10 kwietnia, godz. 18:00 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Esbjerg Vikings Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
10 kwietnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Team Fjelsted – Slangerup Speedway Klub Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
10 kwietnia, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Sønderjylland Elite Speedway – Holsted Tigers Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
17 kwietnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Team Fjelsted – Sønderjylland Elite Speedway Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
17 kwietnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Region Varde Elitesport Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
17 kwietnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Slangerup Speedway Klub Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
24 kwietnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Grindsted Speedway Klub Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
24 kwietnia, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Sønderjylland Elite Speedway – Esbjerg Vikings Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
24 kwietnia, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Team Fjelsted Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
1 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Holsted Tigers Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
1 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Sønderjylland Elite Speedway Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
1 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Region Varde Elitesport Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
8 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Slangerup Speedway Klub Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
8 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Team Fjelsted – Grindsted Speedway Klub Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
15 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Grindsted Speedway Klub Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
15 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Team Fjelsted Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
15 maja, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Sønderjylland Elite Speedway Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
22 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Team Fjelsted – Holsted Tigers Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
22 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Region Varde Elitesport Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
22 maja, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Sønderjylland Elite Speedway – Slangerup Speedway Klub Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
29 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Grindsted Speedway Klub Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
29 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Sønderjylland Elite Speedway Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
29 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Team Fjelsted Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
5 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Esbjerg Vikings Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
5 czerwca, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Sønderjylland Elite Speedway – Team Fjelsted Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
5 czerwca, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Holsted Tigers Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
12 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Sønderjylland Elite Speedway Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
12 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Team Fjelsted – Region Varde Elitesport Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
12 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Slangerup Speedway Klub Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
19 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Team Fjelsted Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
19 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Region Varde Elitesport Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
19 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Holsted Tigers Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
26 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Esbjerg Vikings Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
26 czerwca, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Sønderjylland Elite Speedway – Grindsted Speedway Klub Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
26 czerwca, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Slangerup Speedway Klub Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
14 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Holsted Tigers Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
14 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Team Fjelsted – Esbjerg Vikings Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
14 sierpnia, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Sønderjylland Elite Speedway – Region Varde Elitesport Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
21 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Sønderjylland Elite Speedway Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
21 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Team Fjelsted Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
21 sierpnia, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Grindsted Speedway Klub Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup