Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Minione Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Luty 2018

Ligue Nationale de Speedway: Marmande – La Réole

Luty 24, godz. 14:00
Marmande, Francja, Moto-Club Marmandais
Marmande, Francja

Pierwotny termin: 17 lutego 2018r. Marmande: 38 1. Dimitri Bergé: 14 (3,3,3,2,3) 2. Kevin Hahn (Z/Z) 3. Julien Cayre (Gość): 5 (1,1,1,2,-) 4. Baptiste Comblon: 5+1 (0,2,1,1,1) 5. John Bernard: 8 (2,w,3,2,0,1) 6. Florent Comparin: 0 (0,0,0,0,0) 7. Guillaume Comblon: 6 (1,1,2,2) La Réole: 51 1. Mathieu Trésarrieu: 13 (2,3,3,3,2) 2. Steven Labouyerie (Gość): 4 (w,-,3,1) 3. Enzo Dubernard: 9+1 (3,1,2,3) 4. Alwandre Dubrana: 8+2 (2,2,1,3) 5. Jordan Dubernard: 9 (3,2,3,1) 6. Benoit Lorenzon (Gość): 5+1 (3,w,w,2) 7. Joris Georges:…

Dowiedz się więcej »

Ligue Nationale de Speedway: Marmande – Lamothe Landerron

Luty 24, godz. 16:00
Marmande, Francja, Moto-Club Marmandais
Marmande, Francja

Pierwotny termin: 17 lutego 2018 r. Marmande 1. Dimitri Bergé: 13 (2,3,3,3,2) 2. Kévin Hahn (Z/Z) 3. Julien Cayre (Gość): 3 (1,2,w,-,0) 4. Baptiste Comblon: 5+1 (1,1,0,2,1) 5. John Bernard: 12+1 (3,2,3,2,1,1) 6. Florent Comparin: 3 (3,0,-,0) 7. Guillaume Comblon: 3 (1,1,0,1) Lamothe-Landerron 1. Nicolas Covatti: 14 (3,3,3,2,3). 2. Thomas Valladon: 5+1 (w, 2,2,1) 3. Gabriel Dubernard: 10 (3,3,1,3,0) 4. Xavier Muratet: 6 (d, 1,2,3) 5. Nicolas Vicentin: 4 (2,2,d,0) 6. Maëron Hermes: 8+2 (2,1,3,2) 7. Steven Goret: 3+2 (0,0,1,2)…

Dowiedz się więcej »
Marzec 2018

Ligue Nationale de Speedway: Lamothe Landerron – La Réole

Marzec 11, godz. 11:00
Lamothe-Landerron, Francja, DMCL Speedway Track, Lamothe-Landerron
Lamothe-Landerron, Francja

LAMOTHE-LANDERRON: 54 1. Nicolas Covatti: 13(2,3,3,2,3) 2. Thomas Valladon: 5(d,1,3,1) 3. Gabriel Dubernard: 10(3,2,3,2,0) 4. Xavier Muratet: 6+2(2,1,d,3) 5. Nicolas Vicentin: 9+1(3,3,2,1) 6. Maëron Hermes: 6+1(2,1,1,2) 7. Steven Goret: 5+3(1,2,1,1) LA REOLE: 39 1. Mathieu Trésarrieu: 17(3,3,6!,3,2) 2. Jeremy Dupuy: 3(1,0,2,d) 3. Enzo Dubernard: 12+1(3,1,2,2,3,1) 4. Benjamin Cambe (Gość): 2(0,1,0,1) 5. Jordan Dubernard: 4(d,2,2,0) 6. Joris Georges: 1(1,0,0,0,0,0) 7. Benoit Lorenzon (Z/Z): -,-,-,- Źródło: https://web.facebook.com/liguenationaledespeedway

Dowiedz się więcej »

Ligue Nationale de Speedway: Lamothe Landerron – Morizes

Marzec 11, godz. 14:00
Lamothe-Landerron, Francja, DMCL Speedway Track, Lamothe-Landerron
Lamothe-Landerron, Francja

LAMOTHE-LANDERRON: 48 1. Nicolas Covatti: 14 (3,3,3,2,3) 2. Thomas Valladon: 4+2 (1,1,0,0,2) 3. Gabriel Dubernard: 5+1 (2,1,1,1) 4. Xavier Muratet: 11+1 (3,2,3,3,0) 5. Nicolas Vicentin: 9+1 (2,3,3,1) 6. Maëron Hermès: 5 (2,1,2,0,0,0) 7. Steven Goret: 0 (w) MORIZES: 44 1. Stéphane Tresarrieu: 11+1 (2,3,1,3,2) 2. Richard De Biasi: 1 (0,0,1) 3. Julien Cayre: 5 (1,d,1,3) 4. Steven Labouyrie: 4+1 (0,2,0,1) 5. Gaëtan Stella: 12+1 (3,2,2,4!,0,1) 6. Jérôme Lespinasse: 9+1 (3,1,3,d,2) 7. Enzo Dubernard (Gość): 3+2 (1,0,2) Źródło: https://web.facebook.com/liguenationaledespeedway

Dowiedz się więcej »

Międzynarodowy Turniej Indywidualny – przełożone

Marzec 11, godz. 16:00
Lonigo, Włochy, Pista Speedway
Lonigo, 36045 Włochy
Dowiedz się więcej »

Turniej Indywidualny – odwołany

Marzec 17, godz. 00:00
Ludwigslust, Niemcy, Motodrom
Ludwigslust, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Ben Fund Bonanza – przełożone

Marzec 18, godz. 14:00
Peterborough, Wielka Brytania, Peterborough Panthers Speedway
Peterborough, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Ligue Nationale de Speedway: Lamothe Landerron – Marmande

Marzec 18, godz. 16:00
Lamothe-Landerron, Francja, DMCL Speedway Track, Lamothe-Landerron
Lamothe-Landerron, Francja

Lamothe-Landerron: 45 1. Nicolas Covatti: 12 (2,3,3,2,2) 2. Thomas Valladon: 4+2 (w,1,0,2,1,0) 3. Gabriel Dubernard: 9 (2,2,2,3,0) 4. Xavier Muratet: 6+4 (1,1,1,3) 5. Nicolas Vicentin: 2 (2,w,-,-) 6. Maëron Hermes: 13+1 (3,1,2,3,2,2) 7. Rémi Valladon (Gość): 0 (0) Marmande: 45 1. Dimitri Bergé: 15 (3,3,3,3,3) 2. Kévin Hahn: 2+1 (1,0,1) 3. Jordan Dubernard (Gość): 10 (3,3,2,2) 4. Baptiste Comblon: 2 (0,1,0,1) 5. John Bernard: 10 (3,2,3,1,1) 6. Florent Comparin: 1+1 (1,0,0,0) 7. Guillaume Comblon: 5+1 (2,0,2,0,1) Źródło: web.facebook.com/liguenationaledespeedway

Dowiedz się więcej »

Charity Shield: Belle Vue – Swindon

Marzec 19, godz. 20:30
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom

Belle Vue Aces: 48 1. Craig Cook: 7+1 (1,2,1,3) 2. Steve Worrall: 13+1 (3,3,3,3,1*) 3. Damian Dróżdż: 5 (1,0,2,2) 4. Rohan Tungate: 0 (d,w/2min.,d,0) 5. Max Fricke: 13+1 (3,3,3,2*,2) 6. Jye Etheridge: 4+1 (2*,0,0,2) 7. Dan Bewley: 6 (3,0,3,0,0) Swindon Robins: 42 1. Nick Morris: 7 (2,2,2,1) 2. Adam Ellis: 4+2 (0,1*,2,1*) 3. Troy Batchelor: 12+1 (3,1*,2,3,3) 4. David Bellego: 7+1 (2*,2,0,3,0) 5. Tobiasz Musielak: 5+1 (1*,1,3,0) 6. Zach Wajtknecht: 2 (0,0,1,1) 7. Mitchell Davey: 5+1 (1,2,1*,1) Źródło: speedwaygb.co/18results/belle_vue_19.03.18_res.pdf

Dowiedz się więcej »

Charity Shield: Swindon – Belle Vue

Marzec 22, godz. 20:30
Swindon, Wielka Brytania, Swindon Stadium
Swindon, United Kingdom

Swindon Robins: 52 1. Nick Morris: 7+1 (2,1,3,w/2min,1) 2. Adam Ellis: 7+1 (d,2,3,2) 3. Troy Batchelor: 8 (3,0,3,2) 4. David Bellego: 10+1 (0,2,2,3,3) 5. Tobiasz Musielak: 8 (3,2,3,0) 6. Zach Wajtknecht: 5+1 (3,1,0,1) 7. Mitchell Davey: 7+3 (2,2,2,0,1) Belle Vue Aces: 38 1. Craig Cook: 9+2 (3,3,1,2,u) 2. Steve Worrall: 5 (1,1,1,2) 3. Damian Dróżdż: 1+1 (1,w/u,-,-) 4. Rohan Tungate: 8 (2,3,1,2) 5. Max Fricke: 9 (1,3,0,3,2) 6. Jye Etheridge: 2 (w/u,0,1,1) 7. Dan Bewley: 4 (1,0,0,0,3,0) Źródło: speedwaygb.co/18results/swindon_22.03.18_res.pdf

Dowiedz się więcej »

Scottish Cup: Glasgow – Edinburgh

Marzec 23, godz. 20:30
Glasgow, Wielka Brytania, Glasgow Tigers Speedway
Glasgow, United Kingdom

Glasgow Tigers: 50: 1. Richie Worrall: 6 (t,2,0,3,1) 2. Lewis Kerr: 9+1 (3,1,3,2*,0) 3. Paul Starke: 10 (1,0,3,3,3) 4. Claus Vissing: 10+1 (3,2,w,3,2) 5. Chris Harris: Z/Z 6. Jack Thomas: 7 (3,1,0,0,3) 7. James Sarjeant: 3 (0,1,1,1,t) Edinburgh Monarchs: 40: 1. Ricky Wells: 10 (2,3,2,3) 2. Max Ruml: 3+2 (1,1,u,1) 3. Mark Riss: 7 (2,2,1,2) 4. Joel Andersson: 0 (0,0,0) 5. Erik Riss: 9+2 (3,3,1,2) 6. Matt Williamson: 8+2 (2,2,2,1,1) 7. Josh Pickering: 2 (0,0,2,0) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Lee Richardson Spring Classic

Marzec 23, godz. 21:00
Lakeside (Thurrock), Wielka Brytania, Arena Essex Raceway
Thurrock, United Kingdom

1. Nick Morris: 12 (3,2,1,3,3) + 1. miejsce w finale 2. Adam Ellis: 13 (3,2,3,3,2) + 2. miejsce w finale 3. Richard Lawson: 11 (3,1,3,2,2) + 3. miejsce w finale 4. Kyle Newman: 9 (2,3,0,2,2) + 4. miejsce w finale 5. Zach Wajtknecht: 9 (2,2,2,2,1) 6. Jason Garrity: 8 (1,1,d,3,3) 7. Ben Morley: 7 (2,1,3,1,0) 8. Steve Worrall: 7 (0,2,2,3,0) 9. Edward Kennett: 6 (0,3,1,1,1) 10. Gino Manzares: 4 (1,3,0,0,d) 11. Max Clegg: 4 (1,0,1,1,1) 12. Alfie Bowtell: 0 (0,0,0,d,d)…

Dowiedz się więcej »

Ligue Nationale de Speedway: La Réole – Lamothe Landerron

Marzec 24, godz. 14:00
La Réole, Francja, Mijema, La Réole, France
La Réole, Francja

La Reole: 40 1. Mathieu Trésarrieu: 18 (3,3,6!,3,3) 2. Alexandre Dubrana: 3 (0,0,3,0) 3. Jérôme Lespinasse 6 (1,2,0,3,0) 4. Enzo Dubernard: 4 (0,0,3,1) 5. Jordan Dubernard: 4 (0,1,2,1) 6. Joris Georges: 1 (w,0,-) 7. Benoit Lorenzon: 5+1 (1,1,1,2,0) Lamothe-Landerron: 53 1. Nicolas Covatti: 12 (2,3,3,2,2) 2. Thomas Valladon: 5+1 (1,1,2,1) 3. Gabriel Dubernard: 8 (3,3,2,w) 4. Xavier Muratet: 8+3 (2,2,1,3) 5. John Bernard: 6+1 (3,1,2,0) 6. Maëron Hermes: 9+3 (3,2,1,2,1) 7. Rémi Valladon (Gość): 5+2 (2,2,u,1) Źródło: http://ligue-nationale-speedway.fr

Dowiedz się więcej »

Zenon Plech zaprasza

Marzec 24, godz. 14:30
Gdańsk, Polska, Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego
Gdańsk, Polska

1. Sheffield Tigers: 35 Michael Jepsen Jensen 11 (2, 2, 3, 3, 1) Grzegorz Zengota 3 (0, 3, 0, d, d) Fredrik Lindgren 11 (3, 3, 1, 1, 3) Kacper Gomólski 10 (1, 2, 2, 2, 3) 2. Stal Gorzów: 32 Andrij Kudriaszow 5 (1, 0, 2, d, 2) Bartosz Zmarzlik 11 (2, 2, 1, 3, 3) Linus Sundstroem 7 (u, 0, 3, 2, 2) Kai Huckenbeck 9 (1, 1, 3, 3, 1) III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 26 Mikkel Bech…

Dowiedz się więcej »

90th Anniversary Celebration

Marzec 24, godz. 20:00
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom

Wyniki: 1. Jason Doyle 11+3+3 (1,3,2,3,2) 2. Steve Worrall 13+2 (3,3,3,1,3) 3. Kenneth Bjerre 11+1 (0,2,3,3,3) 4. Scott Nicholls 10+2+0 (3,3,0,2,2) 5. Daniel Bewley 10+0 (0,1,3,3,3) 6. Craig Cook 10+1 (2,3,1,2,2) 7. Troy Batchelor 10 (2,2,2,2,2) 8. Charles Wright 7 (2,0,3,1,1) 9. Josh Grajczonek 7 (2,1,1,3,d) 10, Frederik Jakobsen 7 (1,1,2,2,1) 11. Matej Zagar 5 (3,2,d,w,0) 12. Niels Kristian Iversen 5 (0,2,d,w,3) 13. Dimitri Berge 5 (3,d,2,w,0) 14. Rohan Tungate 4 (1,1,1,0,1) 15. Ricky Wells 2 (1,0,0,0,1) 16. Matej Kus…

Dowiedz się więcej »

Malcolm Cole Memorial Cup: IT First Eagles – przełożone

Marzec 24, godz. 20:30
Eastbourne (Hailsham), Wielka Brytania, Arlington Stadium
Hailsham, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Speedway Best Pairs – Turniej 1

Marzec 25, godz. 14:30
Toruń, Polska, Motoarena Toruń im. Mariana Rosego
Toruń, Polska

1. Fogo Power Jarosław Hampel 14+2 (3,2,3,3,-,1,2) Emil Sajfutdinow 15+3 (2,1,2,2,3,2,3) Janusz Kołodziej 1 (-,-,-,-,1,-,-) 2. Trans MF Pro Race Team Martin Smolinski 2+1 (0,-,-,1,1,2,0) Leon Madsen 15 (3,3,3,3,3,3,1) Andrzejs Lebedevs 0 (-,0,0,-,-,-,-) 3. Monster Energy Speedway Team 7. Greg Hancock 8+1 (2,3,-,1,2,0) 8. Paweł Przedpełski 7+1 (1,1,2,-,3,1) 16. Jack Holder 1+1 (-,-,1,0,-,-) 4. Starkom Racing Team Vaclav Milik 8 (3,1,-,2,2,3) Gleb Chugunov 0 (0,-,0,0,-,-) Max Fricke 6 (-,3,3,-,0,0) 5. ekantor.pl Team Piotr Protasiewicz 5+2 (1,0,1,1,2) Patryk Dudek 6 (0,2,2,2,0)…

Dowiedz się więcej »

Simon Stead Farewell

Marzec 25, godz. 17:00
Sheffield, Wielka Brytania, Owlerton Greyhound Stadium
Sheffield, United Kingdom

1. Martin Vaculik 10 (3,2,2,0,3) + 1. miejsce w finale 2. Brady Kurtz 14 (3,3,3,3,2) + 2. miejsce w finale 3. Niels Kristian Iversen 12 (3,3,3,2,1) + 3. miejsce w finale 4. Peter Kildemand 9 (1,1,2,2,3) + 2. miejsce w barażu + 4. miejsce w finale 5. Lasse Bjerre 11 (2,0,3,3,3) + 3. miejsce w barażu 6. Kyle Howarth 11 (2,2,3,2,2) + 4. miejsce w barażu 7. Hans Andersen 8 (0,3,1,1,3) 8. Danny King 8 (3,1,1,3,0) 9. Josh Grajczonek 7…

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Peterborough – Lakeside

Marzec 25, godz. 20:00
Peterborough, Wielka Brytania, Peterborough Panthers Speedway
Peterborough, United Kingdom

Peterborough Panthers: 46 1. Scott Nicholls: 4+3 (1,0,2,1) 2. Emil Grondal: 11+1 (2,3,2,3,1) 3. Nike Lunna: 3 (0,3,0,0) 4. Michael Palm Toft: 8 (3,1,2,2) 5. Ulrich Ostergaard: 9 (3,2,2,2,0) 6. Tom Bacon: 4 (3,0,1,0) 7. Simon Lambert: 7+1 (2,1,3,1) Lakeside Hammers 44: 1. Nick Morris: 11 (0,2,3,3,3) 2. Ben Morley: 4 (3,0,1,0) 3. Adam Ellis: 10+2 (2,3,1,0,2,2) 4. Kyle Newman: 4+1 (1,1,1,1) 5. Richard Lawson: 7 (2,2,3,0) 6. Zach Wajtknecht: 8+1 (1,1,-,3,3) 7. Alfie Bowtell: 0 (0,0,0,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Mecz towarzyski: Leicester – Somerset

Marzec 26, godz. 20:30
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom

Leicester Lions: 1. Martin Vaculik 5 (2,2,d,1) 2. Josh Bates (Z/Z) 3. Danny King 9 (3,3,0,3,0) 4. Krystian Pieszczek 10+3 (2,1,2,2,3) 5. Hans Andersen 13 (2,3,3,3,2) 6. Kyle Newman 7 (0,2,0,3,1,1,0) 7. James Sarjeant 2+1 (1,0,0,-,-,1) Somerset Rebels: 1. Jason Doyle 11 (3,3,2,0,3) 2. Jake Allen 3+1 (1,2,0,u) 3. Charles Wright 6+2 (1,1,2,2) 4. Jack Holder 5 (d,2,3,-) 5. Richard Lawson 7 (1,3,0,2,1) 6. Jonas Jeppesen 3+1 (0,1,1,1) 7. Bradley Wilson Dean 9 (3,3,1,2) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Treningowy turniej par

Marzec 28, godz. 15:00
Toruń, Polska, Motoarena Toruń im. Mariana Rosego
Toruń, Polska

I. Fogo Unia Leszno I: 21 3. Jarosław Hampel: 9 (0,3,3,3,-) 4. Janusz Kołodziej: 9+2 (3,1,2,1,2) R. Dominik Kubera: 3 (3) II. Fogo Unia Leszno II: 16 7. Emil Sajfutdinow: 9+1 (2,2,3,2,-) 8. Bartosz Smektała: 6 (3,1,0,0,2) R. Jaimon Lidsey: 1+1 (1) III. KS Get Well Toruń I: 16 1. Paweł Przedpełski: 9 (2,0,3,3,1) 2. Daniel Kaczmarek: 7+2 (1,3,1,2,d) IV. Fogo Unia Leszno III: 15 11. Jaimon Lidsey: 3+2 (d,0,1,0,2) 12. Dominik Kubera: 12 (2,2,2,3,3) V. KS Get Well Toruń…

Dowiedz się więcej »

Sparing: Włókniarz Częstochowa – ROW Rybnik

Marzec 28, godz. 15:00
Częstochowa, Polska, Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa
Częstochowa, Polska

Włókniarz Częstochowa: 54 9. Adrian Miedziński: 9 (3,3,3,-) 10. Andriej Kudriaszow: 10+3 (2,1,2,3,2) 11. Fredrik Lindgren: 9 (3,3,3,-) 12. Tobiasz Musielak: 4+2 (2,-,2,-) 13. Matej Zagar: 6 (3,3,-,-) 14. Bartosz Świącik: 0 (0,0,0) 15. Michał Gruchalski: 6 (3,1,1,1) 16. Andreas Lyager: 10+2 (2,3,2,3) ROW Rybnik: 24 1. Mateusz Szczepaniak: 3+1 (0,1,-,2) 2. Artur Czaja: 2 (1,0,0,1) 3. Troy Batchelor: 3 (1,2,-,0) 4. Craig Cook: 2+1 (0,1,1,0) 5. Kacper Woryna: 6 (2,2,1,1) 6. Lars Skupień: 5 (2,0,3) 7. Robert Chmiel: 1+1…

Dowiedz się więcej »

Mecz towarzyski: Birmingham – Coventry

Marzec 28, godz. 20:30
Birmingham, Wielka Brytania, Perry Barr Greyhound Stadium
Birmingham, United Kingdom

BIRMINGHAM 52: Mitchell Davey 12, Layne Cupitt 10+2, Danyon Hume 10, Tom Bacon 8+1, Leon Flint 6+1, Callum Walker 4, Arran Butcher 2+1. COVENTRY 37: Connor Mountain 12, Jamie Halder 10+2, Danny Phillips 5+1, Ryan MacDonald 3+2, Jon Armstrong 3, Luke Harris 3, Luke Ruddick 1 Źródło: birminghambrummies.co

Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Premiership: Poole – Somerset – przełożone

Marzec 30, godz. 12:00
Poole, Wielka Brytania, Poole Stadium
Poole, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Easter Chase: Kent – Eastbourne – przełożone

Marzec 30, godz. 14:00
Kent (Sittingbourne), Wielka Brytania, Central Park Greyhound Track
Sittingbourne, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Scottish Cup: Edinburgh – Glasgow – przełożone

Marzec 30, godz. 20:30
Edynburg (Armadale), Wielka Brytania, Edinburgh Monarchs Speedway
Armadale, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

National League: Belle Vue – Coventry

Marzec 30, godz. 20:30
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom

Belle Vue: 50 1. Tom Perry 7 (1,2,3,1) 2. Paul Bowen 2 (d,u,1,1) 3. Kyle Bickley 11+1 (3,3,d,3,2) 4. Joe Lawlor 6 (w/2min, 1,2,3) 5. Jack Smith 14 (2,3,3,3,3) 6. Kean Dicken 1 (1,0,0,0,-) 7. Ben Woodhull 9 (3,1-,3,1,1) Coventry: 40 1. Tom Bacon (G) 10 (3,2,2,2,1) 2. Luke Ruddick (Z/Z) 3. Jon Armstrong 4 (d,2,d,2) 4. Luke Harris 5+1 (2,0,1,2,0) 5. Danny Philips 11+1 (2,3,3,3,0,0) 6. Jamie Halder 9+1 (2,1,2,1,1,0,2) 7. Ryan MacDonald 1 (0,1,w/u,-)

Dowiedz się więcej »

Ligue Nationale de Speedway: Marmande – Morizes – przełożone

Marzec 31, godz. 14:00
Marmande, Francja, Moto-Club Marmandais
Marmande, Francja
Dowiedz się więcej »

Internationaler Osterpokal – odwołane

Marzec 31, godz. 15:00
Güstrow, Niemcy, MC Güstrow
Güstrow, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Cumberland Open

Marzec 31, godz. 20:00
Workington, Wielka Brytania, Derwent Park
Workington, United Kingdom

1. Rory Schlein (6): 13 (1,3,3,3,3) 2. Charles Wright (13): 12 (3,1,3,3,2) 3. Kyle Howarth (12): 12 (2,3,3,3,1) 4. Ricky Wells (5): 11 (2,3,2,1,3) 5. Scott Nicholls (11): 11 (3,2,2,2,2) 6. Mason Campton (15): 9 (2,3,d,1,3) 7. Daniel Bewley (7): 9 (3,1,2,1,2) 8. Rene Bach (3): 8 (3,0,3,2,d) 9. Ulrich Oestergaard (16): 8 (0,1,1,3,3) 10. Claus Vissing (14): 8 (1,2,2,2,1) 11. Nicolai Klindt (9): 7 (1,2,1,2,1) 12. Kyle Bickley (1): 4 (2,0,0,0,2) 13. Theo Pijper (4): 4 (1,2,1,d,0) 14. Rasmus…

Dowiedz się więcej »

Easter Chase: Eastbourne – Kent – przełożone

Marzec 31, godz. 20:30
Eastbourne (Hailsham), Wielka Brytania, Arlington Stadium
Hailsham, United Kingdom
Dowiedz się więcej »
Kwiecień 2018

Osterrennen

Kwiecień 1, godz. 13:30
Neuenknick, Niemcy, SC Neuenknick e.V.
Neuenknick, Niemcy

Lista startowa: 1. Mathias Bartz (Niemcy) 2. Renat Gafurov (Rosja) 3. Ariom Trovimov (Łotwa) 4. Kamil Brzozowski (Polska) 5. Rene Deddens (Niemcy) 6. Jonas Jensen (Dania) 7. Lukas Fiehage (Niemcy) 8. Henry van der Steen (Holandia) 9. Joel Andersson (Szwecja) 10. Lasse Fredriksen (Norwegia) 11. Marcin Turowski (Polska) 12. Emil Engström (Dania) 13. Jakob Bukhave (Dania) 14. Zdenek Simota (Czechy) 15. Marcel Szymko (Polska) 16. Max Dilger (Niemcy) 17. Martin Steen Hansen (Dania) 18. Niclas Sayrio (Finlandia) Punktacja: 5-4-3-2-1-0 1.…

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Słowenii

Kwiecień 1, godz. 15:00
Krško, Słowenia, Matije Gubca Stadium
Krško, Słowenia

1. Matej Žagar (Słowenia): (3,3,3,3,3) 15+3 2. Matic Ivačič (Słowenia): (3,3,1,3,3) 13+2 3. Hynek Stichauer (Czechy): (3,3,2,3,3) 14+1 4. Michal Skurla (Czechy): (1,1,3,3,2) 10+0 5. Michele Paco Castagna (Włochy): (2,2,3,2,3) 12 6. Nick Škorja (Słowenia): (0,3,3,2,2) 10 7. Patrik Buri (Słowacja): (2,2,2,1,2) 9 8. Mattia Lenarduzzi (Włochy): (2,0,2,2,1) 7 9. Milen Manev (Bułgaria): (3,2,0,0,1) 6 10. David Pacalaj (Słowacja): (2,2,0,1,1) 6 11. Jan Pintar (Słowenia): (0,1,2,2,0) 5 12. Josef Novak (Czechy): (1,1,1,1,1) 5 13. Michal Mejtsky (Czechy): (1,0,1,0,2) 4 14.…

Dowiedz się więcej »

Ostersonntag – turniej indywidualny – odwołane

Kwiecień 1, godz. 15:30
Pocking, Niemcy, Rottal-Stadion
Pocking, Niemcy

Niemcy Martin Smolinski Valentin Grobauer Danny Maaßen Dominik Möser Polska Patryk Dolny Ernest Koza Paweł Miesiąc Edward Mazur Dania Mikkel Bech Tim Sørensen Mads Hansen Jason Jørgensen Team Europa Josef Franc Xavier Muratet Jurica Pavlic Ondrej Smetana

Dowiedz się więcej »

Championship: Scunthorpe – Edinburgh – przełożone

Kwiecień 1, godz. 16:00
Scunthorpe, Wielka Brytania, Eddie Wright Raceway
Scunthorpe, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Memoriał Eugeniusz Nazimka – przełożne

Kwiecień 2, godz. 00:00
Rzeszów, Polska, Stadion Miejski "STAL"
Rzeszów, Polska
Dowiedz się więcej »

Super Mecz: Car Gwarant Start Gniezno – Fogo Unia Leszno

Kwiecień 2, godz. 13:45
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska

Car Gwarant Start Gniezno: 43 9. Marcin Nowak (2,3,3,2) 10 10. Oliver Berntzon (0,w,0,1,u) 1 11. Adrian Gała (2,u,1,2) 5 12. Eduard Krcmar (1,0,3,3) 7 13. Mirosław Jabłoński (2,3,2,1) 8+1 14. Jurica Pavlic (1,1,1,3) 6+2 15. Kim Nilsson (1,3,d,1,1) 6+1 Fogo Unia Leszno: 47 1. Jarosław Hampel (3,3,0,3,w/2min) 9 2. Janusz Kołodziej (1,2,1,2,2) 8+1 3. Brady Kurtz (0,2,1,0) 3+1 4. Bartosz Smektała (3,u,2,2,2) 9+1 5. Emil Sajfutdinow (3,1,3) 7 6. Dominik Kubera (0,2,2,3,3) 10+1 7. Szymon Szlauderbach (0,1,u) 1 Źródło:…

Dowiedz się więcej »

Memoriał Rifa Saitgariejewa

Kwiecień 2, godz. 15:45
Ostrów Wielkopolski, Polska, Stadion Miejski
Ostrów Wielkopolski, Polska

MDM Komputery TŻ Ostrovia: 43 9. Kamil Brzozowski 6+1 (3,0,1,1,1) 10. Jonas Jeppesen 9+1 (1,2,3,2,1) 11. Zbigniew Suchecki 6+2 (1,1,1,0,3) 12. Nicolai Klindt 11 (2,3,2,2,2) 13. Patryk Dolny 4+1 (0,2,1,1,0) 14. Bjarne Pedersen 7 (2,1,3,1,d) 15. Nikodem Bartoch - nie startował Rosjanie: 47 1. Renat Gafurow 12 (2,2,2,3,3) 2. Mark Karion 1+1 (0,0,0,0,1) 3. Gleb Czugunow 10+1 (3,3,2,2,0) 4. Siergiej Darkin 2 (0,0,0,0,2) 5. Wadim Tarasienko 15 (3,3,3,3,3) 6. Wiktor Kułakow 7+1 (1,1,d,3,2) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Fen Fours – przełożone

Kwiecień 2, godz. 16:00
Mildenhall (West Row), Wielka Brytania, Mildenhall Stadium
West Row, Bury Saint Edmunds, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Premiership: Wolverhampton – Belle Vue – przełożone

Kwiecień 2, godz. 21:00
Wolverhampton, Wielka Brytania, Monmore Green Dogs
Wolverhampton, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Ipswich – Peterborough

Kwiecień 5, godz. 20:00
Ipswich, Wielka Brytania, Foxhall Stadium
Ipswich, United Kingdom

Ipswich Wiches: 44 1. Daniel King: 14 (3,2,3,3,3) 2. Michael Haertel: 5+1 (1,1,3,0) 3. Rory Schlein: 11 (3,3,2,3,0) 4. Cameron Heeps: 5+1 (1,1,1,2) 5. Nicolas Covatti: 5 (2,2,1,0) 6. Connor Mountain: 3+1 (2,u,0,1) 7. Danyon Hume: 1+1 (0,1,u,0) Peterborough Panthers: 46 1. Scott Nicholls: 8+1 (0,2,2,2,2) 2. Emil Groendal: 6+1 (2,0,1,3) 3. Nike Lunna: 3+2 (d,1,1,1) 4. Michael Palm Toft: 11+1 (2,3,2,3,1) 5. Ulrich Ostergaard: 10+1 (3,3,3,1) 6. Tom Bacon: 5 (3,0,0,2) 7. Simon Lambert: 3 (1,0,2,w) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Sheffield – Newcastle

Kwiecień 5, godz. 20:00
Sheffield, Wielka Brytania, Owlerton Greyhound Stadium
Sheffield, United Kingdom

Sheffield Tigers: 59 1. Kyle Howarth: 14+1 (2,3,3,3,3) 2. Todd Kurtz: 11 (3,3,1,3,1) 3. Charles Wright: 16+2 (2,3,3,3,3,2) 4. Josh Bates: (Z/Z) 5. Lasse Bjerre: 11+1 (3,3,3,2) 6. Jack Smith: 2+1 (0,0,0,0,2) 7. James Shanes: 5+2 (1,2,2,0,0) Newcastle Diamonds: 31 1. Ludvig Lindgren: 2 (w,0,2,d) 2. Tero Aarnio: 5+1 (1,1,2,1,d) 3. Lewis Rose: 6 (1,2,0,2,1) 4. Matthew Wethers: 4+1 (0,1,2,1) 5. Stuart Robson: 5+1 (1,2,1,1) 6. Carl Wilkinson: 6+1 (3,0,2,1) 7. Ashley Morris: 3+2 (2,w,1,0) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

70th Anniversary Challenge: Edinburgh – Monarchs Champions

Kwiecień 6, godz. 20:10
Edynburg (Armadale), Wielka Brytania, Edinburgh Monarchs Speedway
Armadale, United Kingdom

Edinburgh Monarchs: 48 1. Ricky Wells: 8+1 (2,2,3,0,1) 2. Max Ruml: 5+1 (w,1,3,1) 3. Mark Riss: 4+2 (0,2,1,1) 4. Joel Andersson: 5 (3,0,2) 5. Erik Riss: 11 (3,w,3,3,2) 6. Matt Williamson: 5+1 (1,2,1,1) 7. Josh Pickering: 10+1 (2,2,1,2,3) Monarchs Champions: 40 1. Craig Cook: 6+1 (w,3,2,1) 2. Ashley Morris: 6 (3,1,2,0) 3. Aaron Summers: 7+1 (1,3,0,3,0) 4. Matthew Summers: 6 (2,w,2,2) 5. Rory Schlein: 12 (1,3,3,2,3) 6. Max Clegg: 3 (3,0,0,0) 7. Jacob Bukhave: 0 (0,0,0,w) Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Plymouth – Kent

Kwiecień 6, godz. 20:15
Plymouth, Wielka Brytania, St Boniface Arena
Plymouth, United Kingdom

PLYMOUTH 46: 1. Adam Roynon 14 (3,2,3,3,3) 2. Ryan Terry-Daley 1 (0,0,-,1) 3. Henry Atkins 6 (2,2,2,w/u) 4. Bradley Andrews 5+3 (1,1,1,2) 5. James Cockle 9 (3,2,3,1,0) 6. Richard Andrews 7+1 (3,d,2,1,1) 7. Macauley Leeks 4+2 (2,1,1,d) KENT 43: 1. Luke Bowen 11 (2,3,2,2,2) 2. Anders Rowe 4+1 (1,0,3,0) 3. Nathan Stoneman 12+1 (3,3,2,3,1) 4. Taylor Hampshire 4 (0,1,0,3) 5. Jack Thomas 8 (2,3,3,w/u) 6. Alex Spooner 3+1 (1,w/2min,0,0,2) 7. Jacob Clouting 1 (0,w/u,1,-,u) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Scunthorpe – Redcar

Kwiecień 6, godz. 20:30
Scunthorpe, Wielka Brytania, Eddie Wright Raceway
Scunthorpe, United Kingdom

Scunthorpe Scorpions: 58 1. Steve Worrall: 8+1 (3,2,3) 2. Stefan Nielsen: 10+2 (2,3,3,2) 3. Josh Auty: 13+2 (3,3,2,3,2) 4. Jake Allen: 6 (d,0,3,3) 5. Jason Garrity: 15 (3,3,3,3,3) 6. Danny Phillips: 1 (1,0,0,u) 7. Gino Manzares: 5+1 (0,1,1,1,2) Redcar Bears: 32 1. Ben Barker: 6+2 (1,1,1,2,1,0) 2. Jordan Stewart: 1+1 (0,t,0,1) 3. Jonas B. Andersen: 3+1 (2,1,w,0) 4. Mikkel B. Andersen: 4+1 (1,2,1,0) 5. Matej Kus: 2 (0,0,2) 6. Tobias Busch: 5+1 (2,1,d,2) 7. Theo Pijper: 11 (3,2,2,2,1,1) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Lakeside – Peterborough

Kwiecień 6, godz. 21:00
Lakeside (Thurrock), Wielka Brytania, Arena Essex Raceway
Thurrock, United Kingdom

Lakeside Hammers: 50 1. Nick Morris: 14 (3,2,3,3,3) 2. Ben Morley: 4+2 (1,1,1,1) 3. Adam Ellis: 8+1 (1,3,1,3) 4. Kyle Newman: 7 (2,1,3,1) 5. Richard Lawson: 9 (2,3,3,1,0) 6. Zach Wajtknecht: 8 (3,0,2,0,3) 7. Alfie Bowtell: 0 (w,w,0) Peterborough Panthers: 40 1. Scott Nicholls: 9+1 (2,2,2,2,0,1) 2. Emil Groendal: 4+1 (0,0,3,1) 3. Nike Lunna: 7+2 (3,1,2,1) 4. Michael Palm Toft: 4 (0,2,0,2) 5. Ulrich Ostergaard: 12 (3,3,2,2,2) 6. Tom Bacon: 1+1 (1,0,0) 7. Simon Lambert: 3 (2,1,0,d) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Węgier – 1. Turniej

Kwiecień 7, godz. 14:00
Debreczyn, Węgry, Debrecen Speedway
Debrecen, 4030 Węgry

1. Norbert Magosi (Węgry): 11+3+3 (3,3,2,3) + 1. miejsce w finale 2. Jozsef Tabaka (Węgry): 10+2+2 (2,2,3,3) + 2. miejsce w finale 3. Patrik Buri (Słowacja): 6+2+1 (t,2,1,3) + 3. miejsce w finale 4. Roland Benko (Węgry): 7+3+0 (3,1,3,w) + 4. miejsce w finale 5. Roland Kovacs (Węgry): 8+w (1,3,3,1) 6. Andrij Kobrin (Ukraina): 6+1 (2,w,2,2) 7. David Pacalaj (Słowacja): 6+1 (1,2,1,2) 8. Witalij Łysak (Ukraina): 5+0 (2,3,0,0) 9. Stanisław Mielniczuk (Ukraina): 5 (3,0,u,2) 10. Milen Manew (Bułgaria): 4 (1,1,1,1)…

Dowiedz się więcej »

Prague Open

Kwiecień 7, godz. 15:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic

1. Josef Franc: 15 (3,3,3,3,3) + 1 miejsce w finale 2. Hynek Stichauer: 12 (3,2,2,2,3) + 2 miejsce w finale 3. Eduard Krcmar: 11 (d,3,3,3,2) + 3 miejsce w finale 4. Zdenek Holub: 12 (2,2,2,3,3) + 4 miejsce w finale 5. Matej Kus: 11 (3,3,1,2,2) 6. Michal Skurla: 10 (2,3,3,2,0) 7. Ondrej Smetana: 10 (3,1,3,1,2) 8. Martin Malek: 7 (2,0,0,3,2) 9. Patrik Mikel: 7 (2,1,2,1,1) 10. Petr Chlupac: 7 (1,2,1,2,1) 11. Filip Hajek: 5 (1,2,0,1,1) 12. Emil Breum Ankersen: 4…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Wrocław – Leszno

Kwiecień 7, godz. 15:00
Wrocław, Polska, Wrocław Stadion Olimpijski
Wrocław, Polska

Betard Sparta Wrocław: 45 9. Tai Woffinden: 11 (2,3,3,0,3) 10. Damian Dróżdż: 0 (-,-,-,-) 11. Maciej Janowski: 12 (2,3,3,1,3) 12. Andžejs Lebedevs: (u/w,0,-,-) 13. Vaclav Milik: 11 (3,3,2,3,0) 14. Maksym Drabik: 6 (2,0,0,3,1) 15. Patryk Wojdyło: 1+1 (0,0,1) 16. Max Fricke: 4+1 (1,1,0,1,1) Fogo Unia Leszno: 45 1. Jarosław Hampel: 12 (3,2,3,2,2) 2. Tymoteusz Picz: 0 (-,-,-,-) 3. Brady Kurtz: 3+2 (1,1,1,0,0) 4. Janusz Kołodziej: 11+1 (3,2,2,3,1) 5. Emil Sajfutdinow: 7+2 (1,0,2,2,2) 6. Dominik Kubera: 6+1 (1,1,2,2,0) 7. Bartosz Smektała:…

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Rybnik – Piła

Kwiecień 7, godz. 16:15
Rybnik, Polska, Stadion ROW Rybnik
Rybnik, Polska

ROW Rybnik: 57 9. Andriej Karpow: 9+1 (1,3,t,3,2) 10. Artur Czaja: 8+2 (0,2,1,2,3) 11. Troy Batchelor: 14 (2,3,3,3,3) 12. Mateusz Szczepaniak: 4+2 (1,w,1,2) 13. Kacper Woryna: 13+2 (2,3,3,3,2) 14. Robert Chmiel: 3+1 (2,0,1) 15. Lars Skupień: 6 (3,3,0,0) Euro Finannce Polonia Piła: 33 1. Tomas H. Jonasson: 8+1 (2,2,2,2,0) 2. Adrian Cyfer: 5+1 (3,1,1,0,0) 3. Tomasz Gapiński: 8+2 (3,1,2,1,1) 4. Pontus Aspgren: 7 (0,2,3,1,1) 5. Rafał Okoniewski: 3 (1,d,2,d) 6. Patryk Fajfer: 2 (1,1,0) 7. Paweł Staniszewski: 0 (0,0,d)

Dowiedz się więcej »

Speedway Team Cup

Kwiecień 7, godz. 17:00
Cloppenburg, Niemcy, Speedway-Arena
Cloppenburg, Niemcy

I. MSC Dohren: 41 5. Kevin Woelbert: 15 (3,3,3,3,3) 6. Kai Huckenbeck: 15 (3,3,3,3,3) 7. Kenneth Juergensen: 3 (2,d,1,0) 8. Jan Meyer: 2 (2) 18. Fabian Wachs: 0 (0) 22. Timo Wachs: 6 (1,2,3) II. Cloppenburg Fighters: 35 1. Rene Deddens: 9 (2,1,1,2,3) 2. Lukas Fienhage: 10 (2,3,3,w,2) 3. Mads Hansen: 10 (3,2,w,3,2) 4. Jonny Wynant: 6 (3,3,d,0) III. Neuenknick Hexen: 20 9. Mattias Bartz: 4 (0,0,1,1,2) 10. Danny Maassen: 8 (1,2,2,2,1) 11. Darrel de Vries: 6 (1,0,2,2,1) 12. Maximilian…

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Włoch – 1. Turniej

Kwiecień 7, godz. 17:00
Terenzano, Włochy, Terenzano Speedway
Terenzano, 33050 Włochy

1. Nicolas Covatti (Argentyna): 15+3 (3,3,3,3,3) + 1. miejsce w finale 2. Michele Paco Castanga (Włochy): 13+2 (2,3,3,3,2) + 2. miejsce w finale 3. Michael Haertel (Niemcy): 14+u (3,2,3,3,3) + upadek w finale 4. Valentin Grobauer (Niemcy): 12+u (3,2,2,2,3) + upadek w finale 5. Mike Jacopetti (Austria): 9 (2,2,0,2,3) 6. Mattia Lenarduzzi (Włochy): 9 (0,3,2,2,2) 7. Ethan Spiller (Niemcy): 7 (1,1,3,1,1) 8. Daniel Spiller (Niemcy): 7 (2,1,1,1,2) 9. Jan Pintar (Słowenia): 5 (1,3,1,u,0) 10. Daniele Tessari (Włochy): 5 (t,t,2,2,1) 11.…

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Rawicz – Krosno

Kwiecień 7, godz. 17:30

Stainer Unia Kolejarz: 51 9. Damian Baliński: 9 (1,3,1,2,2) 10. Arkadiusz Pawlak: 6 (0,1,3,2,-) 11. Jaimon Lidsey: 8+1 (w,1,2,3,2) 12. Rafał Konopka: 8+3 (2,3,1,1,1) 13. Facundo Albin: 2+1 (2,0,0,-) 14. Szymon Szlauderbach: 11+1 (3,3,2,3) 15. Wiktor Trofimow jr: 7+1 (2,3,2,0) KSM Krosno: 39 1. Mariusz Puszakowski: 12 (3,2,3,3,1,0) 2. Patrick Hansen: 4+1 (2,0,1,-,1) 3. Marcin Rempała: 4+1 (3,1,0,-) 4. Mikkel B. Andersen: 5 (1,2,2,0,0) 5. Ilja Czałow: 13 (1,2,3,1,3,3) 6. Kamil Kiełbasa: 1 (1,0,0,0) 7. Krystian Stefanow: (0,0,-) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Berwick – Edinburgh – przełożone

Kwiecień 7, godz. 20:00
Berwick, Wielka Brytania, Berwick Bandits Speedway
Berwick-upon-Tweed, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Workington – Glasgow – przełożone

Kwiecień 7, godz. 20:00
Workington, Wielka Brytania, Derwent Park
Workington, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Pride of the Potteries – przełożone

Kwiecień 7, godz. 20:00
Stoke (Newcastle-under-Lyme), Wielka Brytania, Stoke Speedway Stadium
Newcastle-under-Lyme, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Wielkiej Brytanii U21 – Półfinał

Kwiecień 7, godz. 20:30
Eastbourne (Hailsham), Wielka Brytania, Arlington Stadium
Hailsham, United Kingdom

1. Zach Wajtknecht: 14 (3,3,3,2,3) 2. Max Clegg: 14 (3,3,2,3,3) 3. Connor Mountain: 12 (3,2,3,3,1) 4. James Shanes: 11 (w,3,3,3,2) 5. Josh Bailey: 10 (3,2,0,3,2) 6. Drew Kemp: 9 (0,3,2,1,3) 7. Jason Edwards: 9 (2,2,1,1,3) 8. Luke Ruddick: 7 (2,0,3,1,1) 9. Jordan Jenkins: 7 (1,1,1,2,2) 10. Luke Harris: 6 (2,2,0,0,2) 11. Jamie Halder: 6 (2,1,1,2,0) 12. Ryan Kinsley: 5 (w,0,2,2,1) 13. Tom Brennan: 5 (1,1,2,1,0) 14. Matt Marson: 2 (1,1,0,0,0) 15. Charlie Brooks: 1 (0,0,1,0,0) 16. James Laker: 1 (1)…

Dowiedz się więcej »

Opstartsstævne

Kwiecień 8, godz. 13:00
Holstebro, Dania, Holstebro Speedway Club
Holstebro, Denmark

