Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Czerwiec 2018

National Trophy: Coventry – Birmingham

Czerwiec 27, godz. 16:00
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Slangerup – Holstebro

Czerwiec 27, godz. 18:30
Slangerup, Dania, Hørup Skovvej 5
Slangerup, 3550 Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Fjelsted – Esbjerg

Czerwiec 27, godz. 18:30
Fjelsted, Dania, Fjelsted Speedway Klub
Fjelsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Grinsted – Region Varde

Czerwiec 27, godz. 18:30
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Championship: Glasgow – Edinburgh

Czerwiec 27, godz. 20:30
Glasgow, Wielka Brytania, Glasgow Tigers Speedway
Glasgow, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Węgier – 2. Turniej

Czerwiec 28, godz. 00:00
Gyula, Węgry, Gyula Grosics Academy
Gyula, Węgry
Dowiedz się więcej »

Memoriał Igora Marko

Czerwiec 28, godz. 00:00
Równe, Ukraina, Mototrek
Równe, Ukraina
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – finał 1

Czerwiec 29, godz. 00:00
Daugavpils, Łotwa, Lokomotīve Stadium
Daugavpils, Latvia
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów – półfinał 1

Czerwiec 30, godz. 00:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów – półfinał 2

Czerwiec 30, godz. 00:00
Mâcon, Francja, Association Moto Club de Mâcon (AMCM)
Mâcon, Francja
Dowiedz się więcej »

Mistrzostwa Europy Par – półfinał 1

Czerwiec 30, godz. 15:30
Nagyhalász, Wegry, Nagyhalász Speedway Ring
Nagyhalász, Węgry
Dowiedz się więcej »

2018 Danish FIM Speedway Grand Prix

Czerwiec 30, godz. 19:00
Horsens, Dania, CASA Arena Horsens
Horsens, Denmark
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Włoch – 4. Turniej

Czerwiec 30, godz. 21:00
Lonigo, Włochy, Pista Speedway
Lonigo, 36045 Włochy
Dowiedz się więcej »
Lipiec 2018

Bundesliga: Brokstedt – Wittstock

Lipiec 1, godz. 00:00
Brokstedt, Niemcy, MSC Brokstedt
Brokstedt, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Otwarte Mistrzostwa Holandii

Lipiec 1, godz. 00:00
Heusden-Zolder, Belgia, Speedway Club Helzold
Heusden-Zolder, Belgium
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski – Eliminacje 1

Lipiec 3, godz. 00:00
Rybnik, Polska, Stadion ROW Rybnik
Rybnik, Polska
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski – Eliminacje 2

Lipiec 3, godz. 00:00
Rawicz, Polska, Stadion Żużlowy Kolejarza Rawicz
Rawicz, Polska
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski – Eliminacje 3

Lipiec 3, godz. 00:00
Krosno, Polska, Stadion K.S. Karpaty
Krosno, Polska
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Holsted – Esbjerg

Lipiec 4, godz. 19:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Region Varde – Grinsted

Lipiec 4, godz. 19:15
Outrup, Dania, Outrup Speedway Club
Outrup, Denmark
Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Lipiec 5, godz. 00:00
Piła, Polska, Stadion Żużlowy MOSiR
Piła, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Europy U19 – półfinał 1

Lipiec 5, godz. 14:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Europy U19 – półfinał 2

Lipiec 5, godz. 17:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Półfinał 1

Lipiec 6, godz. 00:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Półfinał 2

Lipiec 6, godz. 00:00
Bydgoszcz, Polska, Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz
Bydgoszcz, Polska
Dowiedz się więcej »

Česká 1. liga

Lipiec 6, godz. 00:00
Svitavy, Czechy, Hálkova 2138/10
Svitavy, Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Bundesliga: Diedenbergen – Stralsund

Lipiec 7, godz. 00:00
Diedenbergen, Niemcy, Speedway Diedenbergen
Diedenbergen, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Mistrzostwa Finlandii Par

Lipiec 7, godz. 00:00
Pori, Finlandia, Porin Speedway rata
Pori, Finland
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Rumunii – 1. Turniej

Lipiec 7, godz. 00:00
Braiła, Rumunia, Municipal Stadium
Braiła, Rumunia
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Danii U21 – półfinał

Lipiec 7, godz. 00:00
Holstebro, Dania, Holstebro Speedway Club
Holstebro, Denmark
Dowiedz się więcej »

Puchar Europy Par U19

Lipiec 7, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Speedway Žarnovica
Žarnovica, Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

2018 Swedish FIM Speedway Grand Prix

Lipiec 7, godz. 19:00
Hallstavik, Szwecja, Rospiggarna Speedway
Hallstavik, Szwecja
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Mistrzostwa Finlandii

Lipiec 8, godz. 00:00
Pori, Finlandia, Porin Speedway rata
Pori, Finland
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Rumunii – 2. Turniej

Lipiec 8, godz. 00:00
Braiła, Rumunia, Municipal Stadium
Braiła, Rumunia
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Czech Juniorów

Lipiec 8, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Speedway Žarnovica
Žarnovica, Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów – półfinał 1

Lipiec 14, godz. 00:00
Ryga, Łotwa, Riga speedway stadium
Ryga, Latvia
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów – półfinał 2

Lipiec 14, godz. 00:00
Glasgow, Wielka Brytania, Glasgow Tigers Speedway
Glasgow, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Finał 2

Lipiec 14, godz. 00:00
Güstrow, Niemcy, MC Güstrow
Güstrow, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Rumunii – 3. Turniej

Lipiec 14, godz. 00:00
Braiła, Rumunia, Municipal Stadium
Braiła, Rumunia
Dowiedz się więcej »

Speedway Team Cup

Lipiec 15, godz. 00:00
Olching, Niemcy, Motorsport Club Olching e.V.
Olching, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Rumunii – 4. Turniej

Lipiec 15, godz. 00:00
Braiła, Rumunia, Municipal Stadium
Braiła, Rumunia
Dowiedz się więcej »

Baltic Speedway League – 2. runda

Lipiec 15, godz. 00:00
Daugavpils, Łotwa, Lokomotīve Stadium
Daugavpils, Latvia
Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Kraków – Rybnik

Lipiec 15, godz. 17:00
Kraków, Polska, Klub Sportowy Wanda Kraków
Kraków, Polska
Dowiedz się więcej »

Premiership: Wolverhampton – Swindon

Lipiec 16, godz. 20:30
Wolverhampton, Wielka Brytania, Monmore Green Dogs
Wolverhampton, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech -5. turniej

Lipiec 18, godz. 15:00
Pilzno, Czechy, Univerzitní 15
Plzeň 3-Jižní Předměstí, 301 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych – Finał

Lipiec 20, godz. 00:00
Wrocław, Polska, Wrocław Stadion Olimpijski
Wrocław, Polska
Dowiedz się więcej »

Division 1: Indianerna – Masarna – Vargarna – Kavaljererna

Lipiec 21, godz. 00:00
Kumla, Szwecja, Glottra Skog Arena
Kumla, Szwecja
Dowiedz się więcej »

2018 Adrian Flux British FIM Speedway Grand Prix

Lipiec 21, godz. 18:00
Cardiff, Wielka Brytania, Millennium Stadium
Cardiff, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Mistrzostwa Europy Par – półfinał 2

Lipiec 21, godz. 21:00
Lonigo, Włochy, Pista Speedway
Lonigo, 36045 Włochy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – finał 2

Lipiec 22, godz. 00:00
Leszno, Polska, Stadion im. Alfreda Smoczyka
Leszno, Polska
Dowiedz się więcej »

SM-liiga – 4. Runda

Lipiec 24, godz. 18:00
Seinäjoki, Finlandia, Seinäjoki Speedway track
Seinäjoki, Finland
Dowiedz się więcej »

Premiership: Somerset – Rye House

Lipiec 25, godz. 20:30
Somerset (Highbridge), Wielka Brytania, Somerset Speedway
Highbridge, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

FIM Speedway Grand Prix – Challenge

Lipiec 28, godz. 00:00
Landshut, Niemcy, Speedway-Stadion Ellermühle
Landshut, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Pokal für Frieden und Freundschaft

Lipiec 28, godz. 00:00
Wittstock, Niemcy, Speedwaybahn Wittstock
Wittstock, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Francji

Lipiec 28, godz. 00:00
La Réole, Francja, Mijema, La Réole, France
La Réole, Francja
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech Juniorów – 3. turniej

Lipiec 29, godz. 00:00
Divišov, Czechy, Benešovská 343
Divišov, 257 26 Czech Republic
Dowiedz się więcej »
Sierpień 2018

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski – Finał

Sierpień 3, godz. 00:00
Częstochowa, Polska, Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa
Częstochowa, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Danii U21 – finał

Sierpień 3, godz. 00:00
Outrup, Dania, Outrup Speedway Club
Outrup, Denmark
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Finał

Sierpień 4, godz. 00:00
Leszno, Polska, Stadion im. Alfreda Smoczyka
Leszno, Polska
Dowiedz się więcej »

Speedway Liga Nord

Sierpień 4, godz. 00:00
Moorwinkelsdamm, Niemcy, MSC Moorwinkelsdamm
Moorwinkelsdamm, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Słowenii

Sierpień 4, godz. 00:00
Lendava, Słowenia, Speedway stadion Petišovci
Lendava, Słowenia
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Danii – Finał

Sierpień 4, godz. 00:00
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark
Dowiedz się więcej »

Puchar MACEC

Sierpień 4, godz. 00:00
Leszno, Polska, Stadion im. Alfreda Smoczyka
Leszno, Polska
Dowiedz się więcej »

Międzynarodowe Mistrzostwa Czech Par

Sierpień 4, godz. 15:00
Liberec, Czechy, Letná 618/32a
Liberec, 460 01 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Niemiec

Sierpień 4, godz. 18:00
Güstrow, Niemcy, MC Güstrow
Güstrow, Niemcy
Dowiedz się więcej »

PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi

Sierpień 5, godz. 00:00
Gdańsk, Polska, Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego
Gdańsk, Polska
Dowiedz się więcej »

Puchar Polskiej Ligi Żużlowej

Sierpień 5, godz. 00:00
Dowiedz się więcej »

7. Parchimer Speedwayrennen

Sierpień 5, godz. 00:00
Parchim, Niemcy, An der Rennbahn, Parchim
Parchim, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Finlandii

Sierpień 5, godz. 00:00
Haapajärvi, Finlandia, Haapajärven Speedway track
Haapajärven, Finland
Dowiedz się więcej »

Česká Extraliga

Sierpień 5, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Speedway Žarnovica
Žarnovica, Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Fjelsted – Slangerup

Sierpień 8, godz. 18:30
Fjelsted, Dania, Fjelsted Speedway Klub
Fjelsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Grinsted – Esbjerg

Sierpień 8, godz. 18:30
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Ostseepokal

Sierpień 10, godz. 00:00
Wittstock, Niemcy, Speedwaybahn Wittstock
Wittstock, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Holstebro – Region Varde

Sierpień 10, godz. 18:30
Holstebro, Dania, Holstebro Speedway Club
Holstebro, Denmark
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 6. turniej

Sierpień 11, godz. 00:00
Kopřivnice, Czechy, Komenského 830/29
Kopřivnice, 742 21 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Europy U19 – finał

Sierpień 11, godz. 00:00
Varkaus, Finlandia, Varkaus Speedway Stadium
Varkaus, Finland
Dowiedz się więcej »

Ostseepokal

Sierpień 11, godz. 00:00
Stralsund, Niemcy, Motorsportclub Nordstern Stralsund e.V. Paul Greifzu Stadion
Stralsund, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Speedway Team Cup

Sierpień 11, godz. 00:00
Dohren, Niemcy, MSC Dohren
Dohren, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Norwegii

Sierpień 11, godz. 00:00
Oslo, Norwegia, Lunner Motorsport
Oslo, Norwegia
Dowiedz się więcej »

1.Div: Fjelsted – Holsted – Esbjerg – Slangerup

Sierpień 11, godz. 09:00
Fjelsted, Dania, Fjelsted Speedway Klub
Fjelsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Brovst – Glumsø – Grinsted

Sierpień 11, godz. 11:00
Brovst, Dania, Over Søen 12
Brovst, Denmark
Dowiedz się więcej »

2018 Scandinavian FIM Speedway Grand Prix

Sierpień 11, godz. 19:00
Målilla, Szwecja, Dackarna AB
Målilla, Szwecja
Dowiedz się więcej »

Česká 1. liga

Sierpień 12, godz. 15:00
Pilzno, Czechy, Univerzitní 15
Plzeň 3-Jižní Předměstí, 301 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Bundesliga: Landshut – Diedenbergen

Sierpień 15, godz. 00:00
Landshut, Niemcy, Speedway-Stadion Ellermühle
Landshut, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Slangerup – Esbjerg

