Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Wrzesień 2018

Indywidualny Puchar Czech – 10. turniej

Wrzesień 18, godz. 18:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League – finał

Wrzesień 19, godz. 19:00
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Rumunii – 5. Turniej

Wrzesień 22, godz. 00:00
Sibiu, Rumunia, Stadion AS Vointa
Sibiu, Rumunia
Dowiedz się więcej »

1.Div: Glumsø – Esbjerg – Fjelsted – Brovst

Wrzesień 22, godz. 13:00
Glumsø, Dania, Glumsø Speedwaycenter
Glumsø, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Grinsted – Holsted – Slangerup

Wrzesień 22, godz. 13:00
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

2018 German FIM Speedway Grand Prix

Wrzesień 22, godz. 19:00
Teterow, Niemcy, MC MOUNTAIN RING TETEROW E. V.
Teterow, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Włoch – 5. Turniej

Wrzesień 22, godz. 21:00
Lonigo, Włochy, Pista Speedway
Lonigo, 36045 Włochy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Rumunii – 6. Turniej

Wrzesień 23, godz. 00:00
Sibiu, Rumunia, Stadion AS Vointa
Sibiu, Rumunia
Dowiedz się więcej »

Speedway Team Cup

Wrzesień 23, godz. 13:00
Güstrow, Niemcy, MC Güstrow
Güstrow, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Włoch – 6. Turniej

Wrzesień 23, godz. 15:00
Lonigo, Włochy, Pista Speedway
Lonigo, 36045 Włochy
Dowiedz się więcej »

Otwarte Mistrzostwa Holandii

Wrzesień 28, godz. 00:00
Veenoord, Holandia, Nieuweweg 3, Veenoord,
Veenoord, Netherlands
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – finał 3

Wrzesień 28, godz. 19:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Zawody międzynarodowe

Wrzesień 29, godz. 00:00
Veenoord, Holandia, Nieuweweg 3, Veenoord,
Veenoord, Netherlands
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Węgier – 3. Turniej

Wrzesień 29, godz. 00:00
Dowiedz się więcej »

Mecz reprezentacji Polski

Wrzesień 29, godz. 00:00
Chorzów, Polska, Stadion Śląski
Chorzów, Polska
Dowiedz się więcej »

2.Div: Esbjerg – Vojens – Glumsø – Grinsted

Wrzesień 29, godz. 10:00
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Holsted – Esbjerg – Glumsø

Wrzesień 29, godz. 11:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Grinsted – Slangerup – Brovst – Fjelsted

Wrzesień 29, godz. 13:00
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

44. Zlatá stuha

Wrzesień 29, godz. 14:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

2.Div: Holsted – Silkeborg – Fjelsted – Holstebro

Wrzesień 29, godz. 14:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Speedway Team Cup

Wrzesień 30, godz. 00:00
Neuenknick, Niemcy, SC Neuenknick e.V.
Neuenknick, Niemcy
Dowiedz się więcej »

70. Zlatá přilba města Pardubic

Wrzesień 30, godz. 12:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »
Październik 2018

50. Memoriał Luboša Tomíčka

Październik 1, godz. 19:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

45. Silberner Stahlschuh

Październik 3, godz. 14:00
Meißen, Niemcy, Motorsport-Club Meißen e.V.
Meißen, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Krško – Ljubljana

Październik 6, godz. 00:00
Krško, Słowenia, Matije Gubca Stadium
Krško, Słowenia
Dowiedz się więcej »

Puchar MACEC

Październik 6, godz. 00:00
Lwów, Ukraina, Stadion SKA
Lwów, Ukraina
Dowiedz się więcej »

Česká 1. liga

Październik 6, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Speedway Žarnovica
Žarnovica, Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

2018 Torun FIM Speedway Grand Prix of Poland

Październik 6, godz. 19:00
Toruń, Polska, Motoarena Toruń im. Mariana Rosego
Toruń, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech – 4. turniej

Październik 7, godz. 00:00
Březolupy, Czechy, Březolupy 476
Březolupy, 687 13 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Goldenes Band

Październik 7, godz. 00:00
Olching, Niemcy, Motorsport Club Olching e.V.
Olching, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Nice Challenge

Październik 13, godz. 00:00
Toruń, Polska, Motoarena Toruń im. Mariana Rosego
Toruń, Polska
Dowiedz się więcej »

Niemcy – Reszta Świata

Październik 13, godz. 00:00
Dohren, Niemcy, MSC Dohren
Dohren, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Puchar MACEC

Październik 13, godz. 10:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Włoch – 7. Turniej

Październik 13, godz. 15:00
Terenzano, Włochy, Terenzano Speedway
Terenzano, 33050 Włochy
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Niemiec U21

Październik 14, godz. 00:00
Landshut, Niemcy, Speedway-Stadion Ellermühle
Landshut, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Österreichischen Speedway Pokal

Październik 14, godz. 00:00
Mureck, Austria, Speedway Center Mureck
Mureck, Austria
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Włoch – 8. Turniej

Październik 14, godz. 15:00
Terenzano, Włochy, Terenzano Speedway
Terenzano, 33050 Włochy
Dowiedz się więcej »

Race of the Night

Październik 20, godz. 00:00
Wittstock, Niemcy, Speedwaybahn Wittstock
Wittstock, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Puchar MACEC

Październik 20, godz. 00:00
Braiła, Rumunia, Municipal Stadium
Braiła, Rumunia
Dowiedz się więcej »

Memorial Gheorghe Voiculescu i Eugen Botezatu

Październik 21, godz. 00:00
Braiła, Rumunia, Municipal Stadium
Braiła, Rumunia
Dowiedz się więcej »

Otwarte Mistrzostwa Ukrainy Par

Październik 22, godz. 08:00 - 17:00
Równe, Ukraina, Mototrek
Równe, Ukraina
Dowiedz się więcej »
+ Export Events