1. Bjarne Pedersen: 11 (3,2,3,3) 2. Tim Soerensen: 9 (3,3,3,w) 3. Emil Engstroem: 9 (3,3,1,2) 4. Patrick Hansen: 7 (3,d,2,2) 5. Sebastian Mortensen: 6 (2,1,3,w) 6. Sam Jensen: 6 (2,2,2,w) 7. Frederik Pedersen: 5 (1,3,1,0) 8. Magnus Jensen: 4 (0,1,3,ns) 9. Maja Aamand: 4 (1,0,1,2) 10. Jacob Hoejmark: 3 (1,2,0,0) 11. Niclas Clausen: 3 (2,0,1,u) 12. Marius Nielsen: 3 (1,d,2,ns) 13. Rasmus Hoejmark: 1 (1,0,d,ns) Źródło: sportowefakty.wp.pl

Dowiedz się więcej »

Speedway 4-Ländervergleich

Kwiecień 8, godz. 14:00
Herxheim, Niemcy, Waldstadion
Herxheim bei Landau, Niemcy

1. Niemcy: 47 13. Erik Riss: 12 (2,2,2,3,3) 14. Mark Riss: 12 (2,3,3,1,3) 15. Max Dilger: 14 (3,2,3,3,3) 16. Lukas Fienhage: 9 (1,2,1,3,2) 2. Dania: 43 1. Jonas Seifert: 10 (2,3,2,3,0) 2. Jonas Jensen: 11 (3,2,2,2,2) 3. Kasper Andersen: 11 (3,3,2,2,1) 4. Martin Steen Hansen: 11 (3,d,3,2,3) 3. Szwecja: 23 9. Viktor Bergstroem: 6 (1,3,0,w,2) 10. Alexander Woentin: 7 (2,0,1,2,2) 11. Joel Kling: 5 (0,1,3,0,1) 12. Alexander Edberg: 5 (1,1,1,1,1) 4. Wielka Brytania: 7 5. Stefan Nielsen: 3 (t,1,w,1,1) 6.…

Dowiedz się więcej »

Nice 1. LŻ: Lublin – Łódź

Kwiecień 8, godz. 14:30
Lublin, Polska, Motor Lublin S.A.
Lublin, Polska

Speed Car Motor Lublin: 45 9. Dawid Lampart 3 (0,2,0,1) 10. Daniel Jeleniewski 6+1 (3,0,1,2,0) 11. Robert Lambert 10+1 (3,2,2,3,d) 12. Paweł Miesiąc 6+1 (2,0,3,d,1) 13. Andreas Jonsson 14 (3,2,3,3,3) 14. Oskar Bober 3 (3,w,-) 15. Wiktor Lampart 3+1 (2,1,0) Orzeł Łódź: 45 1. Hans Andersen 9+2 (1,1,1,2,2,2) 2. Aleksander Łoktajew 12+1 (2,3,3,1,1,2) 3. Robert Miśkowiak 3 (0,3,0) 4. Rohan Tungate 8+2 (1,2,2,3) 5. Norbert Kościuch 8 (2,1,1,3,1) 6. Jakub Miśkowiak 5 (1,0,3,1) 7. Mateusz Błażykowski 0 (0,0) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Gdańsk – Kraków

Kwiecień 8, godz. 14:30
Gdańsk, Polska, Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego
Gdańsk, Polska

Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 64 9. Oskar Fajfer 10+2 (3,2*,t,2*,3) 10. Anders Thomsen 10+2 (2*,3,3,2*) 11. Michał Szczepaniak 12 (3,3,3,3,-) 12. Mikkel Bech 10+3 (2*,1,2*,3,2*) 13. Mikkel Michelsen 12 (3,3,3,3,-) 14. Marcin Turowski 3+1 (1,0,2*,0) 15. Dominik Kossakowski 7 (3,1,0,0,3) Arge Speedway Wanda Kaków: 26 1. Siergiej Łogaczow 8+2 (1,2,1*,1*,1,2) 2. Claus Vissing 3 (0,0,2,1,w) 3. Ernest Koza 0 (w,-,-,-) 4. Lasse Bjerre 6+1 (1,1*,2,0,1,1) 5. Marcin Jędrzejewski 8+1 (2,2,1,2,d,1*) 6. Piotr Pióro 0 (u,d,0) 7. Bartłomiej Kowalski 2 (2,d,0) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Gniezno – Daugavpils

Kwiecień 8, godz. 14:30
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska

Car Gwarant Start Gniezno: 57 9. Marcin Nowak: 9 (2,2,1,3,1) 10. Jurica Pavlic: 4+1 (0,1,0,3) 11. Adrian Gała: 12+2 (3,3,1,3,2) 12. Eduard Krcmar: 11+3 (2,2,2,2,3) 13. Mirosław Jabłoński: 12+1 (2,3,2,2,3) 14. Damian Stalkowski: 5 (3,1,1) 15. Norbert Krakowiak: 4+3 (2,1,1) Lokomotiv Daugavpils: 33 1. Wadim Tarasienko: 10 (3,1,3,0,2,1) 2. Timo Lahti: 3 (1,w,0,-,2) 3. Kjastas Puodżuks: 6+1 (1,2,2,1,0,0) 4. Jevgenijs Kostygovs: 0 (0,0,-,-) 5. Peter Ljung: 13 (3,3,3,3,1,0) 6. Davis Kurmis: 0 (0,0,0) 7. Oleg Mihailovs: 1 (1,0,0) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji

Kwiecień 8, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Speedway Žarnovica
Žarnovica, Słowacja (Republika Słowacka)

1. Zdenek Holub (4,2,3,4,4) 17 + 1. w finale 2. Stanisław Mielniczuk (3,3,4,3,4) 17 + 2. w finale 3. Norbert Magosi (4,2,4,4,2) 16 + 3. w finale 4. Jozsef Tabaka (4,4,3,4,3) 18 + 4. w finale 5. Matic Ivacic (4,4,2,3,4) 17 + 5. w finale 6. Renat Gafurow (3,4,4,4,4) 19 + d w finale 7. Patrik Buri (w,3,4,3,4) 14 8. Andriej Kobrin (2,3,3,3,3) 14 9. Martin Malek (4,3,4,1,1) 13 10. Ronny Weis (3,3,1,2,3) 12 11. Marcin Rempała (0,4,2,4,d) 10 12.…

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Włoch – 2. Turniej

Kwiecień 8, godz. 15:00
Terenzano, Włochy, Terenzano Speedway
Terenzano, 33050 Włochy

1. Michele Paco Castagna (Włochy): 13+3 (3,2,2,3,3) + 1. miejsce w finale 2. Nick Skorja (Słowenia): 15+2 (3,3,3,3,3) + 2. miejsce w finale 3. Nicolas Covatti (Argentyna): 13+1 (3,3,3,2,2) + 3. miejsce w finale 4. Daniel Spiller (Niemcy): 12+0 (2,2,3,2,3) + 4. miejsce w finale 5. Jan Pintar (Słowenia): 11 (2,3,1,3,2) 6. Ethan Spiller (Niemcy): 9 (3,1,2,0,3) 7. Mattia Lenarduzzi (Włochy): 6 (u,2,3,1,u) 8. Geert Bruinsma (Holandia): 6 (1,1,2,2,w) 9. Jernej Hribersek (Słowenia): 5 (2,0,0,1,2) 10. Daniele Tessari (Włochy): 5…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Coventry – Stoke

Kwiecień 8, godz. 16:00
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom

Coventry Bees: 52 1. Connor Mountain 14 (3,3,3,3,2) 2. Luke Harris 5 (1,1,3,0) 3. Jon Armstrong 11 (3,2,3,3,0) 4. Luke Ruddick 5 (1,u,1,3) 5. Danny Phillips 6+1 (2,2,1,1) 6. Jamie Halder 5+2 (2,1,2,u) 7. Ryan Macdonald 6+1 (3,1,1,1) Stoke Potters: 38 1. Max Clegg 13 (2,3,3,2,3) 2. Paul Burnett 3 (0,1,2,0) 3. Tony Atkin 9 (2,3,2,2) 4. Adam Extance 3+1 (0,w/su,1,2) 5. Rob Shuttleworth 8 (3,2,2,u,1) 6. Joe Alcock 0 (0,0,0,0) 7. William O'Keefe 2+1 (1,0,0,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Mildenhall – Isle of Wight – przełożone

Kwiecień 8, godz. 16:00
Mildenhall (West Row), Wielka Brytania, Mildenhall Stadium
West Row, Bury Saint Edmunds, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Poznań – Opole

Kwiecień 8, godz. 16:00
Poznań, Polska, POSiR - Oddział Golęcin
Poznań, Polska

Iveston PSŻ Poznań: 43 9. David Bellego: 11+1 (1,3,3,1,3) 10. Marcel Kajzer: 7+2 (2,2,2,d,1) 11. Mateusz Borowicz: 5 (0,1,1,3) 12. Władimir Borodulin: 11 (1,3,3,3,1) 13. Frederik Jakobsen: 7 (3,2,1,1,0) 14. Mateusz Adamczewski: 0 (0,w,0) 15. Kevin Fajfer: 2 (2,w,0) OK Kolejarz Opole: 47 1. Kevin Woelbert: 9+1 (0,2,2,2,3) 2. Hubert Łęgowik: 10+1 (3,0,3,2,2) 3. Sebastian Ułamek: 8 (3,1,1,3,0) 4. Oskar Polis: 9+2 (2,3,0,2,2) 5. Denis Gizatullin: 4 (1,1,2,0) 6. Kamil Kamiński: 2+1 (1,0,1) 7. Jarosław Krzywosz: 5 (3,2,0) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Grudziądz – Częstochowa

Kwiecień 8, godz. 16:30
Grudziądz, Polska, Stadion GKM Grudziądz
Grudziądz, Polska

MrGarden GKM Grudziądz: 45 9. Antonio Lindbäck 6+1 (3,2,1,0,0) 10. Kai Huckenbeck - (-,-,-,-) 11. Krzysztof Buczkowski 7+2 (1,1,3,2,0) 12. Przemysław Pawlicki 9+1 (2,2,2,1,2) 13. Artiom Łaguta 10 (2,2,3,2,1) 14. Dawid Wawrzyniak 2 (1,0,1) 15. Kamil Wieczorek 5+1 (3,1,1) 16. Krystian Pieszczek 6 (0,3,2,1) forBET Włókniarz Częstochowa: 45 1. Leon Madsen 15+1 (2,3,2,3,3,2) 2. Tobiasz Musielak 1+1 (1,0,w,-,-) 3. Adrian Miedziński 1 (0,1,w,w) 4. Fredrik Lindgren 18 (3,3,3,3,3,3) 5. Matej Zagar 8+1 (3,1,1,2,1) 6. Michał Gruchalski 2 (2,0,0,w) 7. Mateusz…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Gorzów – Toruń

Kwiecień 8, godz. 19:00
Gorzów Wielkopolski, Polska, Stadion im. Edwarda Jancarza
Gorzów Wielkopolski, Polska

Cash Broker Stal Gorzów: 54 9. Martin Vaculik 13 (3,2,2,3,3) 10. Linus Sundstroem 5+2 (1,1,0,2,1) 11. Krzysztof Kasprzak 15 (3,3,3,3,3) 12. Szymon Woźniak 2 (1,0,1,0) 13. Bartosz Zmarzlik 14+1 (3,3,3,3,2) 14. Alan Szczotka 1+1 (1,0,-) 15. Rafał Karczmarz 4+1 (2,2,0) 16. Hubert Czerniawski 0 (w) Get Well Toruń: 35 1. Jason Doyle 0 (w,-,-,-) 2. Paweł Przedpełski 5+1 (2,2,1,0) 3. Niels Kristian Iversen 7+1 (2,1,3,1,0) 4. Grzegorz Walasek 4+1 (0,2,1,1) 5. Rune Holta 8 (1,3,2,2,d) 6. Daniel Kaczmarek 5 (3,0,0,2)…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Tarnów – Zielona Góra

Kwiecień 8, godz. 19:00
Tarnów, Polska, Stadion żużlowo - piłkarski "Jaskółcze Gniazdo"
Tarnów, Polska

Grupa Azoty Unia Tarnów: 47 9. Nicki Pedersen 13 (2,3,3,2,3) 10. Artur Mroczka 2 (0,0,1,1) 11. Peter Kildemand 8+1 (0,2,3,1,2) 12. Jakub Jamróg 8+2 (2,3,2,0,1) 13. Kenneth Bjerre 12+1 (3,1,3,3,2) 14. Kacper Konieczny 0 (0,0,0) 15. Patryk Rolnicki 4 (2,1,1) 16. Viktor Kulakov ns Falubaz Zielona Góra: 43 1. Michael Jepsen Jensen 10 (3,1,2,3,1) 2. Kacper Gomólski 3 (1,0,0,2) 3. Patryk Dudek 7 (1,3,0,0,3) 4. Grzegorz Zengota 10+1 (3,2,2,3,0) 5. Piotr Protasiewicz 6 (2,2,1,1,0) 6. Alex Zgardziński 4+2 (1,1,2) 7.…

Dowiedz się więcej »

Premiership: Leicester – Poole – przełożone

Kwiecień 9, godz. 20:30
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Złoty Kask – Eliminacje 3

Kwiecień 10, godz. 16:00
Ostrów Wielkopolski, Polska, Stadion Miejski
Ostrów Wielkopolski, Polska

Lista startowa: 1. Kamil Brzozowski (TŻ Ostrovia) 2. Marcin Jędrzejewski (Arge Speedway Wanda Kraków) 3. Patryk Dolny (TŻ Ostrovia) 4. Ernest Koza (Arge Speedway Wanda Kraków) 5. Tomasz Jędrzejak (Stal Rzeszów) 6. Grzegorz Zengota (Falubaz Zielona Góra) 7. Piotr Protasiewicz (Falubaz Zielona Góra) 8. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) 9. Jarosław Hampel (Fogo Unia Leszno) 10. Adrian Gała (Car Gwarant Start Gniezno) 11. Damian Baliński (Stainer Unia Kolejarz Rawicz) 12. Marcin Nowak (Car Gwarant Start Gniezno) 13. Adrian Miedziński…

Dowiedz się więcej »

Złoty Kask – Eliminacje 2

Kwiecień 10, godz. 16:00
Poznań, Polska, POSiR - Oddział Golęcin
Poznań, Polska

Lista startowa: 1. Mateusz Borowicz (PSŻ Poznań) 2. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) 3. Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów) 4. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) 5. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź) 6. Damian Dróżdż (Betard Sparta Wrocław) 7. Norbert Kościuch (Orzeł Łódź) 8. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław) 9. Marcel Kajzer (PSŻ Poznań) 10. Oskar Polis (Kolejarz Opole) 11. Daniel Jeleniewski (Speed Car Motor Lublin) 12. Sebastian Ułamek (Kolejarz Opole) 13. Daniel Kaczmarek (KS Toruń) 14. Kacper Woryna (ROW Rybnik)…

Dowiedz się więcej »

Złoty Kask – Eliminacje 1

Kwiecień 10, godz. 16:30
Gdańsk, Polska, Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego
Gdańsk, Polska

1. Michał Szczepaniak (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 2. Krystian Pieszczek (MrGarden GKM Grudziądz) 3. Oskar Fajfer (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 4. Krzysztof Buczkowski (MrGarden GKM Grudziądz) 5. Szymon Woźniak (Cash Broker Stal Gorzów) 6. Tomasz Gapiński (Polonia Piła) 7. Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów) 8. Mirosław Jabłoński (Car Gwarant Start Gniezno) 9. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) 10. Kacper Gomólski (Falubaz Zielona Góra) 11. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) 12. Dawid Lampart (Speed Car Motor Lublin) 13. Paweł Przedpełski (KS Toruń)…

Dowiedz się więcej »

Premiership: King’s Lynn – Wolverhampton – przełożone

Kwiecień 11, godz. 20:30
King’s Lynn, Wielka Brytania, Adrian Flux Arena
King's Lynn, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Premiership: Poole – Belle Vue

Kwiecień 11, godz. 20:30
Poole, Wielka Brytania, Poole Stadium
Poole, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Premiership: Rye House – Leicester

Kwiecień 11, godz. 20:30
Hoddesdon (Rye House), Wielka Brytania, Rye House Speedway
Hoddesdon, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

National League: Isle of Wight – Belle Vue

Kwiecień 12, godz. 20:00
Isle of Wight (Ryde), Wielka Brytania, Island Speedway
Ryde, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Premiership: Swindon – Leicester

Kwiecień 12, godz. 20:30
Swindon, Wielka Brytania, Swindon Stadium
Swindon, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Częstochowa – Tarnów

Kwiecień 13, godz. 19:30
Częstochowa, Polska, Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa
Częstochowa, Polska

forBET Włókniarz Częstochowa: 54 9. Leon Madsen 11+1 (1,3,3,1,3) 10. Tobiasz Musielak 6+3 (0,2,2,2) 11. Fredrik Lindgren 13 (3,2,3,2,3) 12. Adrian Miedziński 8+3 (2,u,2,2,2) 13. Matej Zagar 11 (3,2,2,3,1) 14. Adrian Woźniak 1 (1,0,d) 15. Michał Gruchalski 4 (3,1,0) 16. Andreas Lyager ns Grupa Azoty Unia Tarnów: 36 1. Nicki Pedersen 17 (3,3,3,3,3,2) 2. Artur Mroczka 5+1 (2,1,1,0,1) 3. Peter Kildemand 6 (1,3,1,1,0) 4. Jakub Jamróg 1 (0,1,0,-) 5. Kenneth Bjerre 4 (2,1,1,0,0) 6. Patryk Rolnicki 3 (2,0,0,1) 7. Kacper…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Plymouth – Eastbourne

Kwiecień 13, godz. 20:15
Plymouth, Wielka Brytania, St Boniface Arena
Plymouth, United Kingdom

Plymouth Devils: 44 1. Adam Roynon 14 (3,3,3,3,2) 2. Ryan Terry-Daly 4 (0,1,3,0) 3. Henry Atkins 10+1 (3,3,1,3,0) 4. Bradley Andrews 5 (1,1,2,1) 5. James Cockle 4 (3,0,u/w,1) 6. Richard Andrews 3 (u,1,2,d) 7. Macauley Leek 4 (2,u,1,1) Eastbourne Eagles: 46 1. Mark Baseby 11+1 (1,2,3,2,3) 2. Kelsey Dugard 1 (-,w/2min,0,1) 3. Tom Brennan 8+1 (2,2,2,2) 4. Charley Powell 7+1 (3,1,3,0) 5. Georgie Wood 7+1 (1,2,3,w/u,1) 6. Charlie Brooks 1 (1,0,0,0) 7. Jason Edwards 11+1 (2,3,2,2,2) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Edinburgh – Workington – przełożone

Kwiecień 13, godz. 20:30
Edynburg (Armadale), Wielka Brytania, Edinburgh Monarchs Speedway
Armadale, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Glasgow – Berwick

Kwiecień 13, godz. 20:30
Glasgow, Wielka Brytania, Glasgow Tigers Speedway
Glasgow, United Kingdom

Glasgow Tigers 54: 1. Richie Worrall 12+1 (2,2,3,2,3) 2. Lewis Kerr 8+1 (0,3,3,2) 3. Paul Starke 4+1 (1,2,0,1) 4. Claus Vissing 13+1 (3,3,2,3,2) 5. Chris Harris 6+1 (u,2,3,1) 6. Jack Thomas 1 (d,d,1,-) 7. James Sarjeant 10+1 (1,3,1,3,2) Berwick Bandits 36: 1. Aaron Summers 1 (1,d,d,0) 2. Kevin Doolan 8 (3,1,2,2,0) 3. John Lindman 1 (w/u,1,0,-) 4. David Howe 7 (2,3,1,0,1) 5. Nikolaj Busk Jakobsen 7+1 (1,1,1,3,1) 6. Jye Etheridge 2+1 (2,w/u,-,-) 7. Daniel Gappmaier 10 (3,2,0,3,2,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Lakeside – Ipswich

Kwiecień 13, godz. 21:00
Lakeside (Thurrock), Wielka Brytania, Arena Essex Raceway
Thurrock, United Kingdom

Lakeside Hammers 54: 1. Nick Morris 8+1 (1,3,3,1) 2. Ben Morley 4 (2,1,w/u,1) 3. Adam Ellis 12 (3,3,2,3,1) 4. Kyle Newman 5+2 (1,2,1,1) 5. Richard Lawson 14 (3,2,3,3,3) 6. Zach Wajtknecht 7+1 (2,1,1,3) 7. Alfie Bowtell 4+1 (0,2,2,0) Ipswich Witches 35: 1. Daniel King 12 (3,1,2,2,2,2) 2. Michael Haertel 0 (0,0,w/u,-) 3. Rory Schlein 8+1 (2,3,2,1,0) 4. Cameron Heeps 0 (0,0,0,-) 5. Nicolas Covatti 4 (1,u,3,0) 6. Connor Mountain 10 (3,2,3,-,0,-,2) 7. Danyon Hume 1 (1,0,-,0,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Ligue Nationale de Speedway: La Réole – Morizes

Kwiecień 14, godz. 10:00
La Réole, Francja, Mijema, La Réole, France
La Réole, Francja

La Reole: 41 1. Mathieu Tresarrieu 15 (3,3,3,3,3) 2. Enzo Dubernard 5+1 (1,1,1,2) 3. Alexandre Dubrana 4 (1,2,d,1) 4. Thomas Valladon 6 (d,0,3,3) 5. Jordan Dubernard 9 (3,3,2,0,1) 6. Joris Georges 1 (1,0,u,u) 7. Kevin Elliau 1 (0,1,0,0) Morizes: 49 1. Stephane Tresarrieu 12 (2,3,3,2,2) 2. Richard De Biasi 4+1 (0,1,2,1) 3. Anthony Chauffour 6+2 (2,2,0,2) 4. Julien Cayre 7+1 (3,1,1,2) 5. Gaetan Stella 4+2 (u,2,1,1) 6. Steven Labouyrie 6 (3,0,2,1) 7. Jerome Lespinasse 10+1 (2,2,3,3) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

1.Div: Esbjerg – Slangerup – Glumsø – Grinsted

Kwiecień 14, godz. 10:00
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark

1. Esbjerg 37+3 Matias Nielsen 9 Mark W. Svaneholm Beyer 6 Kenneth B. Jürgensen 9 Jannik B. Sørensen 6 Jonas Knudsen 7 2. Grinsted 37+2 Jonas Jensen 10 Emil Engstrøm 4 Lasse Frederiksen 7 Peter Karger 9 Nick Agertoft 7 3. Slangerup 29+3 Kenneth K. Hansen 12 Jonas Seifert 9 Jacob Bukhave 7 Max Bo Hjorth 0 Malthe Vang Vedel 1 4. Glumsø 29+2 Glenn Moi 7 Dominik Möser 7 Marius Nielsen 8 Chris Gade 3 Nikolaj Koch Rosgaard 4…

Dowiedz się więcej »

Ligue Nationale de Speedway: La Réole – Marmande

Kwiecień 14, godz. 14:00
La Réole, Francja, Mijema, La Réole, France
La Réole, Francja

La Reole: 45 1. Mathieu Tresarrieu 14 (3,3,3,3,2) 2. Jeremy Dupuy 4 (1,0,3,0) 3. Alexandre Dubrana 8+1 (2,2,2,2) 4. Enzo Dubernard 7+1 (u,1,3,3) 5. Jordan Dubernard 10 (3,3,2,2,0) 6. Kevin Elliau 0 (u,d,-,0) 7. Joris Georges 2 (1,1,0,0) Marmande: 45 1. Dimitri Berge 11 (2,3,3,3) 2. Benoit Lorenzon 2 (0,d,1,1) 3. John Bernard 11 (3,2,2,3,1) 4. Baptiste Comblon 5+2 (1,1,1,2) 5. Gabriel Dubernard 4 (u,2,1,1) 6. Florent Comparin 4+2 (2,1,0,1) 7. Guillaume Comblon 8 (3,2,2,1) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

1.Div: Brovst – Holsted – Fjelsted

Kwiecień 14, godz. 14:00
Brovst, Dania, Over Søen 12
Brovst, Denmark

1. Fjelsted 37 pkt. Jason Jørgensen 15 pkt. Christian Thayme 11 pkt. Michael Thayme 6 pkt. Andreas Kaag Jensen 5 pkt. Carsten Hansen 0 pkt. 2. Holsted 36 pkt. Sam Jensen 13 pkt. Martin Steen Hansen 4 pkt. Niclas Clausen 2 pkt. Sebastian Mortensen 6 pkt. Patrick Josefsen 11 pkt. 3. Brovst 35 pkt. Kasper Lykke Nielsen 9 pkt. Emil Pørtner 8 pkt. Søren Fredrik Pedersen 3 pkt. Lasse Pørtner 10 pkt. Tobias V. Thomsen 5 pkt. Źródło: danskspeedway.dk

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Słowenii

Kwiecień 14, godz. 15:00
Lublana, Słowenia, Teniški klub šport plus
Lubljana, Słowenia

1. Matej Zagar (Słowenia) 15 (3,3,3,3,3) + 1. miejsce w finale 2. Nick Skorja (Słowenia) 14 (3,3,3,3,2) + 2. miejsce w finale 3. Matic Ivacic (Słowenia) 10 (0,2,3,2,3) + 2. miejsce w półfinale + 3. miejsce w finale 4. Norbert Magosi (Węgry) 13 (3,3,2,2,3) + 1. miejsce w półfinale + 4. miejsce w finale 5. Michele Paco Castagna (Włochy) 10 (2,3,2,3,0) + 3. miejsce w półfinale 6. Michal Skurla (Czechy) 11 (2,2,1,3,3) 4. miejsce w półfinale 7. Patrik Buri (Słowacja)…

Dowiedz się więcej »

Speedway Team Cup

Kwiecień 14, godz. 16:00
Diedenbergen, Niemcy, Speedway Diedenbergen
Diedenbergen, Niemcy

1. Cloppenburg Fighters: 41 5. Rene Deddens: 11 (w,3,2,3,3) 6. Lukas Fienhage: 8 (3,2,3,w) 7. Mads Hansen: 10 (2,2,3,3) 8. Jonny Wynant: 8 (3,2,2,1) 18. Niels Oliver Wessel: 4 (2,2) 22. Kevin Lueck: NS 2. Black Forest Eagles Berghaupten: 32 13. Max Dilger: 12 (3,3,3,1,2) 14. Daniel Spiller: 10 (1,2,3,2,2) 15. Ethan Spiller: 6 (3,1,0,0,2) 16. Maximilian Pongratz: 4 (1,3,u) 20. David Pfeffer: NS 24. Tom Finger: 0 (0) 3. MSC Olching: 26 9. Valentin Grobauer: 5 (2,d/1,1,2,0) 10. Michael…

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Piła – Gdańsk

Kwiecień 14, godz. 16:15
Piła, Polska, Stadion Żużlowy MOSiR
Piła, Polska

Euro Finannce Polonia Piła: 48 9. Tomas Jonasson 13+1 (3,3,2,2,3) 10. Adrian Cyfer 7+1 (2,1,3,1,d) 11. Tomasz Gapiński 4+1 (0,1,1,2) 12. Pontus Aspgren 9+1 (2,3,2,1,1) 13. Rafał Okoniewski 12 (3,3,2,3,1) 14. Paweł Staniszewski 0 (w/u,d,0) 15. Patryk Fajfer 3+1 (1,2,0) Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 42 1. Oskar Fajfer 9 (w/su,2,1,2,1,3) 2. Anders Thomsen 1 (1,-,-,-) 3. Michał Szczepaniak 4 (3,1,u,0) 4. Mikkel Bech 11+1 (1,2,1,3,2,2) 5. Mikkel Michelsen 8 (w/su,2,3,3,0,0) 6. Dominik Kossakowski 6 (3,0,0,0,3) 7. Marcin Turowski 3+1 (2,1,-)

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Toruń – Wrocław

Kwiecień 14, godz. 18:00
Toruń, Polska, Motoarena Toruń im. Mariana Rosego
Toruń, Polska

Get Well Toruń: 47 9. Niels Kristian Iversen 3+1 (1,1,-,1) 10. Paweł Przedpełski 10 (2,3,2,1,2) 11. Jason Doyle 7+2 (1,1,2,3,0) 12. Chris Holder 12 (3,2,3,3,1) 13. Rune Holta 11 (2,2,3,2,2) 14. Marcin Kościelski 1+1 (1,0,w/u) 15. Daniel Kaczmarek 3+1 (2,1,0) 16. Jack Holder (0) 0 Betard Sparta Wrocław: 43 1. Tai Woffinden 15+1 (3,3,1,2,3,3) 2. Damian Dróżdż 0 (0,-,-,-) 3. Maciej Janowski 6 (2,1,3,w,d) 4. Andrzej Lebiediew 0 (0,-,-,-) 5. Vaclav Milik 4 (3,0,1,0) 6. Maksym Drabik 7 (3,2,1,1) 7.…

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Berwick – Glasgow

Kwiecień 14, godz. 20:00
Berwick, Wielka Brytania, Berwick Bandits Speedway
Berwick-upon-Tweed, United Kingdom

Berwick Bandits: 47 1. Aaron Summers 8+2 (0,1,2,3,2) 2. Kevin Doolan 12+1 (3,2,3,3,1) 3. John Lindman 2 (0,0,2,0) 4. David Howe 4+1 (1,2,1,0) 5. Nikolaj Busk Jakobsen 8 (2,2,3,1) 6. Simon Lambert (Gość) 3 (3,0,0,-) 7. Dany Gappmaier 10 (1,3,1,2,3) Glasgow Tigers: 43 1. Richie Worrall 6+1 (2,3,1,0) 2. Lewis Kerr 6+1 (1,1,2,2) 3. Paul Starke 6+1 (2,1,0,3) 4. Claus Vissing 8+1 (3,3,1,1,0) 5. Chris Harris 12 (1,3,3,2,3) 6. Jack Thomas 0 (d,0,0,-) 7. James Sarjeant 5 (2,0,d,1,2) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Workington – Edinburgh

Kwiecień 14, godz. 20:00
Workington, Wielka Brytania, Derwent Park
Workington, United Kingdom

Workington Comets: 47 1. Rene Bach 7+1 (1,2,2,2) 2. Ramsus Jensen 11+1 (3,1,3,3,1) 3. Charles Wright (Gość) 7 (2,0,2,3) 4. Dan Bewley 6+1 (1,2,0,3,0) 5. Nicolai Klindt 7 (2,3,2,0) 6. Kyle Bickley 1 (0,1,0,-) 7. Bradley Wilson-Dean (Gość) 8+3 (3,1,2,0,2) Edinburgh Monarchs: 43 1. Ricky Wells 17 (2,3,3,3,3,3) 2. Max Ruml 3 (0,1,1,1) 3. Mark Riss 4 (3,u,0,1) 4. Joel Andersson 3 (0,2,1,0) 5. Erik Riss 10+1 (3,3,1,1,2) 6. Matt Williamson 5 (2,0,-,2,1) 7. Josh Pickering 1+1 (1,d,0,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Stoke – Coventry – przełożone

Kwiecień 14, godz. 20:00
Stoke (Newcastle-under-Lyme), Wielka Brytania, Stoke Speedway Stadium
Newcastle-under-Lyme, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

National League: Eastbourne – Buxton

Kwiecień 14, godz. 20:30
Eastbourne (Hailsham), Wielka Brytania, Arlington Stadium
Hailsham, United Kingdom

Eastbourne Eagles: 60 1. Mark Baseby 9 (3,3,3,0) 2. Kelsey Dugard 6+1 (1,2,3,0) 3. Tom Brennan 15 (3,3,3,3,3) 4. Charley Powell 4+1 (1,1,2,w/u) 5. Georgie Wood 14+1 (3,3,3,3,2) 6. Charlie Brooks 4+1 (2,w/u,0,2) 7. Jason Edwards 8+2 (3,2,2,1) Buxton Hitmen: 30 1. Ben Wilson 9 (2,2,2,2,1) 2. Corban Pavitt 2+1 (0,0,1,1) 3. Tom Woolley 6+2 (2,1,1,2) 4. David Wallinger 7 (u,2,2,3,0) 5. Connor Coles 4+1 (1,1,1,1) 6. Kieran Douglas 0 (u,0,0,0) 7. Lewis Whitmore 2 (1,w/u,0,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Bundesliga: Diedenbergen – Wittstock

Kwiecień 15, godz. 14:00
Diedenbergen, Niemcy, Speedway Diedenbergen
Diedenbergen, Niemcy

DMV White Tigers: 37 1. Jakub Jamróg 13+1 (3,1*,3,2,3,1) 2. Jonas Jeppesen 12 (3,2,3,2,2) 3. René Deddens 4+1 (d,2,1*,1,0) 4. Daniel Spiller 4 (2,1,1,0,0) 5. Marius Hillebrand 0 (d) 6. Ethan Spiller 3 (0,0,3) 7 David Pfeffer 1 (d,0,1) Wölfe Wittstock: 48 11. Rafał Okoniewski 10+2 (1*,2*,2,2,3) 12. Mads Hansen 8 (1,3,2,0,2) 13. Michael Härtel 9+1 (2,3,1*,2,1) 14. Kevin Wölbert 15 (3,3,3,3,3) 15. Steven Mauer 2 (2,0,0,0) 16. Mirko Wolter 4 (1,1,0,2) 17. Maximilian Pott NS <span style="font-size:11px;font-style: italic;">Źródło: espeedway.pl</span>

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Kraków – Łódź

Kwiecień 15, godz. 14:30
Kraków, Polska, Klub Sportowy Wanda Kraków
Kraków, Polska

Arge Speedway Wanda Kraków: 30 9. Lasse Bjerre 5 (0,0,2,1,2,0) 10. Victor Palovaara 7+1 (1,1,3,0,2) 11. Siergiej Łogaczow 5 (1,2,2,0,0,u) 12. Wojciech Lisiecki 0 (0,-,-,-) 13. Marcin Jędrzejewski 7 (2,1,2,1,1) 14. Piotr Pióro 3 (1,0,1,1) 15. Bartłomiej Kowalski 3 (2,1,0) Orzeł Łódź: 60 1. Hans Andersen 12+1 (2,3,1,3,3) 2. Aleksandr Łoktajew 12+1 (3,1,3,3,2) 3. Maksim Bogdanow 10+1 (3,3,2,2) 4. Josh Grajczonek 5+2 (2,2,0,1) 5. Norbert Kościuch 15 (3,3,3,3,3) 6. Jakub Miśkowiak 6+1 (3,0,2,1) 7. Mateusz Błażykowski 0 (u,d,t) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Lublin – Gniezno

Kwiecień 15, godz. 14:30
Lublin, Polska, Motor Lublin S.A.
Lublin, Polska

Speed Car Motor Lublin: 54 9. Dawid Lampart 8 (2,1,2,3,0) 10. Sam Masters 6+3 (1,3,1,1) 11. Robert Lambert 10 (2,3,d,3,2) 12. Paweł Miesiąc 6+2 (1,1,2,2) 13. Andreas Jonsson 11+1 (3,1,2,2,3) 14. Oskar Bober 5+1 (3,0,2) 15. Wiktor Lampart 8+3 (2,2,3,1) Car Gwarant Start Gniezno: 35 1. Marcin Nowak 3 (0,2,0,1) 2. Mirosław Jabłoński 4 (3,0,1,0,0) 3. Adrian Gała 13+1 (3,2,3,3,w,2) 4. Eduard Krcmar 6 (0,3,0,3) 5. Jurica Pavlic 8+1 (1,2,3,1,1) 6. Norbert Krakowiak 1 (1,0,0) 7. Damian Stalkowski 0 (0,0,u)…

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Włoch – 3. Turniej

Kwiecień 15, godz. 15:00
Lonigo, Włochy, Pista Speedway
Lonigo, 36045 Włochy

1. Michele Paco Castagna (Włochy) 14 (3,3,3,3,2) + 1. miejsce w finale 2. Nicolas Covatti (Argentyna, lic. włoska) 14 (2,3,3,3,3) + 2. miejsce w finale 3. Matic Ivacic (Słowenia) 14 (3,2,3,3,3) + 3. miejsce w finale 4. Danny Maassen (Niemcy) 10 (1,3,1,2,3) + 4. miejsce w finale 5. Mattia Lenarduzzi (Włochy) 9 (3,2,1,1,2) 6. Daniele Tessari (Włochy) 7 (2,0,2,2,1) 7. Roland Kovacs (Węgry) 7 (2,2,2,1,0) 8. Mike Jacopetti (Austria) 5 (u,1,1,2,1) 9. Alessandro Milanesse (Włochy) 4 (0,2,0,1,1) 10. Jonas Wilke…

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Daugavpils – Rybnik

Kwiecień 15, godz. 15:00
Daugavpils, Łotwa, Lokomotīve Stadium
Daugavpils, Latvia

Lokomotiv Daugavpils: 47 9. Kjastas Puodżuks 7 (3,1,0,3,0) 10. Jewgenij Kostygow 2 (0,0,2,-) 11. Wadim Tarasienko 2 (1,1,0,-) 12. Timo Lahti 12+1 (0,3,3,3,2,1) 13. Peter Ljung 8+1 (1,2,1,2,2) 14. Davis Kurmis 1 (0,0,1) 15. Oleg Michajłow 15 (3,3,3,3,3) ROW Rybnik: 42 1. Artur Czaja 6 (2,2,0,2,w) 2. Andriej Karpow 3+1 (1,0,2,d) 3. Troy Batchelor 13 (3,3,3,1,3) 4. Mateusz Szczepaniak 5+1 (2,1,1,1,w) 5. Kacper Woryna 8+2 (2,3,1,0,2) 6. Lars Skupień 4+1 (2,2,t) 7. Robert Chmiel 3+1 (1,0,2) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Krosno – Poznań

Kwiecień 15, godz. 15:15
Krosno, Polska, Stadion K.S. Karpaty
Krosno, Polska

KSM Krosno: 44 9. Marcin Rempała 2 (2,t,d,-) 10. Stanisław Burza 2 (0,0,2,d) 11. Patrick Hansen 11+2 (1,2,1,2,3,2) 12. Mariusz Puszakowski 8 (0,3,2,2,1,-) 13. Ilia Czałow 12+1 (3,2,d,3,1,3) 14. Kamil Kiełbasa 6 (3,0,2,1) 15. Krystian Stefanów 3 (1,1,1) Iveston PSŻ Poznań: 46 1. David Bellego 8 (1,1,3,3,d) 2. Marcel Kajzer 6+1 (3,0,2,1) 3. Władimir Borodulin 8+1 (2,1,3,2,t) 4. Mateusz Borowicz 11 (3,3,1,3,1) 5. Frederik Jakobsen 10 (2,3,3,0,2) 6. Kevin Fajfer 3 (2,1,w) 7. Mateusz Adamczewski 0 (w,d,w,d) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Opole – Bydgoszcz

Kwiecień 15, godz. 15:30
Opole, Polska, Stadion Żużlowy W Opolu
Opole, Polska

OK Kolejarz Opole: 57 9. Hubert Łęgowik 8+2 (2,3,1,2,w) 10. Richard Lawson 12+1 (3,1,3,3,2) 11. Oskar Polis 12+1 (3,1,2,3,3) 12. Sebastian Ułamek 11 (1,2,3,3,2) 13. Denis Gizatullin 9 (3,3,2,1) 14. Jarosław Krzywosz 4 (2,1,1) 15. Kamil Kamiński 1 (w,1,0) Polonia Bydgoszcz: 33 1. Dimitri Berge 8 (1,3,1,2,d,1) 2. Michał Piosicki 0 (d,d,-,-) 3. Damian Adamczak 2 (2,0,w,0) 4. Rene Bach 8 (0,2,3,2,1,0) 5. Oskar Ajtner-Gollob 7 (2,2,w,d,3) 6. Tomasz Orwat 7 (3,0,1,2,1) 7. Mateusz Jagła 1 (1,0,-) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

National League: Coventry – Eastbourne

Kwiecień 15, godz. 16:00
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom

Coventry Bees: 51 1. Connor Mountain 15 (3,3,3,3,3) 2. Danny Philips (Z/Z) 3. Luke Ruddick 10 (2,3,2,1,2) 4. Luke Harris 4+2 (1,1,1,1,0) 5. Jon Armstrong 16+2 (3,3,3,3,2,2) 6. Jamie Halder 6+1 (1,2,0,1,1,1) 7. Ryan Macdonald (o,u,o,-) Eastbourne Eagles: 39 1. Mark Baseby 6 (2,w,2,1,1) 2. Kelsey Dougard 1+1 (0,0,1,-) 3. Tom Brennan 10 (3,2,2,3,0) 4. Charlie Powell 4+1 (0,1,0,3) 5. Georgie Wood 7 (2,2,3,0) 6. Charlie Brooks 1 (1,0,0,0) 7. Jason Edwards 10+2 (3,1,2,2,0,2) W V biegu zawodnik gości Mark…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Zielona Góra – Grudziądz

Kwiecień 15, godz. 16:30
Zielona Góra, Polska, Wrocławska 69, Zielona Góra
Zielona Góra, Polska

Falubaz Zielona Góra: 53 9. Michael Jepsen Jensen 10 (2,2,1,3,2) 10. Kacper Gomólski 3+2 (1,1,0,1) 11. Patryk Dudek 15 (3,3,3,3,3) 12. Grzegorz Zengota 6+3 (0,2,2,2,0) 13. Piotr Protasiewicz 12 (3,2,3,3,1) 14. Sebastian Niedźwiedź 3+1 (2,0,1) 15. Alex Zgardziński 4 (3,1,0) 16. Mateusz Tonder NS MrGarden GKM Grudziądz: 37 1. Antonio Lindbaeck 8 (3,1,2,2,0) 2. Kai Huckenbeck 1+1 (-,-,1,-) 3. Krzysztof Buczkowski 8+1 (2,3,2,0,1) 4. Przemysław Pawlicki 10+1 (1,1,3,2,1,2) 5. Artiom Łaguta 9 (2,3,1,0,3) 6. Kamil Wieczorek 0 (0,0,0) 7. Dawid…

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Rzeszów – Ostrów Wlkp.

Kwiecień 15, godz. 17:00
Rzeszów, Polska, Stadion Miejski "STAL"
Rzeszów, Polska

Stal Rzeszów: 52 9. Nicklas Porsing 12+1 (3,2,2,2,3) 10. Nick Morris 5+3 (1,1,1,2) 11. Edward Mazur 7+2 (1,2,1,3,0) 12. Greg Hancock 13+1 (3,3,2,3,2) 13. Tomasz Jędrzejak 12 (2,3,1,3,3) 14. Aureliusz Bieliński 0 (w,t,0) 15. Arkadiusz Potoniec 3 (3,0,0) MDM Komputery Ostrovia Ostrów Wlkp.: 38 1. Bjarne Pedersen 7+2 (2,0,2,2,1) 2. Patryk Dolny 2 (0,1,-,1) 3. Kamil Brzozowski 1 (0,1,w,0) 4. Renat Gafurow 10 (2,2,3,1,2,0) 5. Nicolai Klindt 13 (3,3,3,3,0,1) 6. Kamil Nowacki 3+1 (2,0,1) 7. Marcel Studziński 2 (1,1,0) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

Championship: Peterborough – Redcar

Kwiecień 15, godz. 18:00
Peterborough, Wielka Brytania, Peterborough Panthers Speedway
Peterborough, United Kingdom

Peterborough Panthers 51: 1. Scott Nicholls 8 (1,1,3,3) 2. Emil Groendal 8+1 (3,3,2,0) 3. Nike Lunna 5+1 (1,1,0,3) 4. Paul Starke (gość) 12 (3,2,3,2,2) 5. Ulrich Ostergaard 6+2 (0,3,u,2,1) 6. Tom Bacon 5+2 (0,2,2,1) 7. Simon Lambert 7 (1,3,3,0) Redcar Bears 39: 1. Ben Barker 9 (0,3,2,3,1,0) 2. Jordan Stewart 2 (2,u,0,-) 3. Jonas B. Andersen 4+1 (2,1,-,1) 4. Mikkel B. Andersen 3 (0,0,-,3,w/2min) 5. Matej Kus 4 (2,0,2,0) 6. Tobias Busch 9+2 (3,2,1,1,2,d) 7. Theo Pijper 8+2 (2,1,1,1,-,3) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Leszno – Gorzów

Kwiecień 15, godz. 19:00
Leszno, Polska, Stadion im. Alfreda Smoczyka
Leszno, Polska

Fogo Unia Leszno: 48 9. Jarosław Hampel 9 (3,2,1,3,0) 10. Jaimon Lidsey (-,-,0,-) 0 11. Brady Kurtz 7+1 (3,1,2,0,1) 12. Janusz Kołodziej 11 (1,3,3,1,3) 13. Emil Sajfutdinow 12 (2,2,3,3,2) 14. Bartosz Smektała 3 (0,u,0,3) 15. Dominik Kubera 6+2 (3,1,1,0,1) 16. Szymon Szlauderbach NS Cash Broker Stal Gorzów: 42 1. Grzegorz Walasek 5+1 (1,0,2,2) 2. Linus Sundstroem 5+1 (2,2,1,0) 3. Krzysztof Kasprzak 12+1 (2,3,2,2,0,3) 4. Szymon Woźniak 4 (0,1,3,0) 5. Bartosz Zmarzlik 12 (3,3,1,2,2,1) 6. Rafał Karczmarz 3+1 (2,0,1) 7. Alan…

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Newcastle – Scunthorpe

Kwiecień 15, godz. 19:30
Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania, Newcastle Greyhound Stadium
Newcastle upon Tyne, United Kingdom

Newcastle Diamonds 46: 1. Ludvig Lindgren 7+1 (3,0,1,3,0) 2. Tero Aarnio 7 (w,2,3,2) 3. Lewis Rose 8+2 (3,3,1,1) 4. Matthew Wethers 5 (0,1,2,2) 5. Stuart Robson 6+1 (1,3,0,1,1) 6. Carl Wilkinson 5 (3,0,2,0) 7. Ashley Morris 8+1 (1,1,2,2,2) Scunthorpe Scorpions 44: 1. Lewis Kerr (gość) 5 (0,2,3,d) 2. Stefan Nielsen 3 (2,0,w/u,1) 3. Josh Auty 13+1 (2,1,1,3,3,3) 4. Jake Allen 4+1 (1,2,0,1) 5. Jason Garrity 13+1 (3,3,3,2,2) 6. Danny Phillips 0 (d,-,w/u,0) 7. Gino Manzares 6 (2,0,1,3) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: Belle Vue – Poole

Kwiecień 16, godz. 20:30
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom

Belle Vue Aces: 47 1. Craig Cook 10+1 (3,2,2,2,1) 2. Paul Starke 3+2 (2,1,0,0) 3. Lasse Bjerre 7+1 (gość) (3,1,1,2) 4. Rohan Tungate 3 (0,0,2,1) 5. Max Fricke 12 (3,3,3,3,0) 6. Daniel Gappmaier (gość) 1 (1,0,0,-) 7. Dan Bewley 11+1 (3,2,3,0,3) Poole Pirates: 43 1. Brady Kurtz 7 (1,3,0,2,1) 2. Kacper Woryna 5+2 (0,2,2,1) 3. Josh Grajczonek 10+1 (2,2,1,3,2) 4. Linus Sundstroem 5+2 (1,1,3,0) 5. Peter Kildemand 10 (1,3,3,0,3) 6. Mateusz Szczepaniak 5 (2,0,-,1,2) 7. James Shanes 1+1 (0,0,1,-) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

Premiership: Leicester – Somerset

Kwiecień 16, godz. 20:30
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom

Leicester Lions: 55 1. Robert Lambert (Gość) 9+2 (3,2,3,1) 2. Michael Palm Toft (Z/Z) 3. Daniel King 7+1 (3,0,2,2) 4. Krystian Pieszczek 11 (1,3,1,3,3,0) 5. Hans Andersen 14 (3,3,3,2,3) 6. James Sarjeant 3+1 (2,0,0,w,0,1) 7. Kyle Newman 11+2 (2,3,2,3,0,1) Somerset Rebels: 35 1. Jason Doyle 8+1 (d,1,2,3,2) 2. Jake Allen 4 (1,-,3,0) 3. Charles Wright 7 (0,2,2,3) 4. Jack Holder 9+3 (2,2,1,1,2,1) 5. Richard Lawson 3 (1,1,1,0) 6. Jonas Jeppesen 1 (w/u,0,-,1) 7. Bradley Wilson-Dean 3+1 (1,w/su,2,0,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: Wolverhampton – Rye House

Kwiecień 16, godz. 20:30
Wolverhampton, Wielka Brytania, Monmore Green Dogs
Wolverhampton, United Kingdom

Wolverhampton Wolves: 60 1. Jacob Thorssell 15 (3,3,3,3,3) 2. Kyle Howarth 11+4 (2,2,3,2,2) 3. Cameron Heeps 3 (1,0,1,1) 4. Rory Schlein 11 (3,2,3,3) 5. Sam Masters 10+1 (3,2,3,2) 6. Nathan Greaves 2+1 (1,0,0,1) 7. Ashley Morris 8+1 (2,2,1,3) Rye House Rockets: 30 1. Chris Harris 6 (0,3,2,1) 2. Aaron Summers 5+1 (1,1,2,1) 3. Krzysztof Kasprzak 5 (0,3,0,2) 4. Edward Kennett 6 (2,1,1,2,w/u) 5. Scott Nicholls 5 (1,1,2,0,1) 6. Stuart Robson 3 (3,t,w/u,0,d) 7. Max Clegg 0 (u,d,0,-,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Brązowy Kask – Eliminacje 1

Kwiecień 17, godz. 16:00
Lublin, Polska, Motor Lublin S.A.
Lublin, Polska

1. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) 15 (3,3,3,3,3) 2. Wiktor Trofimow jr (Fogo Unia Leszno) 13 (3,3,2,3,2) 3. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) 12 (1,2,3,3,3) 4. Kamil Nowacki (Cash Broker Stal Gorzów) 11 (2,3,2,2,2) 5. Szymon Szlauderbach (Fogo Unia Leszno) 10 (t,1,3,3,3) 6. Igor Kopeć-Sobczyński (Get Well Toruń) 10 (3,2,3,2,w) 7. Piotr Pióro (Arge Speedway Wanda Kraków) 8 (3,3,1,1,0) 8. Jarosław Krzywosz (OK Kolejarz Opole) 7 (2,1,1,u,3) 9. Emil Peroń (Speed Car Motor Lublin) 6 (1,1,d,2,2) 10. Mateusz Tonder…

Dowiedz się więcej »

Brązowy Kask – Eliminacje 2

Kwiecień 17, godz. 16:00
Rybnik, Polska, Stadion ROW Rybnik
Rybnik, Polska

1. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) 15 (3,3,3,3,3) 2. Alan Szczotka (Cash Broker Stal Gorzów) 12 (1,3,3,2,3) 3. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 12 (3,3,2,3,1) 4. Norbert Krakowiak (Car Gwarant Start Gniezno) 12 (3,3,2,2,2) 5. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) 11 (2,2,1,3,3) 6. Przemysław Giera (ROW Rybnik) 9 (w,1,3,3,2) 7. Damian Stalkowski (Car Gwarant Start Gniezno) 8 (1,2,2,w,3) 8. Marcin Turowski (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 8 (2,2,2,1,1) 9. Jakub Miśkowiak (Orzeł Łódź) 7+3 (2,1,1,1,2) 10. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno) 7+2…

Dowiedz się więcej »

Česká Extraliga

Kwiecień 17, godz. 18:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic

I. AK Markéta: 37 1. Zdenek Holub 9 (1,1,3,2,2) 2. Filip Hajek 3 (3,-,u,-) 3. Matej Kus 10 (2,1,2,3,2) 4. Josef Franc 12 (3,3,2,2,2) 17. Jan Kvech 3 (1,1,1) II. ZP Pardubice: 36 9. Josef Novak 1 (1,0,0,0,0) 10. Vaclav Milik 14 (3,2,3,3,3) 11. Patryk Dudek 13 (3,3,3,3,1) 12. Hynek Stichauer 8 (1,3,2,1,1) 19. Jaroslav Petrak ns III. 3ton Slany: 29 5. Eduard Krcmar 13 (2,3,2,3,3) 6. Martin Malek 0 (0,-,w/u,-) 7. Zdenek Simota 1 (0,0,-,1) 8. Petr Chlupac 2…

Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Kwiecień 18, godz. 15:30
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska

1. Tomasz Orwat 12 (2,3,2,3,2) + 1. miejsce w finale 2. Denis Zieliński 13 (3,3,2,2,3) + 2. miejsce w finale 3. Mark Karion 12 (3,2,3,1,3) + 3. miejsce w finale 4. Mateusz Pacek 8 (1,1,2,2,2) + 4. miejsce w finale 5. Przemysław Giera 12 (3,3,3,3,d) 6. Mateusz Błażykowski 9 (2,2,1,3,1) 7. Mateusz Tonder 5 (1,1,3,d,-) 8. Dawid Jona 5 (0,2,1,1,1) 9. Mateusz Tudzież 3 (1,0,u,2) 10. Kamil Kamiński 2 (2,0,0,0) 11. Weronika Burlaga 0 (0,w,-,-) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 1. turniej

Kwiecień 18, godz. 18:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic

1. Hynek Stichauer 18+4 (4,4,3,3,4) 2. Zdenek Simota 18+3 (4,4,2,4,4) 3. Ronny Weis 16+4 (2,2,4,4,4) 4. Zdenek Holub 16+3 (4,4,2,2,4) 5. Martin Malek 15 (3,3,4,4,1) 6. Martin Gavenda 13 (3,4,0,3,3) 7. Ondrej Smetana 13 (2,3,4,1,3) 8. Jaroslav Petrak 13 (4,3,2,2,2) 9. Jan Kvech 13 (3,2,3,3,2) 10. David Pacalaj 11 (1,3,2,2,3) 11. Filip Hajek 10 (3,1,1,3,2) 12. Jakub Valkovic 9 (1,2,t,4,2) 13. Petr Chlupac 9 (2,1,3,0,3) 14. Martin Mejtsky 9 (1,2,3,2,1) 15. Michal Skurla 8 (2,0,4,1,1) 16. Pavel Kuchar 3 (0,1,0,1,1)…

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Wielkiej Brytanii U21 – Półfinał

Kwiecień 18, godz. 19:30
Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania, Newcastle Greyhound Stadium
Newcastle upon Tyne, United Kingdom

1. Jack Thomas 14 (3,3,2,3,3) 2. Nathan Greaves 13 (3,3,3,2,2) 2. Jack Smith 13 (2,3,3,2,3) 4. Joe Lawlor 11 (3,2,3,1,2) 5. Alfie Bowtell 10 (u,2,2,3,3) 6. Taylor Hampshire 9 (1,1,3,2,2) 6. Kyle Bickley 9 (3,2,2,1,1) 8. Anders Rowe 8 (2,0,1,2,3) 8. Leon Flint 8 (2,3,1,0,2) 10. Bradley Andrews 6 (1,2,0,3,0) 11. Callum Walker 5 (2,1,d,1,1) 12. Layne Cupitt 4 (u,w/u,0,3,1) 13. Alex Spooner 3 (0,0,2,u,1) 14. Keiran Douglas 3 (1,1,1,0,0) 15. Ben Woodhull 2 (1,1,u,-,-) 16. Kean Dicken 2 (0,1,0,0,1)…

Dowiedz się więcej »

Premiership: King’s Lynn – Belle Vue

Kwiecień 18, godz. 20:30
King’s Lynn, Wielka Brytania, Adrian Flux Arena
King's Lynn, United Kingdom

King's Lynn Stars: 53 1. Niels Kristian Iversen 8+1 (1,3,3,1,0) 2. Lewis Rose 2 (2,w/u,w/u,-) 3. Tyron Proctor 8+2 (3,1,3,1) 4. Thomas Joergensen 6+1 (1,2,1,2) 5. Robert Lambert 15 (3,3,3,3,3) 6. Kasper Andersen 2+1 (0,d,2,-) 7. Lewis Kerr 12+1 (3,0,2,2,2,3) Belle Vue Aces: 37 1. Craig Cook 7 (3,3,1,0) 2. Paul Starke 1 (0,0,1,-) 3. Lasse Bjerre (gość) 4 (2,2,0,0) 4. Rohan Tungate 3+1 (0,1,1,1) 5. Max Fricke 8+2 (1,2,2,d,2,1) 6. Simon Lambert (gość) 2+2 (1,1,0,-) 7. Dan Bewley 12…

Dowiedz się więcej »

Premiership: Poole – Swindon

Kwiecień 18, godz. 20:30
Poole, Wielka Brytania, Poole Stadium
Poole, United Kingdom

Poole Pirates: 38 1. Brady Kurtz 3+1 (1,2,0,0) 2. Kacper Woryna 6 (0,3,2,1,0) 3. Josh Grajczonek 0 (0,0,w/u,-) 4. Linus Sundstroem 5+1 (1,1,2,1) 5. Peter Kildemand 14 (2,3,2,2,3,2) 6. Mateusz Szczepaniak 8+2 (3,1,1,1,2) 7. James Shanes 2+1 (1,1,w/u,-) Swindon Robins: 52 1. Nick Morris 14 (3,3,3,2,3) 2. David Bellego 7+2 (2,2,3,0) 3. Troy Batchelor 12 (3,2,3,3,1) 4. Adam Ellis 7+2 (2,0,2,3) 5. Tobiasz Musielak 7+1 (3,0,3,1) 6. Zach Wajtknecht 4 (2,1,1,-,0) 7. Mitchell Davey 1 (0,0,-,1,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: Somerset – Leicester

Kwiecień 18, godz. 20:30
Somerset (Highbridge), Wielka Brytania, Somerset Speedway
Highbridge, United Kingdom

Somerset Rebels: 47 1. Jason Doyle 9+1 (3,2,1,2,1) 2. Jake Allen 7+1 (0,1,3,3) 3. Charles Wright 9+1 (1,3,2,3,0) 4. Jack Holder 4 (0,1,3,0) 5. Richard Lawson 9+1 (2,3,1,3) 6. Jonas Jeppesen 1 (1,0,0,-) 7. Bradley Wilson-Dean 8+1 (0,3,w/u,2,3) Leicester Lions: 43 1. Chris Harris (gość) 6+2 (1,2,2,1) 2. Michael Palm Toft (Z/Z) 3. Daniel King 5+1 (3,1,0,1) 4. Krystian Pieszczek 12+2 (2,2,1,2,2,3) 5. Hans Andersen 7+1 (1,3,1,0,2) 6. James Sarjeant 2+1 (2,0,-,0,0) 7. Kyle Newman 11+1 (2,3,0,0,2,3,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Złoty Kask – Finał

Kwiecień 19, godz. 17:30
Piła, Polska, Stadion Żużlowy MOSiR
Piła, Polska

1. Jarosław Hampel 13 (2,3,3,3,2) 2. Bartosz Zmarzlik 11 (3,3,1,3,1) 3. Janusz Kołodziej 10+3 (1,3,1,3,2,3) 4. Bartosz Smektała 10+2 (3,2,3,0,2,2) 5 Maciej Janowski 10+1 (t,2,3,2,3,1) 6. Krzysztof Buczkowski 10+0 (2,3,2,2,1,0) 7. Grzegorz Zengota 9 (3,1,0,2,3) 8 Dawid Lampart 8 (2,0,3,2,1) 9. Krzysztof Kasprzak 7 (1,1,2,t,3) 10. Przemysław Pawlicki 6 (1,2,2,1,0) 11. Patryk Dudek 6 (3,2,0,1,D) 12. Norbert Kościuch 6 (2,0,1,1,2) 13. Maksym Drabik 5 (0,1,1,3,0) 14. Dominik Kubera 4 (0,0,2,1,1) 15. Oskar Fajfer 4 (0,1,0,0,3) 16. Kacper Woryna 1 (1)…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Isle of Wight – Plymouth

Kwiecień 19, godz. 20:00
Isle of Wight (Ryde), Wielka Brytania, Island Speedway
Ryde, United Kingdom

Isle of Wight Warriors: 43 1. Ben Morley 13 (2,3,3,3,2) 2. Danno Verge 5+1 (1,1,3,0) 3. Scott Campos 9+1 (3,1,3,2) 4. Chris Widman 4 (1,2,0,1) 5. Ben Hopwood 8+1 (2,3,2,0,1) 6. Jamie Sealey 3+1 (2,1,0,0,-) 7. Adam Portwood 1 (d,w/2min,1,0,0) Plymouth Devils 47: 1. Adam Roynon 14 (3,3,3,2,3) 2. Ryan Terry-Daley 3 (0,0,2,1) 3. Henry Atkins 5 (d,2,w/2min,3) 4. Bradley Andrews 6+3 (2,1,1,2) 5. James Cockle 8+1 (3,2,2,1,0) 6. Richard Andrews 10+1 (3,u,1,2,1,3) 7. Macauley Leek 1 (1,0,0,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: Swindon – King’s Lynn

Kwiecień 19, godz. 20:30
Swindon, Wielka Brytania, Swindon Stadium
Swindon, United Kingdom

Swindon Robins: 48 1. Nick Morris 11+2 (2,2,3,2,2) 2. Adam Ellis 8 (3,3,1,1) 3. Troy Batchelor 11 (3,3,2,3,0) 4. David Bellego 5 (1,1,0,3) 5. Tobiasz Musielak 7 (3,1,3,0) 6. Zach Wajtknecht 5+1 (1,0,2,1,1) 7. Mitchell Davey 1 (0,1,0,-) King's Lynn Stars: 42 1. Niels Kristian Iversen 8 (1,2,1,1,3) 2. Lewis Rose (Z/Z) 3. Tyron Proctor 7+1 (0,2,3,2,0) 4. Thomas Joergensen 7 (2,3,0,2) 5. Robert Lambert 10 (d,1,3,2,3,1) 6. Kasper Andersen 3+1 (2,0,0,1,-) 7. Lewis Kerr 7+1 (0,3,2,2,d,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Redcar – Newcastle

Kwiecień 19, godz. 20:30
Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania, Motor Sports Park
Middlesbrough, United Kingdom

Redcar Bears: 58 1. Ben Barker 11 (2,3,3,3) 2. Jordan Stewart 2 (0,1,0,1) 3. Paul Starke (Gość) 9+1 (1,3,2,3) 4. Mikkel B. Andersen 8 (3,1,3,1) 5. Matej Kus 11+3 (3,2,2,2,2) 6. Tobias Busch 13+1 (3,3,3,3,1) 7. Theo Pijper 4+1 (0,0,2,2) Newcastle Diamonds: 32 1. Ludvig Lindgren 3 (1,w/u,1,1) 2. Kevin Doolan (Gość) 9 (3,2,1,0,0,3) 3. Tero Aarnio 2 (0,1,-,1) 4. Matthew Wethers 4 (2,0,-,2,d) 5. Stuart Robson 5 (2,2,1,w/u) 6. Carl Wilkinson 1+1 (1,0,0,-) 7. Ashley Morris 8+1 (2,1,3,2,0,0) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Sheffield – Scunthorpe

Kwiecień 19, godz. 20:30
Sheffield, Wielka Brytania, Owlerton Greyhound Stadium
Sheffield, United Kingdom

Sheffield Tigers: 52 1. Kyle Howarth 12 (0,3,3,3,3) 2. Todd Kurtz 10+3 (3,2,2,1,2) 3. Charles Wright 14+1 (3,1,2,3,3,2) 4. Josh Bates (Z/Z) 5. Lasse Bjerre 7 (0,3,3,1) 6. Jack Smith 6+1 (2,1,0,1,2) 7. James Shanes 3+1 (0,1,0,-,1,1) Scunthorpe Scorpions: 38 1. Richard Lawson (Gość) 8+2 (1,2,2,2,1) 2. Stefan Nielsen 8 (2,3,3,0) 3. Josh Auty 3 (w/u,w/2min,1,2) 4. Jake Allen 4 (1,2,d,0,1) 5. Jason Garrity 7 (3,1,3,0,0) 6. Danny Phillips 3 (3,0,0,-) 7. Gino Manzares 5+2 (1,2,0,2,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Vetlanda Lag Cup – Kwalifikacje 1

Kwiecień 20, godz. 15:00
Vetlanda, Szwecja, Vetlanda Motorstadion
Vetlanda, Szwecja

Dackarna 45 1. Oliver Berntzon 11 (3,3,3,2) 2. Joel Larsson 7 (1,2,2,2) 3. Joel Kling 12 (3,3,3,3) 4. William Björling 4 (u,1,1,2) 5. Luke Becker 11 (2,3,3,3) Lejonen 41 1. Jason Jørgensen 11 (3,3,2,3) 2. Kenny Wennerstam 7 (2,2,0,3) 3. Mathias Thörnblom 8 (3,2,2,1) 4. Alexander Edberg 10 (2,3,2,3) 5. Christoffer Selvin 5 (3,w/u,1,1) Västervik 21 1. Henrik Bergström 4 (2,1,1,0) 2. Anton Karlsson 1 (1,w) 3. Daniel Henderson 8 (1,2,3,2) 4. Philip Olofsson 2 (0,0,1,1) 5. Linus Eklöf 6…

Dowiedz się więcej »

Duńskie kwalifikacje MŚ/ME

Kwiecień 20, godz. 18:30
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark

1. Niels Kristian Iversen (2,3,3,3,3) 14 2. Michael Jepsen Jensen (3,2,3,2,1) 11 3. Mikkel Michelsen (3,3,2,1,2) 11 4. Hans Andersen (3,3,0,0,3) 9 5. Kenneth Bjerre (1,3,w,2,3) 9 6. Andreas Lyager (0,2,3,3,0) 8 7. Peter Kildemand (3,2,1,1,1) 8 8. Nicolai Klindt (0,t,2,2,3) 7 9. Patrick Hougaard (1,0,1,3,2) 7 10. Anders Thomsen (1,1,3,2,-) 7 11. Fredrik Jakobsen (1,2,2,0,2) 7 12. Mads Korneliussen (0,0,2,3,1) 6 13. Kenneth Hansen (2,1,0,1,2) 6 14. Mikkel Bech (2,1,1,1,1) 6 15. Jonas B. Andersen (2,0,1,0,0) 3 16. Nikolaj…

Dowiedz się więcej »

Vetlanda Lag Cup – Kwalifikacje 2

Kwiecień 20, godz. 19:00
Vetlanda, Szwecja, Vetlanda Motorstadion
Vetlanda, Szwecja

Vetlanda Speedway 50 1. Filip Hjelmland 9 (2,3,3,1) 2. Rasmus Jensen 10 (3,2,2,3) 3. Jonas Davidsson 12 (3,3,3,3) 4. Kasper Lykke Nielsen 8 (1,2,3,2) 5. Tomas H. Jonasson 11 (3,3,2,3) Vargarna 37 1. Kim Nilsson 12 (3,3,3,3) 2. Viktor Bergström 8 (2,2,2,2) 3. Daniel Bewley 11 (3,3,3,2) 4. Johannes Stark 5 (1,0,1,3) 5. Dennis Fagerkrantz 1 (0,d,0,1) Piraterna 23 1. Alexander Woentin 7 (2,1,2,2) 2. Kenny Wennerstam 4 (2,1,0,1) 3. Pontus Aspgren 4 (2,2) 4. Johan Jensen 5 (1,2,1,1) 5.…

Dowiedz się więcej »

Speedway Best Pairs – Turniej 2

Kwiecień 20, godz. 20:15
Rzeszów, Polska, Stadion Miejski "STAL"
Rzeszów, Polska

I. Fogo Power: 20 + 3 + 5 11. Jarosław Hampel 10+2 (3,3,0,2,2,2,2) + 2 + 2 12. Emil Sajfutdinow 10 (0,1,3,3,3) + 1 + 3 18. Janusz Kołodziej ns II. ekantor.pl Team: 18 + 5 + 1 9. Patryk Dudek 8+2 (1,2,0,3,2) + 2 + d 10. Grzegorz Zengota 10+2 (2,1,2,2,3) + 3 + 1 17. Piotr Protasiewicz ns III. Monster Energy Speedway Team: 17 + 1 3. Greg Hancock 8+1 (2,w,3,1,2) + 1 4. Chris Holder 9 (3,2,1,3,0)…

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Scunthorpe – Sheffield

Kwiecień 20, godz. 20:30
Scunthorpe, Wielka Brytania, Eddie Wright Raceway
Scunthorpe, United Kingdom

Scunthorpe Scorpions: 49 1. Thomas Jorgensen (Gość) 5+1 (1,1,3,0) 2. Stefan Nielsen 5 (0,2,2,1) 3. Josh Auty 13+1 (3,2,3,3,2) 4. Jake Allen 10+2 (2,3,2,3,0) 5. Jason Garrity 10 (3,2,2,3) 6. Danny Phillips 0 (d,0,0,-) 7. Gino Manzares 6 (3,1,0,1,1) Sheffield Tigers: 41 1. Kyle Howarth 11+1 (2,w/u,3,3,2,1) 2. Todd Kurtz 6 (3,1,1,0,1) 3. Charles Wright 13 (1,3,2,2,2,3) 4. Josh Bates (Z/Z) 5. Lasse Bjerre 4+1 (2,0,1,1) 6. Jack Smith 2 (2,0,-,0,-) 7. James Shanes 5+1 (1,0,1,3,0,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Edinburgh – Glasgow

Kwiecień 20, godz. 20:30
Edynburg (Armadale), Wielka Brytania, Edinburgh Monarchs Speedway
Armadale, United Kingdom

Edinburgh Monarchs: 41 1. Ricky Wells 9+3 (2,1,3,2,1,1) 2. Max Ruml 6+1 (1,2,2,1) 3. Mark Riss 6 (2,2,w/u,2) 4. Joel Andersson 1+1 (1,0,w/u,-) 5. Erik Riss 11 (3,3,3,w/u,2) 6. Matt Williamson 1 (1,u,0,-) 7. Josh Pickering 6+1 (3,w/u,0,1,2) Glasgow Tigers: 48 1. Richie Worrall 13+1 (3,3,1,3,3) 2. Lewis Kerr 6 (w/u,1,3,2) 3. Paul Starke 6+1 (w,1,2,3) 4. Claus Vissing 8 (3,2,w/u,3,0) 5. Chris Harris 8+1 (1,3,3,1) 6. Jack Thomas 0 (w/u,d,-,0) 7. James Sarjeant 7+1 (2,2,1,2,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Knockout Cup National League: Belle Vue – Buxton

Kwiecień 20, godz. 20:30
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom

Belle Vue Colts: 58 1. Tom Perry 11+1 (2,3,2,3,1) 2. Paul Bowen 5+1 (1,1,3,0) 3. Kyle Bickley 14 (3,3,3,3,2) 4. Joe Lawlor 8+2 (2,1,2,3) 5. Ben Hopwood 8 (3,2,2,1) 6. Kean Dicken 3+1 (1,0,1,1) 7. Ben Woodhull 9+3 (3,2,2,2) Buxton Hitmen: 32 1. Ben Wilson 13 (3,2,3,2,3) 2. Corban Pavitt 0 (0,0,0,0) 3. Tom Woolley 3 (w/u,1,1,1) 4. David Wallinger 9 (1,3,3,2) 5. Connor Coles 4 (1,2,1,0,0) 6. Kieran Douglas 3 (2,0,1,-,w/u) 7. Lewis Whitmore 0 (0,0,-,0,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship: Lakeside – Redcar

Kwiecień 20, godz. 21:00
Lakeside (Thurrock), Wielka Brytania, Arena Essex Raceway
Thurrock, United Kingdom

Lakeside Hammers: 56 1. Nick Morris 12 (3,3,3,3) 2. Ben Morley 9+2 (1,2,3,2,1) 3. Adam Ellis 10+1 (3,3,1,3) 4. Kyle Newman 10+1 (2,d,2,3,3) 5. Richard Lawson 11+1 (3,3,3,2) 6. Zach Wajtknecht 4 (3,0,1,u) 7. Alfie Bowtell 0 (0,0,0,0) Redcar Bears: 34 1. Ben Barker 12 (2,2,3,2,1,2) 2. Jordan Stewart 2+2 (0,1,1,0) 3. Kevin Doolan (Gość) 5+1 (1,1,1,2) 4. Mikkel B.Andersen 4 (0,2,w/u,2,0) 5. Matej Kus 3 (2,1,d,u) 6. Tobias Busch 2+2 (1,0,-,1) 7. Theo Pijper 6+2 (2,1,2,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Speedway Liga Nord – przełożone

Kwiecień 21, godz. 00:00
Ludwigslust, Niemcy, Motodrom
Ludwigslust, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Vetlanda Lag Cup – Finał B

Kwiecień 21, godz. 10:00

1. Västervik 48 1. Magnus Karlsson 12 (3,3,3,3) 2. Daniel Henderson 12 (3,3,3,3) 3. Henrik Bergström 8 (1,2,2,3) 4. Linus Eklöf 11 (3,3,2,3) 5. Philip Olofsson 5 (0,0,2,3) 2. Masarna 34 1. Emil Millberg 9 (2,3,3,1) 2. Robin Norman 9 (2,2,3,2) 3. Alexander Liljekvist 9 (2,3,2,2) 4. Jesper Persson 7 (3,d,2,2) 5. --- 3. Brassarna 21 1. Alexander Woentin 8 (2,1,3,2) 2. John Kvarnevång 3 (2,1,0,0) 3. Tony Gudbrand 3 (1,1,1,0) 4. Jerry Kvarnevång 3 (0,1,1,1) 5. Jonas Kvarnevång 4…

Dowiedz się więcej »

Vetlanda Lag Cup – Finał A

Kwiecień 21, godz. 14:00
Vetlanda, Szwecja, Vetlanda Motorstadion
Vetlanda, Szwecja

Dackarna: 37 1. Oliver Berntzon 9 (3,3,3,0) 2. Joel Larsson 5 (0,1,2,2) 3. Joel Kling 11 (3,3,2,3) 4. William Björling 5 (1,0,1,3) 5. Luke Becker 7 (2,2,d,3) Vetlanda Speedway: 34 1. Jonas Davidsson 9 (2,1,3,3) 2. Gino Manzares 4 (2,1,1,w/u) 3. Kasper Lykke Nielsen 7 (1,3,2,1) 4. Johan Jensen 4 (1,1,1,1) 5. Rasmus Jensen 10 (3,3,2,2) Vargarna: 26 1. Kim Nilsson 8 (2,2,3,1) 2. Viktor Bergström 8 (1,1,3,3) 3. Daniel Bewley 8 (3,3,w/u,2) 4. Johannes Stark 2 (0,0,d,2) 5. Dennis…

Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 2. turniej

Kwiecień 21, godz. 15:00
Březolupy, Czechy, Březolupy 476
Březolupy, 687 13 Czech Republic

1. Zdenek Simota 15 (3,3,3,3,3) 2. Hynek Stichauer 13 (2,2,3,3,3) 3. Jan Kvech 12+3 (3,3,3,3,d) 4. Zdenek Holub 12+2 (1,2,3,3,3) 5. Petr Chlupac 11 (0,3,2,3,3) 6. David Pacalaj (Słowacja) 11 (3,2,2,2,2) 7. Martin Gavenda 10 (2,3,u,2,3) 8. Jakub Valkovic (Słowacja) 9 (2,1,2,2,2) 9. Jaroslav Petrak 8 (2,3,1,d,2) 10. Jan Mihalik (Słowacja) 8 (3,1,1,2,1) 11. Filip Hajek 7 (2,2,1,1,1) 12. Pavel Kuchar 6 (1,0,2,1,2) 13. Michael Hadek 5 (3,2,-,-,-) 14. Pavel Cernak 5 (0,0,3,1,1) 15. Michal Tomka (Słowacja) 5 (w,1,u,2,2) 16.…

Dowiedz się więcej »

Speedway Liga Nord

Kwiecień 21, godz. 15:00
Wittstock, Niemcy, Speedwaybahn Wittstock
Wittstock, Niemcy

Wölfe Wittstock 63 1. Matze Schultz (2,3,3,3,3) 14 2. Steven Mauer (3,3,3,3,3) 15 3. Dominik Möser (3,1,3,3) 9 4. Ben Ernst (3,3,3,-) 9 5. Lukas Wegner (3,3,-,3) 9 21. Mirko Wolter 22. Melf Ketelsen (3,3) 6 MSC Moorwinkelsdamm 35 11. René Deddens (3,3,2,-,d) 8 12. Hannes Gast (2,-,2,2) 6 13. Daniel Spiller (2,2,-,2) 6 14. Kevin Lück (0,1,0,0) 1 15. Jonny Wynant (2,1,1,2) 6 25. Ethan Spiller (2,2,2,2) 8 MC Ludwigslust 19 16. Niels-Oliver Wessel (1,2,1,0,1) 5 17. Leon Arnheim…

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Rawicz – Bydgoszcz

Kwiecień 21, godz. 15:00
Rawicz, Polska, Stadion Żużlowy Kolejarza Rawicz
Rawicz, Polska

Stainer Unia Kolejarz Rawicz: 62 9. Damian Baliński 12 (3,3,3,3,-) 10. Arkadiusz Pawlak 6+1 (1,2,1,2) 11. Jaimon Lidsey 10+1 (3,1,3,d,3) 12. Ricky Wells 7+2 (2,2,2,1,-) 13. Richie Worrall 10+3 (2,3,3,1,1) 14. Szymon Szlauderbach 8+1 (3,0,3,2) 15. Wiktor Trofimow jr 9+2 (2,3,2,2) Polonia Bydgoszcz: 28 1. Rene Bach 8 (2,3,1,2,0) 2. Michał Piosicki 0 (0,0,0,-,-) 3. Dimitri Berge 3+1 (1,1,0,0,1) 4. Damian Adamczak 12 (0,2,2,3,2,3) 5. Iwan Bolszakow 3 (1,1,1,d) 6. Tomasz Orwat 2 (1,0,0,1,0) 7. Mateusz Jagła 0 (0,-,0) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Gdańsk – Lublin

Kwiecień 21, godz. 16:15
Gdańsk, Polska, Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego
Gdańsk, Polska

Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 43 9. Oskar Fajfer 3+1 (2,1,0,0) 10. Patrick Hougaard 8 (3,d,1,3,1) 11. Michał Szczepaniak 3+1 (0,u,2,1) 12. Mikkel Bech 12 (2,3,3,1,3) 13. Mikkel Michelsen 11+2 (3,3,2,2,1) 14. Marcin Turowski 1 (1,0,0) 15. Dominik Kossakowski 5 (2,0,3,0) Speed Car Motor Lublin: 47 1. Robert Lambert 1 (0,1,0,-) 2. Sam Masters 4 (1,2,1,0) 3. Daniel Jeleniewski 5+2 (1,1,1,2) 4. Dawid Lampart 9+2 (3,2,2,2,0) 5. Andreas Jonsson 11+2 (2,2,w,2,3,2) 6. Wiktor Lampart 12 (w,3,3,3,3) 7. Oskar Bober 5+1 (3,1,1) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Grudziądz – Leszno

Kwiecień 21, godz. 18:00
Grudziądz, Polska, Stadion GKM Grudziądz
Grudziądz, Polska

MrGarden GKM Grudziądz: 28 9. Kai Huckenbeck 0 (0,-,-,0) 10. Antonio Lindbaeck 5 (3,1,1,0) 11. Krzysztof Buczkowski 1 (1,w,0,-) 12. Artiom Łaguta (0,3,0,2,3,0) 8 13. Przemysław Pawlicki 10 (2,3,w,2,2,1) 14. Dawid Wawrzyniak 0 (0,0,d) 15. Kamil Wieczorek 2 (1,0,1) 16. Krystian Pieszczek 2 (0,2,0) Fogo Unia Leszno: 62 1. Jarosław Hampel 7+1 (1,1,3,1,1) 2. Tymoteusz Picz ns 3. Brady Kurtz 12+2 (2,2,2,3,3) 4. Janusz Kołodziej 11+2 (3,1,3,2,2) 5. Emil Sajfutdinow 9+1 (1,3,1,1,3) 6. Dominik Kubera 10+2 (2,2,2,1,3) 7. Bartosz Smektała…

Dowiedz się więcej »

Bundesliga: Landshut – Brokstedt

Kwiecień 21, godz. 19:00
Landshut, Niemcy, Speedway-Stadion Ellermühle
Landshut, Niemcy

AC Landshut Devils 42 1. Leon Madsen 14 (3,2,3,3,3) 2. Martin Smolinski 10+1 (2,u,3,2,3) 3. Mark Riss 3+1 (1,1,d,1,0) 4. Valentin Grobauer 8 (1,3,2,2,0) 5. Stephan Katt 5+1 (1,2,0,2) 6. Sandro Wassermann 2+1 (u,1,1,u) MSC Brokstedt Wikinger 40 11. Troy Batchelor 7+1 (2,2,2,0,1) 12. Andreas Lyager (3,3,3,1,2) 12 13. Lukas Fienhage 2+2 (0,0,1,w,1) 14. Max Dilger 13 (3,3,2,3,2) 15. Danny Maaßen 3 (0,0,0,3) 16. Darrell de Vries 3+1 (2,d,w,1) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Tyne Tweed Trophy: Berwick – Newcastle

Kwiecień 21, godz. 20:00
Berwick, Wielka Brytania, Berwick Bandits Speedway
Berwick-upon-Tweed, United Kingdom

Berwick Bandits: 28 1. Aaron Summers 10 (1,3,2,1,3) 2. Kevin Doolan 0 (0,0,d,0) 3. John Lindman 2 (1,1,-,0) 4. David Howe 5 (0,3,1,1) 5. Nikolaj Busk Jakobsen 9+1 (0,1,3,3,2) 6. Jye Etheridge 6+2 (1,0,2,3) 7. Dany Gappmaier 9 (2,3,0,1,3) Newcastle Diamonds: 62 1. Ludvig Lindgren 6 (3,0,1,2,w/u) 2. Tero Aarnio 4+1 (t,2,2,w/2min,d) 3. Lewis Rose (Z/Z) 4. Matthew Wethers 11+1 (3,3,1,1,2,1) 5. Lewis Kerr 8+2 (2,2,2,2,0) 6. Carl Wilkinson 8+2 (0,1,2,3,2) 7. Ashley Morris 12+2 (2,3,1,3,3,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Stoke – Birmingham

Kwiecień 21, godz. 20:00
Stoke (Newcastle-under-Lyme), Wielka Brytania, Stoke Speedway Stadium
Newcastle-under-Lyme, United Kingdom

Stoke Potters: 33 1. Max Clegg 8 (2,2,3,0,1) 2. Paul Burnett 5+2 (1,1,2,1) 3. Tony Atkin 8 (3,2,2,1,0) 4. Adam Extance 3 (1,w/su,1,1) 5. Rob Shuttleworth 5 (1,3,d,1) 6. Joe Alcock 1 (0,u,1,0) 7. William Okeefe 3+1 (2,d,1,t,0) Birmingham Brummies: 57 1. Tom Brown 13+2 (3,3,3,2,2) 2. Layne Cupitt 3+1 (0,1,w/su,2) 3. Jordan Jenkins (Gość) 8+1 (2,2,2,2) 4. Callum Walker 4+1 (0,1,0,3) 5. Mitchell Davey 15 (3,3,3,3,3) 6. Arran Butcher (1,0,w/u,-) 7. Leon Flint 13+2 (3,2,3,3,2) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Ipswich – Lakeside

Kwiecień 21, godz. 20:30
Ipswich, Wielka Brytania, Foxhall Stadium
Ipswich, United Kingdom

Ipswich Witches 44: 1. Daniel King 15+1 (3,3,2,2,2,3) 2. Michael Haertel 4 (0,1,3,0) 3. Rory Schlein 10+1 (1,3,2,3,1) 4. Cameron Heeps 5+2 (2,1,1,1) 5. Nicolas Covatti 4 (2,2,d,w/u) 6. Connor Mountain 1 (0,0,1,-) 7. Danyon Hume 5+1 (1,1,1,-,2) Lakeside Hammers 45: 1. Nick Morris 9 (2,2,3,w/u,2) 2. Ben Morley 3+2 (1,0,d,2) 3. Adam Ellis 8 (3,3,1,1) 4. Kyle Newman 7 (0,1,3,3) 5. Richard Lawson 11 (3,2,3,3,0) 6. Zach Wajtknecht 5 (3,0,2,-,0,0) 7. Alfie Bowtell 2+1 (2,w/u,-,0,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Knockout Cup National League: Eastbourne – Isle of Wight

Kwiecień 21, godz. 20:30
Eastbourne (Hailsham), Wielka Brytania, Arlington Stadium
Hailsham, United Kingdom

Eastbourne Eagles: 1. Danny Ayres (gość) 12 (3,w,3,3,3) 2. Kelsey Dugard 8+1 (1,2,3,2) 3. Tom Brennan 13+1 (3,2,3,3,2) 4. Charley Powell 6+3 (2,1,1,2) 5. Georgie Wood 8+2 (1,3,2,2) 6. Charlie Brooks 4+1 (0,0,1,3) 7. Jason Edwards 9+2 (3,2,2,2) Isle of Wight Warriors 1. Josh Bailey 9 (2,3,3,w/u,1) 2. Danno Verge 1 (w/u,0,1,0) 3. Scott Campos 3 (1,2,0,w/2min) 4. Chris Widman 3+1 (0,1,1,1) 5. Ben Hopwood 9 (3,3,2,1,0) 6. Jamie Sealey 2+1 (1,1,0,0) 7. Adam Portwood 3 (2,0,0,1,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Helzoldstars – Team Europa

Kwiecień 22, godz. 13:00
Heusden-Zolder, Belgia, Speedway Club Helzold
Heusden-Zolder, Belgium

Team Europa: 48 1. Danny Maassen (Niemcy) (0,1,3,3) 7 2. Mark Beyer (Dania) (1,3,0,2) 6+1 3. Sjoerd Rozenberg (Holandia) (1,2,0,0) 3+2 4. Darrell de Vries (Holandia) (2,3,2,3,2) 12 5. Henry van der Steen (Holandia) (3,1,6!,1,1) 12+1 6. Dennis Helfer (Niemcy) (2,0,1,2) 5 7. Jarno de Vries (Holandia) (0,0,1,2) 3+1 Helzoldstars: 45 1. Emil Grondal (Dania) (3,3,3,2,3) 14 2. Peter Karger (Dania) (2,2,3,1) 8+2 3. Xavier Muratet (Francja) (3,2,2,3,0,0) 10 4. Lee Geary (Wielka Brytania) (0,0,0,0) 0 5. Anne Spaan (Holandia)…

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Daugavpils – Kraków

Kwiecień 22, godz. 14:15
Daugavpils, Łotwa, Lokomotīve Stadium
Daugavpils, Latvia

Lokomotiv Daugavpils: 56 9. Kjastas Puodżuks 10+1 (2, 3, 3, 1, 1) 10. Wadim Tarasienko 11+1 (3, 1, 2, 2, 3) 11. Timo Lahti 14 (2, 3, 3, 3, 3) 12. Jewgienij Kostygow 1 (0, 1, w, 0) 13. Peter Ljung 11+1 (3, 3, 3, -, 2) 14. Artiom Trofimow 3+1 (t, 1, 2) 15. Oleg Michaiłow 6+1 (3, 2, 1, 0) Arge Speedway Wanda Kraków: 34 1. Victor Palovaara 8 (1, 2, 2, d, 1, 2) 2. Joel Andersson…

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Rybnik – Łódź

Kwiecień 22, godz. 14:45
Rybnik, Polska, Stadion ROW Rybnik
Rybnik, Polska

ROW Rybnik: 48 9. Craig Cook (1,1,1,1) 4 10. Andriej Karpow (w,0,3,1,0) 4 11. Troy Batchelor (2,3,3,3,2) 13+1 12. Artur Czaja (1,2,1,2,1) 7+2 13. Kacper Woryna (3,3,2,3,3) 14 14. Robert Chmiel (3,1,1) 5 15. Lars Skupień (t,1,0) 1 Orzeł Łódź: 42 1. Hans Andersen (2,1,3,2,2,0) 10+2 2. Rohan Tungate (3,0,1,2) 6 3. Josh Grajczonek (0,2,0) 2 4. Maksims Bogdanovs (3,0,2,w) 5 5. Norbert Kościuch (2,3,2,3,3,1) 14 6. Jakub Miśkowiak (2,2,0,0) 4+1 7. Mateusz Błażykowski (1,0,0) 1 Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Gniezno – Piła

Kwiecień 22, godz. 14:45
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska

Car Gwarant Start Gniezno 58: 9. Marcin Nowak 4 (1,2,0,1) 10. Jurica Pavlić 10+2 (3,1,1,3,2) 11. Adrian Gała 13+2 (3,2,2,3,3) 12. Eduard Krcmar 10 (1,3,3,3,w) 13. Mirosław Jabłoński 14+1 (3,3,3,2,3) 14. Maksymilian Bogdanowicz 4 (3,1,0) 15. Norbert Krakowiak 3+1 (2,1,u) Euro Finannce Polonia Piła 32: 1. Tomasz Gapiński 5 (2,0,1,2,0) 2. Pontus Aspgren 2 (0,1,-,0,1) 3. Thomas H. Jonasson 10+1 (2,2,2,2,1,1) 4. Adrian Cyfer 0 (0,0,-,0) 5. Rafał Okoniewski 13 (2,3,3,1,2,2) 6. Patryk Fajfer 1+1 (0,0,0,1) 7. Paweł Staniszewski 1…

Dowiedz się więcej »

Jon Armstrong Testimonial

Kwiecień 22, godz. 15:00
Mildenhall (West Row), Wielka Brytania, Mildenhall Stadium
West Row, Bury Saint Edmunds, United Kingdom

1. (5) Rory Schlein 15 (3,3,3,3,3) + 1 msc. w finale 2. (12) Stefan Nielsen 13 (3,2,2,3,3) + 2 msc. w finale 3. (16) Ben Morley 11 (3,1,2,2,3) + 1 msc. w barażu + 3 msc. w finale 4. (6) Kevin Doolan 12 (2,2,3,3,2) + 2 msc. w barażu + 4 msc. w finale 5. (15) Connor Mountain 11 (2,3,1,2,3) + 3 msc. w barażu 6. (4) Jan Graversen 11 (2,3,3,1,2) + upadek w barażu 7. (1) Simon Lambert 9…

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Glasgow – Edinburgh

Kwiecień 22, godz. 16:00
Glasgow, Wielka Brytania, Glasgow Tigers Speedway
Glasgow, United Kingdom

Glasgow Tigers 49: 1. Richie Worrall 4+1 (1,1,1,1) 2. Lewis Kerr 11 (3,3,3,2,0) 3. Paul Starke 6 (3,1,1,1) 4. Claus Vissing 12+1 (2,3,3,3,1) 5. Chris Harris 8 (0,3,2,3) 6. Jack Thomas 3+1 (2,1,0,0) 7. James Sarjeant 5 (3,1,1,0) Edinburgh Monarchs 41: 1. Ricky Wells 7 (2,2,3,0) 2. Max Ruml 1 (0,1,0,0,-) 3. Mark Riss 10+1 (u,d,3,3,2,2) 4. Joel Andersson  (Z/Z) 5. Erik Riss 14+1 (3,2,2,2,2,3) 6. Matt Williamson 1 (1,d,0,-) 7. Josh Pickering 8+2 (d,2,2,2,0,1,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Knockout Cup National League: Buxton – Belle Vue

Kwiecień 22, godz. 16:00
Buxton, Wielka Brytania, Buxton Hitmen Speedway
Buxton, United Kingdom

Buxton Hitmen 36: 1. Ben Wilson 11 (3,3,3,2) 2. Corban Pavitt 0 (0,0,0,d,0) 3. Tom Woolley 9 (1,2,2,2,2,0) 4. David Wallinger (Z/Z) 5. Connor Coles 6 (2,1,2,0,1) 6. Kieran Douglas 4+4 (1,1,0,1,1) 7. Lewis Whitmore 5+2 (2,1,1,1) 8. Sam Woolley 1+1 (1) Belle Vue Colts 54: 1. Tom Perry 13+1 (2,3,3,3,2) 2. Paul Bowen 4+1 (1,0,3,0) 3. Kyle Bickley 8+3 (2,2,1,3) 4. Joe Lawlor 14 (3,3,2,3,3) 5. Jack Smith 9 (3,2,3,1) 6. Kean Dicken 1+1 (0,1,-,0) 7. Ben Woodhull 5+1…

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Poznań – Rzeszów

Kwiecień 22, godz. 16:00
Poznań, Polska, POSiR - Oddział Golęcin
Poznań, Polska

Iveston PSŻ Poznań: 45 9. David Bellego 11+1 (2, 2, 2, 2, 3) 10. Marcel Kajzer 5+1 (1, 1, 3, 0) 11. Mateusz Borowicz 10+1 (2, 1, 3, 2, 2) 12. Frederik Jakobsen 6+1 (1, 2, 2, 1, 0) 13. Władimir Borodulin 10 (3, 2, 2, 3, 0) 14. Jakub Osyczka 0 (t, 0, 0) 15. Kevin Fajfer 3 (2, 1, 0) Stal Rzeszów: 45 1. Tomasz Jędrzejak 13 (3, 3, 3, 3, 1) 2. Edward Mazur 5 (0, 0,…

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Ostrów Wlkp. – Krosno

Kwiecień 22, godz. 16:15
Ostrów Wielkopolski, Polska, Stadion Miejski
Ostrów Wielkopolski, Polska

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów: 60 9. Bjarne Pedersen 14+1 (2, 3, 3, 3, 3) 10. Patryk Dolny 10+2 (3, 2, 2, 3) 11. Renat Gafurow 10+1 (2, 3, 2, 3, w) 12. Kamil Brzozowski 8+3 (3, 2, 1, 2) 13. Nicolai Klindt 6+1 (w, 1, 3, 2) 14. Marcel Studziński 8 (3, 3, 0, 2) 15. Kamil Nowacki 4+1 (2, 2, 0, 0) KSM Krosno: 29 1. Patrick Hansen 5 (d, 0, -, 2, 3) 2. Stanisław Burza 6…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Zielona Góra – Częstochowa

Kwiecień 22, godz. 16:30
Zielona Góra, Polska, Wrocławska 69, Zielona Góra
Zielona Góra, Polska

Falubaz Zielona Góra: 44 9. Grzegorz Zengota (3,1,0,2,3) 9 10. Micheal Jepsen Jensen (0,3,1,2,1) 7+1 11. Patryk Dudek (1,3,3,3,2) 12 12. Jacob Thorssell (0,2,1,1) 4+2 13. Piotr Protasiewicz (2,1,3,0,0) 6+1 14. Sebastian Niedźwiedź (W,0,1) 1 15. Alex Zgardziński (2,3,0) 5 16. Mateusz Tonder ns forBET Włókniarz Częstochowa: 46 1. Leon Madsen (2,0,1,2,1) 6+2 2. Tobiasz Musielak (1,1,2,1,2) 7+1 3. Adrian Miedziński (3,2,2,3,0) 10+2 4. Fredrik Lindgren (2,3,3,3,3) 14+1 5. Matej Zagar (1,2,2,0) 5 6. Michał Gruchalski (3,0,0) 3 7. Mateusz…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Tarnów – Toruń

Kwiecień 22, godz. 19:00
Tarnów, Polska, Stadion żużlowo - piłkarski "Jaskółcze Gniazdo"
Tarnów, Polska

Grupa Azoty Unia Tarnów: 51 9. Nicki Pedersen (2,2,3,3,3) 13+2 10. Artur Mroczka (3,3,0,2,0) 8 11. Peter Kildemand (0,-,-,-) 0 12. Jakub Jamróg (3,0,3,2,2) 10+1 13. Kenneth Bjerre (3,3,3,1,2) 12+2 14. Kacper Konieczny (1,0,0) 1 15. Patryk Rolnicki (d,1,0) 1 16. Wiktor Kułakow (3,1,2) 6 Get Well Toruń: 39 1. Paweł Przedpełski (1,1,1) 3+2 2. Niels Kristian Iversen (0,2,2,3,1,1) 9 3. Jason Doyle (2,2,1,0) 5+1 4. Chris Holder (1,1,2,1,0,0) 5+2 5. Rune Holta (2,1,w1) 4 6. Daniel Kaczmarek (3,0,2,3,3) 11…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Wrocław – Gorzów

Kwiecień 22, godz. 19:00
Wrocław, Polska, Wrocław Stadion Olimpijski
Wrocław, Polska

Betard Sparta Wrocław: 54 9. Tai Woffinden (3,3,2,1,0) 9+2 10. Damian Dróżdż - (-,-,-,-) 11. Maciej Janowski (1,3,1,3,2) 10+1 12. Andžejs Lebedevs (2,1,3,2,0) 8 13. Vaclav Milik (3,1,1,d) 5 14. Maksym Drabik (3,3,2,3) 11+1 15. Patryk Wojdyło (2,1,0) 3+1 16. Max Fricke (1,1,3,3) 8 Cash Broker Stal Gorzów: 36 1. Szymon Woźniak (2,2,2,2,1,1) 10+1 2. Linus Sundstroem (0,0,-,-) 0 3. Krzysztof Kasprzak (3,0,1,1,2) 7 4. Grzegorz Walasek (0,2,d,0,1) 3+1 5. Bartosz Zmarzlik (2,2,3,2,3,3) 15 6. Alan Szczotka (1,0,0) 1 7.…

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Newcastle – Redcar

Kwiecień 22, godz. 19:30
Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania, Newcastle Greyhound Stadium
Newcastle upon Tyne, United Kingdom

Newcastle Diamonds 51: 1. Ludvig Lindgren 7+1 (3,1,3,0) 2. Tero Aarnio 8+1 (2,2,3,1,0) 3. Nikolaj Busk Jakobsen (gość) 9+1 (3,2,2,2) 4. Matthew Wethers 5+1 (2,0,0,3) 5. Tyron Proctor (gość) 9 (3,2,2,2) 6. Carl Wilkinson 4+3 (1,w/u,1,2) 7. Ashley Morris 9+1 (2,2,1,3,1) Redcar Bears 39: 1. Ben Barker 13+1 (1,3,3,3,1,2) 2. Jordan Stewart 3 (0,1,2,0) 3. Jonas B. Andersen 6 (0,3,2,1) 4. Mikkel B. Andersen 3 (1,1,-,1) 5. Matej Kus 11 (1,3,1,3,3) 6. Tobias Busch 0 (d,0,-,-,0) 7. Theo Pijper 3…

Dowiedz się więcej »

Premiership: Wolverhampton – Poole

Kwiecień 23, godz. 20:30
Wolverhampton, Wielka Brytania, Monmore Green Dogs
Wolverhampton, United Kingdom

Wolverhampton Wolves: 54 1. Jacob Thorssell 8 (3,2,3,0) 2. Kyle Howarth 4+1 (d,1,3,0) 3. Cameron Heeps 4 (0,0,1,3) 4. Rory Schlein 15 (3,3,3,3,3) 5. Sam Masters 13+1 (3,3,2,3,2) 6. Nathan Greaves 2+1 (2,0,0,0) 7. Ashley Morris 8+2 (3,2,2,1) Poole Pirates: 36 1. Brady Kurtz 12 (2,2,2,3,2,1) 2. Kacper Woryna 4+2 (1,1,1,1,0) 3. Josh Grajczonek 7+1 (1,2,2,2) 4. Linus Sundstroem 6+2 (2,1,1,2) 5. Peter Kildemand 4+1 (0,3,0,1) 6. Mateusz Szczepaniak 1 (1,0,-,0) 7. James Shanes 2 (0,1,0,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: Belle Vue – Rye House

Kwiecień 23, godz. 20:30
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom

Belle Vue Aces: 59 1. Craig Cook 9 (3,1,2,3) 2. Paul Starke 4+1 (0,0,3,1) 3. Charles Wright (gość) 7+3 (1,1,3,2) 4. Rohan Tungate 9+1 (2,2,2,3) 5. Max Fricke 11+2 (3,3,2,2,1) 6. Jye Etheridge 6+1 (2,0,3,1) 7. Dan Bewley 13+2 (3,2,2,3,3) Rye House Rockets: 31 1. Chris Harris 5+1 (1,3,1,0) 2. Aaron Summers 3 (2,0,0,1,0) 3. Krzysztof Kasprzak 14+1 (3,2,2,3,w/2min,2,2) 4. Edward Kennett (Z/Z) 5. Scott Nicholls 5 (0,3,1,1,0) 6. Nikolaj Busk Jakobsen (gość) 2+1 (1,-,1,0,0,0) 7. Max Clegg 2 (0,1,0,1,0)…

Dowiedz się więcej »

Premiership: Leicester – Swindon

Kwiecień 23, godz. 20:30
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom

Leicester Lions: 44 1. Kenneth Bjerre 6+2 (3,2,1,0,0) 2. Kyle Newman 7 (0,3,2,2) 3. Daniel King 6 (3,d,1,2) 4. Krystian Pieszczek 7 (1,3,0,3) 5. Hans Andersen 10 (3,1,3,2,1) 6. James Sarjeant 2 (1,d,1,-) 7. Todd Kurtz 6+1 (3,1,1,u,1) Swindon Robins: 46 1. Nick Morris 8+2 (1,2,2,2,1) 2. David Bellego (Z/Z) 3. Troy Batchelor 15+2 (2,2,3,3,3,2) 4. Adam Ellis 7 (2,0,3,0,2) 5. Tobiasz Musielak 12 (2,1,3,d,3,3) 6. Zach Wajtknecht 4+1 (2,1,0,-,1,0) 7. Mitchell Davey 0 (0,0,0,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Kwiecień 24, godz. 00:00
Rybnik, Polska, Stadion ROW Rybnik
Rybnik, Polska

1. Karol Żupiński 9 (3,3,w,3) + 1 msc. w finale 2. Tomasz Orwat 9 (2,2,3,2) + 2 msc. w finale 3. Piotr Pióro 10 (3,2,2,3) + 3 msc. w finale 4. Denis Zieliński 9 (2,3,1,3) + 4 msc. w finale 5. Przemysław Giera 7 (1,3,3,u) 6. Michał Curzytek 7 (3,1,3,w) 7. Jarosław Krzywosz 6 (2,d,2,2) 8. Mateusz Tudzież 5 (1,w,2,2) 9. Mateusz Pacek 3 (0,1,1,1) 10. Krystian Stefanów 3 (1,d,1,1) 11. Daniel Bajor 0 (u,d,d,d) 12. Mark Karion 0 (t,w,w,-)…

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech Juniorów – 1. turniej

Kwiecień 24, godz. 18:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic

1. Filip Hajek 15 (3,3,3,3,3) 2. Patrik Mikel 14 (3,3,3,3,2) 3. Jan Kvech 13 (3,2,3,2,3) 4. Petr Chlupac 11 (3,2,3,2,1) 5. David Pacalaj 11 (2,2,2,3,2) 6. Jakub Valkovic 10 (2,3,2,3,0) 7. Jan Mihalik 9 (2,3,2,2,0) 8. Richard Geyer 9 (2,2,2,2,1) 9. Jarmo De Vries 7 (1,1,1,1,3) 10. Pavel Kuchar 6 (1,1,1,1,2) 11. Daniel Klíma 5 (1,1,1,1,1) 12. Daniel Silhan 4 (1,1,1,1,0) 13. Milan Dobias 3 (0,3) 14. Frantisek Klier 2 (0,0,0,0,2) 15. Michal Bastecky 1 (0,0,0,0,1) 16. Sebastian Kessler 0…

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Peterborough – Ipswich – przełożone

Kwiecień 24, godz. 21:00
Peterborough, Wielka Brytania, Peterborough Panthers Speedway
Peterborough, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski

Kwiecień 25, godz. 17:00
Zielona Góra, Polska, Wrocławska 69, Zielona Góra
Zielona Góra, Polska

I. Start Gniezno 22 pkt. 16. Maksymilian Bogdanowicz 10 (3,3,3,1) 17. Damian Stalkowski 7+1 (2,3,2) 18. Mateusz Błażykowski 5 (1,2,2) II. Falubaz Zielona Góra 20 pkt. 1. Alex Zgardziński 12 (3,3,3,3) 2. Sebastian Niedźwiedź 5+1 (2,3,t) 3. Mateusz Tonder 3 (2,0,1) III. Stal Gorzów 17 pkt. 7. Mateusz Bartkowiak 7+2 (2,2,w,3) 8. Alan Szczotka 5 (3,2,w) 9. Kevin Fajfer 5 (3,1,1) IV. Unia Leszno 10 pkt. 4. Szymon Szlauderbach 8 (1,2,3,2) 5. Tymoteusz Picz 2 (0,t,2) 6. Kacper Pludra 0…

Dowiedz się więcej »

Easter Cup: Birmingham – Kent

Kwiecień 25, godz. 20:30
Birmingham, Wielka Brytania, Perry Barr Greyhound Stadium
Birmingham, United Kingdom

Birmingham Brummies: 51 1. Tom Bacon 10+2 (1,3,3,2,1) 2. Layne Cupitt 2+1 (0,1,1,w/u) 3. Mitchell Davey 10+1 (3,2,3,2) 4. Callum Walker 4+2 (0,1,1,2) 5. Danyon Hume 9+1 (w/u,1,3,3,2) 6. Arran Butcher 0 (w/u,-,-,-) 7. Leon Flint 16 (3,2,2,2,1,3,3) Kent Kings: 38 1. Luke Bowen 11 (3,3,2,w,3) 2. Anders Rowe 5+1 (2,0,3,0) 3. Nathan Stoneman 7 (2,3,2,w/u) 4. Taylor Hampshire 3+2 (1,0,1,1) 5. Jack Thomas 8 (3,2,2,1,w/su) 6. Alex Spooner 3 (2,1,0,0,-) 7. Jacob Clouting 1 (w/u,-,0,1,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: Rye House – Wolverhampton

Kwiecień 25, godz. 20:30
Hoddesdon (Rye House), Wielka Brytania, Rye House Speedway
Hoddesdon, United Kingdom

Rye House Rockets: 48 1. Chris Harris 6+2 (1,3,1,1) 2. Aaron Summers 7+1 (0,1,2,2,2) 3. Krzysztof Kasprzak 12+1 (0,1,3,3,2,3) 4. Edward Kennett (Z/Z) 5. Scott Nicholls 9+3 (2,2,1,2,2) 6. Nikolaj Busk Jakobsen (gość) 14+1 (3,2,2,3,2,2,0) 7. Max Clegg (0,d,0,-) 0 Wolverhampton Wolves: 42 1. Jacob Thorssell 10 (3,0,3,3,1) 2. Kyle Howarth 8+1 (2,3,3,0) 3. Cameron Heeps 2 (1,0,1) 4. Rory Schlein 10 (3,1,3,3,0) 5. Sam Masters 6 (3,2,1,0) 6. Nathan Greaves 2 (2,0,0,-) 7. Ashley Morris 4+1 (1,1,1,0,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: King’s Lynn – Poole – przełożone

Kwiecień 25, godz. 20:30
King’s Lynn, Wielka Brytania, Adrian Flux Arena
King's Lynn, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Kwalifikacja 1

Kwiecień 26, godz. 15:30
Bałakowo, Rosja, Trud
Bałakowo, 413855 Federacja Rosyjska

1. Ilja Czałow (Rosja) 10(3,1,3,3,d) + 2m. w półfinale + 1m. w finale 2. Andriej Kudriaszow (Rosja) 13 (2,3,3,2,3) + 2m. w finale 3. Krystian Pieszczek (Polska) 13 (3,2,2,3,3) + 1m. w półfinale + 3m. w finale -------------------------------------------------- 4. Szymon Woźniak (Polska) 15 (3,3,3,3,3) + 4m. w finale 5. Tero Aarnio (Finlandia) 11 (2,3,1,3,2) + 3m. w półfinale 6. Ondrej Smetana (Czechy) 10+0 (1,2,2,2,3) + 4m. w półfinale 7. Władimir Morozow (Rosja) 8 (3,3,0,1,1) 8. Jesse Mustonen (Finlandia) 8 (2,0,3,1,2)…

Dowiedz się więcej »

Srebrny Kask – Eliminacje 1

Kwiecień 26, godz. 16:00
Opole, Polska, Stadion Żużlowy W Opolu
Opole, Polska

1. Daniel Kaczmarek (3,2,3,3,3) 14 2. Sebastian Niedźwiedź (2,3,3,3,2) 13 3. Oskar Bober (2,2,3,2,3) 12 4. Igor Kopeć-Sobczyński (1,3,2,2,3) 11 5. Dominik Kossakowski (3,3,2,1,2) 11 6. Bartosz Smektała (3,1,3,3,t) 10+3 -------------------------------------------- 7. Marcin Turowski (2,3,2,1,2) 10+2a 8. Dawid Wawrzyniak (1,2,2,0,3) 8 9. Piotr Pióro (0,1,1,3,1) 6 10. Marcel Studziński (1,2,1,2,d) 6 11. Przemysław Giera (2,1,u,1,2) 6 12. Kapcer Pludra (0,1,1,2,1) 5 13. Mateusz Tonder (3,0,0,0,1) 4 14. Jarosław Krzywosz (1,w,0,1,d) 2 15. Kamil Kamiński (0,0,1,0,0) 1 16. Mateusz Pacek (0,0,0,0,0)…

Dowiedz się więcej »

Srebrny Kask – Eliminacje 2

Kwiecień 26, godz. 16:30
Rzeszów, Polska, Stadion Miejski "STAL"
Rzeszów, Polska

1. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno) 14 (3,3,3,2,3) 2. Arkadiusz Potoniec (Stal Rzeszów) 13 (3,3,1,3,3) 3. Robert Chmiel (ROW Rybnik) 13 (3,2,3,3,2) 4. Patryk Wojdyło (Betard Sparta Wrocław) 11 (2,2,2,2,3) 5. Wiktor Lampart (Speed Car Motor Lublin) 10+3 (1,3,0,3,3) --------------------------------------------------- 6. Wiktor Trofimow jr (Fogo Unia Leszno) 10+2 (2,w,3,3,2) 7. Patryk Rolnicki (Grupa Azoty Unia Tarnów) 9 (3,1,3,2,w) 8. Przemysław Liszka (Betard Sparta Wrocław) 8 (1,2,2,1,2) 9. Damian Stalkowski (Car Gwarant Start Gniezno) 7 (1,1,2,2,1) 10. Emil Peroń (Speed Car…

Dowiedz się więcej »

Knockout Cup National League: Isle of Wight – Eastbourne

Kwiecień 26, godz. 20:00
Isle of Wight (Ryde), Wielka Brytania, Island Speedway
Ryde, United Kingdom

Isle of Wight Knights: 42 1. Ben Morley 15 (3,3,3,3,3) 2. Chris Widman 2 (d,d,2,d) 3. Scott Campos 10 (2,3,3,2) 4. Danno Verge 3 (0,1,1,1) 5. Ben Hopwood 10 (3,3,2,1,1) 6. James Sealey 1+1 (0,0,1,-,0) 7. Josh Embleton (gość) 1 (1,0,t,0,0) Eastbourne Eagles: 48 1. Mark Baseby 9 (2,0,3,2,2) 2. Kelsey Dugard 3+1 (1,2,w/u,-) 3. Tom Brennan 8 (1,2,2,3) 4. Charley Powell 7+3 (3,1,1,2) 5. Georgie Wood 5+1 (1,2,2,0) 6. Charlie Brooks 5+1 (3,1,0,1) 7. Jason Edwards 11+1 (2,2,3,1,3,0) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

70th Anniversary Celebration: Poole – Yarmouth Bloaters

Kwiecień 26, godz. 20:00
Poole, Wielka Brytania, Poole Stadium
Poole, United Kingdom

Poole Pirates: 53 1. Brady Kurtz 11+1 (3,3,1,1,3) 2. Kacper Woryna 11+2 (2,1,3,3,2) 3. Josh Grajczonek 13 (3,3,2,2,3) 4. Mateusz Szczepaniak 2 (0,0,0,2,0) 5. Linus Sundstreom 12 (2,3,3,1,3) 6. Jordan Jenkins 4+2 (1,1,0,1,1) Yarmouth Bloaters: 37 1. Troy Batchelor 8 (1,2,3,0,2) 2. Ricky Wells 1 (d,u,1,d) 3. Rohan Tungate 7+1 (2,2,1,2,d) 4. Jason Garrity 9+2 (1,0,2,3,2,1) 5. Nicolai Klindt 11 (3,2,2,3,1) 6. Alfie Bowtell 1+1 (0,1,0,0,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship: Ipswich – Newcastle

Kwiecień 26, godz. 20:30
Ipswich, Wielka Brytania, Foxhall Stadium
Ipswich, United Kingdom

Ipswich Witches 60: 1. Daniel King 14+1 (3,3,3,2,3) 2. Michael Haertel 4+2 (2,2,0,w/u) 3. Cameron Heeps 12+1 (1,3,3,3,2) 4. Lewis Kerr (gość) 10+2 (3,2,2,3) 5. Rory Schlein 12 (3,3,3,3) 6. Connor Mountain 2+1 (1,0,0,1) 7. Danyon Hume 6 (2,1,2,1) Newcastle Diamonds 29: 1. Ludvig Lindgren 3+1 (d,1,1,1,0) 2. Tero Aarnio (Z/Z) 3. Michael Palm Toft (gość) 6 (2,2,2,d) 4. Matthew Wethers 4+1 (0,1,1,u,2) 5. Lewis Rose 0 (0,d,d,-) 6. Carl Wilkinson 4 (0,u,1,1,2,-,d) 7. Ashley Morris 12 (1,3,2,3,2,0,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Sheffield – Redcar

Kwiecień 26, godz. 20:30
Sheffield, Wielka Brytania, Owlerton Greyhound Stadium
Sheffield, United Kingdom

Sheffield Tigers: 49 1. Kyle Howarth 9+1 (3,3,d,1,2) 2. Todd Kurtz 3 (u,0,3,0,w/u) 3. Lasse Bjerre 12+2 (3,2,3,3,1) 4. Josh Bates (Z/Z) 5. Charles Wright 13 (2,3,3,3,2) 6. Jack Smith 6+2 (0,1,2,1,2) 7. James Shanes 6+2 (2,0,-,2,2,0) Redcar Bears: 40 1. Ben Barker 7 (2,1,2,2,0) 2. Jordan Stewart 2+1 (1,0,1,w/u) 3. Jonas B. Andersen 6 (2,d,3,1) 4. Mikkel B. Andersen 7+2 (1,1,2,3,0) 5. Tyron Proctor (gość) 12+1 (3,2,1,3,3) 6. Nathan Greaves (gość) 2+1 (1,1,0) 7. Theo Pijper 4 (3,0,0,1) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

II Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy – przełożone

Kwiecień 27, godz. 16:00
Bydgoszcz, Polska, Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz
Bydgoszcz, Polska
Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Lublin – Rybnik

Kwiecień 27, godz. 17:45
Lublin, Polska, Motor Lublin S.A.
Lublin, Polska

Speed Car Motor Lublin: 48 9. Robert Lambert 9 (0,1,2,3,3) 10. Paweł Miesiąc (2,0,0) 2 11. Daniel Jeleniewski 9+1 (1,3,3,2,0) 12. Dawid Lampart 4 (2,1,1,0) 13. Andreas Jonsson 12+1 (2,3,3,3,1) 14. Oskar Bober 6+1 (3,1,1,1) 15. Wiktor Lampart 6+1 (2,3,0,1) ROW Rybnik: 42 1. Mateusz Szczepaniak 2+1 (1,w,1,0) 2. Andriej Karpow 10 (3,2,2,1,0,2) 3. Artur Czaja 0 (0,0,-,-) 4. Troy Batchelor 16 (3,2,3,3,2,3) 5. Kacper Woryna 11+2 (1,3,2,2,1,2) 6. Robert Chmiel 3+1 (1,2,0) 7. Przemysław Giera 0 (w,0,0) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Leszno – Zielona Góra

Kwiecień 27, godz. 19:30
Leszno, Polska, Stadion im. Alfreda Smoczyka
Leszno, Polska

Fogo Unia Leszno: 56 9. Jarosław Hampel 10 (1,3,3,2,1) 10. Janusz Kołodziej 0 (w,-,-,-) 11. Piotr Pawlicki 15 (3,3,3,3,3) 12. Brady Kurtz 8+4 (2,2,1,1,2) 13. Emil Sajfutdinow 12 (1,3,2,3,3) 14. Bartosz Smektała 6+2 (2,1,1,2) 15. Dominik Kubera 5+1 (3,0,2,0,0) 16. Szymon Szlauderbach ns Falubaz Zielona Góra: 34 1. Grzegorz Zengota 9 (3,0,3,1,0,2) 2. Jacob Thorssell 7+1 (2,1,1,2,1) 3. Piotr Protasiewicz 2 (0,2,0,-) 4. Michael Jepsen Jensen 3 (1,0,2,0) 5. Patryk Dudek 9+2 (2,1,2,1,3,0) 6. Alex Zgardziński 1 (1,0,0) 7. Sebastian…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Plymouth – Isle of Wight – przełożone

Kwiecień 27, godz. 20:15
Plymouth, Wielka Brytania, St Boniface Arena
Plymouth, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Edinburgh – Berwick

Kwiecień 27, godz. 20:30
Edynburg (Armadale), Wielka Brytania, Edinburgh Monarchs Speedway
Armadale, United Kingdom

Edinburgh Monarchs: 51 1. Ricky Wells 15 (3,3,3,3,3) 2. Joel Andersson 3+1 (0,1,1,1) 3. Mark Riss 10+1 (3,1,3,2,1) 4. Max Ruml 1 (1,0,0,-) 5. Thomas Jorgensen (gość) 6+1 (w/u,3,1,2) 6. Matt Williamson 5+1 (3,1,0,1) 7. Josh Pickering 11+1 (2,2,2,3,2) Berwick Bandits: 39 1. Aaron Summers 9 (2,3,3,1,0) 2. Kevin Doolan 13+3 (1,2,3,2,3,2) 3. John Lindman 0 (0,-,0,0) 4. David Howe 6 (2,2,2,0) 5. Nikolaj Busk Jakobsen 7 (3,2,2,0) 6. Jye Etheridge 0 (w/u,0,-,-) 7. Daniel Gappmaier 4+1 (1,1,0,0,1,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Redcar – Sheffield

Kwiecień 27, godz. 20:30
Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania, Motor Sports Park
Middlesbrough, United Kingdom

Redcar Bears 39: 1. Ben Barker 10 (2,2,2,1,3) 2. Jordan Stewart 3+1 (0,-,2,1) 3. Jonas B. Andersen 7 (1,1,3,2) 4. Mikkel B. Andersen 1 (0,0,1,0) 5. Tyron Proctor (gość) 11+1 (3,1,3,3,0,1) 6. Nathan Greaves (gość) 6 (3,0,0,1,2) 7. Theo Pijper 1 (1,0,-,0) Sheffield Tigers 51: 1. Kyle Howarth 9+2 (3,2,2,2,w/u) 2. Todd Kurtz 10 (1,3,3,0,3) 3. Lasse Bjerre 7+1 (3,1,u,3) 4. Josh Bates (Z/Z) 5. Charles Wright 15 (2,3,2,3,3,2) 6. Jack Smith 0 (u,0,0,-) 7. James Shanes 9+2 (2,2,1,2,1,1,1) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

1.Div: Slangerup – Glumsø – Esbjerg – Brovst

Kwiecień 28, godz. 10:15
Slangerup, Dania, Hørup Skovvej 5
Slangerup, 3550 Denmark

I. Brovst Speedway Club: 26 1. Johan Jensen 6 (2,2,2) 2. Emil Pørtner 8 (2,3,3) 3. Tobias V. Thomsen 4 (w,2,2) 4. Lasse Pørtner 5 (2,2,1) 5. Frederik Søren Pedersen 3 (3) II. Slangerup Speedway Klub: 24 1. Jan Graversen 4 (3,w,1) 2. Jonas Seifert 9 (3,3,3) 3. Nicklas Clausen 2 (w,0,2) 4. Jacob Bukhave 7 (1,3,3) 5. Malthe Vang Vedel 2 (2) III. Glumsø Speedway: 16 1. Patrick Hansen (3,3,w) 2. Marius Nielsen 7 (3,1,3) 3. Chris Gade 1…

Dowiedz się więcej »

1.Div: Holsted – Fjelsted – Grinsted

Kwiecień 28, godz. 11:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark

I. Grindsted Speedway Klub: 38 1. Kasper Andersen 12 (3,2,3,2,2) 2. Nick Agertoft 6 (0,2,1,3) 3. Peter Karger 7+4 (1,d,2,2,2) 4. Morten Piepenbrinck 6+1 (2,0,0,3,1) 5. Emil Engstrøm 7 (2,2,d,w,3) II. Fjelsted Speedway Klub: 35 1. Jason Jørgensen 14 (3,3,3,2,3) 2. William Björling 7+2 (2,2,2,1,0) 3. Andreas Kaag Jensen 5 (0,1,3,0,1) 4. Michael Thyme 8 (3,3,w,2,w) 5. Benjamin Basso 1 (0,0,1,0) III. Holsted Speedway Klub: 35 1. Sam Fløe Jensen 7 (w,3,1,3,0) 2. Patrick Josefsen 8 (1,3,3,0,1) 3. Sebastian Arnkiel…

Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Kwalifikacja 3

Kwiecień 28, godz. 14:00
Debreczyn, Węgry, Debrecen Speedway
Debrecen, 4030 Węgry

1. Mikkel Michelsen (Dania) 13 (3,2,2,3,3,3) + 1m. w finale 2. Peter Kildemand (Dania) 13 (3,3,3,3,1,2) + 2m. w finale 3. Nicolai Klindt (Dania) 13 (3,3,2,3,2) + 2m. w półfinale + 3m. w finale 4. Josef Franc (Czechy) 8 (0,2,3,0,3) + 1m. w półfinale + 4m. w finale 5. Marat Gatiatow (Rosja) 11 (3,1,2,2,3) + 3m. w finale 6. Jacob Thorssell (Szwecja) 11 (2,3,3,1,2) + 4m. w finale 7. Oliver Berntzon (Szwecja) 8 (2,0,1,3,2) 8. Wadim Tarasienko (Rosja) 8 (1,d,2,2,3)…

Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Kwalifikacja 4

Kwiecień 28, godz. 14:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic

1. Antonio Lindbaeck 11 (1,3,2,3,2) + 1m. w półfinale + 1m. w finale 2. Kai Huckenbeck 12 (3,2,3,1,3) + 2m. w finale 3. Eduard Krcmar 1 (0,3,3,2,3) 2m. w pólfinale + 3m. w finale 4. Kevin Woelbert 12 (3,2,2,3,2) + taśma w finale 5. Anders Thomsen 11 (1,3,1,3,3) + 3m. w półfinale 6. Timo Lahti 10 (0,1,3,3,3) + 4m. w półfinale 7. Piotr Protasiewicz 9 (2,1,2,2,2) 8. Hans Andersen 8 (3,2,1,2,0) 9. Adam Ellis 8 (3,2,1,0,2) 10. David Bellego 8…

Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Kwalifikacja 2

Kwiecień 28, godz. 19:15
Gorican, Chorwacja, Speedway Stadion Milenium Donji Kraljevec
Goričan, 40320 Croatia (Local Name: Hrvatska)

1. Andriej Karpow (Ukraina) 11 (3,1,3,3,1) + 1m. finale 2. Aleksandr Łoktajew (Ukraina) 13 (2,3,3,2,3) + 2m. w finale 3. Jurica Pavlic (Chorwacja) 10 (1,3,1,2,3) + 2 m. w półfinale + 3m. w finale 4. Kacper Woryna (Polska) 11 (2,2,1,3,3) + 1m. w półfinale + 4m. w finale 5. Tomas H. Jonasson (Szwecja) 11 (1,3,2,3,2) + 3m. w półfinale 6. Andreas Lyager (Dania) 9 (3,1,1,1,3) + 4m. w półfinale 7. Kjastas Puodżuks (Łotwa) 9 (0,2,3,2,2) 8. Krzysztof Buczkowski (Polska) 9…

Dowiedz się więcej »

Bundesliga: Wittstock – Stralsund

Kwiecień 28, godz. 20:00
Wittstock, Niemcy, Speedwaybahn Wittstock
Wittstock, Niemcy

Wölfe Wittstock: 62 1. Rafał Okoniewski 15 (3,3,3,3,3) 2. Mads Hansen 12+2 (3,2,3,2,2) 3. Michael Haertel 11+4 (2,2,2,3,2) 4. Mathias Schultz 11+2 (3,3,2,2,1) 5. Steven Mauer 7 (1,3,2,1) 6. Mirko Wolter 6 (d,0,3,3) 7. Maximilian Pott ns MC Nordstern Stralsund: 22 11. Michal Skurla 9 (1,4!,1,2,u,1) 12. Dominik Moser 7 (2,1,1,u,3) 13. Danny Maassen 1+1 (0,1,0,0) 14. Mathias Bartz 2 (u,d,1,1,0) 15. Leon Arnheim 0 (0,0,0) 16. Lukas Baumann 3 (2,1,0,0,0) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Championship: Berwick – Lakeside

Kwiecień 28, godz. 20:00
Berwick, Wielka Brytania, Berwick Bandits Speedway
Berwick-upon-Tweed, United Kingdom

Berwick Bandits: 49 1. Aaron Summers 5 (1,1,3,0) 2. Kevin Doolan 13+1 (3,3,3,2,2) 3. John Lindman 4+1 (1,0,1,2) 4. David Howe 7 (2,2,0,3) 5. Nikolaj Busk Jakobsen 9+2 (1,3,1,3,1) 6. Jye Etheridge 5+2 (1,2,0,2) 7. Daniel Gappmaier 6+1 (3,2,0,1) Lakeside Hammers: 41 1. Nick Morris 13+1 (2,1,3,3,1,3) 2. Ben Morley 8+1 (0,3,2,1,2) 3. Ulrich Ostergaard 0 (w/u,-,-,-) 4. Kyle Newman 7 (3,0,0,3,1) 5. Chris Harris (gość) 9+1 (3,2,2,2,0) 6. Zach Wajtknecht 3+1 (2,0,1,-,0) 7. Alfie Bowtell 1 (0,0,1,-) Ulrich Ostergaard…

Dowiedz się więcej »

National League: Mildenhall – Stoke – przełożone

Kwiecień 28, godz. 20:00
Mildenhall (West Row), Wielka Brytania, Mildenhall Stadium
West Row, Bury Saint Edmunds, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

National League: Eastbourne – Belle Vue

Kwiecień 28, godz. 20:30
Eastbourne (Hailsham), Wielka Brytania, Arlington Stadium
Hailsham, United Kingdom

Eastbourne Eagles: 61 1. Danyon Hume (gość) 9+1 (2,2,3,2) 2. Kelsey Dugard 4+3 (1,1,2,d) 3. Tom Brennan 12+1 (2,3,3,3,1) 4. Charley Powell 9+1 (3,1,2,3) 5. Georgie Wood 15 (3,3,3,3,3) 6. Charlie Brooks 4+1 (2,0,1,1) 7. Jason Edwards 8+1 (3,w,3,2) Belle Vue Colts: 29 1. Tom Perry 10 (3,2,2,1,2) 2. Paul Bowen 1 (0,0,1,0) 3. Kyle Bickley 2+2 (0,1,1,d) 4. Joe Lawlor 7 (1,2,2,2) 5. Jack Smith 5 (2,3,w/u,0,0) 6. Kean Dicken 4+1 (1,1,0,0,1,1,0) 7. Ben Woodhull 0 (t,-,-,-) W IV…

Dowiedz się więcej »

Turniej 4 krajów

Kwiecień 29, godz. 00:00
Neustadt / Donau, Niemcy, Anton Treffer Stadion
Neustadt an der Donau, Niemcy

I. Wielka Brytania 36 1. Adam Ellis 11 (2,3,2,2,2) 2. Josh Auty 8 (3,2,1,0,2) 3. Stefan Nielsen 9 (1,3,1,2,2) 4. Matt Williamson 8 (2,1,1,1,3) II. Polska 35 1. Alex Zgardziński 11 (0,3,3,2,3) 2. Sebastian Niedźwiedź 10 (3,0,3,3,1) 3. Mateusz Tonder 5 (0,0,0,3,2) 4. Damian Pawliczak 9 (w,3,3,2,1) III. Niemcy 31 1. Martin Smolinski 14 (3,2,3,3,3) 2. Sandro Wassermann 8 (2,2,0,1,3) 3. Mark Riss 8 (3,2,2,d,1) 4. Danny Maassen 1 (0,0,0,0,1) IV. Dania 18 1. Mikkel B. Andersen 5 (1,1,2,1,0) 2.…

Dowiedz się więcej »

6. Parchimer Speedwayrennen

Kwiecień 29, godz. 00:00
Parchim, Niemcy, An der Rennbahn, Parchim
Parchim, Niemcy

Bürgermeisterpokallauf 1. Jannik B. Sörensen (Dania) 2. Nick Agertoft (Dania) 3. Niels Oliver Wessel (Niemcy) 4. Maximilian Pott (Niemcy) 500 ccm 1. Jannik B. Sörensen (Dania) 11 2. Nick Agertoft (Dania) 10 3. Emil Breum Ankersen (Dania) 8 4. Tim Brinckmann (Niemcy) 7 5. Marco Langer (Niemcy) 5 6. Henkie Koonstra (Holandia) 3 7. Jens Schumann (Niemcy) 3 U21 500 ccm 1. Niels Oliver Wessel (Niemcy) 12 2. Maximilian Pott (Niemcy) 10 3. Birger Jähn (Niemcy) 7 4. Dominik Otto…

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Bydgoszcz – Poznań

Kwiecień 29, godz. 14:00
Bydgoszcz, Polska, Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz
Bydgoszcz, Polska

Polonia Bydgoszcz: 43 9. Rene Bach 10+2 (1,2,3,2,2,0) 10. Oskar Ajtner-Gollob 8+2 (2,1,2,2,1) 11. Dimitri Berge 14 (2,3,3,3,3) 12. Jonas B. Andersen 2+2 (1,0,-,1,0) 13. Damian Adamczak 3 (2,w,0,1) 14. Tomasz Orwat 5 (2,1,1,1) 15. Mateusz Jagla 1 (1,0,-) Iveston PSŻ Poznań: 47 1. Władimir Borodulin 12 (3,2,3,2,2) 2. Marcel Kajzer 9+2 (0,1,2,3,3) 3. Mateusz Borowicz 2+1 (0,2,d,-) 4. Frederik Jakobsen 9+1 (3,3,1,0,2) 5. David Bellego 11+1 (3,3,1,3,1) 6. Jakub Osyczka 0 (u,0,u) 7. Kevin Fajfer 4 (3,1,0,d) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Gdańsk – Łódź

Kwiecień 29, godz. 14:45
Gdańsk, Polska, Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego
Gdańsk, Polska

Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 50 9. Mikkel Bech 8+1 (0,1,2,3,2) 10. Michał Szczepaniak 5+1 (1,3,1,0) 11. Patrick Hougaard 8 (0,0,3,2,3) 12. Oskar Fajfer 9+1 (3,2,1,2,1) 13. Mikkel Michelsen 13 (3,2,3,2,3) 14. Dominik Kossakowski 5+2 (3,1,1) 15. Marcin Turowski 2 (1,1,0) Orzeł Łódź: 40 1. Hans Andersen 9+2 (2,1,1,3,w,2) 2. Aleksandr Łoktajew 11 (3,3,2,3,0) 3. Robert Miśkowiak 3 (2,0,0,1) 4. Maksim Bogdanovs 7+1 (1,3,3,w) 5. Norbert Kościuch 8 (2,2,2,1,1) 6. Jakub Miśkowiak 2 (2,0,0) 7. Mateusz Błażykowski 0 (0,0,0) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Kraków – Gniezno

Kwiecień 29, godz. 14:45
Kraków, Polska, Klub Sportowy Wanda Kraków
Kraków, Polska

Arge Speedway Wanda Kraków: 16 9. Rasmus Jensen 1 (0,1,0) 10. Marcin Jędrzejewski 5 (1,3,1) 11. Wojciech Lisiecki 2 (1,1,-) 12. Siergiej Łogaczow 0 (w,0,0) 13. Victor Palovaara 4 (1,d,2,1) 14. Piotr Pióro 4 (3,1,w) 15. Bartłomiej Kowalski 0 (d,0,-) Car Gwarant Start Gniezno: 44 1. Marcin Nowak 7+2 (2,2,3) 2. Jurica Pavlic 7 (3,3,1) 3. Adrian Gała 7+2 (2,2,3) 4. Eduard Krcmar 8+1 (3,3,2) 5. Mirosław Jabłoński 8 (3,2,3) 6. Damian Stalkowski 2 (2,0) 7. Maksymilian Bogdanowicz 5+2 (1,2,2)…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Buxton – Birmingham – przełożone

Kwiecień 29, godz. 16:00
Buxton, Wielka Brytania, Buxton Hitmen Speedway
Buxton, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

National Trophy: Coventry – Cradley – przełożone

Kwiecień 29, godz. 16:00
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Rzeszów – Rawicz

Kwiecień 29, godz. 16:30
Rzeszów, Polska, Stadion Miejski "STAL"
Rzeszów, Polska

Stal Rzeszów: 44 9. Tomasz Jędrzejak 12+2 (3,2,3,3,1) 10. Karol Baran 5+1 (0,3,2,0,d) 11. Nick Morris 9 (2,w,3,2,2) 12. Nicklas Porsing 0 (0,w,d,d) 13. Greg Hancock 14 (3,3,3,3,2) 14. Mateusz Rząsa 0 (0,0,0) 15. Arkadiusz Potoniec 4 (3,1,0) Stainer Unia Kolejarz Rawicz: 43 1. Damian Baliński 9+1 (1,3,2,3,0) 2. Richie Worrall 6+1 (2,w,1,2,1) 3. Dominik Kubera 5+2 (3,1,0,1) 4. Brady Kurtz 9 (1,2,1,2,3) 5. Bartosz Smektała 9 (2,1,2,1,3) 6. Wiktor Trofimow jr 3 (2,0,1) 7. Szymon Szlauderbach 2+1 (1,0,1) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Toruń – Grudziądz

Kwiecień 29, godz. 16:30
Toruń, Polska, Motoarena Toruń im. Mariana Rosego
Toruń, Polska

Get Well Toruń: 51 9. Niels K. Iversen 3 (1,2,0,-) 10. Paweł Przedpełski 1+1 (w,1,-,-,-) 11. Jason Doyle 10+1 (2,2,2,3,1) 12. Chris Holder 10+3 (3,1,1,2,3) 13. Rune Holta 10 (3,3,3,1,0) 14. Igor Kopeć-Sobczyński 3+1 (2,0,1) 15. Daniel Kaczmarek 4 (3,1,0) 16. Jack Holder 10 (3,3,3,1) MrGarden GKM Grudziądz: 39 1. Przemysław Pawlicki 14+1 (3,3,2,2,2,2) 2. Antonio Lindbäck 3+2 (2,0,1,0,-) 3. Krzysztof Buczkowski 7 (1,2,2,2,0,0) 4. Krystian Pieszczek 1+1 (0,1,-,-) 5. Artem Łaguta 13+1 (2,3,1,3,1,3) 6. Kamil Wieczorek 0 (0,0,0) 7.…

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Opole – Ostrów Wlkp.