Sierpień 15, godz. 18:30
Slangerup, Dania, Hørup Skovvej 5
Slangerup, 3550 Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Grinsted – Fjelsted

Sierpień 15, godz. 18:30
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Holsted – Region Varde

Sierpień 15, godz. 19:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

15. Schildbürgerpokal

Sierpień 17, godz. 00:00
Teterow, Niemcy, MC MOUNTAIN RING TETEROW E. V.
Teterow, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów – finał

Sierpień 18, godz. 00:00
Outrup, Dania, Outrup Speedway Club
Outrup, Denmark
Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Finał 3

Sierpień 18, godz. 00:00
Daugavpils, Łotwa, Lokomotīve Stadium
Daugavpils, Latvia
Dowiedz się więcej »

1.Div: Esbjerg – Fjelsted – Slangerup – Holsted

Sierpień 18, godz. 10:00
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark
Dowiedz się więcej »

2.Div: Glumsø – Esbjerg – Vojens – Holsted

Sierpień 18, godz. 10:10
Glumsø, Dania, Glumsø Speedwaycenter
Glumsø, Denmark
Dowiedz się więcej »

2.Div: Silkeborg – Grinsted – Holstebro – Kronjyllands

Sierpień 18, godz. 10:15
Silkeborg (Elling), Dania, Silkeborg Motor Sports
Silkeborg, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Glumsø – Grinsted – Brovst

Sierpień 18, godz. 13:00
Glumsø, Dania, Glumsø Speedwaycenter
Glumsø, Denmark
Dowiedz się więcej »

Baltic Speedway League – 3. runda

Sierpień 19, godz. 00:00
Kohtla-Nõmme, Estonia, Kohtla-Nõmme Motokeskus
Kohtla-Nõmme, Estonia
Dowiedz się więcej »

43. Debrecen Város Nagydíj

Sierpień 20, godz. 00:00
Debreczyn, Węgry, Debrecen Speedway
Debrecen, 4030 Węgry
Dowiedz się więcej »

SM-liiga – 5. Runda

Sierpień 20, godz. 17:30
Hyvinkää, Finlandia, Hyvinkää Speedway
Hyvinkää, Finland
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 7. turniej

Sierpień 22, godz. 18:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

SM-liiga – 6. Runda

Sierpień 22, godz. 18:00
Nokia, Finlandia, Nokian Motocrossra ta
Nokia, Finland
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Fjelsted – Grinsted

Sierpień 22, godz. 18:00
Fjelsted, Dania, Fjelsted Speedway Klub
Fjelsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Esbjerg – Slangerup

Sierpień 22, godz. 18:30
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Holsted – Holstebro

Sierpień 22, godz. 19:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Puchar Przyjaźni

Sierpień 24, godz. 00:00
Równe, Ukraina, Mototrek
Równe, Ukraina
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Holstebro – Grinsted

Sierpień 24, godz. 18:00
Holstebro, Dania, Holstebro Speedway Club
Holstebro, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Region Varde – Holsted

Sierpień 24, godz. 19:15
Outrup, Dania, Outrup Speedway Club
Outrup, Denmark
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 8. turniej

Sierpień 25, godz. 00:00
Svitavy, Czechy, Hálkova 2138/10
Svitavy, Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Speedway Team Cup

Sierpień 25, godz. 00:00
Berghaupten, Niemcy, Motorrad Grasbahn Berghaupten
Berghaupten, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Liga 1. Divisjon – runda 3

Sierpień 25, godz. 00:00
Mjøsa, Norwegia, Highlights info row image Lillehaugvegen, 2380 Brumunddal
Lillehaugvegen, Norwegia
Dowiedz się więcej »

Baltic Speedway League – 4. runda

Sierpień 25, godz. 00:00
Ryga, Łotwa, Riga speedway stadium
Ryga, Latvia
Dowiedz się więcej »

1.Div: Fjelsted – Esbjerg – Grinsted

Sierpień 25, godz. 09:00
Fjelsted, Dania, Fjelsted Speedway Klub
Fjelsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Holsted – Brovst – Glumsø – Slangerup

Sierpień 25, godz. 11:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

2.Div: Fjelsted – Vojens – Grinsted – Glumsø

Sierpień 25, godz. 11:30
Fjelsted, Dania, Fjelsted Speedway Klub
Fjelsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

