esbjerg – Fjelsted
31.08.2018 (19:15) Region Varde – Holstebro
12.09.2018 (19:00) Półfinał Metal Speedway League
19.09.2018 (19:00) Finał Metal Speedway League
ESBJERG VIKINGS
A
Niels Kristian Iversen
B
Rene Bach
Lasse Bjerre
Rohan Tungate
Adrian Gała
C
Tim Sørensen
Artiom Trofimow
Damian Adamczak
D
Mathies Nielsen
Mark Beyer

TEAM FJELSTED
A
Peter Kildemand
B
Anders Thomsen
Frederik Jakobsen
Nicolas Covatti
Oskar Fajfer
C
Valentin Grobauer
D
Christian Thaysen
Jason Jørgensen

GSK LIGA
B
Matej Kus
Patrick Hougaard
Nikolaj B. Jakobsen
C
Claus Vissing
Patrick Hansen
D
Jonas Jensen
Kasper Andersen

HOLSTEBRO ELITE
A
Kenneth Bjerre
B
Bjarne Pedersen
Ulrich Østergaard
Jonas B Andersen
C
Kasper Lykke
Max Dilger
D
Emil Pørtner
Lasse Pørtner

HOLSTED TIGERS
A
Nicki Pedersen
B
Rasmus Jensen
Nicolai Klindt
C
Jonas Jeppesen
Michael Palm Toft
D
Sam Jensen
Martin Steen Hansen

REGION VARDE ELITESPORT
A
Hans Andersen
Troy Batchelor
B
Mads Korneliussen
Mikkel Bech
Tomasz Gapiński
Kevin Wolbert
C
Mikkel B. Andersen
Thomas Jørgensen
D
Mads Hansen
Michael Thyme

SLANGERUP SPEEDWAY KLUB
A
Mikkel Michelsen
Michael Jepsen Jensen
B
Kenneth Kruse Hansen
Andreas Lyager
Erik Riss.
Vadim Tarensenko
C
Filip Hjemland
Kenni Nissen
D
Jan Graversen
Jonas Seifert