Kwiecień 29, godz. 17:00
Opole, Polska, Stadion Żużlowy W Opolu
Opole, Polska

OK Kolejarz Opole: 39 9. Hubert Łęgowik 9+2 (3,2,0,1,2,1) 10. Kevin Woelbert 12+2 (2 ,3 ,2,1,1,3) 11. Oskar Polis 10 (1,1,2,3,3) 12. Sebastian Ułamek 0 (0,0,-,-) 13. Denis Gizatullin 5 (3,1,1,0,0) 14. Kamil Kamiński 1 (1,0,-) 15. Jarosław Krzywosz 2 (0,1,0,1) MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów: 51 1. Bjarne Pedersen 10+1 (1,2,3,2,2) 2. Patryk Dolny 9+2 (0,3,2,3,1) 3. Renat Gafurow 9+1 (3,3,1,2) 4. Kamil Brzozowski 7+2 (2,2,3,0) 5. Nicolai Klindt 11 (2,1,3,3,2) 6. Kamil Nowacki 2+1 (2,0,d,0) 7. Marcel Studziński…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Gorzów – Tarnów

Kwiecień 29, godz. 19:00
Gorzów Wielkopolski, Polska, Stadion im. Edwarda Jancarza
Gorzów Wielkopolski, Polska

Cash Broker Stal Gorzów: 53 9. Krzysztof Kasprzak 11+1 (2,3,1,3,2) 10. Grzegorz Walasek 7+2 (1,1,2,2,1) 11. Szymon Woźniak 14 (3,2,3,3,3) 12. Linus Sundstroem 3+1 (1,0,w,2) 13. Bartosz Zmarzlik 12 (3,3,3,3,w) 14. Hubert Czerniawski 2 (1,0,1) 15. Alan Szczotka 4 (3,1,0) 16. Filip Hjelmland ns Grupa Azoty Unia Tarnów: 37 1. Nicki Pedersen 13 (3,3,2,3,2,-) 2. Artur Mroczka 3+1 (0,1,1,0,1) 3. Peter Kildemand 6 (2,2,0,1,1,w) 4. Jakub Jamróg 1+1 (u,1,-,-,-) 5. Kenneth Bjerre 11 (2,2,2,0,3,2) 6. Patryk Rolnicki 3 (2,d,1,0) 7.…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Częstochowa – Wrocław

Kwiecień 29, godz. 19:00
Częstochowa, Polska, Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa
Częstochowa, Polska

forBET Włókniarz Częstochowa: 49 9. Leon Madsen 11+1 (2,3,3,1,2) 10. Tobiasz Musielak 6+1 (1,1,1,2,1) 11. Fredrik Lindgren 15 (3,3,3,3,3) 12. Adrian Miedziński 7+1 (1,1,2,3,0) 13. Matej Zagar 6 (3,1,2,0) 14. Bartosz Świącik 1 (1,0,0) 15. Michał Gruchalski 3 (2,1,0) 16. Andreas Lyager ns Betard Sparta Wrocław: 41 1. Tai Woffinden 7+1 (3,2,1,1,0) 2. Andrzej Lebiediew 0 (0,0,-,-,-) 3. Maciej Janowski 13+1 (2,2,2,3,3,1) 4. Vaclav Milik 3 (0,3,0,0) 5. Damian Dróżdż 0 (-,-,-,-,-) 6. Maksym Drabik 13+1 (3,2,3,1,2,2) 7. Patryk Wojdyło…

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Newcastle – Sheffield

Kwiecień 29, godz. 19:30
Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania, Newcastle Greyhound Stadium
Newcastle upon Tyne, United Kingdom

Newcastle Diamonds: 53 1. Ludvig Lindgren 5+1 (3,1,1,w/2min) 2. Tero Aarnio 6 (1,0,3,2) 3. Michael Palm Toft (Gość) 6+1 (3,1,2,0) 4. Matthew Wethers 5+1 (1,0,3,1) 5. Lewis Kerr (Gość) 9 (1,3,2,3) 6. Carl Wilkinson 7+1 (3,1,1,2,0) 7. Ashley Morris 14+2 (1,3,2,3,2,3) Sheffield Tigers: 37 1. Jason Garrity (Gość) 12 (0,3,3,3,1,2) 2. Todd Kurtz 4 (2,1,1,0,d) 3. Charles Wright 13+1 (2,2,3,2,3,1) 4. Josh Bates (Z/Z) 5. Lasse Bjerre 0 (d,w/2min,d,d) 6. Jack Smith 0 (0,w/u,0,-,-) 7. James Shanes 8+2 (2,2,2,u,1,1,0) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

Baltic Speedway League – 1. runda

Kwiecień 30, godz. 12:00
Daugavpils, Łotwa, Lokomotīve Stadium
Daugavpils, Latvia

I. Jauniba Daugavpils: 26 13. Elvis Avgucevics 11+1 (3,d,3,-,2,3) 14. Ernest Matjusonoks 4+1 (1,-,2,1,-,-) 21. Oleg Mihaiłow 11+1 (3,3,3,2) II. VRT Ankkurit Varkaus: 23 1. Niklas Sayrio 14+1 (3,3,2,2,3,1) 2. Toni Hyyrylainen 9+3 (2,2,3,0,2,0) III. VRT Ankkurit 2 Varkaus: 14 9. Antti Vuolas 11 (3,1,3,3,1) 10. Niilo Vuolas 3+1 (0,0,1,2,0) IV. Newa Speedway Sankt Petersburg: 13 11. Rusłan Biktimirow 3+2 (1,1,0,-,1) 12. Danił Zelenskij 2+1 (-,-,-,2,-) 20. Maksim Łobzenko 8 (2,2,1,3,d) V. MIR Speedway Równe: 12 3. Nazar Fedorczuk 4+1…

Dowiedz się więcej »

Easter Cup: Kent – Birmingham – przełożone

Kwiecień 30, godz. 16:30
Kent (Sittingbourne), Wielka Brytania, Central Park Greyhound Track
Sittingbourne, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Premiership: Belle Vue – Somerset

Kwiecień 30, godz. 20:30
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom

Belle Vue Aces: 47 1. Craig Cook 9+3 (2,3,2,1,1) 2. Damian Dróżdż 3 (3,0,0,w/2min) 3. Lasse Bjerre (Gość) 2+1 (1,0,d,1) 4. Rohan Tungate 8 (2,2,2,2) 5. Max Fricke 9 (0,3,2,2,2) 6. Jye Etheridge 2+1 (2,0,0,-) 7. Dan Bewley 14+2 (3,3,3,1,3,1) Somerset Rebels: 43 1. Jason Doyle 15 (1,3,2,3,3,3) 2. Jake Allen 3+1 (0,1,1,1) 3. Charles Wright 1+1 (d,1,0,0) 4. Jack Holder 11 (3,2,3,3,0) 5. Richard Lawson 5+2 (1,1,3,0) 6. Jonas Jeppesen 6 (1,2,-,1,2) 7. Bradley Wilson-Dean 2 (0,-,2,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: Leicester – Rye House

Kwiecień 30, godz. 20:30
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom

Leicester Lions: 53 1. Kenneth Bjerre 12+1 (2,3,2,3,2) 2. Kyle Newman 3+2 (1,t,1,1) 3. Danny King 8+1 (2,1,3,2) 4. Krystian Pieszczek 11+1 (3,3,1,1,3) 5. Hans Andersen 9 (2,3,3,1) 6. James Sarjeant 5+1 (1,0,2,2) 7. Todd Kurtz 5+2 (0,1,0,3,1) Rye House Rockets: 37 1. Chris Harris 0 (0,w/su,0,0) 2. Aaron Summers 9 (3,1,2,2,1,0) 3. Krzysztof Kasprzak 8 (d,2,3,0,3) 4. Edward Kennett (Z/Z) 5. Scott Nicholls 12+1 (3,1,2,3,2,1) 6. Nikolaj Busk Jakobsen 6+1 (Gość) (3,2,1,0,0,w/su) 7. Max Clegg 2+1 (2,0,0,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: Wolverhampton – King’s Lynn

Kwiecień 30, godz. 20:30
Wolverhampton, Wielka Brytania, Monmore Green Dogs
Wolverhampton, United Kingdom

Wolverhampton Wolves: 49 1. Jacob Thorssell 11 (3,2,3,3,0) 2. Kyle Howarth 3+2 (w/2min,w/u,1,2) 3. Cameron Heeps 3+1 (0,2,0,1) 4. Rory Schlein 15 (3,3,3,3,3) 5. Sam Masters 7 (1,3,2,1) 6. Nathan Greaves 3+2 (2,0,1,-) 7. Ashley Morris 7+1 (2,3,u,2,w/u,w/u) King's Lynn Stars: 41 1. Niels Kristian Iversen 6 (1,w/u,3,0,2) 2. Michael Palm Toft 4 (0,1,3,0) 3. Tyron Proctor 7+1 (2,2,1,2) 4. Thomas Joergensen 4+2 (1,1,0,2) 5. Robert Lambert 14+1 (3,3,2,3,2,1) 6. Kasper Andersen 3+1 (1,1,1,-) 7. Lewis Kerr 3+2 (0,2,0,1) Źródło:…

Dowiedz się więcej »
Maj 2018

Brązowy Kask – Finał

Maj 1, godz. 00:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska

1. Dominik Kubera 15 (3,3,3,3,3) 2. Patryk Wojdyło 13 (3,2,3,3,2) 3. Wiktor Lampart 12 (2,1,3,3,3) 4. Wiktor Trofimow jr 10 (1,3,3,w,3) 5. Norbert Krakowiak 10 (3,2,1,2,2) 6. Przemysław Liszka 9 (2,3,2,0,2) 7. Igor Kopeć-Sobczyński 7 (1,2,1,3,0) 8. Szymon Szlauderbach 7 (3,0,1,2,1) 9. Marcin Turowski 7 (2,1,0,2,2) 10. Damian Stalkowski 6 (1,3,w,1,1) 11. Jarosław Krzywosz 5 (0,1,2,2,w) 12. Piotr Pióro 4 (1,0,0,0,3) 13. Karol Żupiński 4 (w,0,2,1,1) 14. Przemysław Giera 4 (2,1,w,0,1) 15. Alan Szczotka 3 (0,2,0,1,0) 16. Kamil Nowacki 3…

Dowiedz się więcej »

Bundesliga: Brokstedt – Diedenbergen

Maj 1, godz. 00:00
Brokstedt, Niemcy, MSC Brokstedt
Brokstedt, Niemcy

MSC Brokstedt: 31 1. Rune Holta 9 (3,3,3) 2. Kai Huckenbeck 7 (2,3,2) 3. Lukas Fienhage 4+1 (1,2,1) 4. Max Dilger 6 (3,d,3) 5. Danny Maassen 2+1 (w/u,1,1) 6. Darell de Vries 3 (0,2,1) DMV White Tigers Diedenbergen: 23 11. Patrick Hougaard 8 (2,3,3) 12. Jonas Jeppesen 6 (3,1,2) 13. Daniel Spiller 1 (d,1,0) 14. René Deddens 6 (2,2,2) 15. Hannes Gast 1 (1,0,w/u) 16. Ethan Spiller 1+1 (1,0,d) Zawdy zostały przerwane po IX biegu. Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Ukrainy

Maj 1, godz. 00:00
Równe, Ukraina, Mototrek
Równe, Ukraina

1. Paweł Miesiąc (Polska) 12 (3,3,3,3) + 1m. w półfinale + 1m. w finale 2. Marko Lewiszyn (Ukraina) 5 (w,1,2,2) + 1m. w półfinale + 2m. w finale 3. Witalij Łysak (Ukraina) 7 (2,3,0,2) + 2m. w półfinale + 3m. w finale 4. Maksym Rososzczuk (Ukraina) 8 (d,3,2,3) + 2m. w półfinale + 4m. w finale 5. Dmytro Mostowik (Ukraina) 8 (2,1,3,2) + ns w półfinale 6. Niklas Sayrio (Finlandia) 7 (1,2,1,3) + 3m. w półfinale 7. Marcel Kajzer (Polska)…

Dowiedz się więcej »

Międzynarodowy Turniej Indywidualny

Maj 1, godz. 14:00
Mureck, Austria, Speedway Center Mureck
Mureck, Austria

1. Daniel Gappmaier (Austria) 13 (1,3,3,3,3) + 1m. w finale 2. Matic Ivacic (Słowenia) 13 (2,3,2,3,3) + 2m. w finale 3. Artiom Trofimow (Łotwa) 11 (3,3,2,1,2) + 3m. w finale 4. Wojciech Lisiecki (Polska) 11 (3,2,1,2,3) + 4m. w finale 5. Nick Skorja (Słowenia) 11 (2,2,3,3,1) 6. Sandro Wassermann (Niemcy) 11 (3,2,2,2,2) 7. Denis Stojs (Słowenia) 10 (1,2,3,3,1) 8. Mike Jacopetti (Austria) 9 (3,0,2,2,2) 9. Norbert Magosi (Węgry) 8 (2,3,3,d,0) 10. Milen Manew (Bułgaria) 5 (1,1,1,1,2) 11. Patrik Benko (Węgry)…

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech – 1. turniej

Maj 1, godz. 16:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic

1. Josef Franc 15 (3,3,3,3,3) 2. Eduard Krcmar 13 (3,2,2,3,3) 3. Vaclav Milik 12+3 (3,3,1,2,3) 4. Zdenek Simota 12+2 (3,1,3,3,2) 5. Matej Kus 11 (2,2,3,1,3) 6. Hynek Stichauer 10 (2,2,2,2,2) 7. Ondrej Smetana 8 (1,3,0,3,1) 8. Michal Skurla 8 (2,3,2,0,1) 9. Jan Kvech 6 (1,2,3,0,0) 10. David Pacalaj 6 (1,0,1,2,2) 11. Petr Chlupac 6 (0,1,2,1,2) 12. Patrik Mikel 4 (t,0,1,2,1) 13. Martin Malek 4 (0,1,1,1,1) 14. Filip Hajek 2 (2) 15. Jakub Valković 1 (0,0,0,1,0) 16. Jaroslav Petrak 1 (0,1,0,0,0)…

Dowiedz się więcej »

Polska – Australia

Maj 1, godz. 17:00
Piła, Polska, Stadion Żużlowy MOSiR
Piła, Polska

Polska: 53 9. Jarosław Hampel 14 (2,3,3,3,3) 10. Przemysław Pawlicki 3+1 (1,1,1,0,0) 11. Patryk Dudek 10 (2,2,3,3,0) 12. Krzysztof Kasprzak 7+2 (0,0,2,2,3) 13. Maciej Janowski 8+2 (2,1,0,3,2) 14. Bartosz Zmarzlik 11+1 (3,0,3,2,3) Australia: 37 1. Jason Doyle 12+1 (3,3,1,2,1,2) 2. Nick Morris 5 (0,1,2,-,2) 3. Max Fricke 7+1 (1,2,2,1,1) 4. Chris Holder 8+2 (3,3,0,1,0,1) 5. Rohan Tungate 4 (1,2,1,-,0) 6. Sam Masters 1+1 (0,u,0,0,1) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Wielkiej Brytanii U21 – Finał

Maj 1, godz. 20:00
Berwick, Wielka Brytania, Berwick Bandits Speedway
Berwick-upon-Tweed, United Kingdom

1. Robert Lambert 15 (3,3,3,3,3) + 1m. w finale 2. Connor Mountain 10 (2,2,2,2,2) + 1m. w półfinale + 2m. w finale 3. Nathan Greaves 12 (3,2,3,2,2) + 2m. w półfinale + 3m. w finale 4. Dan Bewley 14 (3,3,3,2,3) + 4m. w finale 5. Jack Thomas 9 (2,2,1,3,1) + 3m. w półfinale 6. Alfie Bowtell 12 (2,3,3,3,1) + w/u w półfinale 7. Jack Smith 8 (1,3,2,0,2) 8. Luke Ruddick 7 (u,0,1,3,3) 9. Zach Wajtknecht 7 (3,1,2,1,w/u) 10. Josh Bailey…

Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Esbjerg – Region Varde

Maj 2, godz. 18:30
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark

Esbjerg Vikings: 39 1. Niels Kristian Iversen 20 (3,3,2,3,3,3,3) 2. Rene Bach 10+2 (2,3,1,1,1,2,0) 3. Lasse Bjerre 6 (2,0,2,0,1,1) 4. Tim Soerensen 0 (w,d,0,-,0) 5. Mathias Nielsen 3+1 (1,1,-,1,0) 6. Mark Bayer ns Region Varde Elitesport: 45 1. Hans Andersen 12 (0,2,3,3,2,2) 2. Mikkel Bech 11+3 (1,2,3,2,2,1) 3. Mads Korneliussen 10+2 (1,1,3,3,0,2) 4. Thomas Jørgensen 11+1 (3,2,1,2,0,3) 5. Mads Hansen (0,0,-,1) 1 6. Tobias V. Thomsen (0) 0 Źródło: dmusport.dk

Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Grinsted – Slangerup

Maj 2, godz. 18:30
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark

Grindsted Speedway Klub: 49 1. Kacper Gomólski 11+2 (3,2,1,1,2,2) 2. Patrick Hougaard 12 (1,3,0,3,2,3) 3. Nikolaj Busk Jakobsen 12+2 (2,3,3,2,1,1) 4. Claus Vissing 9+1 (3,1,0,3,w,2) 5. Kasper Andersen 5+1 (1,2,0,2) Slangerup Speedway Klub: 38 1. Michael Jepsen Jensen 14 (0,0,6!,2,3,3,w) 2. Andreas Lyager 14+1 (2,2,3,2,1,1,3) 3. Kenneth Hansen 7 (1,1,1,d,3,d,1) 4. Filip Hjelmland 3+2 (d,2,-,1,0,0) 5. Jan Graversen 0 (0,0,-,-) 6. Jacob Bukhave ns Źródło: dmusport.dk

Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Premiership: Somerset – Poole

Maj 2, godz. 20:30
Somerset (Highbridge), Wielka Brytania, Somerset Speedway
Highbridge, United Kingdom

Somerset Rebels: 52 1. Jason Doyle 8+1 (2,3,1,2,t) 2. Jake Allen 7 (3,1,3,0) 3. Charles Wright 4+2 (0,d,2,2) 4. Jack Holder 12 (2,2,3,3,2) 5. Richard Lawson 6 (d,3,3,0) 6. Jonas Jeppesen6+1 (3,0,1,2) 7. Bradley Wilson-Dean 9+1 (2,3,1,3,0) Poole Pirates: 38 1. Brady Kurtz 10 (1,1,2,3,3) 2. Kacper Woryna 5 (d,3,2,0) 3. Josh Grajczonek 9 (3,2,3,d,1) 4. Linus Sundstroem 5+2 (1,1,2,1) 5. Peter Kildemand 5 (2,2,d,1) 6. James Shanes 3 (1,0,1,1) 7. Mateusz Szczepaniak 1+1 (0,1,0,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: King’s Lynn – Swindon

Maj 2, godz. 20:30
King’s Lynn, Wielka Brytania, Adrian Flux Arena
King's Lynn, United Kingdom

King's Lynn Stars: 51 1. Craig Cook (gość) 3 (1,2,w/u,-) 2. Michael Palm Toft 5+1 (d,2,1,1,1) 3. Tyron Proctor 11+1 (1,1,3,2,3,1) 4. Thomas Joergensen (Z/Z) 5. Robert Lambert 17+1 (3,3,2,3,3,3) 6. Ashley Morris (gość) 1+1 (1,t,0,0,-) 7. Lewis Kerr 14+3 (2,2,3,1,3,1,2) Swindon Robins: 39 1. Nick Morris 11+3 (2,2,2,1,2,2) 2. Adam Ellis 7 (3,0,2,2) 3. Troy Batchelor 11 (3,2,3,3,0) 4. David Bellego 1 (0,0,-,1) 5. Tobiasz Musielak 5+1 (1,3,0,1) 6. James Sarjeant (gość) 4 (3,0,1,0) 7. Mitchell Davey 0 (0,0,0,0)…

Dowiedz się więcej »

National League: Belle Vue – Plymouth

Maj 2, godz. 20:30
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom

Belle Vue Colts: 55 1. Tom Perry 12 (2,3,3,3,1) 2. Paul Bowen 0 (0,w/u,-,-) 3. Kyle Bickley 10+1 (2,2,3,3) 4. Joe Lawlor 7+1 (3,1,w/u,3) 5. Jack Smith 13 (3,3,3,1,3) 6. Kean Dicken 2 (0,0,1,1,0) 7. Ben Woodhull 11+2 (3,2,3,2,1) Plymouth Devils: 35 1. Adam Roynon 12 (3,3,2,2,2) 2. Ryan Terry-Daley 1 (1,0,w/u,-) 3. Heny Atkins 5 (0,2,1,2,0) 4. Bradley Andrews 4+1 (1,1,0,2) 5. James Cockle 5 (1,2,2,0) 6. Richard Andrews 7+3 (2,1,2,1,0,1) 7. Macauley Leek 1+1 (1,0,-,0,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Mistrzostwa Polski Par Klubowych – Finał

Maj 3, godz. 14:45
Ostrów Wielkopolski, Polska, Stadion Miejski
Ostrów Wielkopolski, Polska

I. Betard Sparta Wrocław: 26 5. Maciej Janowski 11+5 (2,2,1,2,2,2) 6. Maksym Drabik 15 (3,3,0,3,3,3) 17. Damian Dróżdż ns II. Falubaz Zielona Góra: 25 1. Patryk Dudek 8+1 (3,-,2,-,3,-) 2. Piotr Protasiewicz 10+1 (0,2,3,3,1,1) 15. Grzegorz Zengota 7 (3,1,3) III. forBET Włókniarz Częstochowa: 18+3 7. Adrian Miedziński 8 (1,1,3,2,0,1) 8. Tobiasz Musielak 10+2 (0,2,2,1,2,3) +3 IV. Grupa Azoty Unia Tarnów: 18+2 11. Jakub Jamróg 8+1 (0,3,0,1,2,2) 12. Artur Mroczka 10+1 (3,2,2,d,3,0) +2 20. Patryk Rolnicki ns V. Cash Broker Stal…

Dowiedz się więcej »

Garageportexperten Cup

Maj 3, godz. 18:00
Gislaved, Szwecja, EPAB Arena
Gislaved, Szwecja

Lejonen Röd: 56 1. Timo Lahti 12 (3,3,3,3) 2. Fredrik Jakobsen 9+2 (2,2,1,3,1) 3. Kacper Woryna 9+2 (2,3,2,2) 4. Rohan Tungate 7+1 (1,1,3,d,2) 5. Mathias Thoernblom (3,1,2,2) 8 6. Christoffer Selvin (2,0,0,u) 2+1 7. Kenny Wennerstam (3,1,2,3) 9+2 Lejonen Gul: 33 1. Oskar Fajfer (0,2,3,w/u) 5 2. Jason Joergensen (1,0,2,3,3) 9+1 3. Oliver Berntzon (3,0,1,1) 5 4. Luke Becker (0,3,2,1,0) 6 5. Jonas Jeppesen (2,0,1,0) 3 6. Alexander Edberg (1,0,0,d) 1 7. Emil Millberg (0,1,1,2) 4+1 Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Isle of Wight – Mildenhall

Maj 3, godz. 20:00
Isle of Wight (Ryde), Wielka Brytania, Island Speedway
Ryde, United Kingdom

Isle of Wight Knights: 31 1. Mark Baseby (gość) 6 (2,d,3,0,1) 2. Chris Widman 3 (0,1,2,d) 3. Scott Campos 8 (3,2,2,1) 4. Danno Verge 4+2 (0,1,1,2) 5. Ben Hopwood 8 (3,3,1,1,d) 6. Shaun Tedham 0 (0,0,0,0) 7. Adam Portwood 2 (2,0,0,0) Mildenhall Fen Tigers: 59 1. Josh Bailey 13+2 (3,3,2,2,3) 2. Sam Bebee 2 (1,u,1,-) 3. Jordan Jenkins 7+2 (1,2,2,2) 4. Ryan Kinsley 7+2 (2,1,1,3) 5. Danny Ayres 12+2 (2,2,3,3,2) 6. Drew Kemp 15 (3,3,3,-,3,3) 7. Matt Marson 3+1 (1,1,-,0,1)…

Dowiedz się więcej »

Championship: Sheffield – Peterborough

Maj 3, godz. 20:30
Sheffield, Wielka Brytania, Owlerton Greyhound Stadium
Sheffield, United Kingdom

Sheffield Tigers: 45 1. Kyle Howarth 1 (d,1,-,-) 2. Todd Kurtz 7 (1,3,3,0) 3. Lasse Bjerre 12 (3,2,3,3,1,0) 4. Jan Graversen 0 (0,0,-,0) 5. Charles Wright 14 (2,2,3,2,3,2) 6. Jack Smith 2+1 (2,0,0,-) 7. James Shanes 9+2 (3,1,2,1,0,2) Peterborough Panthers: 45 1. Scott Nicholls 12 (3,1,3,2,3) 2. Emil Grondal 6+1 (2,3,0,1) 3. Nike Lunna 7 (2,1,2,2) 4. Michael Palm Toft 9+2 (1,3,1,3,1) 5. Ulrich Ostergaard 7 (3,2,2,0) 6. Tom Bacon 2+1 (1,0,0,1) 7. Simon Lambert 2 (d,0,1,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Redcar – Scunthorpe

Maj 3, godz. 20:30
Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania, Motor Sports Park
Middlesbrough, United Kingdom

Redcar Bears: 36 1. Ben Barker 8+3 (1,2,2,2,0,1) 2. Tobias Busch 9 (2,3,1,3,0) 3. Jonas B Andersen 5 (0,2,w,3) 4. Mikkel B Andersen 2 (2,0,-,0) 5. Matej Kus 6 (1,2,0,3) 6. Theo Pijper 5 (2,0,1,2) 7. Jordan Stewart 1+1 (1,0,0,0) Scunthorpe Scorpions: 54 1. Ricky Wells 13+1 (3,3,3,1,3) 2. Stefan Nielsen 6+1 (w/u,1,3,2) 3. Josh Auty 11+1 (3,3,1,2,2) 4. Jake Allen 5 (1,1,0,3) 5. Jason Garrity 8+1 (2,1,3,2) 6. Danny Phillips 5+1 (3,0,1,1) 7. Gino Manzares 6+1 (0,3,2,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Championship: Ipswich – Lakeside

Maj 3, godz. 20:30
Ipswich, Wielka Brytania, Foxhall Stadium
Ipswich, United Kingdom

Ipswich Witches: 35 1. Danny King 0 (u/-,-,-,-) 2. Nicolas Covatti (Z/Z) 3. Cameron Heeps 14+1 (1,3,2,3,1,3,1) 4. Michael Härtel 6 (w/u,0,1,2,0,3) 5. Rory Schlein 8 (3,2,1,2,u,w/2min) 6. Connor Mountain 4+1 (2,1,0,0,1,0) 7. Danyon Hume 3 (0,0,0,2,1,d) Lakeside Hammers: 54 1. Nick Morris 10 (2,2,3,3) 2. Ben Morley 4+1 (1,0,2,1) 3. Adam Ellis 13+1 (3,3,3,2,2) 4. Kyle Newman 7+2 (2,2,1,2) 5. Richard Lawson 14+1 (3,3,3,2,3) 6. Max Clegg (Gość) 3 (3,0,0,0) 7. Alfie Bowtell 3 (1,1,1,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Holstebro – Fjelsted

Maj 4, godz. 18:30
Holstebro, Dania, Holstebro Speedway Club
Holstebro, Denmark

Holstebro Elite: 42 1. Kenneth Bjerre 13 (3,0,1,0,3,3,3) 2. Ulrich Oestergaard 7+1 (0,3,2,0,2,0) 3. Bjarne Pedersen 13+2 (1,3,3,1,1,2,2) 4. Kasper Lykke Nielsen 8 (0,0,1,6!,0,1) 5. Emil Grøndal 1 (d,-,1,-) Team Fjelsted: 45 1. Peter Kildemand 11+2 (2,1,3,3,0,2) 2. Frederik Jakobsen 11+3 (1,2,3,2,2,1) 3. Anders Thomsen 10+1 (2,2,2,3,1,0) 4. Jason Jørgensen 12+1 (3,1,2,2,1,3) 5. Christian Thaysen 1 (1,0,0,0) Źródło: dmusport.dk

Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Region Varde – Esbjerg

Maj 4, godz. 19:15
Outrup, Dania, Outrup Speedway Club
Outrup, Denmark

Region Varde Elitesport: 50 1. Hans Andersen 10 (3,w,2,3,2) 2. Mikkel Bech 12+2 (1,3,1,2,2,3) 3. Mads Korneliussen 15+2 (3,3,3,3,1,2) 4. Thomas Jørgensen 7+1 (2,3,0,2,0) 5. Mads Hansen 4+1 (1,1,1,1,0) 6. Tobias V. Thomsen 2 (2) Esbjerg Vikings: 37 1. Niels Kristian Iversen 16 (2,2,0,6!,3,3) 2. Rene Bach 10+1 (w,2,2,0,3,2,1) 3. Rohan Tungate 8 (w,1,2,1,1,0,3) 4. Tim Soerensen 1 (1,d,-,-,-) 5. Mathias Nielsen 0 (0,-,-,0) 6. Mark Bayer 2 (0,1,1,0) Źródło: dmusport.dk

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Grudziądz – Gorzów

Maj 4, godz. 19:30
Grudziądz, Polska, Stadion GKM Grudziądz
Grudziądz, Polska

MRGARDEN GKM Grudziądz: 49 9. Przemysław Pawlicki 7+1 (2,1,1,3,0) 10. Kai Huckenbeck 5 (0,3,2,0) 11. Antonio Lindbaeck 12+1 (2,3,2,2,3) 12. Krzysztof Buczkowski 9+3 (3,2,1,2,1) 13. Artiom Łaguta 12 (3,3,3,3,0) 14. Dawid Wawrzyniak 3 (3,0,0) 15. Kamil Wieczorek 1 (1,0,0) 16. Krystian Pieszczek NS Cash Broker Stal Gorzów: 41 1. Szymon Woźniak 7 (1,1,2,3,0,-) 2. Linus Sundstroem 5+2 (3,0,1,1) 3. Krzysztof Kasprzak 11+2 (1,2,3,2,2,1) 4. Grzegorz Walasek 1+1 (0,1,0,-,-) 5. Bartosz Zmarzlik 12+1 (1,2,3,1,3,2) 6. Alan Szczotka 3 (2,0,1) 7. Hubert…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Plymouth – Mildenhall

Maj 4, godz. 20:15
Plymouth, Wielka Brytania, St Boniface Arena
Plymouth, United Kingdom

Plymouth Devils: 29 1. Adam Roynon 7 (d,2,2,1,2) 2. Ryan Terry-Daley 4+1 (1,1,2,0) 3. Henry Atkins 9 (2,3,2,2,0) 4. Bradley Andrews 1+1 (w/u,u,1,w/u) 5. James Cockle 4 (1,2,1,0) 6. Richard Andrews 4+1 (2,0,1,0,1) 7. Macauley Leek 0 (w/u,u,-,u) Mildenhall Fen Tigers: 61 1. Josh Bailey 10+2 (2,1,3,3,1) 2. Sam Bebee 5 (3,2,u,-) 3. Jordan Jenkins 10 (3,3,1,3) 4. Ryan Kinsey 4+1 (1,1,-,2) 5. Danny Ayres 13+2 (2,3,3,2,3) 6. Matt Marson 2 (1,0,0,1) 7. Drew Kemp 17+2 (3,3,3,3,2,3) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship: Edinburgh – Peterborough

Maj 4, godz. 20:30
Edynburg (Armadale), Wielka Brytania, Edinburgh Monarchs Speedway
Armadale, United Kingdom

Edinburgh Monarchs: 48 1. Ricky Wells 13+1 (3,3,3,1,3) 2. Joel Andersson 6+1 (1,2,3,0) 3. Mark Riss 8 (3,w/u,3,2) 4. Max Ruml 2 (1,1,0,-) 5. Erik Riss 9 (2,2,2,2,1) 6. Matt Williamson 4 (3,0,0,1) 7. Josh Pickering 6+4 (2,1,2,1,0) Peterborough Panthers: 42 1. Scott Nicholls 18 (2,3,3,2,3,3,2) 2. Carl Wilkinson (gość) 4+1 (0,2,1,1,0) 3. Nike Lunna 11 (2,3,1,2,3,0) 4. Michael Palm Toft 4+1 (d,0,-,1,3) 5. Ulrich Ostergaard (Z/Z) 6. Tom Bacon 1 (0,0,u,-,0) 7. Simon Lambert 4+2 (1,0,-,1,2) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship: Glasgow – Sheffield

Maj 4, godz. 20:30
Glasgow, Wielka Brytania, Glasgow Tigers Speedway
Glasgow, United Kingdom

Glasgow Tigers: 53 1. Chris Harris 13+1 (2,3,3,3,2) 2. Lewis Kerr 8+1 (3,0,3,2) 3. Claus Vissing 10 (2,3,2,3) 4. Paul Starke 3+2 (0,2,1,-) 5. Richie Worrall 11+2 (2,3,3,2,1) 6. Jack Thomas 3 (2,0,1,w/2min,w/2min) 7. James Sarjeant 5+1 (0,t,1,1,2,1) Sheffield Tigers: 37 1. Kyle Howarth (Z/Z) 2. Todd Kurtz 3 (1,0,2,0,0) 3. Lasse Bjerre 8 (3,1,2,1,1,0) 4. Jan Graversen 3+1 (1,0,0,2) 5. Charles Wright 14 (0,3,2,3,2,1,3) 6. Jack Smith 4+1 (3,1,w/u,0) 7. James Shanes 5 (1,1,0,3) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship: Scunthorpe – Redcar

Maj 4, godz. 20:30
Scunthorpe, Wielka Brytania, Eddie Wright Raceway
Scunthorpe, United Kingdom

Scunthorpe Scorpions 65: 1. Steve Worrall (Z/Z) 2. Stefan Nielsen 16+2 (3,2,3,3,2,3) 3. Josh Auty 10+3 (2,2,1,2,3) 4. Jake Allen 16+1 (3,3,3,3,2,2) 5. Jason Garrity 14+1 (3,3,2,3,3) 6. Danny Phillips 1 (1,0,0,0) 7. Gino Manzares 8+2 (3,2,2,1) Redcar Bears 25: 1. Ben Barker 4+1 (1,0,1,1,1) 2. Tobias Busch 6 (0,2,1,2,1) 3. Jonas B. Andersen 5 (1,2,0,2) 4. Mikkel B. Andersen 5+1 (0,1,1,3,0) 5. Matej Kus 1 (0,1,0,0) 6. Theo Pijper 3 (2,0,1,0) 7. Jordan Stewart 1 (0,1,0,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Workington – Berwick

Maj 4, godz. 20:30
Workington, Wielka Brytania, Derwent Park
Workington, United Kingdom

Workington Comets: 45 1. Rene Bach (Z/Z) 2. Rasmus Jensen 6+1 (0,2,d,3,1) 3. Ty Proctor 11+1 (1,1,3,0,3,3) 4. Dan Bewley (2,D,1,2) 5 5. Nicolai Klindt 18 (3,3,3,2,3,3,1) 6. Kyle Bickley 1 (1,0,0,-) 7. Bradley Wilson-Dean 4+1 (d,0,2,2,w) Berwick Bandits: 45 1. Aaron Summers 8+1 (2,3,1,2) 2. Kevin Doolan 10+2 (1,2,3,2,2) 3. David Howe 2+1 (0,1,1,0) 4. Dany Gappmaier 11 (3,3,2,3,0) 5. Nicolaj B. Jakobsen 5 (2,1,2,0) 6. John Lindman 2+1 (2,0,w/u,-) 7. Jye Etheridge 7+1 (3,1,1,1,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Championship: Lakeside – Ipswich

Maj 4, godz. 21:00
Lakeside (Thurrock), Wielka Brytania, Arena Essex Raceway
Thurrock, United Kingdom

Lakeside Hammers: 49 1. Nick Morris 12 (3,2,3,1,3) 2. Ben Morley 5 (1,0,3,1) 3. Adam Ellis 11 (3,3,2,3) 4. Kyle Newman 7+3 (2,2,1,2) 5. Richard Lawson 10 (3,3,3,0,1) 6. Zach Wajtknecht 3+1 (w/u,1,1,1) 7. Alfie Bowtell 1 (1,0,0,0) Ipswich Witches: 41 1. Edward Kennett (Gość) 7 (2,0,2,3,0) 2. Nicolas Covatti (Z/Z) 3. Cameron Heeps 6+1 (1,2,2,0,1) 4. Taylor Hampshire (Gość) 0 (0,0,-,0,-) 5. Rory Schlein 12+1 (2,3,3,2,2) 6. Connor Mountain 12 (0,3,1,1,2,2,3) 7. Danyon Hume 4+3 (2,1,1,0,u) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Bundesliga: Stralsund – Landshut

Maj 5, godz. 00:00
Stralsund, Niemcy, Motorsportclub Nordstern Stralsund e.V. Paul Greifzu Stadion
Stralsund, Niemcy

MC Nordstern Stralsund: 35 1. Hynek Stichauer 3+1 (0,1,1,1,0) 2. Daniel Kaczmarek 7 (2,3,2,d,d) 3. Tobias Busch 13 (2,2,6!,3,d) 4. Matze Bartz 6 (d,1,2,2,1) 5. Lukas Baumann 4+2 (1,0,d,2,1) 6. Ronny Weiss 2+1 (1,d,1,-) AC Landshut Devils: 52 11. Leon Madsen 15 (3,3,3,3,3) 12. Martin Smolinski 14+1 (3,3,3,2,3) 13. Mark Riss 9+2 (1,2,1,3,2) 14. Valentin Grobauer 9+2 (3,1,2,d,1,2) 15. Sandro Wassermann 4+2 (2,2,w/u) 16. Stephan Katt 1 (0,0,0,1) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

1.Div: Fjelsted – Glumsø – Grinsted – Esbjerg

Maj 5, godz. 09:00
Fjelsted, Dania, Fjelsted Speedway Klub
Fjelsted, Denmark

I Esbjerg Motor Sport Speedway: 40 1. Tim Sørensen 11 (3,3,3,2,w) 2. Kenneth B. Jürgensen 3 (2,0,1,0) 3. Mark Beyer 12 (1,3,2,3,3) 4. Matias Nielsen 9 (1,3,2,3) 5. Jannik Bjørnskov Sørensen 5 (2,2,1,0) II. Fjelsted Speedway Klub: 39 1. Jason Jørgensen 12 (3,3,3,3) 2. Christian Thaysen 9 (2,2,0,3,2) 3. Michael Thyme 10 (2,2,2,2,2) 4. Andreas Kaag Jensen 2 (0,0,2,0) 5. Benjamin Basso 6 (3,1,2,w) III. Grindsted Speedway Klub: 33 1. Kasper Andersen 12 (3,2,3,1,3) 2. Nick Agertoft 3 (0,1,1,1) 3.…

Dowiedz się więcej »

2.Div: Esbjerg – Kronjyllands – Fjelsted – Silkeborg

Maj 5, godz. 10:00
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark

I. Esbjerg Motor Sport Speedway: 27 1. Jonas Knudsen 9 (3,3,u,3) 2. Mads Eberhart Skov 7 (3,1,2,1) 3. Magnus Jensen 10 (3,3,3,1) 4. Andreas Mølvad Tækker 1 (1,-,-,-) II. Fjelsted Speedway Klub: 26 1. Lars Østergård Andersen 2 (0,2,0,0) 2. Peter Clement 8 (2,2,1,3) 3. Frederik Kristiansen 6 (2,1,1,2) 4. Carsten Hansen 10 (3,3,2,2) III. Kronjyllands Speedway Club: 22 1. Leon Arnheim 7 (2,1,3,1) 2. Niels Oliver Wessel 3 (d,0,3,0) 3. Mads Dalum 2 (w,0,1,1) 4. Max Bo Hjorth 10…

Dowiedz się więcej »

1.Div: Slangerup – Brovst – Holsted

Maj 5, godz. 10:15
Slangerup, Dania, Hørup Skovvej 5
Slangerup, 3550 Denmark

I. Slangerup Speedway Klub: 40 1. Kenneth Kruse Hansen 15 (3,3,3,3,3) 2. Jonas Seifert 11+1 (1,2,2,3,3) 3. Keynan Rew 4+2 (1,1,2,0,0) 4. Jacob Bukhave 10+1 (2,2,3,2,1) 5. Malthe Vang Vedel 0 (0,0,0,w) II. Brovst Speedway Club: 39 1. Emil Pørtner 8+2 (2,2,2,2,w) 2. Johan Jensen 7+1 (0,3,1,1,2) 3. Tobias V. Thomsen 9+1 (3,3,2,1,0) 4. Lasse Pørtner 11+1 (2,3,3,2,1) 5. Frederik Søren Pedersen 4+2 (1,2,1,w) III. Holsted speedway Klub: 29 1. Sam Fløe Jensen 10 (3,1,1,3,2) 2. Patrick Josefsen 4+2 (0,d,1,2,1)…

Dowiedz się więcej »

2.Div: Holstebro – Grinsted – Holsted – Glumsø

Maj 5, godz. 13:00
Holstebro, Dania, Holstebro Speedway Club
Holstebro, Denmark

I. Holstebro Speedway Klub: 31 1. Jacob Kim Højmark 11 (3,3,2,3) 2. Rasmus Chris Højmark 12 (w,3,3,3,3) 3. Tobias Søgaard 6 (1,1,2,2) 4. Johannes Opstrup Andersen 2 (0,-,0,2) II. Grindsted Speedway Klub: 30 1. Mike Boye 8 (3,2,2,1) 2. Klavs Kleinbergs 8 (3,1,3,1) 3. Maja Aamand 4 (2,2,w,w) 4. Esben Sola 10 (2,2,3,3) III. Holsted speedway Klub: 24 1. Emil Breum 10 (3,2,3,2) 2. Kevin Juhl Pedersen 8 (1,3,2,2) 3. Patrick Bæk 2 (0,1,1,d) 4. Oliver Klockmann Christensen 4 (2,1,1,w)…

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Rawicz – Poznań

Maj 5, godz. 15:00
Rawicz, Polska, Stadion Żużlowy Kolejarza Rawicz
Rawicz, Polska

Stainer Unia Kolejarz Rawicz: 53 9. Damian Baliński 10 (2,3,2,3,-) 10. Arkadiusz Pawlak 3+1 (0,2,1,0) 11. Bartosz Smektała 10+1 (3,0,2,3,2) 12. Ricky Wells 12+2 (2,2,3,2,3) 13. Richie Worrall 3+1 (1,0,2,-,-) 14. Szymon Szlauderbach 8+2 (3,2,2,1) 15. Wiktor Trofimow 7+2 (2,2,d,1,2) Iveston PSŻ Poznań: 31 1. Władimir Borodulin 6 (3,1,1,1,0) - punkty anulowane 2. Marcel Kajzer 12+1 (1,3,3,2,3,0) 3. Mateusz Borowicz 1 (0,1,d,-,-) 4. Frederik Jakobsen 12 (1,3,3,3,1,1) 5. David Bellego 5 (3,1,1,0) 6. Mateusz Adamczewski 0 (w,0,0) 7. Kevin Fajfer…

Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Challenge

Maj 5, godz. 20:00
Terenzano, Włochy, Terenzano Speedway
Terenzano, 33050 Włochy

1. Emil Sajfutdinow 14 (3,3,3,3,2) + 1m. w finale 2. Mikkel Michelsen 12 (2,2,2,3,3) + 1m. w barażu + 2m. w finale 3. Josef Franc 9 (0,1,2,3,3) + 2m. w barażu + 3m. w finale 4. Andriej Kudriaszow 12 (3,3,3,2,1) + 4m. w finale 5. Peter Kildemand 10 (1,3,3,0,3) + 3m. w barażu 6. Kai Huckenbeck 10 (3,2,3,2,0) + 4m. w barażu 7. Aleksandr Łoktajew 9 (2,1,1,3,2) 8. Antonio Lindbaeck 7 (1,2,2,1,1) 9. Michele Paco Castagna 6 (2,3,0,1,0) 10. Jurica…

Dowiedz się więcej »

Master of Speedway

Maj 5, godz. 20:00
Moorwinkelsdamm, Niemcy, MSC Moorwinkelsdamm
Moorwinkelsdamm, Niemcy

1. Fredrik Lindgren (Szwecja) 16 (3,2,3,3,5) 2. Przemysław Pawlicki (Polska) 15 (2,3,3,3,4) 3. Adrian Gała (Polska) 11 (3,3,3,d,2) 4. Dimitri Berge (Francja) 10 (1,3,2,1,3) 5. Roman Lachbaum (Rosja) 9 (2,2,2,2,1) 6. Andreas Lyager (Dania) 7 (2,2,1,2,w) 7. Mads Hansen (Dania) 5 (3,1,0,1) 8. Fernando Garcia (Argentyna) 4 (0,0,1,3) 9. Max Dilger (Niemcy) 4 (1,1,2,0) 10. Patrick Hansen (Dania) 3 (1,1,1,0) 11. Rene Deddens (Niemcy) 2 (0,0,0,2) 12. Lukas Fienhage (Niemcy) 1 (0,0,0,1) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Berwick – Workington

Maj 5, godz. 20:00
Berwick, Wielka Brytania, Berwick Bandits Speedway
Berwick-upon-Tweed, United Kingdom

Berwick Bandits: 45 1. Aaron Summers 8+1 (0,2,3,1,2) 2. Kevin Doolan 6+1 (1,1,3,1) 3. Danny Gappmaier 12+1 (3,3,3,2,1) 4. David Howe 6+3 (1,2,2,1) 5. Nikolaj Busk Jakobsen 3 (0,1,w,2) 6. John Lindman 2+1 (1,0,1,0) 7. Jye Etheridge 8+1 (2,2,2,w/u,2) Workington Comets: 45 1. Rene Bach 7 (3,d,1,3,0) 2. Rasmus Jensen 8+2 (2,t,3,1,2,0) 3. Ty Proctor 13+1 (0,2,2,3,3,3) 4. Dan Bewley 8 (2,3,3,0,0) 5. Nicolai Klindt (Z/Z) 6. Kyle Bickley 0 (0,0,0,-) 7. Ashley Morris (gość) 9 (3,1,1,d,1,3) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

National League: Stoke – Belle Vue

Maj 5, godz. 20:00
Stoke (Newcastle-under-Lyme), Wielka Brytania, Stoke Speedway Stadium
Newcastle-under-Lyme, United Kingdom

Stoke Potters: 37 1. Max Clegg 8 (2,3,w/u,2,1) 2. Paul Burnett (Z/Z) 3. Tony Atkin 16 (3,2,2,3,3,3) 4. Adam Extance 6+1 (1,1,1,1,2) 5. Rob Shuttleworth 2 (w/u,w/u,2,w/u) 6. Joe Alcock 4 (3,1,d,0,-) 7. William O'Keefe 1 (u,w/u,d,0,1,w/u) Belle Vue Colts: 50 1. Tom Perry 14 (3,3,3,3,2) 2. Paul Bowen (Z/Z) 3. Danny Phillips 8+2 (2,2,2,2) 4. Joe Lawlor 12 (d,3,3,3,3,w/u) 5. Jack Smith 7 (3,2,2,w/u) 6. Kean Dicken 1+1 (1,0,0,0,0) 7. Ben Woodhull 8+1 (1,2,2,1,1,1) 8. David Holt ns Źródło:…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Eastbourne – Isle of Wight

Maj 5, godz. 20:30
Eastbourne (Hailsham), Wielka Brytania, Arlington Stadium
Hailsham, United Kingdom

Eastbourne Eagles: 56 1. Mark Baseby 9+1 (2,3,3,1) 2. Kelsey Dugard 5+2 (1,2,2,d) 3. Tom Brennan 13 (3,2,3,3,2) 4. Charley Powell 6+3 (2,0,2,2) 5. Georgie Wood 8 (u,3,3,2) 6. Jason Edwards 10+2 (3,2,1,3,1) 7. Charlie Brooks 5+2 (0,2,1,2) Isle of Wight Knights: 34 1. Ben Morley 17 (3,3,3,2,3,3) 2. Danno Verge 5 (0,1,3,1,0) 3. Scott Campos 5 (1,1,2,1,0,0) 4. Chris Widman 3+1 (0,1,0,1,1) 5. Ben Hopwood (Z/Z) 6. Adam Portwood 1 (1,0,0,-) 7. Shaun Tedham 3 (2,1,0,0,0) 8. Jamie Sealey…

Dowiedz się więcej »

Division 1: Masarna – Vargarna – Kavaljererna – Västervik – przełożone

Maj 6, godz. 00:00
Avesta, Szwecja, Masarna Speedway
Avesta, Szwecja
Dowiedz się więcej »

Memoriał Kurt Bøgha

Maj 6, godz. 13:30
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark

1. (16) Mark Juhl Vestergaard 14 (3,3,2,3,3) 2. (13) Lasse Frederiksen (Grindsted Speedway Klub) 12 (1,3,2,3,3) 3. (15) Martin Steen Hansen (Holsted Speedway Klub) 11+3 (2,2,1,3,3) 4. (10) Andreas Kaag Jensen (Fjelsted Speedway Klub) 11+2 (1,3,3,2,2) 5. (9) Tobias V. Thomsen (Brovst Speedway Club) 11+1 (2,2,3,2,2) 6. (11) Sebastian Arnkiel Mortensen (Holsted Speedway Klub) 10 (3,3,1,d,3) 7. (3) Nicklas Clausen (Holsted Speedway Klub) 9 (3,1,2,1,2) 8. (6) Sam Fløe Jensen (Holsted Speedway Klub) 8 (3,2,3,w,-) 9. (2) Morten Piepenbrinck (Grindsted…