SM-liiga – 7. Runda

Sierpień 25, godz. 13:00
Pori, Finlandia, Porin Speedway rata
Pori, Finland
Dowiedz się więcej »

2.Div: Holsted – Holstebro – Kronjyllands – Esbjerg

Sierpień 25, godz. 14:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

2018 MIB Nordic Gorzow FIM Speedway Grand Prix of Poland

Sierpień 25, godz. 19:00
Gorzów Wielkopolski, Polska, Stadion im. Edwarda Jancarza
Gorzów Wielkopolski, Polska
Dowiedz się więcej »

Gouden Helm

Sierpień 26, godz. 00:00
Heusden-Zolder, Belgia, Speedway Club Helzold
Heusden-Zolder, Belgium
Dowiedz się więcej »

Turniej z okazji Dnia Górnika

Sierpień 26, godz. 00:00
Czerwonogród, Ukraina, Mototrek "Hirnyk" Im. Ihorya Marko
Czerwonogród, Ukraina
Dowiedz się więcej »

Liga 1. Divisjon – runda 4

Sierpień 26, godz. 00:00
Oslo, Norwegia, Lunner Motorsport
Oslo, Norwegia
Dowiedz się więcej »

Česká Extraliga

Sierpień 29, godz. 17:00
Slaný, Czechy, Netovická 1509
Slaný, 274 01 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Slangerup – Holsted

Sierpień 29, godz. 18:30
Slangerup, Dania, Hørup Skovvej 5
Slangerup, 3550 Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Esbjerg – Fjelsted

Sierpień 29, godz. 18:30
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Region Varde – Holstebro

Sierpień 31, godz. 19:15
Outrup, Dania, Outrup Speedway Club
Outrup, Denmark
Dowiedz się więcej »
Wrzesień 2018

Mistrzostwa Europy Par – finał

Wrzesień 1, godz. 00:00
Brovst, Dania, Over Søen 12
Brovst, Denmark
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów – finał

Wrzesień 1, godz. 00:00
Daugavpils, Łotwa, Lokomotīve Stadium
Daugavpils, Latvia
Dowiedz się więcej »

Night of the fights

Wrzesień 1, godz. 00:00
Cloppenburg, Niemcy, Speedway-Arena
Cloppenburg, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Mistrzostwa Wschodnich Niemiec

Wrzesień 1, godz. 00:00
Wittstock, Niemcy, Speedwaybahn Wittstock
Wittstock, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech – 3. turniej

Wrzesień 5, godz. 00:00
Pilzno, Czechy, Univerzitní 15
Plzeň 3-Jižní Předměstí, 301 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Wrzesień 7, godz. 00:00
Chorzów, Polska, Stadion Śląski
Chorzów, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 9. turniej

Wrzesień 8, godz. 00:00
Liberec, Czechy, Letná 618/32a
Liberec, 460 01 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – Finał

Wrzesień 8, godz. 00:00
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Norwegii

Wrzesień 8, godz. 00:00
Mjøsa, Norwegia, Highlights info row image Lillehaugvegen, 2380 Brumunddal
Lillehaugvegen, Norwegia
Dowiedz się więcej »

1.Div: Fjelsted – Glumsø – Slangerup

Wrzesień 8, godz. 09:00
Fjelsted, Dania, Fjelsted Speedway Klub
Fjelsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

2.Div: Kronjyllands – Fjelsted – Glumsø – Esbjerg

Wrzesień 8, godz. 10:00
Fladbro, Dania, Fladbro Speedway Club
Fladbro, Denmark
Dowiedz się więcej »

SM-liiga – 8. Runda

Wrzesień 8, godz. 13:00
Nokia, Finlandia, Nokian Motocrossra ta
Nokia, Finland
Dowiedz się więcej »

1.Div: Grinsted – Esbjerg – Brovst – Holsted

Wrzesień 8, godz. 13:00
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

2.Div: Grinsted – Silkeborg – Holsted – Vojens

Wrzesień 8, godz. 15:30
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

2018 Slovenian FIM Speedway Grand Prix

Wrzesień 8, godz. 19:00
Krško, Słowenia, Matije Gubca Stadium
Krško, Słowenia
Dowiedz się więcej »

Turniej Indywidualny

Wrzesień 9, godz. 00:00
Wolfslake, Niemcy, Wolfslake, Oberkrämer
Wolfslake, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Turniej Indywidualny

