Speedway Ligaen

20 kwietnia
Slangerup Speedway Klub – Team Fjelsted (godz. 18:30)
Esbjerg Vikings – Nordjysk Elite Speedway (godz. 18:30)
Region Varde Elitesport – Grindsted Liga (godz. 19:00)
Sønderjylland Elite Speedway – Holsted Tigers (godz. 19:00)

27 kwietnia
Team Fjelsted – Region Varde Elitesport (godz. 18:00)
Grindsted Liga – Esbjerg Vikings (godz. 18:00)
Nordjysk Elite Speedway – Sønderjylland Elite Speedway (godz. 18:30)
Holsted Tigers – Slangerup Speedway Klub (godz. 18:30)

4 maja
Slangerup Speedway Klub – Grindsted Liga (godz. 18:30)
Esbjerg Vikings – Holsted Tigers (godz. 18:30)
Sønderjylland Elite Speedway – Team Fjelsted (godz. 19:00)
Region Varde Elitesport – Nordjysk Elite Speedway (godz. 19:00)

11 maja
Team Fjelsted – Slangerup Speedway Klub (godz. 18:30)
Grindsted Liga – Region Varde Elitesport (godz. 18:30)
Nordjysk Elite Speedway – Esbjerg Vikings (godz. 18:30)
Holsted Tigers – Sønderjylland Elite Speedway (godz. 18:30)

18 maja
Esbjerg Vikings – Grindsted Liga (godz. 18:30)
Slangerup Speedway Klub – Holsted Tigers (godz. 18:30)
Region Varde Elitesport Klub – Team Fjelsted (godz. 19:00)
Sønderjylland Elite Speedway – Nordjysk Elite Speedway (godz. 19:00)

25 maja
Grindsted Liga – Slangerup Speedway Klub (godz. 18:30)
Holsted Tigers – Esbjerg Vikings (godz. 18:30)
Team Fjelsted – Sønderjylland Elite Speedway (godz. 18:30)
Nordjysk Elite Speedway – Region Varde Elitesport (godz. 18:30)

1 czerwca
Slangerup Speedway Klub – Nordjysk Elite Speedway (godz. 18:30)
Holsted Tigers – Grindsted Liga (godz. 18:30)
Esbjerg Vikings – Team Fjelsted (godz. 18:30)
Sønderjylland Elite Speedway – Region Varde Elitesport (godz. 19:00)

8 czerwca
Nordjysk Elite Speedway – Slangerup Speedway Klub (godz. 18:30)
Grindsted Liga – Holsted Tigers (godz. 18:30)
Team Fjelsted vs Esbjerg Vikings (godz. 18:30)
Region Varde Elitesport – Sønderjylland Elite Speedway (godz. 19:00)

15 czerwca
Nordjysk Elite Speedway – Grindsted Liga (godz. 18:30)
Region Varde Elitesport – Esbjerg Vikings (godz. 19:00)
Sønderjylland Elite Speedway – Slangerup Speedway Klub (godz. 19:00)

29 czerwca
Esbjerg Vikings – Sønderjylland Elite Speedway (godz. 18:30)
Holsted Tigers – Nordjysk Elite Speedway (godz. 18:30)
Grindsted Liga – Team Fjelsted (godz. 18:30)
Slangerup Speedway Klub – Region Varde Elitesport (godz. 18:30)

6 lipca
Team Fjelsted – Holsted Tigers (godz. 18:30)

3 sierpnia
Slangerup Speedway Klub – Esbjerg Vikings (godz. 18:30)
Team Fjelsted – Nordjysk Elite Speedway (godz. 18:30)
Region Varde Elitesport vs Holsted Tigers (godz. 19:00)
Sønderjylland Elite Speedway – Grindsted Liga (godz. 19:00)

10 sierpnia
Esbjerg Vikings – Region Varde Elitesport (godz. 18:30)
Holsted Tigers – Team Fjelsted (godz. 18:30)
Grindsted Liga – Nordjysk Elite Speedway (godz. 18:30)
Slangerup Speedway Klub – Sønderjylland Elite Speedway (godz. 18:30)

17 sierpnia
Holsted Tigers – Region Varde Elitesport (godz. 18:30)
Esbjerg Vikings – Slangerup Speedway Klub (godz. 18:30)
Grindsted Liga – Sønderjylland Elite Speedway (godz. 18:30)
Nordjysk Elite Speedway – Team Fjelsted (godz. 18:30)

24 sierpnia
Nordjysk Elite Speedway – Holsted Tigers (godz. 18:30)
Team Fjelsted – Grindsted Liga (godz. 18:30)
Sønderjylland Elite Speedway – Esbjerg Vikings (godz. 19:00)
Region Varde Elitesport – Slangerup Speedway Klub (godz. 19:00)