Dowiedz się więcej »

Autohaus Cup

Maj 6, godz. 14:00
Meißen, Niemcy, Motorsport-Club Meißen e.V.
Meißen, Niemcy

I. Autohaus FORD Grassel: 24 1. Richard Geyer 7 (2,1,1,1,0,2) 2. Ronny Weis 17 (3,2,3,3,3,3) II. Autohaus BMW Pulz: 22 13. Jason Jorgensen 18 (3,3,3,3,3,3) 14. Dominik Möser 4 (0,1,0,2,0,1) III. Autohaus CITROEN Schade: 21 9. Jan Kvech 9 (2,3,1,0,2,1) 10. Michael Skurla 12 (3,2,2,1,1,3) IV. Autoeck Meissen: 18 3. Roland Benkö 8 (1,3,1,2,1,0) 4. Norbert Magosi 10 (0,0,2,3,3,2) V. Autohaus VW/AUDI Lassotta: 15 5. Witalij Łysak 9 (2,2,2,1,2,0) 6. Marko Lewiszyn 6 (0,1,0,2,1,2) VI. Autohaus MAZDA Thiemig: 13 11.…

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Rybnik – Gdańsk

Maj 6, godz. 14:45
Rybnik, Polska, Stadion ROW Rybnik
Rybnik, Polska

ROW Rybnik: 50 9. Andriej Karpow 8+3 (2,1,1,3,1) 10. Mateusz Szczepaniak 5+1 (1,2,2,0) 11. Troy Batchelor 12 (3,2,3,2,2) 12. Craig Cook 8+3 (2,1,2,1,2) 13. Kacper Woryna 9 (3,2,2,2,0) 14. Robert Chmiel 3+1 (2,0,1) 15. Lars Skupień 5+1 (3,2,d) Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 40 1. Mikkel Bech 12 (3,3,1,1,3,1) 2. Michał Szczepaniak 0 (0,0,-,-,0) 3. Oskar Fajfer 5 (1,1,0,-,3) 4. Anders Thomsen 9 (0,3,3,3,w) 5. Mikkel Michelsen 12 (1,3,3,d,2,3) 6. Dominik Kossakowski 0 (0,0,0,0) 7. Marcin Turowski 2 (1,-,1) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Kraków – Piła

Maj 6, godz. 14:45
Kraków, Polska, Klub Sportowy Wanda Kraków
Kraków, Polska

Arge Speedway Wanda Kraków: 47 9. Marcin Jędrzejewski 10 (3,3,0,2,2) 10. Lasse Bjerre 5+1 (2,1,2,0) 11. Victor Palovaara 8+1 (1,3,1,2,1) 12. Siergiej Łogaczow 8+1 (3,2,2,t,1) 13. Ernest Koza 10 (2,1,2,2,3) 14. Bartłomiej Kowalski 2+1 (2,d,0) 15. Piotr Pióro 4 (3,d,0,1) Euro Finannce Polonia Piła: 43 1. Tomas H. Jonasson 7 (1,w,1,3,2) 2. Pontus Aspgren 5 (0,1,3,1,w) 3. Tomasz Gapiński 11 (2,3,3,3,w) 4. Thomas Joergensen 1 (0,-,1,w) 5. Rafał Okoniewski 16+1 (3,2,2,3,3,3) 6. Patryk Fajfer 2 (t,1,0,1) 7. Paweł Staniszewski 1…

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Ostrów Wlkp. – Bydgoszcz

Maj 6, godz. 15:00
Ostrów Wielkopolski, Polska, Stadion Miejski
Ostrów Wielkopolski, Polska

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 59 9. Bjarne Pedersen 14+1 (3,2,3,3,3) 10. Patryk Dolny 13+2 (2,3,2,3,3) 11. Renat Gafurow 11 (3,3,3,2,-) 12. Kamil Brzozowski 4+1 (0,1,2,1) 13. Nicolai Klindt 9+1 (3,2,2,2,-) 14. Marcel Studziński 4 (3,0,1,0) 15. Kamil Nowacki 4+2 (2,2,0,0) Polonia Bydgoszcz: 31 1. Dimitri Berge 10 (0,2,3,3,2) 2. Damian Adamczak 4 (1,0,1,u,2) 3. Matic Ivacic 4+2 (1,1,0,1,1) 4. Rene Bach 9+1 (2,3,1,2,1) 5. Oskar Ajtner-Gollob 3 (1,1,1,0) 6. Tomasz Orwat 1 (1,0,0,w) 7. Mateusz Jagła 0 (0,0,-)…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Buxton – Coventry

Maj 6, godz. 16:00
Buxton, Wielka Brytania, Buxton Hitmen Speedway
Buxton, United Kingdom

Buxton Hitmen: 31 1. Ben Wilson 12 (3,3,3,3) 2. Corban Pavitt 2 (1,u,w/u,1,0) 3. David Wallinger (Z/Z) 4. Tom Woolley 11 (1,1,3,2,2,2) 5. Connor Coles 5 (3,1,1,0,d) 6. Kieran Douglas 1 (1,0,0,0) 7. Lewis Whitmore 0 (0,0,t,0,d) 8. Sam Woolley Coventry Bees: 59 1. Tom Perry 8 (d,3,3,2) 2. Luke Harris 10+2 (2,2,3,2,1) 3. Jon Armstrong 9+2 (2,2,2,3) 4. Luke Ruddick 13+1 (3,3,1,3,3) 5. Danny Phillips 7+1 (2,2,2,1) 6. Jamie Halder 6+2 (3,1,1,1) 7. Ryan MacDonald 6+3 (2,1,2,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Mildenhall – Kent

Maj 6, godz. 16:00
Mildenhall (West Row), Wielka Brytania, Mildenhall Stadium
West Row, Bury Saint Edmunds, United Kingdom

Mildenhall Fen Tigers: 57 1. Josh Bailey 12+1 (3,3,3,1,2) 2. Sam Bebee 5+1 (2,1,1,1) 3. Jordan Jenkins 15 (3,3,3,3,3) 4. Ryan Kinsey 5+2 (2,0,1,2) 5. Danny Ayres 8 (3,3,2,0) 6. Drew Kemp 9+2 (3,2,1,3) 7. Matt Marson 3+1 (w/u,2,0,1) Kent Kings: 33 1. Luke Bowen 8 (0,2,3,3,0) 2. Anders Rowe 5+1 (1,1,3,0) 3. Nathan Stoneman 4 (w/u,0,2,2) 4. Taylor Hampshire 3 (1,1,0,1) 5. Jack Thomas 8+1 (1,2,2,2,1) 6. Alex Spooner 4+1 (2,0,2,0,0) 7. Jacob Clouting 1+1 (1,u,-,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Tarnów – Wrocław

Maj 6, godz. 16:30
Tarnów, Polska, Stadion żużlowo - piłkarski "Jaskółcze Gniazdo"
Tarnów, Polska

Grupa Azoty Unia Tarnów: 41 9. Nicki Pedersen 15+1 (3,3,3,3,1,2) 10. Artur Mroczka 1 (1,0,-,-) 11. Jakub Jamróg 6+1 (2,1,2,1,0) 12. Peter Kildemand 5+2 (1,2,1,-,1) 13. Kenneth Bjerre 12 (3,1,1,1,3,3) 14. Dawid Knapik 0 (0,0,0) 15. Patryk Rolnicki 2 (2,u,d) 16. Wiktor Kułakow 0 (0) Betard Sparta Wrocław: 49 1. Tai Woffinden 10+2 (2,3,2,2,1) 2. Andrzej Lebiediew 0 (0,0,-,-,-) 3. Maciej Janowski 9+1 (3,2,2,2,0) 4. Vaclav Milik 9+1 (0,3,1,2,3) 5. Damian Dróżdż 0 (-,-,-,-) 6. Maksym Drabik 12+2 (3,1,3,3,2) 7.…

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Opole – Krosno

Maj 6, godz. 17:00
Opole, Polska, Stadion Żużlowy W Opolu
Opole, Polska

OK Kolejarz Opole: 57 9. Hubert Łęgowik 10+1 (1,2,3,3,1) 10. Richard Lawson 11+3 (3,1,2,3,2) 11. Oskar Polis 10 (3,d,2,3,2) 12. Denis Gizatullin 5+1 (0,3,1,1) 13. Kevin Woelbert 14+1 (3,3,3,2,3) 14. Kamil Kamiński 2 (1,1,0) 15. Jarosław Krzywosz 5 (3,1,1) KSM Krosno: 33 1. Marcin Rempała 6 (2,2,0,2,0) 2. Lewis Kerr 3 (0,1,2,0,t) 3. Mariusz Puszakowski 1+1 (1,w,0,-) 4. Patrick Hansen 8 (2,2,1,0,3) 5. Ilja Czałow 12 (2,3,3,1,2,1) 6. Kami Kiełbasa 3+1 (2,0,0,1,0) 7. Krystian Stefanów 0 (d,w,-) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Daugavpils – Lublin

Maj 6, godz. 17:15
Daugavpils, Łotwa, Lokomotīve Stadium
Daugavpils, Latvia

Lokomotiv Daugavpils: 42 9. Kjastas Puodżuks 7 (2,2,1,1,1) 10. Wadim Tarasienko 10+2 (1,1,3,2,3) 11. Timo Lahti 10 (3,1,3,2,1) 12. Jewgienij Kostygow 5 (0,3,0,2) 13. Peter Ljung 7+1 (1,3,3,w,0) 14. Artiom Trofimow 1 (1,0,0) 15. Oleg Michaiłow 2 (d,2,0) Speed Car Motor Lublin: 48 1. Dawid Lampart 9+2 (3,2,1,1,2) 2. Sam Masters 7 (0,0,2,3,2) 3. Daniel Jeleniewski 5 (2,2,0,1) 4. Robert Lambert 10+2 (1,1,2,3,3) 5. Andreas Jonsson 7+1 (3,3,1,d,0) 6. Wiktor Lampart 6 (3,0,3) 7. Oskar Bober 4+1 (2,0,2) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Gniezno – Łódź

Maj 6, godz. 18:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska

Car Gwarant Start Gniezno: 58 9. Marcin Nowak 12+2 (1,3,3,2,3) 10. Jurica Pavlic 6 (2,1,1,2) 11. Adrian Gała 13+2 (3,2,2,3,3) 12. Eduard Krcmar 9 (w,3,3,3,0) 13. Mirosław Jabłoński 11+2 (3,3,2,1,2) 14. Maksymilian Bogdanowicz 3+1 (2,w,1) 15. Norbert Krakowiak 4 (3,1,0) Orzeł Łódź: 31 1. Hans Andersen 14 (3,1,3,3,2,2) 2. Aleksandr Łoktajew 0 (0,0,-,0) 3. Norbert Kościuch 2 (1,w,1,0,-,-) 4. Josh Grajczonek 7 (2,2,2,0,1) 5. Rohan Tungate 7+1 (2,2,1,1,w,1) 6. Jakub Miśkowiak 1 (1,0,0,0) 7. Mateusz Błażykowski 0 (0,0,-) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Zielona Góra – Toruń

Maj 6, godz. 19:00
Zielona Góra, Polska, Wrocławska 69, Zielona Góra
Zielona Góra, Polska

Falubaz Zielona Góra: 50 9. Grzegorz Zengota 10 (3,2,0,2,3) 10. Jacob Thorssell 6+2 (1,1,2,1,1) 11. Michael Jepsen Jensen 11+1 (3,1,3,3,1) 12. Piotr Protasiewicz 5+1 (1,2,1,1) 13. Patryk Dudek 14 (3,3,3,2,3) 14. Sebastian Niedźwiedź 1 (u,0,1) 15. Alex Zgardziński 3 (2,1,0) 16. Mateusz Tonder ns Get Well Toruń: 40 1. Jason Doyle 5 (d,3,2,0,0) 2. Niels Kristian Iversen 7 (2,0,-,3,2) 3. Chris Holder 4+1 (0,1,3,0) 4. Paweł Przedpełski 10 (2,2,1,3,2) 5. Rune Holta 7 (2,3,2,0,d) 6. Daniel Kaczmarek 5 (3,0,2) 7.…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Leszno – Częstochowa

Maj 6, godz. 19:00
Leszno, Polska, Stadion im. Alfreda Smoczyka
Leszno, Polska

Fogo Unia Leszno: 53 9. Jarosław Hampel 11 (3,3,2,3,0) 10. Janusz Kołodziej 8+2 (2,2,1,3) 11. Piotr Pawlicki 15 (3,3,3,3,3) 12. Brady Kurtz 1 (0,1,0,-,-) 13. Emil Sajfutdinow 8+1 (3,1,2,2,w) 14. Bartosz Smektała 5+1 (1,0,2,2) 15. Dominik Kubera 5+1 (2,2,0,1) 16. Szymon Szlauderbach 0 () forBET Włókniarz Częstochowa: 37 1. Leon Madsen 7+1 (0,2,3,1,1) 2. Tobiasz Musielak 6 (1,w,1,1,3) 3. Adrian Miedziński 4+2 (1,2,w,0,1) 4. Fredrik Lindgren 14 (2,3,3,2,2,2) 5. Matej Zagar 2 (1,1,-,-) 6. Michał Gruchalski 4+1 (3,0,1,d) 7. Bartosz…

Dowiedz się więcej »

Championship: Newcastle – Ipswich

Maj 6, godz. 19:30
Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania, Newcastle Greyhound Stadium
Newcastle upon Tyne, United Kingdom

Newcastle Diamonds: 45 1. Ludvig Lindgren 17+1 (3,2,2,3,3,3,1) 2. Tero Aarnio 9+3 (1,2,1,1,2,2) 3. Kevin Doolan (gość) 6+1 (1,2,1,1,2) 4. Matthew Wethers 0 (0,0,-,0,-) 5. Stuart Robson (Z/Z) 6. Carl Wilkinson 5 (3,0,1,1) 7. Ashley Morris 7+1 (1,1,2,0,3) Ipswich Witches: 45 1. Ben Barker (gość) 8+1 (2,3,2,1) 2. Nico Covatti (Z/Z) 3. Cameron Heeps 11+1 (3,2,3,w/u,3,0) 4. Josh Pickering (gość) 9+1 (2,1,3,1,2) 5. Rory Schlein 14 (3,3,3,2,3) 6. Connor Mountain 1 (0,w/u,0,0,1) 7. Danyon Hume 2 (2,0,0,0,w/u) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Nice Cup – przełożone

Maj 7, godz. 00:00
Kraków, Polska, Klub Sportowy Wanda Kraków
Kraków, Polska
Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Premiership: Belle Vue – Wolverhampton

Maj 7, godz. 13:00
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom

Belle Vue Aces: 57 1. Craig Cook 7+3 (2,1,2,2) 2. Dan Bewley 11+1 (3,3,2,3,0) 3. Nicolai Klindt (Gość) 6+1 (1,3,1,1) 4. Rohan Tungate 9+2 (3,2,3,1) 5. Max Fricke 13 (2,3,2,3,3) 6. Jye Etheridge 5+1 (2,0,1,2) 7. Damian Dróżdż 6+1 (1,0,3,2) Wolverhampton Wolves: 33 1. Jacob Thorssell 4 (0,0,3,1) 2. Kyle Howarth 3 (1,1,1,w/su) 3. Cameron Heeps 4+1 (0,1,0,3) 4. Rory Schlein 9+1 (2,2,1,3,1) 5. Sam Masters 9 (3,2,2,0,2) 6. Nathan Greaves 0 (0,0,0,-) 7. Ashley Morris 4 (3,1,0,0,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: Rye House – Somerset

Maj 7, godz. 16:00
Hoddesdon (Rye House), Wielka Brytania, Rye House Speedway
Hoddesdon, United Kingdom

Rye House Rockets: 48 1. Chris Harris 7 (3,3,w/u,1) 2. Aaron Summers 5 (1,0,3,1) 3. Krzysztof Kasprzak 13 (3,2,2,3,3) 4. Edward Kennett 4+3 (2,1,1,0) 5. Scott Nicholls 14+1 (3,3,3,3,2) 6. Nikolaj Busk Jakobsen 5 (2,1,1,0,1) 7. Max Clegg 0 (0,0,0,-) Somerset Rebels: 42 1. Jason Doyle 9 (2,3,w/u,2,2,0) 2. Jake Allen 0 (w/u,-,-,-) 3. Charles Wright 8 (1,2,3,2) 4. Jack Holder 6+1 (0,0,2,3,1) 5. Richard Lawson 7 (2,2,3,0) 6. Bradley Wilson-Dean 7+3 (3,0,-,1,-,1,2) 7. Jonas Jeppesen 5+2 (1,1,1,2,0,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

National League: Kent – Buxton

Maj 7, godz. 16:30
Kent (Sittingbourne), Wielka Brytania, Central Park Greyhound Track
Sittingbourne, United Kingdom

Kent Kings: 58 1. Luke Bowen 15 (3,3,3,3,3) 2. Anders Rowe 8+2 (2,1,3,2) 3. Nathan Stoneman 13+1 (3,2,3,3,2) 4. Taylor Hampshire 6+2 (2,1,1,2) 5. Jack Thomas 9 (2,3,3,1) 6. Alex Spooner 7+2 (3,1,1,w/u,d,1,1) 7. Jacob Clouting 0 (w/u) Buxton Hitmen: 31 1. Ben Wilson 6 (1,3,2,0) 2. Corban Pavitt 3+1 (0,w/u,0,2,1) 3. David Wallinger (Z/Z) 4. Tom Woolley 9 (1,2,1,2,3,0) 5. Jon Armstrong (gość) 10 (3,2,2,2,1) 6. Kieran Douglas 1+1 (1,0,0,0) 7. Lewis Whitmore 2 (2,0,u,w,-) 8. Sam Wooley 0…

Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Premiership: Leicester – King’s Lynn

Maj 7, godz. 20:30
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom

Leicester Lions: 48 1. Kenneth Bjerre 11+1 (3,3,u,2,3) 2. Kyle Newman 5+1 (0,2,1,2) 3. Ricky Wells (Gość) 4 (2,1,1,U) 4. Krystian Pieszczek 8 (0,3,3,2) 5. Hans Andersen 13+1 (3,3,2,3,2) 6. James Sarjeant 4+1 (3,0,1,-) 7. Todd Kurtz 3 (0,1,0,2,0) Kings Lynn Stars: 42 1. Niels Kristian Iversen 9 (2,2,3,1,1) 2. Michael Palm Toft 4+1 (1,d,3,w/2min) 3. Ty Proctor 10+1 (3,1,3,3,0) 4. Thomas Joergensen 7 (1,2,1,3) 5. Connor Mountain (Gość) 1 (0,1,-,0) 6. Kasper Andersen 4+1 (1,0,2,1) 7. Lewis Kerr 7+1…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Cradley – Stoke

Maj 7, godz. 20:30
Wolverhampton, Wielka Brytania, Monmore Green Dogs
Wolverhampton, United Kingdom

Cradley Heathens: 59 1. Adam Roynon 6 (d,3,w/2min,3) 2. Conor Dwyer 3 (1,1,1,0) 3. Kyle Bickley 10+1 (w/u,2,3,3,2) 4. Bradley Andrews 5+1 (2,0,1,2) 5. Jordan Jenkins 14+1 (3,3,3,2,3) 6. Drew Kemp 10+2 (3,2,2,3) 7. Jason Edwards 11+3 (2,2,3,2,2) Stoke Potters: 29 1. Danny Ayres (gość) 6 (3,3,w/u,w/u,d) 2. Paul Burnett 6+1 (2,1,2,1) 3. Tony Atkin 8 (3,1,3,1) 4. Adam Extance 2 (w,0,1,1) 5. Rob Shuttleworth 5 (w/u,2,2,1,w/u) 6. Joe Alcock 1 (1,t,0,0,0) 7. William O'Keefe 1 (0,1,0,-,d) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: Swindon – Poole

Maj 7, godz. 20:30
Swindon, Wielka Brytania, Swindon Stadium
Swindon, United Kingdom

Swindon Robins: 50 1. Nick Morris 9 (2,3,3,1) 2. Adam Ellis 5+1 (d,w/u,3,2) 3. Troy Batchelor 8+2 (3,1,2,2) 4. David Bellego 11+2 (2,2,3,3,1) 5. Tobiasz Musielak 12 (2,3,2,3,2) 6. Zach Wajtknecht 4+1 (2,0,1,1) 7. Mitchell Davey 1+1 (0,1,0,0) Poole Pirates: 39 1. Brady Kurtz 14 (3,3,3,2,3) 2. Kacper Woryna 3 (1,0,2,-) 3. Josh Grajczonek 5 (d,2,0,3,0) 4. Linus Sundstroem 3+1 (1,1,1,0) 5. Peter Kildemand 5 (3,2,w/u,u,0) 6. Mateusz Szczepaniak 8+2 (3,1,1,-,1,2) 7. Stefan Nielsen 1 (1,0,-,w/u,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech Juniorów – 2. turniej

Maj 8, godz. 15:00
Pilzno, Czechy, Univerzitní 15
Plzeň 3-Jižní Předměstí, 301 00 Czech Republic

1. Filip Hájek (Praha) 15 (3,3,3,3,3) 2. Petr Chlupáč (Pardubice) 14 (3,3,3,3,2) 3. David Pacalaj (Słowacja, Żarnovica) 12+3 (2,2,3,2,3) 4. Jan Kvěch (Praga) 12+d (3,3,3,3,u) 5. Ján Mihálik (Słowacja, Żarnovica) 10 (2,2,2,2,2) 6. Pavel Čermák (Praga) 8 (1,2,2,0,3) 7. Jakub Valkovič (Słowacja, Żarnovica) 7 (1,d,2,3,1) 8. Jarno de Vries (Holandia, Plzeň) 7 (2,1,2,2,0) 9. Patrik Mikel (Pardubice) 6 (3,3,w/u,–,–) 10. Daniel Klíma (Praga) 6 (1,0,1,1,3) 11. Josef Novák (Pardubice) 5 (2,2,1,u,d) 12. František Klier (Divišov) 4 (0,0,1,1,2) 13. Pavel Kuchař…

Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski

Maj 8, godz. 16:00
Leszno, Polska, Stadion im. Alfreda Smoczyka
Leszno, Polska

I. Falubaz Zielona Góra: 21 16. Alex Zgardziński 7 (3,2,2,-) 17. Sebastian Niedźwiedź 8 (2,3,-,3) 18. Damian Pawliczak 4 (1,w,3) 24. Mateusz Tonder 2 (1,1) II. Cash Broker Stal Gorzów: 17 4. Mateusz Bartkowiak 7 (1,3,0,3) 5. Alan Szczotka 7 (2,3,2) 20. Hubert Czerniawski 3 (0,1,2) III. MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 16 10. Kamil Nowacki 9 (3,0,3,3) 11. Nikodem Bartoch 2 (1,0,1) 12. Marcel Studziński 5 (3,2,0) IV. KS Unia Leszno: 14 1. Szymon Szlauderbach 5 (3,1,1,d) 2.…

Dowiedz się więcej »

Elitserien: Vetlanda – Masarna

Maj 8, godz. 19:00
Vetlanda, Szwecja, Vetlanda Motorstadion
Vetlanda, Szwecja

Elit Vetlanda: 53 1. Szymon Woźniak 11+1 (2,3,3,1,2) 2. Thomas H. Jonasson 4+1 (1,3,0,0) 3. Artiom Łaguta 15 (3,3,3,3,3) 4. Tobiasz Musielak 7+2(2,1,1,1,2) 5. Bartosz Zmarzlik 13 (2,2,3,3,3) 6. Filip Hjelmland 1+1 (1,0,0) 7. Rasmus Jensen 2 (2,0,0) Masarna Avesta: 37 1. Linus Sundstroem 2+1 (0,0,1,1) 2. Antonio Lindbaeck 10 (3,2,3,2,0) 3. Przemysław Pawlicki 3 (1,T,0,2,0) 4. Kim Nilsson 7 (w,2,2,2,1) 5. Tai Woffinden 8 (3,2,2,0,1) 6. John Lindman 5+2 (3,1,1) 7. Adrian Cyfer 2+1 (0,1,1,0) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Elitserien: Västervik – Indianerna

Maj 8, godz. 19:00
Västervik, Szwecja, Stena Arena
Västervik, Szwecja

Västervik Speedway: 48 1. Nicki Pedersen(Z/Z) 2. Peter Ljung 5+1 (t,1,2,0,1,1) 3. Grzegorz Zengota 6 (1,2,1,2) 4. Bartosz Smektała 10 (3,0,3,3,0,1) 5. Peter Kildemand 12+1 (0,1,3,3,2,3) 6. Magnus Karlsson 2 (0,2,0) 7. Mikkel Bech 13+2 (1,3,3,1,2,3) Indianerna Kumla: 42 1. Vaclav Milik 9 (3,1,2,1,2) 2. Bjarne Pedersen 8+2 (2,3,1,2,0) 3. Adrian Miedziński 6+1 (2,0,1,3,0) 4. Piotr Protasiewicz 8 (0,0,3,3,2) 5. Kenneth Bjerre 5 (3,2,0,0) 6. Ludvig Lindgren 4+1 (1,2,1) 7. Victor Palovaara 2 (2,0,0) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Elitserien: Smederna – Dacarna

Maj 8, godz. 19:00
Eskilstuna, Szwecja, Gröndals Motorsportområde
Eskilstuna, Szwecja

Smederna Eskilstuna: 46 1. Fredrik Lindgren 10+3 (1,2,2,2,3) 2. Michael Jepsen Jensen 13 (2,3,3,2,3) 3. Mikkel Michelsen 3+1 (0,2,1,0) 4. Andrzej Lebiediew 5+2 (1,1,2,1) 5. Niels Kristian Iversen 9+2 (1,1,2,3,2) 6. Krzysztof Buczkowski 5 (2,2,0,1) 7. Alexander Woentin 1+1 (0,0,1) Dackarna Malilla: 44 1. Greg Hancock 12 (3,3,3,3,0) 2. Hans Andersen 2+1 (0,0,2,0) 3. Patryk Dudek 8 (3,0,3,0,2) 4. Oliver Berntzon 6+1 (2,2,1,1,0) 5. Maciej Janowski 11 (3,3,3,1,1) 6. Paweł Przedpełski 4+1 (3,1,0) 7. Joel Kling 1 (1,0,0) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Elitserien: Lejonen – Rosspigarna

Maj 8, godz. 19:00
Gislaved, Szwecja, EPAB Arena
Gislaved, Szwecja

Lejonen Gislaved: 39 1. Timo Lahti 5 (0,3,0,2) 2. Maksym Drabik 8 (1,1,1,2,3) 3. Piotr Pawlicki 6 (2,3,t,1,0,0) 4. Mathias Thoernblom 0 (0,0) 5. Chris Holder 7+1 (3,0,0,1,3) 6. Kacper Woryna 4 (3,t,0,1) 7. Rohan Tungate 9+1 (1,3,1,2,2) Rospiggarna Hallstavik: 51 1. Jason Doyle 12+1 (3,2,3,3,1) 2. Robert Lambert 9+4 (2,1,2,2,2) 3. Andreas Jonsson 4 (1,0,3,0) 4. Jacob Thorssell 9 (3,2,2,1,1) 5. Max Fricke 9+2 (1,2,3,3,d) 6. Kenneth Hansen 3 (2,0,1) 7. Sam Masters 5 (0,2,3) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

Test toru na PGE Narodowy

Maj 9, godz. 12:00
Warszawa, Polska, PGE Narodowy
Warszawa, Polska

1. Para 4: 25 7. Patryk Rolnicki 12 (2,3,1,3,1,2) 8. Daniel Kaczmarek 13 (d,2,3,2,3,3) 2. Para 3: 24 5. Robert Chmiel 14 (3,0,2,3,3,3) 6. Karol Żupiński 10 (1,3,1,2,1,2) 3. Para 1: 16 1. Igor Kopeć-Sobczyński 8 (2,1,3,0,0,2) 2. Wiktor Lampart 8 (1,2,0,1,1,3) 4. Para 2: 15 3. Oskar Bober 9 (3,2,0,1,2,1) 4. Mateusz Tonder 6 (0,1,2,3,0,0) 5. Para 5: 10 9. Jakub Miśkowiak 9 (3,1,0,2,2,1) 10. Kamil Nowacki 1 (0,0,1,d,0,0) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Holsted – Grinsted

Maj 9, godz. 19:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark

Holsted Tigers: 39 1. Nicolai Klindt 11+1 (3,2,1,3,2,0) 2. Nicklas Porsing 9+2 (0,w,2,2,2,3) 3. Rasmus Jensen 10+1 (2,3,0,3,1,1) 4. Michael Palm Toft 7 (3,0,d,2,1,1) 5. Jonas Jeppesen 2 (1,1,w,0) 6. Sam Jensen ns Grindsted Speedway Klub: 45 1. Robert Lambert 14+1 (2,1,2,3,3,3) 2. Patrick Hougaard 12+3 (1,3,3,1,2,2) 3. Nikolaj Busk Jakobsen 3+1 (1,0,2,0,d) 4. Patrick Hansen 7 (0,1,3,1,0,2) 5. Kasper Andersen 9+1 (2,3,3,1,0) Źródło: dmusport.dk

Dowiedz się więcej »

Knockout Cup National League: Birmingham – Mildenhall

Maj 9, godz. 20:30
Birmingham, Wielka Brytania, Perry Barr Greyhound Stadium
Birmingham, United Kingdom

Birmingham Brummies: 37 1. Tom Bacon 8 (3,2,3) 2. Layne Cupitt 3+1 (u,1,1,1) 3. Mitchell Davey 3 (3,w/u,-,-) 4. Callum Walker 2 (0,2,0) 5. Danyon Hume 8 (3,3,2) 6. Jamie Sealey (gość) 1 (0,0,-,1) 7. Leon Flint 12+1 (3,0,3,2,1,3) Mildenhall Fen Tigers: 34 1. Josh Bailey 8 (2,3,3) 2. Sam Bebee 1+1 (1,w/u,-,-) 3. Jordan Jenkins 6 (2,2,2,w/u) 4. Ryan Kinsey 2+2 (1,1,0) 5. Danny Ayres 7+1 (1,3,3) 6. Matt Marson 1+1 (1,0,0,-,0,-) 7. Drew Kemp 9 (2,2,2,1,2) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Premiership

Maj 9, godz. 20:30
Poole, Wielka Brytania, Poole Stadium
Poole, United Kingdom

1. Jason Doyle (Somerset Rebels) 13 (2,3,2,3,3) + 1m. w finale 2. Troy Batchelor (Swindon Robins) 13 (2,2,3,3,3) 2 1m. w finale 3. Hans Andersen (Leicester Lions) 11 (0,2,3,3,2) + 2m. w półfinale + 3m. w finale 4. Brady Kurtz (Poole Pirates) 11 (3,3,3,2,0) + 1m. w półfinale + 4m. w finale 5. Jacob Thorssell (Wolverhampton Wolves) 9 (2,3,1,3,0) + 3m. w półfinale 6. Chris Harris (Rye House Rockets) 9 (3,3,0,1,2) + 4m. w półfinale 7. Max Fricke (Belle Vue…

Dowiedz się więcej »

WoFa Pokal

Maj 10, godz. 00:00
Wolfslake, Niemcy, Wolfslake, Oberkrämer
Wolfslake, Niemcy

1. Kacper Gomólski (Polska) 15 (3,3,3,3,3) 2. Damian Adamczak (Polska) 14 (3,3,3,3,2) 3. Sebastian Niedźwiedź (Polska) 12 (3,2,3,1,3) 4. Rene Deddens (Niemcy) 12 (2,3,2,2,3) 5. Emil Engstroem (Dania) 9 (1,1,3,2,2) 6. Damian Pawliczak (Polska) 9 (1,3,2,3,u) 7. Peter Karger (Dania) 8 (0,1,2,2,3) 8. Daniel Spiller (Niemcy) 7 (2,0,1,3,1) 9. Ethan Spiller (Niemcy) 6 (3,2,0,0,1) 10. Mateusz Tonder (Polska) 6 (0,2,2,1,1) 11. Steven Mauer (Niemcy) 6 (2,2,0,1,1) 12. Dominik Moser (Niemcy) 6 (1,1,1,2,1) 13. Maja Aamand (Dania) 3 (2,0,1,0,0) 14. Michal…

Dowiedz się więcej »

Duńskie kwalifikacje U21 MŚ/ME

Maj 10, godz. 00:00
Holstebro, Dania, Holstebro Speedway Club
Holstebro, Denmark

1. Frederik Jakobsen 10 (2,3,3,2) 2. Andreas Lyager 10 (3,2,3,2) 3. Patrick Hansen 9 (2,2,2,3) 4. Jonas Jeppesen 8 (3,d,2,3) 5. Christian Thaysen 8 (1,1,3,3) 6. Kasper Andersen 8 (2,1,2,3) 7. Michael Thyme 8 (1,3,2,2) 8. Martin Steen Hansen 7 (3,3,0,1) 9. Jonas Seifert 5 (0,3,1,1) 10. Mathias Nielsen 5 (2,1,1,1) 11. Jason Jørgensen 4 (1,0,3,-) 12. Sam Jensen 4 (3,0,1,0) 13. Tim Sørensen 4 (1,2,0,1) 14. Emil Poertner 2 (0,0,0,2) 15. Mads Hansen 2 (w/2min,2,0,w) 16. Andreas Jensen 2…

Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski

Maj 10, godz. 00:00
Gorzów Wielkopolski, Polska, Stadion im. Edwarda Jancarza
Gorzów Wielkopolski, Polska
Dowiedz się więcej »

Speedway Best Pairs – Turniej 3

Maj 10, godz. 13:00
Landshut, Niemcy, Speedway-Stadion Ellermühle
Landshut, Niemcy

I Fogo Power - 32 9. Jarosław Hampel - 17+1 (1,3,3,2,3,3,2) 10. Piotr Pawlicki - 15+5 (3,2,2,1,2,2,3) II eKantor.pl Team - 20 7. Grzegorz Zengota - 13+1 (2,2,2,3,1,2,1) 8. Piotr Protasiewicz - 7+3 (1,1,3,1,0,1,0) III Trans MF Pro Race Team - 21 1. Leon Madsen - 14 (3,0,2,3,3,3) 2. Andrzej Lebiediew - 7+2 (2,3,1,0,1,0) 13. Valentin Grobauer - ns IV Monster Energy Speedway Team - 14 11. Jack Holder - 10+1 (2,3,0,2,2,1) 12. Paweł Przedpełski - 4 (0,0,1,3,0,d) V Team…

Dowiedz się więcej »

SM-liiga – 1. Runda

Maj 10, godz. 13:00
Hyvinkää, Finlandia, Hyvinkää Speedway
Hyvinkää, Finland

I. Porin Nopea Racing: 50 1. Timo Lahti 12 (3,3,3,3) 2. Rasmus Broberg 14 (3,3,3,2,3) 3. Henri Ahlbom 13 (2,3,3,3,2) 4. Teemu Lahti 11 (3,2,3,3) II. Wasamat Nokia: 33 1. Tero Aarnio 13 (3,3,2,2,3) 2. Alexander Edberg 11 (2,2,2,3,2) 3. Niklas Sayrio 6 (2,0,2,2) 4. Niko Siltaniemi 3 (0,1,1,1) III. Sand Blowers Hyvinkää: 14 1. Timi Salonen 9 (2,2,1,1,2,1) 2. Toni Hyyryläinen 3 (1,0,0,1,1) 3. Jere Lehtonten 2 (1,1,0,-,0) 4. Jarkko Kunnaskari 0 (0,-,0,0) IV. Kotkat Seinäjoki: 11 1. Antti…

Dowiedz się więcej »

Turniej Indywidualny

Maj 10, godz. 14:00
Nordhastedt, Niemcy, Dithmarscher-Ring, Albersdorf
Nordhastedt, Niemcy

1. Danny Maassen (Niemcy) 13 (2,3,2,3,3) 2. Glenn Moi (Norwegia) 12+3 (1,3,3,3,2) 3. Marcel Kajzer (Polska) 12+2 (3,3,3,0,3) 4. Marius Nielsen (Dania) 12+1 (3,2,2,2,3) 5. Kenneth Jurgensen (Dania) 11 (0,2,3,3,3) 6. Emil B. Ankersen (Dania) 11 (2,2,2,3,2) 7. Andrij Kobrin (Ukraina) 9 (3,3,1,2,w) 8. Lasse Portner (Dania) 8 (1,1,3,1,u) 9. Mark Beyer (Dania) 8 (2,1,2,2,1) 10. Nick Agertoft (Dania) 7 (3,0,1,2,1) 11. Keynan Rew (Australia) 5 (0,2,0,1,2) 12. Niels-Oliver Wessel (Niemcy) 4 (2,0,0,1,1) 13. Maximilian Pott (Niemcy) 4 (1,1,u,1,1) 14.…

Dowiedz się więcej »

Toyota Open

Maj 10, godz. 14:00
Västervik, Szwecja, Stena Arena
Västervik, Szwecja

1. Oliver Berntzon 13 (2,3,3,3,2) 2. Linus Ekloef 12+3 (3,3,2,1,3) 3. Daniel Henderson 12+2 (2,3,3,2,2) 4. Joel Kling 11 (3,2,d,3,3) 5. Alexander Woentin 10 (2,2,3,w,3) 6. Joel Andersson 10 (1,3,3,1,2) 7. Viktor Bergstroem 9 (3,1,2,2,1) 8. Christoffer Selvin 8 (1,2,w,3,2) 9. William Bjoerling 7 (2,1,1,0,3) 10. Joel Larsson 7 (1,0,2,3,1) 11. Anton Karlsson 7 (3,1,2,w,1) 12. Emil Millberg 5 (1,1,1,2,0) 13. Henrik Bergstroem 3 (0,2,0,1,0) 14. Johannes Stark 3 (0,0,1,2,0) 15. Robin Norman 2 (0,0,1,0,1) 16. Philip Olofsson 0 (0,d,0,w,0)…

Dowiedz się więcej »

Srebrny Kask – Eliminacje 3

Maj 10, godz. 16:00
Częstochowa, Polska, Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa
Częstochowa, Polska

1. Maksym Drabik 15 (3,3,3,3,3) 2. Michał Gruchalski 14 (3,3,3,2,3) 3. Alex Zgardziński 12 (2,2,2,3,3) 4. Karol Żupiński 11 (2,2,3,1,3) 5. Kamil Wieczorek 11 (3,2,2,2,2) 6. Maksymilian Bogdanowicz 10 (w,3,2,3,2) 7. Kamil Nowacki 8 (1,2,1,3,1) 8. Jakub Miśkowiak 7 (0,3,1,1,2) 9. Marcin Kościelski 7 (1,1,3,1,1) 10. Hubert Czerniawski 6 (w,1,2,2,1) 11. Tomasz Orwat 4 (3,1,0,0,0) 12. Bartosz Świącik 4 (1,u,1,2,0) 13. Adrian Woźniak 4 (2,1,1,d,w) 14. Paweł Staniszewski 3 (w,0,0,1,2) 15. Mateusz Błażykowski 2 (2,0,d,0,0) 16. Nikodem Bartoch 1 (0,0,0,1)…

Dowiedz się więcej »

Julie Lewis Memorial

Maj 10, godz. 20:30
Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania, Motor Sports Park
Middlesbrough, United Kingdom

1. Tyron Proctor 15 (3,3,3,3,3) 2. Matej Kus 14 (2,3,3,3,3) 3. Jordan Stewart 13 (3,2,3,2,3) 4. Ben Barker 11 (3,1,2,2,3) 5. Kevin Doolan 11 (2,3,1,3,2) 6. Aaron Summers 8 (3,1,0,2,2) 7. Thomas Jorgensen 8 (2,0,2,3,1) 8. Rafal Konopka 7 (2,2,2,w/u,1) 9. David Wallinger 6 (0,0,3,1,2) 10. Nike Lunna 5 (1,3,w/u,1,-) 11. Matt Williamson 5 (1,2,0,1,1) 12. Jacob Bukhave 4 (0,2,2,u,0) 13. Max Ruml 4 (0,1,d,1,2) 14. Simon Lambert 4 (1,1,1,0,1) 15. Tobias Thomsen 3 (1,0,0,2,u) 16. Kyle Bickley 1 (0,0,1,0,0)…

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Wielkiej Brytanii – półfinał

Maj 10, godz. 20:30
Sheffield, Wielka Brytania, Owlerton Greyhound Stadium
Sheffield, United Kingdom

1. Jason Garrity 15 (3,3,3,3,3) 2. Kyle Howarth 12 (1,3,2,3,3) 3. Josh Auty 12 (2,3,2,3,2) 4. Edward Kennett 10 (3,2,3,1,1) 5. Robert Lambert 10 (3,2,2,2,1) 6. Rory Schlein 10 (2,1,3,2,2) 7. Dan Bewley 9 (0,3,2,1,3) 8. Craig Cook 9 (2,1,3,3,d) 9. Stefan Nielsen 7 (0,2,1,1,3) 10. Carl Wilkinson 5 (1,2,0,2,u) 11. Nathan Greaves 4 (2,0,0,0,2) 12. Adam Roynon 5 (0,d,1,2,2) 13. Charles Wright 4 (1,w,1,0,2) 14. Zach Wajtknecht 3 (3,0,0,0,0) 15. Max Clegg 3 (0,1,1,0,1) 16. Danny Ayres 2 (1,u,0,1,0)…

Dowiedz się więcej »

National League: Isle of Wight – Coventry

Maj 10, godz. 20:30
Isle of Wight (Ryde), Wielka Brytania, Island Speedway
Ryde, United Kingdom

Isle of Wight Warriors: 50 1. Ben Morley 15 (3,3,3,3,3) 2. Danno Verge 4 (0,1,3,0) 3. Scott Campos 10+1 (3,1,3,3,0) 4. Chris Widman 7+1 (2,2,1,2) 5. Ben Hopwood 10 (3,3,3,1) 6. Shaun Tedham 4+1 (1,d,1,1,0,1) 7. Jamie Sealey (gość) 0 (w/u,-,0,-,-) Coventry Bees: 40 1. Connor Mountain 11 (2,3,2,2,2) 2. Luke Harris 3+1 (1,0,2,0) 3. Jon Armstrong 6 (0,2,2,2) 4. Luke Ruddick 7+3 (1,1,1,3,1) 5. Danny Phillips 6 (2,2,2,0) 6. Jamie Halder 3+2 (2,w,0,1) 7. Ryan MacDonald 4+1 (3,1,0,0) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

Harrisons Scottish Open

Maj 11, godz. 20:15
Edynburg (Armadale), Wielka Brytania, Edinburgh Monarchs Speedway
Armadale, United Kingdom

1. Rory Schlein 15 (3,3,3,3,3) + 1m. w finale 2. Ricky Wells 13 (3,2,2,3,3) + 2m. w finale 3. Richie Worrall 11 (2,2,3,2,2) + 1m. w półfinale + 3m. w finale 4. Mark Riss 13 (3,1,3,3,3) + upadek w finale 5. Sam Masters 11 (2,3,3,1,2) + 2m. w półfinale 6. Ben Barker 8 (2,2,1,0,3) + 3m. półfinale 7. Erik Riss 12 (3,3,2,2,2) + defekt w półfinale 8. Paul Starke 8 (2,1,1,2,2) 9. Max Ruml 6 (1,2,w/u,2,1) 10. Josh Pickering 5…

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Scunthorpe – Newcastle

Maj 11, godz. 20:30
Scunthorpe, Wielka Brytania, Eddie Wright Raceway
Scunthorpe, United Kingdom

Scunthorpe Scorpions: 50 1. Steve Worrall (Z/Z) 2. Stefan Nielsen 10+2 (1,1,3,2,3) 3. Josh Auty 14+1 (3,3,2,2,3,1) 4. Jake Allen 10+3 (2,3,2,1,2,0) 5. Jason Garrity 5 (1,1,3,0,0) 6. Danny Phillips 1 (1,0,w/2min,0,-) 7. Gino Manzares 10+1 (3,w/u,2,2,-,3) Newcastle Diamonds: 40 1. Ludvig Lindgren 7+1 (2,0,1,2,2) 2. Danny Gappmaier (gość) 1 (0,1,0,-) 3. David Howe (gość) 6 (1,3,0,2) 4. Matthew Wethers 4+1 (0,2,1,1) 5. Tero Aarnio 15+2 (2,3,3,3,1,3) 6. Carl Wilkinson 2 (2,0,0,-,0) 7. Ashley Morris 5+1 (0,3,1,1,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship: Peterborough – Workington

Maj 11, godz. 20:30
Peterborough, Wielka Brytania, Peterborough Panthers Speedway
Peterborough, United Kingdom

Peterborough Panthers: 33 1. Scott Nicholls 8+1 (2,2,2,2,d) 2. Emil Grondal 2+1 (0,1,1,d) 3. Nike Lunna 4 (0,1,1,2) 4. Michael Palm Toft 6 (1,0,3,2) 5. Ulrich Ostergaard 8 (0,1,2,3,2) 6. Tom Bacon 3+1 (2,0,0,1) 7. Simon Lambert 2+1 (0,1,0,1) Workington Comets: 57 1. Adam Ellis 7+1 (3,2,1,1,t) 2. Rasmus Jensen (Z/Z) 3. Ty Proctor 13+2 (2,3,2,3,3) 4. Dan Bewley 15+1 (3,3,2,1,3,3) 5. Nicolai Klint 8 (3,3,2,d) 6. Kyle Bickley 1 (1,0,0,0) 7. Bradley Wilson Dean 13+1 (1,3,2,3,3,w/u,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Danii – Ćwierćfinał 1

Maj 12, godz. 10:00
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark

1. Patrick Hougaard 15 (3,3,3,3,3) 2. Andreas Lyager 14 (3,2,3,3,3) 3. Nicklas Porsing 12 (3,3,3,1,2) 4. Mads Hansen 10+3 (3,3,1,3,0) 5. Christian Thaysen 10+2 (0,2,3,2,3) 6. Claus Vissing 8+3 (2,3,2,d,1) 7. Patrick Hansen 8+2 (2,1,2,1,2) 8. Michael Thyme 8+1 (0,1,2,2,3) 9. Emil Pørtner 8+0 (2,1,1,3,1) 10. Kenneth Hansen 7 (1,d,2,2,2) 11. Tim Sørensen 6 (1,2,1,2,0) 12. Kasper Lykke Nielsen 4 (d,2,0,0,2) 13. Mark Beyer 3 (2,0,0,1,d) 14. Lasse Pørtner 3 (1,0,1,0,1) 15. Jonas B. Andersen 3 (1,1,0,1,w/2min) 16, Bjarne Pedersen…