Wrzesień 9, godz. 00:00
Herxheim, Niemcy, Waldstadion
Herxheim bei Landau, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: półfinał

Wrzesień 12, godz. 19:00
Dowiedz się więcej »

Česká Extraliga

Wrzesień 13, godz. 18:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Drużynowy Puchar Przyjaźni – 3. Memoriał Michała Matuli

Wrzesień 15, godz. 00:00
Kopřivnice, Czechy, Komenského 830/29
Kopřivnice, 742 21 Czech Republic

Praha (CZE), Žarnovica (SVK), Rovno (UA), Debrecen(H)

Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Finał 4

Wrzesień 15, godz. 00:00
Chorzów, Polska, Stadion Śląski
Chorzów, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów – finał

Wrzesień 15, godz. 00:00
Stralsund, Niemcy, Motorsportclub Nordstern Stralsund e.V. Paul Greifzu Stadion
Stralsund, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Baltic Speedway League – 5. runda

Wrzesień 15, godz. 00:00
Varkaus, Finlandia, Varkaus Speedway Stadium
Varkaus, Finland
Dowiedz się więcej »

1.Div: Esbjerg – Slangerup – Brovst

Wrzesień 15, godz. 10:00
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark
Dowiedz się więcej »

2.Div: Vojens – Esbjerg – Holstebro – Fjelsted

Wrzesień 15, godz. 10:00
Vojens, Dania, Vojens Speedway Center
Vojens, Denmark
Dowiedz się więcej »

2.Div: Kronjyllands – Glumsø – Silkeborg – Holsted

Wrzesień 15, godz. 10:00
Fladbro, Dania, Fladbro Speedway Club
Fladbro, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Glumsø – Holsted – Fjelsted – Grinsted

Wrzesień 15, godz. 13:00
Glumsø, Dania, Glumsø Speedwaycenter
Glumsø, Denmark
Dowiedz się więcej »

Speedway Liga Nord

Wrzesień 16, godz. 00:00
Brokstedt, Niemcy, MSC Brokstedt
Brokstedt, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Liga 1. Divisjon – runda 5

Wrzesień 16, godz. 00:00
Kristiansand, Norwegia, Kristiansand Trialklubb
Kristiansand, Norwegia
Dowiedz się więcej »

Baltic Speedway League – 6. runda

Wrzesień 16, godz. 00:00
Varkaus, Finlandia, Varkaus Speedway Stadium
Varkaus, Finland
Dowiedz się więcej »

Turniej Indywidualny

Wrzesień 16, godz. 00:00
Mureck, Austria, Speedway Center Mureck
Mureck, Austria
Dowiedz się więcej »

Puchar Przyjaźni

Wrzesień 16, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Speedway Žarnovica
Žarnovica, Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Wrzesień 18, godz. 00:00
Łódź, Polska, Stadion Żużlowy
Łódź, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 10. turniej

Wrzesień 18, godz. 18:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League – finał

Wrzesień 19, godz. 19:00
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Rumunii – 5. Turniej

Wrzesień 22, godz. 00:00
Sibiu, Rumunia, Stadion AS Vointa
Sibiu, Rumunia
Dowiedz się więcej »

1.Div: Glumsø – Esbjerg – Fjelsted – Brovst

Wrzesień 22, godz. 13:00
Glumsø, Dania, Glumsø Speedwaycenter
Glumsø, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Grinsted – Holsted – Slangerup

Wrzesień 22, godz. 13:00
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

2018 German FIM Speedway Grand Prix

Wrzesień 22, godz. 19:00
Teterow, Niemcy, MC MOUNTAIN RING TETEROW E. V.
Teterow, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Włoch – 5. Turniej

Wrzesień 22, godz. 21:00
Lonigo, Włochy, Pista Speedway
Lonigo, 36045 Włochy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Rumunii – 6. Turniej

Wrzesień 23, godz. 00:00
Sibiu, Rumunia, Stadion AS Vointa
Sibiu, Rumunia
Dowiedz się więcej »

Speedway Team Cup

Wrzesień 23, godz. 13:00
Güstrow, Niemcy, MC Güstrow
Güstrow, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Włoch – 6. Turniej

Wrzesień 23, godz. 15:00
Lonigo, Włochy, Pista Speedway
Lonigo, 36045 Włochy
Dowiedz się więcej »