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Danii – Ćwierćfinał 2

Maj 12, godz. 13:00
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark

1. Rasmus Jensen 13 (2,3,3,3,2) 2. Jonas Seifert 12 (2,3,1,3,3) 3. Rene Bach 10 (3,1,0,3,3) 4. Thomas Jørgensen 10 (0,3,3,1,3) 5. Michael Palm Toft 9 (3,w,3,2,1) 6. Frederik Jakobsen 9 (3,1,2,1,2) 7. Sam Jensen 9 (1,3,3,0,2) 8. Ulrich Oestergaard 9 (2,d,2,2,3) 9. Mikkel B. Andersen 9 (3,2,2,1,1) 10. Emil Grøndal 7 (1,0,1,3,2) 11. Lasse Bjerre 6 (2,2,2,0,0) 12. Matias Nielsen 6 (0,2,1,2,1) 13. Kasper Andersen 5 (1,2,0,2,0) 14. Martin Steen Hansen 3 (1,1,d,1,w/2min) 15. Kenneth Jürgensen 2 (0,0,1,0,1) 16. Patrick…

Dowiedz się więcej »

Division 1: Vargarna – Kavaljererna – Västervik – Örnarna

Maj 12, godz. 13:00
Norrköping, Szwecja, Vargarna Speedway
Norrköping, Szwecja

I. Västervik: 45 1. Daniel Henderson 10 (3,3,2,2) 2. Henrik Bergström 8 (1,3,2,2) 3. Anton Karlsson 10 (3,3,2,2) 4. Philip Olofsson 5 (2,1,1,1) 5. Noel Wahlquist 12 (3,3,3,3) II. Vargarna: 35 1. Viktor Bergström 10 (2,2,3,3) 2. Dennis Fagerkrantz 8 (2,2,1,3) 3. Johannes Stark 6 (1,2,1,2) 4. Viktor Ohlsson 3 (1,1,0,1) 5. Alexander Sundkvist 8 (2,2,2,2) III. Kavaljererna: 31 1. Andreas Westlund 8 (3,1,3,1) 2. Jesper Persson 9 (w/u,-,3,2,3,1) 3. Lasse Fredriksen 12 (3,3,3,3) 4. 5. Vilgot Erlandsson 2 (1,0,0,1)…

Dowiedz się więcej »

Memoriál Antonína Vildeho

Maj 12, godz. 14:00
Slaný, Czechy, Netovická 1509
Slaný, 274 01 Czech Republic

Grupa A: 1. Smestav Speedway Team 20 Ondrej Smetana 10 (4,3,3) Zdenek Simota 10 (2,4,4) 2. Berani Trebusice SF 20 Matej Kus 11 (3,4,4) Sebastian Ułamek 6 (d,3,3) 3. AK Slany I 11 Michal Dudek 7 (3,2,2) Jarosław Krzywosz 4 (4,u,u) Grupa B: 1. PRO-TEC SK Miletice 21 Martin Gavenda 9 (3,3,3) Michal Skurla 12 (4,4,4) 2. Bellis Junior Speedway Team 16 Petr Chlupac 7 (w,4,3) Filip Hajek 9 (2,3,4) 3. AK Slany II 11 Petr Babicka 7 (3,2,2) Roman…

Dowiedz się więcej »

2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Maj 12, godz. 19:00
Warszawa, Polska, PGE Narodowy
Warszawa, Polska

1. Tai Woffinden (Wielka Brytania) 15 (2,0,2,3,3,2,3) 2. Maciej Janowski (Polska) 13 (1,2,2,3,1,2,2) 3. Fredrik Lindgren (Szwecja) 16 (2,3,3,1,3,3,1) 4. Artiom Łaguta (Rosja) 13 (3,3,3,0,1,3,0) 5. Chris Holder (Australia) 10 (2,2,2,3,0,1) 6. Patryk Dudek (Polska) 10 (2,2,1,2,3,0) 7. Matej Zagar (Słowenia) 9 (3,0,0,3,3,0) 8. Bartosz Zmarzlik (Polska) 9 (3,1,3,0,1,1) 9. Emil Sajfutdinow (Rosja) 8 (0,1,3,2,2) 10. Greg Hancock (USA) 8 (0,3,2,1,2) 11. Krzysztof Kasprzak (Polska) 7 (3,3,w,1,0) 12. Jason Doyle (Australia) 5 (w,2,t,1,2) 13. Niels Kristian Iversen (Dania) 4 (1,0,1,2,0)…

Dowiedz się więcej »

Championship: Berwick – Ipswich

Maj 12, godz. 20:00
Berwick, Wielka Brytania, Berwick Bandits Speedway
Berwick-upon-Tweed, United Kingdom

Berwick Bandits: 50 1. Arron Summers 9+1 (3,1,1,2,2) 2. Kevin Doolan 9+2 (1,2,2,3,1) 3. Dany Grappmaier 6+1 (3,1,d,2) 4. David Howe 3+1 (0,d,2,1) 5. Paul Stark (gość) 5+1 (2,0,2,1) 6. John Lindman 8+2 (2,3,1,2) 7. Jye Etheridge 10+1 (3,1,3,3) Ipswich Witches: 40 1. Ben Barker (gość) 7+1 (2,2,3,0,0) 2. Nico Covatti (Z/Z) 3. Cameron Heeps 3 (2,t,1,0,0) 4. Michael Haertel 7+2 (1,1,2,0,3) 5. Rory Schlein 18 (3,3,3,3,3,3) 6. Connor Mountain 3 (0,1,0,1,1) 7. Danyon Hume 2 (0,0,2,0,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Stoke – Cradley

Maj 12, godz. 20:00
Stoke (Newcastle-under-Lyme), Wielka Brytania, Stoke Speedway Stadium
Newcastle-under-Lyme, United Kingdom

Stoke Potters: 22 1. Max Clegg 8 (3,2,3) 2. Paul Burnett 3+2 (1,1,1,0) 3. Tony Atkin 5 (2,2,1) 4. Adam Extance 2+2 (1,1,0) 5. Rob Shuttleworth 0 (0,u/-) 6. Joe Alcock 1+1 (w/u,1) 7. Wiliam O`Keefe 3 (d,1,0,2) Cradley Heathens: 37 1. Adam Roynon 7+1 (2,3,2) 2. Conor Dwyer 9 (d,0,d,0) 3. Kyle Bickley 10+1 (3,3,2,2) 4. Bradley Andrews 9 (w/u,-,-) 5. Jordan Jenkins (Z/Z) 6. Drew Kemp 9 (3,3,3) 7. Jason Edwards 11+3 (2,2,3,3,1) 8. Luke Whitehead ns Źródło:…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Eastbourne – Kent – przełożone

Maj 12, godz. 20:30
Eastbourne (Hailsham), Wielka Brytania, Arlington Stadium
Hailsham, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Czech – 2. turniej

Maj 13, godz. 14:30
Kopřivnice, Czechy, Komenského 830/29
Kopřivnice, 742 21 Czech Republic

1. Eduard Krčmář 14 (3,2,3,3,3) 2. Václav Milík 13+3 (3,3,1,3,3) 3. Josef Franc 13+2 (2,3,3,2,3) 4. Zdeněk Simota 11 (2,3,2,3,1) 5. Hynek Štichauer 11 (2,3,2,2,2) 6. Martin Málek 10 (3,2,2,1,2) 7. Matěj Kůs 10 (1,2,3,2,2) 8. Jaroslav Petrák 7 (3,0,3,1,0) 9. Michal Škurla 7 (1,1,2,3,0) 10. Martin Gavenda 7 (0,1,1,2,3) 11. Petr Chlupáč 4 (2,0,0,1,1) 12. Ondřej Smetana 4 (1,2,1,0,0) 13. Jan Kvěch 3 (1,1,0,0,1) 14. David Pacalaj 2 (0,0,0,0,2) 15. Patrik Mikel 2 (0,0,1,0,1) 16. Jakub Valkovič 2 (0,1,0,1,0)…

Dowiedz się więcej »

Polska – Dania

Maj 13, godz. 15:15
Częstochowa, Polska, Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa
Częstochowa, Polska
+ Google Map

Polska: 59 9. Jarosław Hampel 10 (1,3,1,3,2) 10. Piotr Pawlicki 8+1 (2,1,3,1,1) 11. Maciej Janowski 12+2 (1,2,3,3,3) 12. Maksym Drabik 10 (2,3,1,1,3) 13. Bartosz Zmarzlik 10+1 (3,2,2,2,1) 14. Patryk Dudek 9+4 (2,3,1,2,1) Dania: 31 1. Leon Madsen 12 (3,1,3,3,2) 2. Andreas Lyager 0 (t,0,0,0,0) 3. Niels Kristian Iversen 4 (3,0,0,1,0) 4. Peter Kildemand 5 (0,1,2,0,2) 5. Michael Jepsen Jensen 4 (0,0,2,2,0) 6. Mikkel Michelsen 6 (1,2,0,0,3) Źródło: espeedway.pl

Dowiedz się więcej »

National League: Mildenhall – Buxton

Maj 13, godz. 16:00
Mildenhall (West Row), Wielka Brytania, Mildenhall Stadium
West Row, Bury Saint Edmunds, United Kingdom

Mildenhall Fen Tigers: 55 1. Josh Bailey 11+2 (2,3,2,2,2) 2. Sam Bebee (Z/Z) 3. Anders Rowe (gość) 8+1 (1,3,2,2) 4. Ryan Kingsley 13+1 (2,1,1,3,3,3) 5. Sam Woods (gość) 3+3 (1,1,1,-) 6. Drew Kemp 13+2 (3,w,2,3,2,1,2) 7. Matt Marson 7+3 (1,2,2,2) Buxton Hitmen: 35 1. Ben Wilson 15 (3,2,3,3,3,1) 2. Sam Woolley (gość) 0 (0,0,0,-,-) 3. David Wallinger 10 (3,3,1,3,0,0) 4. Tom Woolley 3 (0,2,0,0,1) 5. Connor Coles (Z/Z) 6. Kieran Douglas 4+1 (1,1,1,0,1) 7. Lewis Whitmore 3 (w/u,3,0,0,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Knockout Cup National League: Coventry – Eastbourne

Maj 13, godz. 16:00
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom

Coventry Bees: 46 1. Connor Mountain 12 (3,3,3,w/u,3) 2. Luke Harris 6+1 (2,1,3,0) 3. Jon Armstrong 9 (2,2,3,2,0) 4. Luke Ruddick 6+3 (1,1,2,2) 5. Danny Phillips 7 (2,2,2,1) 6. Jamie Halder 5+3 (2,1,1,0,1) 7. Ryan MacDonald 1 (w/u,d,1,-) Eastbourne Eagles: 44 1. Mark Baseby 11 (0,3,3,3,2) 2. Kelsey Dugard 1 (1,0,0,-,0) 3. Tom Brennan 15+1 (3,3,2,3,3,1) 4. Charley Powell (Z/Z) 5. Georgie Wood 8+1 (3,2,1,2) 6. Nick Laurence 1 (1,0,0,-) 6. Jason Edwards 8+1 (3,1,0,2,1,1,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship Shield: Glasgow – Workington

Maj 13, godz. 17:00
Glasgow, Wielka Brytania, Glasgow Tigers Speedway
Glasgow, United Kingdom

Glasgow Tigers: 33 1. Chris Harris 2+1 (d,2,t,d,d) 2. Lewis Kerr 15 (3,3,3,3,3) 3. Claus Vissing 7+1 (1,3,2,1,u) 4. Paul Starke 0 (0,0,-,d) 5. Richie Worrall 4 (0,1,1,2) 6. Jack Thomas 2+1 (1,0,0,1) 7. James Sarjeant 3 (2,1,0,u,d) Workington Comets: 56 1. Rene Bach 8+1 (2,2,1,2,1) 2. Rasmus Jensen 8+2 (1,1,1,2,3) 3. Ty Proctor 15+2 (3,2,2,2,3,3) 4. Dan Bewley 14+3 (2,3,3,1,3,2) 5. Nicolai Klindt (Z/Z) 6. Kyle Bickley 0 (d,0,0,-) 7. Bradley Wilson-Dean 11+3 (3,2,1,3,2) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Poznań – Ostrów Wlkp.

Maj 13, godz. 17:00
Poznań, Polska, POSiR - Oddział Golęcin
Poznań, Polska

Iveston PSŻ Poznań: 41 9. Władimir Borodulin 12+1 (3,2,2,2,2,1) 10. Marcel Kajzer 9+5 (2,1,1,1,2,2) 11. Mateusz Borowicz 0 (0,0,-,-) 12. Frederik Jakobsen 6 (1,1,-,1,3) 13. David Bellego 12 (3,3,1,1,2,2) 14. Kevin Fajfer 1 (1,u,0,0) 15. Jakub Osyczka 1 (0,1,-) MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów: 49 1. Bjarne Pedersen 10 (1,3,3,3,0) 2. Patryk Dolny 5+2 (0,2,2,1) 3. Renat Gafurow 9+1 (2,1,3,3,0) 4. Zbigniew Suchecki 5 (3,2,0,0) 5. Nicolai Klindt 14 (2,3,3,3,3) 6. Kamil Nowacki 4 (3,0,1) 7. Marcel Studziński 2+1 (2,w,d)…

Dowiedz się więcej »

Championship: Peterborough – Edinburgh

Maj 13, godz. 18:00
Peterborough, Wielka Brytania, Peterborough Panthers Speedway
Peterborough, United Kingdom

Peterborough Panthers: 48 1. Scott Nicholls 12 (2,3,3,3,1) 2. Emil Groendal 5+1 (1,0,3,1) 3. Nike Lunna 3+1 (0,0,1,2) 4. Michael Palm Toft 18 (3,3,3,3,3,3) 5. Ulrich Ostergaard 4+1 (2,2,0,0) 6. Tom Bacon 5 (0,-,2,3,0) 7. Simon Lambert 1 (1,0,w/u,-) Edinburgh Monarchs: 42 1. Ricky Wells 9+1 (3,2,3,1,d) 2. Joel Andersson 4+1 (0,1,2,1) 3. Mark Riss 4 (2,1,w/u,1) 4. Max Ruml 4+2 (1,0,2,1) 5. Erik Riss 10+1 (3,1,2,2,2) 6. Matt Williamson 5 (3,2,0,0) 7. Josh Pickering 6+2 (2,1,1,2) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Memoriał Alfreda Smoczyka

Maj 13, godz. 18:00
Leszno, Polska, Stadion im. Alfreda Smoczyka
Leszno, Polska
Dowiedz się więcej »

Percy Lundkvist Cup

Maj 14, godz. 19:00
Nyköping, Szwecja, Nyköpings Motorstadion
Nyköping, Szwecja

1. Oliver Berntzon (Szwecja) 15 (3,2,3,2,2) + 1m. w finale 2. Marcin Nowak (Polska) 13 (3,1,2,2,3) + 2m. w finale 3. Daniel Henderson (Szwecja) 12 (2,2,2,3,2) + 3m. w finale 4. Linus Ekloef (Szwecja) 11 (2,2,3,1,3) + defekt w finale 5. Alexander Edberg (Szwecja) 8 (3,3,1,0,1) 6. Timo Lahti (Finlandia) 7 (d,d,3,3,1) 7. Rafał Konopka (Polska) 7 (1,3,2,1,0) 8. Kenny Wennerstam (Szwecja) 5 (1,1,0,3,0) 9. Emil Millberg (Szwecja) 5 (w,3,1,1) 10. Johannes Stark (Szwecja) 4 (1,0,1,2) 11. William Bjoerling (Szwecja)…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Kent – Plymouth

Maj 14, godz. 19:30
Kent (Sittingbourne), Wielka Brytania, Central Park Greyhound Track
Sittingbourne, United Kingdom

Kent Kings: 46 1. Luke Bowen 13+1 (3,3,2,3,2) 2. Anders Rowe 3 (0,1,2,0) 3. Nathan Stoneman 5 (u,3,2,w/u) 4. Taylor Hampshire 5 (1,1,0,3) 5. Jack Thomas 12 (3,3,2,1,3) 6. James Laker (gość) 0 (0,0,0,-) 7. Alex Spooner 8+2 (2,1,1,2,2) Plymouth Devils: 43 1. Adam Roynon 10 (2,d,3,3,2,w/u) 2. Ryan Terry-Daley 10+1 (1,2,2,3,1,1) 3. Henry Atkins 10+1 (2,2,3,3,0) 4. Jason Edwards (gość) 6+1 (3,1,1,1) 5. James Cockle (Z/Z) 6. Richard Andrews 4 (1,2,d,1,d,u) 7. Macauley Leek 3 (3,0,w/u,-) 8. Rhys Laker…

Dowiedz się więcej »

Premiership: Belle Vue – Swindon

Maj 14, godz. 20:30
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom

Belle Vue Aces: 50 1. Craig Cook 6 (1,3,1,1) 2. Steve Worrall (Z/Z) 3. Dan Bewley 11+1 (0,1,3,1,3,3) 4. Rohan Tungate 11+3 (3,2,2,2,2) 5. Max Fricke 9 (2,1,0,3,3,0) 6. Jye Etheridge 7 (3,u,1,3) 7. Damian Dróżdż 6+2 (2,1,0,3,0) Swindon Robins: 40 1. Nick Morris 6+1 (2,0,2,2) 2. Adam Ellis 5 (3,1,1,u) 3. Troy Batchelor 12+2 (2,2,2,2,2,2) 4. David Bellego 8+1 (0,3,3,1,1) 5. Tobiasz Musielak 7+1 (3,1,3,0) 6. Zach Wajtknecht 2+1 (1,-,0,-,1,0) 7. Jack Smith 0 (d,0,-,0,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: Rye House – Poole

Maj 14, godz. 20:30
Hoddesdon (Rye House), Wielka Brytania, Rye House Speedway
Hoddesdon, United Kingdom

Rye House Rockets: 48 1. Chris Harris 6 (0,3,3,0) 2. Aaron Summers 7+1 (3,1,1,2) 3. Krzysztof Kasprzak 11 (3,3,0,2,3) 4. Edward Kennett 6+1 (2,d,1,3) 5. Scott Nicholls 10+1 (2,3,2,3,0) 6. Nikolaj Busk Jakobsen 6+1 (1,1,3,1,u/-) 7. Max Clegg 2+1 (0,0,0,-,2) Poole Pirates: 42 1. Brady Kurtz 6 (2,2,0,2) 2. Linus Sundstroem 6+2 (1,1,3,1) 3. Kacper Woryna 8 (0,2,1,3,2) 4. Josh Grajczonek 1 (1,d,-,w) 5. Richie Worrall 7+3 (1,2,2,1,1) 6. Mateusz Szczepaniak 6 (3,0,3,0) 7. Stefan Nielsen 8+2 (2,3,2,0,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: Wolverhampton – Somerset

Maj 14, godz. 20:30
Wolverhampton, Wielka Brytania, Monmore Green Dogs
Wolverhampton, United Kingdom

Wolverhampton Wolves: 52 1. Jacob Thorssell 11+1 (2,2,3,2,2) 2. Kyle Howarth 6+2 (d,1,3,2) 3. Cameron Heeps 7+1 (1,1,2,3) 4. Rory Schlein 14 (3,3,3,2,3) 5. Sam Masters 7 (2,3,2,0) 6. Nathan Greaves 4+1 (3,w/u,1,0) 7. Ashley Morris 3+2 (2,1,d,0) Somerset Rebels: 38 1. Jason Doyle 12 (3,2,1,3,3,w/u) 2. Jake Allen 2+1 (1,0,1,0) 3. Charles Wright 5+1 (2,1,0,2) 4. Jack Holder 6 (0,2,1,3) 5. Richard Lawson 8 (3,3,0,1,1) 6. James Shanes (gość) 1 (u,0,-,-,1) 7. Bradley Wilson-Dean 4+1 (1,w/u,2,1,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski

Maj 15, godz. 00:00
Piła, Polska, Stadion Żużlowy MOSiR
Piła, Polska

I-II. Aforti Start Gniezno 18: 7. Norbert Krakowiak 11 (3,3,3,2) 8. Damian Stalkowski 5 (1,3,1) 9. Maksymilian Bogdanowicz 2 (2,w,w) I-II. Fogo Unia Leszno 18: 13. Jaimon Lidsey 7+1 (3,0,3,1) 14. Wiktor Trofimow 7+1 (2,3,2) 15. Kacper Pludra 4+1 (1,1,2) III. Cash Broker Stal Gorzów 16: 16. Mateusz Bartkowiak 4 (1,3,0,-) 17. Alan Szczotka 5 (0,2,3) 18. brak zawodnika 24. Hubert Czerniawski 7+3 (2,1,2,2) IV. Falubaz Zielona Góra 14: 10. Sebastian Niedźwiedź 5 (0,2,3,0) 11. Alex Zgardziński 8 (2,3,3) 12.…

Dowiedz się więcej »

Elitserien: Masarna – Västervik

Maj 15, godz. 19:00
Avesta, Szwecja, Masarna Speedway
Avesta, Szwecja

Masarna Avesta: 48 1. Antonio Lindbaeck 5 (3,2,w/u,w) 2. Linus Sundstroem 8+3 (2,2,0,3,1) 3. Przemysław Pawlicki 10+1 (2,3,2,1,2) 4. Kim Nilsson 9+3 (1,2,3,2,1) 5. Tai Woffinden 9+1 (2,2,1,2,2) 6. John Lindman 0 (u,w/u,0) 7. Adrian Cyfer 7 (3,3,1) Vastervik Speedway: 42 1. Grzegorz Zengota 8 (1,1,1,2,3) 2. Oskar Fajfer 0 (0,0,-,-) 3. Peter Ljung 18 (3,3,3,3,3,3) 4. Bartosz Smektała 0 (0,0,-,0) 5. Peter Kildemand 8+1 (3,1,1,2,1,0) 6. Mikkel Bech 6 (2,1,3,0,0) 7. Magnus Karlsson 2+1 (1,1,0) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Elitserien: Rosspigarna – Vetlanda

Maj 15, godz. 19:00
Hallstavik, Szwecja, Rospiggarna Speedway
Hallstavik, Szwecja

Rospiggarna Hallstavik: 54 1. Jason Doyle 7+1 (1,2,3,1) 2. Robert Lambert 10+1 (3,3,3,1,w) 3. Andreas Jonsson 10+1 (2,3,3,2,w) 4. Jacob Thorssell 9+2 (3,2,1,1,2) 5. Max Fricke 7+2 (1,1,2,3,0) 6. Sam Masters 6+1 (2,2,2) 7. Kenneth Hansen 5 (3,1,1) Vetlanda Speedway: 35 1. Szymon Woźniak 0 (0,0,-,0) 2. Tomas H. Jonasson 9 (2,1,3,0,0,3) 3. Artiom Łaguta 1 (0,0,-,-,1) 4. Brady Kurtz 9+1 (1,2,1,w,3,2) 5. Bartosz Zmarzlik 15 (3,2,2,3,2,3) 6. Kasper Lykke Nielsen 0 (0,0,0) 7. Filip Hjelmland 1 (1,0,0) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Elitserien: Dackarna – Lejonen

Maj 15, godz. 19:00
Målilla, Szwecja, Dackarna AB
Målilla, Szwecja

Dackarna Malilla: 54 1. Hans Andersen 6+1 (2,1,2,1) 2. Greg Hancock 7+2 (1,3,2,1) 3. Oliver Berntzon 9+1 (0,3,2,2,2) 4. Patryk Dudek 11+2 (3,2,3,2,1) 5. Maciej Janowski 15 (3,3,3,3,3) 6. Joel Kling 4 (3,1,0,0) 7. Paweł Przedpełski 2+1 (2,0,0) Lejonen Gislaved: 36 1. Piotr Pawlicki 9+1 (3,0,1,3,2) 2. Mathias Thoernblom 0 (0,-,-,-) 3. Chris Holder 9+1 (1,3,2,0,0,3) 4. Timo Lahti 4 (2,2,0,0) 5. Maksym Drabik 8 (2,0,3,1,2,0) 6. Kacper Woryna 5+1 (1,1,1,1,1) 7. Rohan Tungate 1 (t,0,1) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Elitserien: Indianerna – Smederna

Maj 15, godz. 19:00
Kumla, Szwecja, Glottra Skog Arena
Kumla, Szwecja

Indianerna Kumla: 35 1. Vaclav Milik 12+1 (1,2,3,2,1,3) 2. Bjarne Pedersen 3+1 (2,1,0,-,0) 3. Piotr Protasiewicz 10+1 (2,2,1,2,1,2) 4. Adrian Miedziński 0 (0,0,0,-) 5. Kenneth Bjerre 4 (3,1,0,0) 6. Victor Palovaara 2 (2,0,0) 7. Ludvig Lindgren 4+1 (1,2,1,0) Eskilstuna Smederna: 55 1. Fredrik Lindgren 14 (3,3,3,3,2) 2. Andrzej Lebiediew 4+1 (0,1,2,1) 3. Michael Jepsen Jensen 15 (3,3,3,3,3) 4. Mikkel Michelsen 5 (1,3,1,0) 5. Niels Kristian Iversen 8+4 (1,2,2,2,1) 6. Alexander Woentin 0 (0,0,0) 7. Krzysztof Buczkowski 9 (3,2,3,1) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Wielkiej Brytanii – półfinał

Maj 15, godz. 20:30
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom

1. Richard Lawson 13 (2,3,2,3,3) 2. Chris Harris 13 (3,2,3,2,3) 3. Scott Nicholls 12 (1,3,3,3,2) 4. Lewis Kerr 12 (2,2,3,3,2) 5. Richie Worrall 11 (3,3,3,2,-) 6. Daniel King 9 (3,3,2,1,-) 7. Ben Barker 8 (1,2,2,0,3) 8. Adam Ellis 8 (3,2,1,w/su,2) 9. Ashley Morris 6 (1,0,2,3,0) 10. David Howe 6 (2,1,1,2,0) 11. James Sarjeant 5 (2,0,0,1,2) 12. Kyle Nemwan 5 (0,1,1,2,1) 13. Ben Morley 4 (1,1,0,1,1) 14. Simon Lambert 3 (0,0,0,0,3) 15. James Shanes 3 (0,1,1,0,1) 16. Matt Williamson 1 (0,0,0,1,0)…

Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Slangerup – Region Varde

Maj 16, godz. 18:30
Slangerup, Dania, Hørup Skovvej 5
Slangerup, 3550 Denmark

Slangerup Speedway Klub: 43 1. Mikkel Michelsen 15+1 (3,2,2,3,3,2) 2. Kenneth K. Hansen 10+1 (1,0,3,1,2,3) 3. Andreas Lyager 8 (3,1,1,d,1,2) 4. Filip Hjelmland 5 (1,1,-,2,1) 5. Jonas Seifert-Salk 5 (2,3,0,u,0,0) 6. Jacob Bukhave NS Region Varde Elitesport: 41 1. Mads Korneliussen 8+1 (2,w,3,2,0,1) 2. Hans Andersen 11+1 (0,3,2,1,2,3,0) 3. Mikkel Bech 13 (2,3,2,3,2,1) 4. Mikkel B. Andersen 6 (d,0,-,3,w,3) 5. Tobias Thomsen 1 (1,0,-,-) 6. Mads Hansen 2 (1,1) Źródło: dmusport.dk

Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Fjelsted – Holstebro

Maj 16, godz. 18:30
Fjelsted, Dania, Fjelsted Speedway Klub
Fjelsted, Denmark

Team Fjelsted: 42 1. Peter Kildemand 8 (2,2,1,1,1,1) 2. Frederik Jakobsen 14+1 (w,3,3,2,3,3) 3. Anders Thomsen 13+1 (2,1,3,3,3,1) 4. Tobias Busch 1 (w,d,0,1,0) 5. Christian Thaysen 6+1 (0,2,0,1,3) Holstebro Elite: 42 1. Kenneth Bjerre 13+1 (3,3,3,2,0,2) 2. Ulrich Oestergaard 11 (1,2,2,1,3,2) 3. Bjarne Pedersen 1 (1,0,0,0,) 4. Kasper Lykke Nielsen 8+2 (3,1,2,2,0,0) 5. Emil Groendal 9+1 (1,1,3,2,2,0) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Esbjerg – Holsted

Maj 16, godz. 18:30
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark

Esbjerg Vikings: 41 1. Niels Kristian Iversen 16+1 (3,1,2,3,1,3,3) 2. Rohan Tungate 12 (1,3,2,2,3,1) 3. Rene Bach 8+1 (2,2,1,0,0,3) 4. Mark Bayer 0 (0,0,-,-,-) 5. Tim Soerensen 3 (0,-,0,1,2,0) 6. Mathias Nielsen 2 (2,0) Holsted Tigers: 43 1. Sam Masters 9+1 (2,0,3,3,1,d) 2. Rasmus Jensen 8+1 (0,1,3,1,1,2) 3. Nicolai Klindt 16 (3,3,3,3,2,2) 4. Michael Palm Toft 6+1 (1,1,1,2,0,1) 5. Sam Jensen 4 (2,0,0,2) 6. Martin Steen Hansen ns Źródło: dmusport.dk

Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Premiership: King’s Lynn – Leicester

Maj 16, godz. 20:30
King’s Lynn, Wielka Brytania, Adrian Flux Arena
King's Lynn, United Kingdom

Kings Lynn Stars: 59 1. Niels Kristian Iversen Z/Z 2. Josh Auty (gość) 9+3 (1,2,2,3,1) 3. Ty Proctor 11+2 (2,1,3,2,2,1) 4. Thomas Jorgensen 8+1 (0,2,3,2,1) 5. Robert Lambert 17 (2,3,3,3,3,3) 6. Kasper Andersen 3+2 (1,2,0,t) 7. Lewis Kerr 11+1 (2,2,3,1,3) Leicester Lions: 31 1. Rory Schlein (gość) 12 (3,3,2,2,2) 2. Kyle Newman 2+1 (0,w/u,1,1) 3. Ricky Wells (gość) 6 (3,0,0,3,d) 4. Kyle Howarth (gość) 4 (t,1,1,2) 5. Krystian Pieszczek 1 (1,t,0,0) 6. James Sarjeant 2 (0,1,0,1,t) 7. Todd Kurtz 4…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Birmingham – Stoke

Maj 16, godz. 20:30
Birmingham, Wielka Brytania, Perry Barr Greyhound Stadium
Birmingham, United Kingdom

Birmingham Brummies: 57 1. Tom Bacon 17+1 (3,3,3,3,2,3) 2. Layne Cupitt 3+1 (0,2,1,w/u) 3. Mitchell Davey (Z/Z) 4. Callum Walker 9+1 (1,1,2,2,3) 5. Danyon Hume 15 (3,3,3,3,3) 6. Aaron Butcher 0 (0,0,w/u,0) 7. Leon Flint 13+2 (3,2,3,1,3,1) 8. Stephen Whitehouse ns Stoke Potters: 33 1. Tom Perry (gość) 8 (2,1,2,2,1) 2. Paul Burnett 5+2 (1,0,1,2,1,0) 3. Tony Atkin 12 (2,2,3,2,1,2) 4. Adam Extance 4+2 (0,1,1,0,2) 5. Rob Shuttleworth (Z/Z) 6. Joe Alcock 1+1 (1,0,0,0) 7. William O'Keefe 3+1 (2,0,w/u,1) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

Premiership: Poole – Rye House

Maj 16, godz. 20:30
Poole, Wielka Brytania, Poole Stadium
Poole, United Kingdom

Poole Pirates: 47 1. Brady Kurtz 7 (0,2,3,2,0) 2. Linus Sundstroem 9+2 (2,1,3,2,1) 3. Kacper Woryna 5+2 (1,1,1,0,2) 4. Josh Grajczonek 9+1 (2,0,3,2,2) 5. Richie Worrall (Z/Z) 6. Mateusz Szczepaniak 6+3 (2,1,2,0,1) 7. Stefan Nielsen 11+2 (3,2,2,1,w/2min,3) Rye House Rockets: 43 1. Chris Harris 12 (3,3,3,w/u,3) 2. Aaron Summers 5+1 (1,2,1,1) 3. Krzysztof Kasprzak 10 (3,3,1,3) 4. Edward Kennett 1 (d,0,0,1) 5. Scott Nicholls 13+1 (3,3,2,3,2) 6. Kevin Doolan (gość) 1+1 (w/su,0,1,0,0) 7. Max Clegg 1 (1,0,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: Somerset – Swindon

Maj 16, godz. 20:30
Somerset (Highbridge), Wielka Brytania, Somerset Speedway
Highbridge, United Kingdom

Somerset Rebels: 50 1. Jason Doyle 11+1 (1,3,2,2,3) 2. Jake Allen 5+2 (2,2,0,1) 3. Charles Wright 5+1 (0,1,2,2) 4. Jack Holder 10+1 (2,3,0,3,2) 5. Richard Lawson 6+1 (2,3,1,0) 6. Ashley Morris (gość) 1+1 (1,0,0,-) 7. Bradley Wilson-Dean 12 (2,3,3,3,1) Swindon Robins: 40 1. Nick Morris 6 (0,2,3,1) 2. Adam Ellis 7+1 (3,0,2,2) 3. Troy Batchelor 12+1 (3,1,3,3,1,1) 4. David Bellego 5 (1,2,0,2) 5. Tobiasz Musielak 4 (0,t,1,3,D) 6. Zach Wajtknecht 4+1 (3,0,1,-,0,0) 7. Jack Smith 2 (0,1,1,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski – przełożone

Maj 17, godz. 00:00
Ostrów Wielkopolski, Polska, Stadion Miejski
Ostrów Wielkopolski, Polska
Dowiedz się więcej »

Česká Extraliga – przełożone

Maj 17, godz. 18:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Allsvenskan: Norra Speedwayalliansen – Griparna

Maj 17, godz. 19:00
Hallstavik, Szwecja, Rospiggarna Speedway
Hallstavik, Szwecja

Norra Speedwayalliansen: 27 1. John Lindman 6 (2,0,0,2,1,1) 2. Freddie Eriksson 5+1 (1,2,1,1) 3. Rasmus Broberg 1 (0,0,1,0) 4. Daniel Henderson 6+1 (1,2,0,2,1,0) 5. Rafał Konopka 4 (2,0,2,u) 6. Jonathan Grahn 2+2 (0,1,-,1) 7. Robin Norman 3 (1,-,0,2) Griparna Nyköping: 63 1. Timo Lahti 15 (3,3,3,3,3) 2. Alexander Edberg 2 (0,1,1,0) 3. Linus Ekloef 10+2 (2,3,3,2) 4. Oliver Berntzon 10+2 (3,3,2,2) 5. Marcin Nowak 14+1 (3,3,3,3,2) 6. William Björling 7+1 (2,1,1,3) 7. Emil Millberg 5+1 (3,d,2,w/u) Źródło: svemo.se

Dowiedz się więcej »

Allsvenskan: Vargarna – Valsarna

Maj 17, godz. 19:00
Norrköping, Szwecja, Vargarna Speedway
Norrköping, Szwecja

Vargarna Norrkoeping 46 1. Erik Riss 8+1 (2,1,2,2,1) 2. Viktor Bergstroem 7 (3,2,0,2) 3. Mathias Thörnblom 6 (u,3,3,u) 4. Joel Andersson 5+2 (1,u,2,2) 5. Kim Nilsson 12+1 (2,3,3,1,3) 6. Dennis Fagerkrantz 4 (2,0,0,2) 7. Henrik Bergstroem 4+4 (1,1,1,1) Valsarna Hagfors 44 1. Magnus Karlsson 3+2 (0,1,1,0,1) 2. Pontus Aspgren zawodnik zastępowany 3. Ludvig Lindgren 11 (1,3,3,1,3,d) 4. Filip Hjelmland 14+2 (2,3,2,2,3,2) 5. Tomas H. Jonasson 9 (3,2,1,3,0) 6. Jesper Persson 3 (u,0,-,3) 7. Andreas Westlund 4 (3,1,0,w,0) Źródło: svemo.se

Dowiedz się więcej »

Allsvenskan: Piraterna – Nässjö

Maj 17, godz. 19:00
Motala, Szwecja, Motala Arena
Motala, Szwecja

Piraterna Motala: 43 1. Victor Palovaara 6+1 (2,0,3,1) 2. Jonas Davidsson 12 (3,3,2,1,3) 3. Daniel Davidsson ns (-,-,-,-) 4. Kenny Wennerstam 4 (2,1,1,0) 5. Linus Sundström 13+1 (3,3,2,3,2) 6. Johan Jensen 6+1 (3,2,0,0,1,0) 7. Benny Johansson 2+1 (2,0,0,0,0,0) Nässjö Speedway: 47 1. Adrian Gała 9 (1,3,2,3,0) 2. Alexander Woentin 4+2 (0,2,1,1) 3. Joel Kling 11 (3,3,3,2) 4. Tim Soerensen 7+1 (1,2,1,2,1) 5. Joel Larsson 6 (1,3,2,0) 6. Johannes Stark 5+2 (0,1,1,3) 7. Christoffer Selvin 5+2 (1,0,2,2) Źródło: svemo.se

Dowiedz się więcej »

Vince Mapley Memorial Trophy

Maj 17, godz. 20:00
Isle of Wight (Ryde), Wielka Brytania, Island Speedway
Ryde, United Kingdom

1. Ben Morley 12 (3,3,3,3) 2. Ben Hopwood 11 (3,3,3,2) 3. Scott Campos 10 (2,3,2,3) 4. Alfie Bowtell 10 (3,2,2,3) 5. Callum Walker 8 (2,2,3,1) 6. Tom Woolley 6 (1,2,1,2) 7. Kelsey Dugard 5 (2,1,2,-) 8. Danno Verge 4 (0,1,1,2) 9. Shaun Tedham 3 (1,1,0,1) 10. Jamie Bursill 2 (1,1,d) 11. Chris Widman 1 (1,d,-,-) 12. Sam Woolley 0 (0,0,0,u) 13. Jamie Sealey 0 (0,d,-,u) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Wielkiej Brytanii U19 – Finał

Maj 17, godz. 20:30
Ipswich, Wielka Brytania, Foxhall Stadium
Ipswich, United Kingdom

1. Daniel Bewley 15 (3,3,3,3,3) 2. Tom Brennan 14 (3,3,2,3,3) 3. Leon Flint 11+3 (2,3,3,2,1) 4. Jack Thomas 11+d (2,1,2,3,3) 5. Joe Lawlor 10 (2,3,3,0,2) 6. Drew Kemp 10 (3,2,2,d,3) 7. Kyle Bickley 9 (w/u,2,3,2,2) 8. Taylor Hampshire 9 (3,2,1,2,1) 9. Jamie Halder 7 (1,1,0,3,2) 10. Alex Spooner 5 (1,0,0,2,2) 11. Anders Rowe 5 (0,1,2,1,1) 12. Matt Marson 4 (2,0,u,2,0) 13. Jason Edwards 4 (1,2,1,0,0) 14. Charlie Brooks 3 (d,1,1,1,w/u) 15. William O'Keefe 1 (1,0,0,0,0) 16. Ben Woodhull 1 (0,w/u,w/u,1,-)…

Dowiedz się więcej »

Premiership: Swindon – Wolverhampton

Maj 17, godz. 20:30
Swindon, Wielka Brytania, Swindon Stadium
Swindon, United Kingdom

Swindon Robins: 51 1. Nick Morris 10+1 (3,2,3,1,1) 2. Adam Ellis 3+1 (1,1,t,1) 3. Troy Batchelor 12 (3,0,3,3,3) 4. David Bellego 7 (1,3,1,2) 5. Tobiasz Musielak 9 (3,2,2,2) 6. Zach Wajtknecht 9+3 (3,1,2,1,2,-) 7. Jack Smith 1 (1,0,0,-,0) Wolverhampton Wolves: 39 1. Jacob Thorssell 9+1 (2,1,3,3,0) 2. Kyle Howarth 3 (0,2,1,0) 3. Cameron Heeps 0 (0,0,0,-) 4. Rory Schlein 13 (2,3,2,1,3,2) 5. Sam Masters 7 (2,3,2,0) 6. Nathan Greaves 2 (2,0,0,-) 7. Ashley Morris 5+1 (0,1,3,0,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship: Redcar – Glasgow

Maj 17, godz. 20:30
Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania, Motor Sports Park
Middlesbrough, United Kingdom

Redcar Bears: 48 1. Ben Barker 5 (2,1,2,0) 2. Matej Kus 4+1 (1,0,3,0) 3. Jonas B. Andersen 7+2 (2,2,2,1) 4. Mikkel B. Andersen 9 (d,3,3,1,2) 5. Tobias Busch 3+2 (1,1,1,-) 6. Theo Pijper 4+1 (2,0,2,-) 7. Jordan Stewart 16+1 (3,2,2,3,3,3,0) Glasgow Tigers: 42 1. Chris Harris 9 (3,d,3,2,1) 2. Paul Starke (Z/Z) 3. Claus Vissing 11+1 (3,2,1,3,2) 4. Lewis Kerr 10 (1,3,3,1,2) 5. Richie Worrall 10+2 (3,2,1,1,3) 6. David Wallinger (gość) 2 (1,1,-,0,0) 7. James Sarjeant 0 (0,w,0,d,d,0) 8. Dale…

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Piła – Łódź

Maj 18, godz. 17:45
Piła, Polska, Stadion Żużlowy MOSiR
Piła, Polska

Euro Finannce Polonia Piła: 49 9. Tomasz Gapiński 11+2 (1,3,3,2,2) 10. Adrian Cyfer 11+1 (2,1,2,3,3) 11. Rafał Okoniewski 10+1 (3,0,3,3,1) 12. Paweł Łaguta 3 (1,2,w,0) 13. Tomas H. Jonasson 11+1 (3,2,2,2,2) 14. Paweł Staniszewski 0 (u,0,0) 15. Patryk Fajfer 3 (2,1,0) Orzeł Łódź: 41 1. Norbert Kościuch 10+1 (3,3,3,1,0) 2. Aleksandr Łoktajew 2 (0,1,1,0) 3. Rohan Tungate 2 (0,1,t,1,-) 4. Josh Grajczonek 8 (2,3,1,1,1) 5. Hans Andersen 12 (2,2,2,3,3) 6. Mateusz Błażykowski 1 (1,0,-) 7. Jakub Miśkowiak 6 (3,0,0,1,2,0) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

Ekstraliga: Toruń – Leszno

Maj 18, godz. 19:30
Toruń, Polska, Motoarena Toruń im. Mariana Rosego
Toruń, Polska

Get Well Toruń: 37 9. Jason Doyle 15+1 (3,1,3,3,2,3) 10. Paweł Przedpełski 4 (1,2,0,1,-) 11. Chris Holder 1 (1,0,-,-,-) 12. Niels Kristian Iversen 1+1 (-,-,1,0) 13. Rune Holta 9+2 (1,2,2,2,d,2) 14. Marcin Kościelski 0 (0,-,0) 15. Daniel Kaczmarek 5+2 (1,2,1,1,0) 16. Jack Holder 2 (0,1,1) Fogo Unia Leszno: 53 1. Jarosław Hampel 9+1 (2,3,0,2,2) 2. Janusz Kołodziej 11+1 (u,2,3,3,3) 3. Piotr Pawlicki 11+1 (3,3,2,2,1) 4. Brady Kurtz 4+2 (2,0,1,1) 5. Emil Sajfutdinow 12 (3,3,3,3,-) 6. Dominik Kubera 3+2 (2,0,1,0) 7.…

Dowiedz się więcej »

Championship: Glasgow – Redcar

Maj 18, godz. 20:30
Glasgow, Wielka Brytania, Glasgow Tigers Speedway
Glasgow, United Kingdom

Glasgow Tigers 54: 1. Charles Wright (gość) 6+2 (0,2,3,1) 2. Lewis Kerr 11 (3,3,3,d,2) 3. Claus Vissing 14 (3,2,3,3,3) 4. Paul Stark (Z/Z) 5. Richie Worrall 10+2 (3,2,2,2,1) 6. Jack Thomas 8+2 (2,1,0,3,0,0,2) 7. James Sarjeant 5 (3,t,-,u,1,1) 8. Ryan MacDonald ns Redcar Bears 36: 1. Ben Barker 15+1 (1,3,2,3,3,3) 2. Mikkel B. Andersen 6 (2,1,2,1) 3. Tobias Busch 0 (d,d,-,d) 4. Jonas B. Andersen 5+1 (2,1,1,1) 5. Matej Kus 4+1 (2,1,1,0,0) 6. Theo Pijper 5 (1,0,2,2,0) 7. Jordan Stewart…

Dowiedz się więcej »

Championship: Scunthorpe – Workington

Maj 18, godz. 20:30
Scunthorpe, Wielka Brytania, Eddie Wright Raceway
Scunthorpe, United Kingdom

Scunthorpe Scorpions: 54 1. Kyle Howarth (gość) 11+1 (0,3,2,3,3) 2. Stefan Nielsen 11+2 (2,2,2,3,2) 3. Josh Auty 6 (u/-,1,3,2) 4. Jake Allen 9+2 (2,3,2,2) 5. Jason Garrity 9+1 (3,1,3,2) 6. Danny Phillips 1 (1,u/-,0,w/u,0,u) 7. Gino Manzares 7 (3,3,1,u/-,-,-) Workington Comets: 36 1. Rene Bach 9 (3,2,2,1,1) 2. Rasmus Jensen 3+1 (1,0,1,1) 3. Tyron Proctor 6+1 (0,2,d,3,1,0) 4. Nike Lunna 1 (1,u/-,-,-) 5. Nicolai Klindt 2 (0,1,1,d) 6. Kyle Bickley 0 (0,0,0,-) 7. Tero Aarnio 15 (2,2,3,3,1,1,3) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Pfingstchallenge

Maj 18, godz. 21:00
Güstrow, Niemcy, MC Güstrow
Güstrow, Niemcy

1. Wiktor Trofimow (Polska) 14 (3,3,3,2,3) + 2m. w półfinale + 1m. w finale 2. Mads Hansen (Dania) 11 (3,3,1,3,1) + 1m. w półfinale + 2m. w finale 3. Roman Lachbaum (Rosja) 9 (0,1,2,3,3) + 2m. w półfinale + 3m. w finale 4. Michael Hartel (Niemcy) 13 (2,3,3,3,2) + 1m. w półfinale + wykl. w finale 5. Lasse Fredriksen (Norwegia) 15 (3,3,3,3,3) + 3m. w półfinale 6. Daniel Spiller (Niemcy) 8 (3,2,1,1,1) + 3m. w półfinale 7. Martin S. Hansen…

Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów – półfinał 1

Maj 19, godz. 00:00
Równe, Ukraina, Mototrek
Równe, Ukraina

1. Igor Kopeć-Sobczyński (Polska) 14 (3,3,3,3,2) 2. Jan Kvech 12+3 (Czechy) (3,2,3,3,1) 3. Wiktor Lampart (Polska) 12+2 (3,2,2,2,3) 4. Patryk Wojdyło (Polska) 11 (2,3,3,u,3) 5. Oleg Michaiłow (Łotwa) 11 (2,2,1,3,3) 6. Nick Skorja (Słowenia) 9 (3,3,1,2,w) 7. Artiom Trofimow (Łotwa) 8 (1,1,3,1,2) 8. Marko Lewiszyn (Ukraina) 7 (w,2,w,2,3) 9. Daniił Kołodinski (Łotwa) 7 (1,1,2,3,0) 10. Witalij Kowal (Ukraina) 6 (0,3,w,1,2) 11. Sandro Wasserman (Niemcy) 6 (2,0,2,0,2) 12. Richard Geyer (Niemcy) 5 (2,u,1,1,1) 13. Mark Barany (Węgry) 3 (0,1,2,u,0) 14. Dmytro…

Dowiedz się więcej »

FIM Speedway Grand Prix – Kwalifikacja 1

Maj 19, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Speedway Žarnovica
Žarnovica, Słowacja (Republika Słowacka)

1. Matej Zagar (Słowenia) 14+3 (3,2,3,3,3) 2. Antonio Lindbaeck (Szwecja) 14+2 (3,3,2,3,3) 3. Janusz Kołodziej (Polska) 13 (3,3,3,1,3) 4. Jarosław Hampel (Polska) 12 (3,2,3,2,2) 5. Eduard Krcmar (Czechy) 10 (2,2,3,2,1) 6. Michael Jepsen Jensen (Dania) 10 (2,3,1,2,2) 7. Gleb Czugunow (Rosja) 8 (2,2,2,0,2) 8. Andrzej Lebiediew (Łotwa) 7 (0,1,2,1,3) 9. Jurica Pavlic (Chorwacja) 7 (1,0,2,3,1) 10. Josef Franc (Czechy) 7 (2,1,1,3,0) 11. Matic Ivacic (Słowenia) 5 (1,3,1,0,0) 12. Andriej Kudriaszow (Rosja) 5 (1,1,0,2,1) 13. Ricky Wells (USA) 5 (1,1,0,1,2) 14.…

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Rawicz – Ostrów Wlkp.