Otwarte Mistrzostwa Holandii

Wrzesień 28, godz. 00:00
Veenoord, Holandia, Nieuweweg 3, Veenoord,
Veenoord, Netherlands
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – finał 3

Wrzesień 28, godz. 19:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Zawody międzynarodowe

Wrzesień 29, godz. 00:00
Veenoord, Holandia, Nieuweweg 3, Veenoord,
Veenoord, Netherlands
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Węgier – 3. Turniej

Wrzesień 29, godz. 00:00
Dowiedz się więcej »

Mecz reprezentacji Polski

Wrzesień 29, godz. 00:00
Chorzów, Polska, Stadion Śląski
Chorzów, Polska
Dowiedz się więcej »

2.Div: Esbjerg – Vojens – Glumsø – Grinsted

Wrzesień 29, godz. 10:00
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Holsted – Esbjerg – Glumsø

Wrzesień 29, godz. 11:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Grinsted – Slangerup – Brovst – Fjelsted

Wrzesień 29, godz. 13:00
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

44. Zlatá stuha

Wrzesień 29, godz. 14:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

2.Div: Holsted – Silkeborg – Fjelsted – Holstebro

Wrzesień 29, godz. 14:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Speedway Team Cup

Wrzesień 30, godz. 00:00
Neuenknick, Niemcy, SC Neuenknick e.V.
Neuenknick, Niemcy
Dowiedz się więcej »

70. Zlatá přilba města Pardubic

Wrzesień 30, godz. 12:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »
Październik 2018

50. Memoriał Luboša Tomíčka

Październik 1, godz. 19:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

45. Silberner Stahlschuh

Październik 3, godz. 14:00
Meißen, Niemcy, Motorsport-Club Meißen e.V.
Meißen, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Krško – Ljubljana

Październik 6, godz. 00:00
Krško, Słowenia, Matije Gubca Stadium
Krško, Słowenia
Dowiedz się więcej »

Puchar MACEC

Październik 6, godz. 00:00
Lwów, Ukraina, Stadion SKA
Lwów, Ukraina
Dowiedz się więcej »

Česká 1. liga

Październik 6, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Speedway Žarnovica
Žarnovica, Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

2018 Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland

Październik 6, godz. 19:00
Toruń, Polska, Motoarena Toruń im. Mariana Rosego
Toruń, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech – 4. turniej

Październik 7, godz. 00:00
Březolupy, Czechy, Březolupy 476
Březolupy, 687 13 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Goldenes Band

Październik 7, godz. 00:00
Olching, Niemcy, Motorsport Club Olching e.V.
Olching, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Nice Challenge

Październik 13, godz. 00:00
Toruń, Polska, Motoarena Toruń im. Mariana Rosego
Toruń, Polska
Dowiedz się więcej »

Niemcy – Reszta Świata

Październik 13, godz. 00:00
Dohren, Niemcy, MSC Dohren
Dohren, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Puchar MACEC

Październik 13, godz. 10:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Włoch – 7. Turniej

Październik 13, godz. 15:00
Terenzano, Włochy, Terenzano Speedway
Terenzano, 33050 Włochy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Niemiec U21

Październik 14, godz. 00:00
Landshut, Niemcy, Speedway-Stadion Ellermühle
Landshut, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Österreichischen Speedway Pokal

Październik 14, godz. 00:00
Mureck, Austria, Speedway Center Mureck
Mureck, Austria
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Włoch – 8. Turniej

Październik 14, godz. 15:00
Terenzano, Włochy, Terenzano Speedway
Terenzano, 33050 Włochy
Dowiedz się więcej »

Race of the Night

Październik 20, godz. 00:00
Wittstock, Niemcy, Speedwaybahn Wittstock
Wittstock, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Puchar MACEC

Październik 20, godz. 00:00
Braiła, Rumunia, Municipal Stadium
Braiła, Rumunia
Dowiedz się więcej »

Memorial Gheorghe Voiculescu i Eugen Botezatu

Październik 21, godz. 00:00
Braiła, Rumunia, Municipal Stadium
Braiła, Rumunia
Dowiedz się więcej »

Otwarte Mistrzostwa Ukrainy Par

Październik 22, godz. 08:00 - 17:00
Równe, Ukraina, Mototrek
Równe, Ukraina
Dowiedz się więcej »
+ Export Events