Maj 19, godz. 17:15
Rawicz, Polska, Stadion Żużlowy Kolejarza Rawicz
Rawicz, Polska

Stainer Unia Kolejarz Rawicz: 45 9. Damian Baliński 6 (2,2,2,0,-) 10. Arkadiusz Pawlak 2+1 (1,1,0,-) 11. Jaimon Lidsey 8+1 (3,1,2,2,w) 12. Dominik Kubera 7+1 (1,3,1,1,1) 13. Richie Worrall 5+3 (1,2,1,1,-) 14. Szymon Szlauderbach 7+1 (3,1,3,0) 15. Wiktor Trofimow jr 10+1 (2,2,2,2,2) MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 45 1. Bjarne Pedersen 7 (3,2,0,1,1) 2. Patryk Dolny 0 (w,0,-,0) 3. Renat Gafurow 17 (2,3,3,3,3,3) 4. Zbigniew Suchecki 6+1 (0,-,1,2,3) 5. Nicolai Klindt 14+1 (3,0,3,3,3,2) 6. Kamil Nowacki 1 (1,0,0) 7. Marcel…

Dowiedz się więcej »

FIM Speedway Grand Prix – Kwalifikacja 2

Maj 19, godz. 17:30
Slangerup, Dania, Hørup Skovvej 5
Slangerup, 3550 Denmark

1. Krzysztof Kasprzak (Polska) 13 (3,1,3,3,3) 2. Jack Holder (Australia) 12 (3,3,2,2,2) 3. Niels Kristian Iversen (Dania) 11 (3,2,2,1,3) 4. Robert Lambert (Wielka Brytania) 10 (2,3,3,0,2) 5. Brady Kurtz (Australia) 10 (1,1,2,3,3) 6. Timo Lahti (Finlandia) 10 (3,3,1,2,1) 7. Jacob Thorssell (Szwecja) 8 (2,3,3,0,u) 8. Mikkel Michelsen (Dania) 8 (2,1,0,3,2) 9. Kim Nilsson (Szwecja) 7 (0,2,1,3,1) 10. Lasse Frederiksen (Norwegia) 7 (0,2,2,1,2) 11. Daniel Bewley (Wielka Brytania) 6 (w,0,1,2,3) 12. Anders Thomsen (Dania) 4 (3,1) 13. Jewgienij Kostygow (Łotwa) 4…

Dowiedz się więcej »

FIM Speedway Grand Prix – Kwalifikacja 3

Maj 19, godz. 19:00
Lonigo, Włochy, Pista Speedway
Lonigo, 36045 Włochy

1. Kenneth Bjerre 13 (3,3,2,2,3) 2. David Bellego 12+3 (2,2,3,3,2) 3. Kevin Woelbert 12+2 (3,3,2,2,2) 4. Chris Harris 12+1 (3,2,2,3,2) 5. Vaclav Milik 10 (0,3,1,3,3) 6. Andreas Jonsson 10 (1,2,3,1,3) 7. Linus Sundstroem 10 (2,1,3,3,1) 8. Bartosz Smektała 9 (1,2,3,d,3) 9. Rohan Tungate 8 (3,1,0,2,2) 10. Nicolas Covatti 7 (2,3,1,w,1) 11. Daniele Tessari 5 (2,1,0,1,1) 12. Tero Aarnio 5 (1,1,1,2,d) 13. Davis Kurmis 3 (0,0,2,0,1) 14. Denis Stojs 2 (0,0,1,1,0) 15. Mathieu Tresarrieu 2 (1,0,d,1,w) 16. Roland Benko 0 (0,d,0,d,-)…

Dowiedz się więcej »

16. Auerhahnpokal

Maj 19, godz. 19:00
Teterow, Niemcy, MC MOUNTAIN RING TETEROW E. V.
Teterow, Niemcy

1. Kacper Gomólski 10+3 (2,2,3,d,3) + 1m. w finale 2. Rune Holta 10+3 (2,1,2,3,2) + 2m. w finale 3. Wadim Tarasienko 11+4 (1,2,3,2,3) + 3m. w finale 4. Max Dilger 10+2 (1,3,1,2,3) + 4m. w finale 5. Michael Haertel 8+2 (1,2,3,1,1) + 5m. w finale 6. Adrian Gała 13+4 (3,3,2,3,2) + defekt w finale 7. Mirosław Jabłoński 10+1 (0,3,3,2,2) 8. Kjastas Puodżuks 8+1 (0,2,2,3,1) 9. Kai Huckenbeck 10+d (3,3,2,1,1) 10. Martin Smolinski 8+0 (3,w,1,1,3) 11. Dimitri Berge 7 (3,1,0,3,d) 12.…

Dowiedz się więcej »

Championship: Berwick – Sheffield

Maj 19, godz. 20:00
Berwick, Wielka Brytania, Berwick Bandits Speedway
Berwick-upon-Tweed, United Kingdom

Berwick Bandits: 53 1. Aaron Summers 8 (2,3,1,1,1,0) 2. Nikolaj Busk Jakobsen (Z/Z) 3. Daniel Gappmaier 5+1 (1,w/su,1,1,2) 4. David Howe 15 (3,3,3,3,3) 5. Kevin Doolan 9+1 (1,3,2,3,0) 6. Nathan Greaves (gość) 2+1 (2,w/u,0,d) 7. Jye Etheridge 14+1 (3,2,3,3,3) Sheffield Tigers: 37 1. Kyle Howarth 9+2 (0,1,2,3,2,1) 2. Todd Kurtz 8+1 (3,2,2,1) 3. Lasse Bjerre 7 (2,3,2,0) 4. Jan Graversen 1 (0,1,0,-) 5. Charles Wright 9+1 (1,2,2,2,2) 6. Joe Lawlor (gość) 0 (0,0,d,-) 7. James Shanes 3+1 (1,0,0,1,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship: Peterborough – Newcastle

Maj 19, godz. 20:00
Peterborough, Wielka Brytania, Peterborough Panthers Speedway
Peterborough, United Kingdom

Peterborough Panthers: 49 1. Scott Nicholls 10+1 (3,3,2,2,0) 2. Emil Grondal 6 (1,1,1,3,0) 3. Nike Lunna (Z/Z) 4. Michael Palm Toft 15 (3,2,3,3,3,1) 5. Ulrich Ostergaard 9+1 (1,2,3,3) 6. Simon Lambert 6+2 (3,1,0,w/u,2,0) 7. Tom Bacon 3 (0,2,1,0) Newcastle Diamonds: 41 1. Ludvig Lindgren 4+1 (0,3,1,0,0) 2. Jonas B. Andersen (gość) 2 (2,0,0,-) 3. Jake Allen (gość) 13 (2,3,3,2,3) 4. Matthew Wethers 5 (0,1,1,1,2) 5. Tero Aarnio (Z/Z) 6. Carl Wilkinson 4+2 (1,0,0,2,1) 7. Ashley Morris 13+2 (2,3,2,2,1,1,2) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Stoke – Buxton

Maj 19, godz. 20:00
Stoke (Newcastle-under-Lyme), Wielka Brytania, Stoke Speedway Stadium
Newcastle-under-Lyme, United Kingdom

Stoke Potters: 56 1. Max Clegg 18 (3,3,3,3,3,3) 2. Paul Burnett 10+1 (1,3,2,3,1) 3. Tony Atkin 13+1 (w/su,2,3,3,3,2) 4. Adam Extance 7+2 (1,1,2,1,2) 5. Rob Shuttleworth (Z/Z) 6. Joe Alcock 8+2 (2,1,0,2,1,1,1) 7. William O'Keefe 0 (w/u,u/-,-,-) 8. Luke Whitehead ns Buxton Hitmen: 34 1. Ben Wilson 9 (2,3,2,2) 2. Corban Pavitt 0 (0,w/u,-,-,-) 3. Jon Armstrong (gość) 5+2 (2,1,d,2,d) 4. Tom Woolley 12 (3,1,2,2,3,1) 5. David Wallinger (Z/Z) 6. Kieran Douglas 2 (1,0,0,0,1,0,0) 7. Lewis Whitmore 6 (3,2,1,d,-) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

Mecz towarzyski: Eastbourne – IT First Eagles

Maj 19, godz. 20:30
Eastbourne (Hailsham), Wielka Brytania, Arlington Stadium
Hailsham, United Kingdom

Eastbourne Eagles: 55 1. Mark Baseby 10+1 (3,2,2,2,1) 2. Kelsey Dugard 3+2 (0,1,1,1,-) 3. Tom Brennan 13 (3,3,2,2,3) 4. Charley Powell (Z/Z) 5. Georgie Wood 15 (3,3,3,3,3) 6. Jason Edwards 7+1 (3,1,1,1,0,1) 7. Charlie Brooks 7+3 (2,1,2,1,1) IT First Eagles: 35 1. Josh Bailey 7 (2,2,2,1) 2. Danno Verge 5+2 (1,0,3,1) 3. Danyon Hume 10 (d,2,3,3,2) 4. Ryan Terry-Daley 4 (2,0,0,2) 5. Ben Hopwood 8 (2,3,3,0,d) 6. Jamie Bursill 9 (0,0,0,0) 7. Nick Laurence 1 (1,0,0,0) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Championship: Lakeside – Edinburgh

Maj 19, godz. 20:45
Lakeside (Thurrock), Wielka Brytania, Arena Essex Raceway
Thurrock, United Kingdom

Lakeside Hammers: 54 1. Nick Morris 9 (1,3,3,2) 2. Ben Morley 7+1 (3,1,1,2) 3. Adam Ellis 12+1 (2,3,3,3,1) 4. Kyle Newman 8+2 (3,2,1,2) 5. Richard Lawson 8+1 (2,2,3,1,0) 6. Zach Wajknecht 10+2 (1,1,-,3,-,2,3) 7. Alfie Bowtell 0 (0,w/2min,0,-,0,-) Edinburgh Monarchs: 36 1. Edward Kennett (gość) 9+2 (2,1,1,3,2) 2. Joel Andersson 0 (0,0,0,-) 3. Mark Riss 1 (0,1,0,0) 4. Max Ruml 5 (1,3,0,1) 5. Erik Riss 12 (3,2,2,2,0,3) 6. Matt Williamson 3 (3,0,0,-) 7. Josh Pickering 6+1 (2,0,2,1,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Störtebecker Pokal

Maj 20, godz. 00:00
Norden, Niemcy, MC Norden
Norden, Niemcy

1. Jesse Mustonen (Finlandia) 16 (3,3,2,3,5) 2. Marcel Kajzer (Polska) 14 (2,3,3,2,4) 3. Michele Paco Castagna (Włochy) 10 (1,2,2,2,3) 4. Ondrej Smetana (Czechy) 9 (d,1,3,3,2) 5. Rene Deddens (Niemcy) 8 (3,2,2,1,d) 6. Valentin Grobauer (Niemcy) 7 (3,2,1,d,1) 7. Martin Steen Hansen (Dania) 5 (2,1,1,1) 8. Jakob Bukhave (Dania) 4 (1,0,3,0) 9. Marcin Kościelski (Polska) 3 (0,3,d) 10. Steven Mauer (Niemcy) 3 (1,1,1) 11. Witalij Łysak (Ukraina) 2 (2,0,0) 12. Nazar Fedorczuk (Ukraina) 0 (0,0,d) 13. Lars Zandvliet (Holandia) ns Źródło:…

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Rybnik – Gniezno

Maj 20, godz. 14:45
Rybnik, Polska, Stadion ROW Rybnik
Rybnik, Polska

ROW Rybnik: 68 9. Andriej Karpow 11+1 (3,3,3,2,-) 10. Craig Cook 10+5 (2,2,2,2,2) 11. Troy Batchelor 8+1 (2,0,3,3) 12. Artur Czaja 14+1 (3,3,2,3,3) 13. Kacper Woryna 11+1 (3,3,2,3,-) 14. Robert Chmiel 4+2 (0,2,2,0) 15. Lars Skupień 10+1 (3,2,3,2) Car Gwarant Start Gniezno: 22 1. Marcin Nowak 6 (1,2,1,1,1) 2. Oliver Berntzon 5+1 (0,1,0,1,3) 3. Adrian Gała 2 (1,1,0,0) 4. Eduard Krcmar 2 (0,0,1,1,0) 5. Mirosław Jabłoński 2 (1,1,0,0,-) 6. Norbert Krakowiak 1+1 (1,0,0) 7. Maksymilian Bogdanowicz 4 (2,0,1,1) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Gdańsk – Daugavpils

Maj 20, godz. 14:45
Gdańsk, Polska, Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego
Gdańsk, Polska

Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 44 9. Mikkel Bech 11+1 (3,2,3,2,1) 10. Michał Szczepaniak 8+1 (0,3,2,3,w) 11. Patrick Hougaard 6 (1,2,3,t) 12. Oskar Fajfer 8+2 (3,0,2,1,2) 13. Mikkel Michelsen 7+1 (2,1,2,2,0) 14. Dominik Kossakowski 3 (2,0,1) 15. Marcin Turowski 1+1 (1,0,0,0) Lokomotiv Daugavpils: 46 1. Timo Lahti 9+2 (1,3,1,3,2) 2. Jewgienij Kostygow 6 (2,1,3,0) 3. Wadim Tarasienko 9 (2,3,d,1,3) 4. Kjastas Puodżuks 3+1 (0,2,1,0) 5. Peter Ljung 9 (3,w,w,3,3) 6. Oleg Michaiłow 7+1 (3,1,2,1) 7. Artiom Trofimow 2 (0,1,1) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Division 1: Örnarna – Brassarna – Indianerna – Masarna

Maj 20, godz. 15:00
Mariestad, Szwecja, Ornarna Speedway
Mariestad, Szwecja

I. Masarna Avesta: 48 1. Emil Millberg 11 (3,3,3,2) 2. Robin Norman 7 (2,2,2,1) 3. Jesper Persson 9 (1,3,2,3) 4. Alexander Liljekvist 9 (2,2,2,3) 5. Philip Hellström-Bängs 12 (3,3,3,3) II. Indianerna Kumla: 30 1. Christoffer Selvin 9 (3,3,3,d) 2. Jonatan Grahn 8 (1,2,2,3) 3. Truls Kamhaug 0 (w,w/u,d,w/2min) 4. Kenny Persson 5 (w/u,2,1,2) 5. William Hedengren 8 (2,2,2,2) III. Örnarna Mariestad: 25 1. Rasmus Broberg 12 (3,3,3,3) 2. Pontus Sten 4 (2,1,1,0) 3. Jonas Karlsson 3 (1,0,1,1) 4. Henric Fernström…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Buxton – Stoke

Maj 20, godz. 16:00
Buxton, Wielka Brytania, Buxton Hitmen Speedway
Buxton, United Kingdom

Buxton Hitmen: 41 1. Ben Wilson 14 (2,2,3,3,2,2) 2. James Chattin (gość) 0 (w/u,w/u,-,0,-) 3. Connor Coles (Z/Z) 4. Tom Woolley 10+3 (1,2,1,2,3,1) 5. Anders Rowe (gość) 9+1 (3,2,2,1,1) 6. Kieran Douglas 3 (2,1,0,0,-) 7. Lewis Whitmore 5+1 (w/u,-,1,2,1,1,w/u) Stoke Potters: 48 1. Max Clegg 18 (3,3,3,3,3,3) 2. Paul Burnett 9+1 (1,2,1,3,2) 3. Tony Atkin 13 (3,2,3,2,3,0) 4. Adam Extance 3 (0,1,0,0,2) 5. Rob Shuttleworth (Z/Z) 6. Joe Alcock 3 (3,0,w/u,0,w/u) 7. Luke Whitehead (gość) 2 (1,0,1,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

National League: Coventry – Isle of Wight

Maj 20, godz. 16:00
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom

Coventry Bees: 59 1. Connor Mountain 13 (3,3,3,2,2) 2. Luke Harris 8+2 (1,2,3,2) 3. Luke Ruddick 8+1 (3,w/u,2,3) 4. Danny Phillips 9+1 (2,1,3,3) 5. Jon Armstrong 10+2 (3,3,2,1,1) 6. Jamie Halder 5+1 (3,0,0,2) 7. Ryan MacDonald 6+2 (2,1,2,1) Isle of Wight Warriors: 31 1. Ben Morley 14 (2,3,3,3,3) 2. Danno Verge 4+1 (d,2,1,1,r) 3. Scott Campos 6 (1,2,1,2) 4. Chris Widman 1+1 (d,1,d,0) 5. Ben Hopwood 4 (2,1,1,d) 6. Sam Woods (gość) 0 (w/su,0,0,0) 7. Shaun Tedham 2 (1,0,0,1) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Mildenhall – Eastbourne

Maj 20, godz. 16:00
Mildenhall (West Row), Wielka Brytania, Mildenhall Stadium
West Row, Bury Saint Edmunds, United Kingdom

Mildenhall Fen Tigers: 59 1. Josh Bailey 10+1 (1,3,3,2,1) 2. Sam Bebee (Z/Z) 3. Nathan Stoneman (gość) 6+2 (0,2,2,2) 4. Ryan Kinsey 7+1 (3,3,1,0,0) 5. Danny Ayres 11+1 (0,3,2,3,3) 6. Drew Kemp 20+1 (3,3,2,3,3,3,3) 7. Matt Marson 5+1 (1,2,0,2,-) Eastbourne Eagles: 31 1. Mark Baseby 4 (2,0,1,1) 2. Kelsey Dugard (Z/Z) 3. Tom Brennan 8 (2,1,2,1,2) 4. Charley Powell 4+2 (1,0,u,1,2,0) 5. Georgie Wood 8 (3,2,3,u) 6. Jason Edwards 3+1 (w/u,2,1,0,0,0) 7. Charlie Brooks 4+1 (w/u,1,1,1,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Wrocław – Zielona Góra

Maj 20, godz. 16:00
Wrocław, Polska, Wrocław Stadion Olimpijski
Wrocław, Polska

Betard Sparta Wrocław: 48 9. Tai Woffinden 11 (3,2,3,3,0) 10. Damian Dróżdż 2+1 (1,1,0,-,-) 11. Maciej Janowski 14+1 (3,3,2,3,3) 12. Vaclav Milik 6 (0,w,3,1,2) 13. Max Fricke 6 (2,2,1,1) 14. Patryk Wojdyło 0 (0,0,0) 15. Maksym Drabik 9+2 (2,1,3,2,1) 16. Gleb Czugunow ns Falubaz Zielona Góra: 42 1. Grzegorz Zengota 5+1 (d,2,2,1,-) 2. Jacob Thorssell 3 (2,1,0,0) 3. Michael Jepsen Jensen 10+2 (1,3,1,3,0,2) 4. Piotr Protasiewicz 5 (2,1,2,0,-) 5. Patryk Dudek 13+1 (3,3,1,2,3,1) 6. Sebastian Niedźwiedź 3 (1,0,2) 7. Alex…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Tarnów – Grudziądz

Maj 20, godz. 16:00
Tarnów, Polska, Stadion żużlowo - piłkarski "Jaskółcze Gniazdo"
Tarnów, Polska

Grupa Azoty Unia Tarnów: 49 9. Nicki Pedersen 13 (3,3,3,2,2) 10. Artur Mroczka 7+1 (1,1,2*,3,w) 11. Jakub Jamróg 10+1 (2,1*,3,2,2) 12. Peter Kildemand 2 (0,2,-,-) 13. Kenneth Bjerre 9+1 (3,2,2,1,1*) 14. Dawid Knapik 2+1 (1,0,1*) 15. Patryk Rolnicki 5+1 (3,1,1*) 16. Wiktor Kułakow 1 (1,0) MRGARDEN GKM Grudziądz: 41 1. Przemysław Pawlicki 11 (2,3,3,0,3,0) 2. Kai Huckenbeck 0 (0,0,-,-,-) 3. Krzysztof Buczkowski 8 (1,3,1,2,1) 4. Antonio Lindbaeck 5 (3,1,0,1) 5. Artiom Łaguta 15 (2,2,2,3,3,3) 6. Kamil Wieczorek 2 (2,0,0) 7.…

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Bydgoszcz – Krosno

Maj 20, godz. 17:00
Bydgoszcz, Polska, Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz
Bydgoszcz, Polska

Polonia Bydgoszcz: 50 9. Dimitri Berge 10+1 (1,2,3,3,1) 10. Matic Ivacic 4 (t,3,1,0) 11. Michał Piosicki 6+1 (2,d,1,3,0) 12. Rene Bach 11 (3,2,3,1,2) 13. Damian Adamczak 11 (2,3,2,2,2) 14. Tomasz Orwat 5+1 (0,2,1,2) 15. Mateusz Jagła 3+1 (1,1,1) KSM Krosno: 39 1. Mariusz Puszakowski 8+1 (2,3,3,w,-) 2. Patrick Hansen 11 (3,1,w,1,3,3) 3. Stanisław Burza 9 (0,2,2,3,2,0) 4. Kenneth Hansen 1 (1,0,d,-) 5. Ilja Czałow 6 (3,w,2,w,1) 6. Kamil Kiełbasa 4 (3,w,0,1) 7. Konrad Stec 0 (t,0,-) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Rzeszów – Opole

Maj 20, godz. 18:00
Rzeszów, Polska, Stadion Miejski "STAL"
Rzeszów, Polska

Stal Rzeszów: 59 9. Tomasz Jędrzejak 14 (2,3,3,3,3) 10. Edward Mazur 4+2 (0,2,2,0) 11. Nick Morris 13+1 (2,3,2,3,3) 12. Karol Baran 7+2 (1,0,3,1,2) 13. Greg Hancock 14+1 (3,3,3,3,2) 14. Mateusz Rząsa 3+1 (2,0,1) 15. Arkadiusz Potoniec 4 (3,1,0) OK Kolejarz Opole: 31 1. Oskar Polis 9+1 (3,2,1,2,1) 2. Denis Gizatullin 5+2 (1,1,2,1,0) 3. Richard Lawson 6 (0,2,1,2,1) 4. Hubert Łęgowik 6+1 (3,1,0,2,0) 5. Kevin Woelbert 4 (2,1,1,0) 6. Mateusz Pacek 1 (1,0,0) 7. Adrian Bialk 0 (0,0,0) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Tyne Tweed Trophy: Newcastle – Berwick

Maj 20, godz. 19:30
Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania, Newcastle Greyhound Stadium
Newcastle upon Tyne, United Kingdom

Newcastle Diamonds: 53 1. Ludvig Lindgren 13+1 (2,2,3,3,0,3) 2. Stuart Robson (Z/Z) 3. Simon Lambert (gość) 5+1 (1,1,3,0) 4. Matthew Wethers 10+1 (0,3,2,2,3,0) 5. Tero Aarnio 10 (3,3,1,2,1) 6. Carl Wilkinson 6+3 (1,2,1,2) 7. Ashley Morris 9 (3,0,3,1,2) Berwick Bandits: 37 1. Aaron Summers 15+1 (3,3,2,3,2,2) 2. Nikolaj Busk Jakobsen (Z/Z) 3. David Howe 9+1 (2,d,1,2,3,1) 4. Dany Gappmaier 0 (0,0,0,0) 5. Kevin Doolan 8 (1,2,1,1,3) 6. Nathan Greaves (gość) 4+1 (2,1,0,0,0,1) 7. Jye Etheridge 1 (w/u,w/2min,w/2min,0,1) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Lublin – Kraków

Maj 20, godz. 19:30
Lublin, Polska, Motor Lublin S.A.
Lublin, Polska

Speed Car Motor Lublin: 69 9. Dawid Lampart 9+1 (3,1,3,2,-) 10. Daniel Jeleniewski 13+2 (2,3,2,3,3) 11. Sam Masters 8+1 (1,3,1,3,-) 12. Robert Lambert 10+1 (2,2,3,3) 13. Andreas Jonsson 12+3 (2,3,3,2,2) 14. Oskar Bober 6+3 (2,0,2,2) 15. Wiktor Lampart 11+1 (3,3,2,3) Arge Speedway Wanda Kraków: 21 1. Marcin Jędrzejewski 1 (0,0,0,1) 2. Joel Andersson 3 (1,1,1,0,0) 3. Victor Palovaara 6 (3,2,0,1,0) 4. Siergiej Łogaczow 4+1 (0,1,1,1,1) 5. Ernest Koza 6 (1,2,2,0,1) 6. Bartłomiej Kowalski 1 (1,0,0) 7. Piotr Pióro 0 (0,d,d)…

Dowiedz się więcej »

Pfingstpokal

Maj 20, godz. 20:00
Güstrow, Niemcy, MC Güstrow
Güstrow, Niemcy

1. Jason Doyle 15 (3,3,3,3,3) 2. Nicolai Klindt 12 (3,2,3,2,2) 3. Brady Kurtz 11 (2,3,2,3,1) 4. Rune Holta 10 (3,0,2,3,2) 5. David Bellego 10 (2,3,0,3,2) 6. Kacper Gomólski 10 (2,3,1,2,2) 7. Tomas H. Jonasson 9 (3,1,3,2,w) 8. Bjarne Pedersen 8 (1,2,1,1,3) 9. Rohan Tungate 8 (1,1,2,1,3) 10. Josef Franc 7 (2,1,1,2,1) 11. Tobias Busch 6 (1,2,3,0,0) 12. Michael Haertel 5 (0,0,2,w,3) 13. Lukas Fienhage 4 (1,2,0,0,1) 14. Roman Lachbaum 2 (0,1,0,0,1) 15. Fernando Garcia 2 (0,0,1,1,0) 16. Daniel Kaczmarek 1…

Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Gorzów – Częstochowa

Maj 20, godz. 20:00
Gorzów Wielkopolski, Polska, Stadion im. Edwarda Jancarza
Gorzów Wielkopolski, Polska

Cash Broker Stal Gorzów: 53 9. Krzysztof Kasprzak 11 (w,3,3,2,3) 10. Grzegorz Walasek 7+3 (1,-,2,2,2) 11. Szymon Woźniak 13+1 (3,2,3,3,2) 12. Linus Sundstroem 2+1 (0,w,1,1) 13. Bartosz Zmarzlik 13 (3,1,3,3,3) 14. Alan Szczotka 1+1 (1,0,0) 15. Rafał Karczmarz 6+2 (2,2,2,0) 16. Hubert Czerniawski ns forBET Włókniarz Częstochowa: 37 1. Leon Madsen 11 (3,3,2,2,1,0) 2. Tobiasz Musielak 5+2 (2,1,1,1,-) 3. Adrian Miedziński 4+1 (2,2,0,w,-) 4. Matej Zagar 9+1 (1,3,1,3,0,1) 5. Fredrik Lindgren 4 (1,1,2,0) 6. Michał Gruchalski 4+1 (3,d,1) 7. Adrian…

Dowiedz się więcej »

FIM Speedway Grand Prix – Kwalifikacja 4

Maj 21, godz. 00:00
Abensberg, Niemcy, Stadionstraße 17
Abensberg, 93326 Niemcy

1. Craig Cook (Wielka Brytania) 14 (2,3,3,3,3) 2. Hans Andersen (Dania) 13 (3,3,1,3,3) 3. Max Fricke (Australia) 12 (3,3,3,1,2) 4. Piotr Pawlicki (Polska) 11 (3,3,3,2,t) 5. Krzysztof Buczkowski (Polska) 11 (2,2,2,2,3) 6. Martin Smolinski (Niemcy) 10 (2,1,3,2,2) 7. Peter Ljung (Szwecja) 8 (2,2,1,3,0) 8. Max Dilger (Niemcy) 7 (1,0,2,3,1) 9. Wadim Tarasienko (Rosja) 6 (3,1,2,d,t) 10. Peter Kildemand (Dania) 6 (0,2,0,2,2) 11. Kyle Howarth (Wielka Brytania) 6 (1,1,2,1,1) 12. Mark Riss (Niemcy) 4 (1,3,0) 13. Matej Kus (Czechy) 4 (1,2,0,0,1)…

Dowiedz się więcej »

Pinseløb

Maj 21, godz. 00:00
Herning (Uhre), Dania, Herning Motocross
Herning, Denmark

1. Jonas Seifert 13+3 (2,3,3,2,3) 2. Tim Sørensen 13+2 (3,3,1,3,3) 3. Emil Pørtner 12+3 (1,2,3,3,3) 4. Michael Thyme 12+2 (3,2,3,2,2) 5. Matias Nielsen 11 (3,3,2,1,2) 6. Emil Engstrøm 11 (3,2,1,3,2) 7. Jedd William 9 (1,1,2,2,3) 8. Lasse Pørtner 8 (0,1,3,3,1) 9. Kenneth B. Jürgensen 7 (2,2,2,1,0) 10. Keynan Rew 6 (2,3,0,1,0) 11. Andreas Kaag Jensen 6 (2,1,1,1,1) 12. Nicklas Clausen 5 (1,1,2,0,1) 13. Frederik Søren Pedersen 4 (0,0,d,2,2) 14. Magnus Funch-Larsen 1 (0,0,1,0,0) 15. Kevin Juhl Pedersen 1 (0,0,t,0,1) 16.…

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Kent – Mildenhall

Maj 21, godz. 19:30
Kent (Sittingbourne), Wielka Brytania, Central Park Greyhound Track
Sittingbourne, United Kingdom

Kent Kings: 44 1. Luke Bowen 14 (3,3,3,2,3) 2. Anders Rowe 5+1 (1,2,2,0) 3. Nathan Stoneman 10+2 (2,1,2,3,2) 4. Taylor Hampshire 5+1 (0,2,1,2) 5. Jack Thomas 6 (2,2,2,0) 6. James Laker (gość) 1+1 (1,0,0,-,-) 7. Alex Spooner 3+1 (2,w/min,0,1,0,0) Mildenhall Fen Tigers: 45 1. Tom Bacon (gość) 6 (2,w/u,3,1) 2. Sam Bebee (Z/Z) 3. Ryan Terry-Daley (gość) 5+1 (1,1,1,2) 4. Ryan Kinsey 15 (3,3,3,2,3,1) 5. Danny Ayres 9 (3,w,3,3,w/u) 6. Andrew Palmer (gość) (0,w/u,d,-,-) 7. Matt Marson 10+1 (3,1,3,1,0,1,1) Źródło:…

Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Premiership: Swindon – Rye House

Maj 21, godz. 20:30
Swindon, Wielka Brytania, Swindon Stadium
Swindon, United Kingdom

Swindon Robins: 59 1. Nick Morris 9 (3,3,3,w/u,d) 2. Adam Ellis 9+2 (2,1,2,2,2) 3. Troy Batchelor 10+2 (2,2,3,3) 4. David Bellego 11+1 (3,3,2,3) 5. Tobiasz Musielak 11 (3,2,3,3) 6. Zach Wajtknecht 6+2 (3,1,0,2) 7. Jack Smith 3+1 (1,1,1,w/u) Rye House Rockets: 31 1. Chris Harris 5+1 (1,1,2,1) 2. Aaron Summers 4+1 (0,0,3,1) 3. Krzysztof Kasprzak 8 (d,3,0,2,3) 4. Edward Kennett 2 (1,d,1,d) 5. Scott Nicholls 8 (2,2,1,2,1) 6. Emil Groendal 2+1 (0,0,0,1,1) 7. Max Clegg 2 (2,0,0,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Premiership: Belle Vue – King’s Lynn

Maj 21, godz. 20:30
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom

Belle Vue Aces: 43 1. Brady Kurtz (gość) 9+1 (3,3,2,1) 2. Daniel Bewley 9+2 (2,1,2,1,3,0) 3. Jason Garrity (gość) 1 (d,1,Z/Z,Z/Z) 4. Rohan Tungate 13 (2,0,2,3,3,3) 5. Josh Grajczonek 6 (3,3,0,0) 6. Jye Etheridge 3+1 (1,-,1,1,0,-) 7. Damian Dróżdż 2+1 (d,0,0,-,-,2) Kings Lynn Stars: 47 1. Niels Kristian Iversen 11+1 (1,3,2,3,2) 2. Michael Palm Toft 8+1 (0,2,3,3) 3. Tyron Proctor 7+1 (3,1,1,2) 4. Thomas Joergensen 3 (1,2,0,0) 5. Robert Lambert 9+3 (1,2,3,2,1) 6. Kasper Andersen 3+2 (2,0,0,-,1) 7. Lewis Kerr…

Dowiedz się więcej »

Premiership: Leicester – Wolverhampton

Maj 21, godz. 20:30
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom

Leicester Lions: 47 1. Kenneth Bjerre 5 (0,3,0,2) 2. Kyle Newman 8+1 (2,2,3,1) 3. Ricky Wells (gość) 7 (1,3,0,3,0) 4. Krystian Pieszczek 6 (3,0,3,0) 5. Richie Worrall (gość) 10+1 (3,2,3,1,1) 6. James Sarjeant 8+1 (3,0,2,3) 7. Todd Kurtz 3+1 (1,0,2,0) Wolverhampton Wolves: 43 1. Jacob Thorssell 9+2 (3,1,w/u,3,2) 2. Kyle Howarth (Z/Z) 3. Cameron Heeps 6+1 (1,0,1,2,2) 4. Sam Masters 14+1 (2,3,2,3,1,3) 5. Rory Schlein 4+2 (1,1,1,1,0) 6. Nathan Greaves 4+1 (2,0,-,1,1) 7. Ashley Morris 6 (u,2,2,0,2) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

National Trophy: Cradley – Coventry

Maj 21, godz. 20:30
Wolverhampton, Wielka Brytania, Monmore Green Dogs
Wolverhampton, United Kingdom

Cradley Heathens: 40 1. Adam Roynon 10 (2,3,1,2,2) 2. Bradley Andrews (Z/Z) 3. Kyle Bickley 7 (1,w/u,3,3,0) 4. Connor Dwyer 0 (0,0,d,-,0) 5. Aflie Bowtell 11+1 (3,2,3,2,1) 6. James Chatlin (gość) 0 (w/u,0,0,0,-) 7. Jason Edwards 12+3 (3,2,1,2,2,0,2) Coventry Bees: 49 1. Connor Mountain 15 (3,3,3,3,3) 2. Luke Harris 5+1 (1,2,1,1) 3. John Armstrong 10+2 (2,3,2,2,1) 4. Danny Phillips 10 (3,3,1,3) 5. Luke Ruddick 3 (1,2,w/u,0) 6. Jamie Halder 5+1 (2,0,1,1,1) 7. Ryan MacDonald 1+1 (1,0,0,-) Źródło: speedwaygb.co

Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Maj 22, godz. 00:00
Gdańsk, Polska, Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego
Gdańsk, Polska

1. Karol Żupiński (Zdunek Wybrzeże Gdańsk) 12+4 (3,3,3,3) 2. Michał Curzytek (Stal Rzeszów) 8+3 (2,3,3,w) 3. Kacper Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów) 8+2 (3,2,1,2) 4. Denis Zieliński (MRGARDEN GKM Grudziądz) 9+w (2,2,3,2) 5. Tomasz Orwat (Polonia Bydgoszcz) 7 (1,3,2,1) 6. Kacper Pludra (Fogo Unia Leszno) 6 (0,1,2,3) 7. Emil Peroń (Speed Car Motor Lublin) 6 (1,2,1,2) 8. Aureliusz Bielinski (Stal Rzeszów) 5 (2,w,0,3) 9. Przemysław Konieczny (Grupa Azoty Unia Tarnów) 4 (3,w,1,w) 10. Aleks Rydlewski (Get Well Toruń) 4 (1,0,2,1)…

Dowiedz się więcej »

Elitserien: Smederna – Masarna

Maj 22, godz. 19:00
Eskilstuna, Szwecja, Gröndals Motorsportområde
Eskilstuna, Szwecja

Eskilstuna Smederna: 55 1. Fredrik Lindgren 12+2 (1,3,3,3,2) 2. Andrzej Lebiediew 4 (2,2,0,-) 3. Michael Jepsen Jensen 9+1 (1,2,1,2,3) 4. Mikkel Michelsen 9+1 (3,0,2,2,2) 5. Niels Kristian Iversen 10+3 (2,2,1,2,3) 6. Krzysztof Buczkowski 7+1 (3,3,0,1) 7. Alexander Woentin 4+2 (2,1,1) Masarna Avesta: 35 1. Tai Woffinden 15 (3,3,3,3,3,w) 2. Linus Sundstroem 1 (0,1,-,-) 3. Przemysław Pawlicki 7 (2,2,1,0,1,1) 4. Kim Nilsson 5+1 (0,3,1,-,1) 5. Antonio Lindbaeck 6 (1,3,2,0,d,0) 6. John Lindman 0 (w,d,d) 7. Adrian Cyfer 1 (1,0,0) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Elitserien: Lejonen – Indianerna

Maj 22, godz. 19:00
Gislaved, Szwecja, EPAB Arena
Gislaved, Szwecja

Lejonen Gislaved: 41 1. Chris Holder 8 (0,0,2,3,3) 2. Piotr Pawlicki 12 (2,2,1,2,2,3) 3. Maksym Drabik 8+2 (2,3,0,1,2) 4. Frederik Jakobsen 1 (0,0,-,1) 5. Timo Lahti 6 (1,1,3,1) 6. Kacper Woryna 6 (3,3,0,0) 7. Kenny Wennerstam 0 (0,0,0) Kumla Indianerna: 49 1. Vaclav Milik 11 (3,2,3,3,0) 2. Bjarne Pedersen 4+2 (1,1,2,0) 3. Kenneth Bjerre 8+1 (3,2,2,0,1) 4. Piotr Protasiewicz 9 (1,3,3,0,2) 5. Anders Thomsen 11+1 (2,3,3,2,1) 6. Ludvig Lindgren 3+1 (1,1,1) 7. Victor Palovaara 3 (2,0,1) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Elitserien: Västervik – Vetlanda

Maj 22, godz. 19:00
Västervik, Szwecja, Stena Arena
Västervik, Szwecja

Vastervik Speedway: 49 1. Matej Zagar 13 (3,3,3,2,2) 2. Grzegorz Zengota 5+2 (1,2,1,1) 3. Peter Ljung 11+2 (2,3,3,2,1) 4. Bartosz Smektała 8 (3,1,1,3,0) 5. Peter Kildemand 5 (3,1,1,w) 6. Magnus Karlsson 0 (0,0,0) 7. Mikkel Bech 7 (3,3,d,1) Vetlanda Speedway: 41 1. Szymon Woźniak 8+1 (2,2,2,2,0,0) 2. Tobiasz Musielak 0 (0,d,-,-) 3. Tomas H. Jonasson 9+1 (1,2,3,0,1,2) 4. Brady Kurtz 3 (w,w,0,-,3) 5. Bartosz Zmarzlik 15 (2,2,2,3,3,3) 6. Filip Hjelmland 4+1 (2,1,1) 7. Jonas Davidsson 2+2 (1,1,0) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Elitserien: Dackarna – Rosspigarna

Maj 22, godz. 19:00
Målilla, Szwecja, Dackarna AB
Målilla, Szwecja

Dackarna Malilla: 51 1. Greg Hancock 9+3 (1,2,3,2,1) 2. Hans Andersen 10+1 (2,2,1,3,2) 3. Oliver Berntzon 3+2 (1,1,1,0) 4. Patryk Dudek 9+1 (3,2,2,0,2) 5. Maciej Janowski 13 (3,3,1,3,3) 6. Joel Kling 4+1 (2,2,0) 7. Paweł Przedpełski 3+2 (1,1,1) Rospiggarna Hallstavik: 39 1. Jason Doyle 15+1 (3,3,2,3,1,3) 2. Robert Lambert 1+1 (0,0,1,-) 3. Andreas Jonsson 6+1 (0,3,2,0,1) 4. Jacob Thorssell 7 (2,3,0,2,0) 5. Max Fricke 2 (0,0,2,-) 6. Kenneth Hansen 0 (0,0,0) 7. Sam Masters 8 (3,1,3,1,0) Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski

Maj 23, godz. 00:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska

I Fogo Unia Leszno: 20 7. Wiktor Trofimow jr 7 (1,-,3,3) 8. Szymon Szlauderbach 6 (2,2,2) 9. Jaimon Lidsey 4 (2,w,2) 21. Kacper Pludra 5 (3,2*) II Cash Broker Stal Gorzów: 19 10. Hubert Czerniawski 6 (0,3,3,d) 11. Mateusz Bartkowiak 8 (3,2,3) 12. Alan Szczotka 6 (1,3,1,1*) III Aforti Start Gniezno: 17 1. Maksymilian Bogdanowicz 7 (2,2,1,2) 2. Norbert Krakowiak 9 (3,3,3) 3. Tomasz Orwat 1 (0,1,0) IV Euro Finannce Polonia Piła: 13 13. Patryk Fajfer 8 (3,-,3,2) 14. Piotr…

Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Grinsted – Holstebro

Maj 23, godz. 18:30
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Holsted – Fjelsted

Maj 23, godz. 19:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Allsvenskan: Nässjo – Norra Speedwayalliansen

Maj 23, godz. 19:00
Nässjö, Szwecja, Skogsvallen, Nässjö
Nässjö, Szwecja
Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Premiership: Rye House – Swindon

Maj 23, godz. 20:30
Hoddesdon (Rye House), Wielka Brytania, Rye House Speedway
Hoddesdon, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Premiership: Poole – Wolverhampton

Maj 23, godz. 20:30
Poole, Wielka Brytania, Poole Stadium
Poole, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Premiership: Somerset – Belle Vue

Maj 23, godz. 20:30
Somerset (Highbridge), Wielka Brytania, Somerset Speedway
Highbridge, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

National League: Birmingham – Isle of Wight

Maj 23, godz. 20:30
Birmingham, Wielka Brytania, Perry Barr Greyhound Stadium
Birmingham, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Allsvenskan: Griparna – Vargarna

Maj 24, godz. 19:00
Nyköping, Szwecja, Nyköpings Motorstadion
Nyköping, Szwecja
Dowiedz się więcej »

Allsvenskan: Valsarna – Piraterna

Maj 24, godz. 19:00
Hagfors, Szwecja, Tallhults Motorstadion
Hagfors, Szwecja
Dowiedz się więcej »

National Trophy: Isle of Wight – Kent

Maj 24, godz. 20:00
Isle of Wight (Ryde), Wielka Brytania, Island Speedway
Ryde, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Championship: Ipswich – Berwick

Maj 24, godz. 20:30
Ipswich, Wielka Brytania, Foxhall Stadium
Ipswich, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Championship: Redcar – Lakeside

Maj 24, godz. 20:30
Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania, Motor Sports Park
Middlesbrough, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Championship: Sheffield – Workington

Maj 24, godz. 20:30
Sheffield, Wielka Brytania, Owlerton Greyhound Stadium
Sheffield, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Srebrny Kask – Finał

Maj 25, godz. 00:00
Lublin, Polska, Motor Lublin S.A.
Lublin, Polska
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Holstebro – Esbjerg

Maj 25, godz. 18:30
Holstebro, Dania, Holstebro Speedway Club
Holstebro, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Region Varde – Slangerup

Maj 25, godz. 19:15
Outrup, Dania, Outrup Speedway Club
Outrup, Denmark
Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Championship: Edinburgh – Glasgow

Maj 25, godz. 20:30
Edynburg (Armadale), Wielka Brytania, Edinburgh Monarchs Speedway
Armadale, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

National League: Belle Vue – Eastbourne

Maj 25, godz. 20:30
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Championship: Scunthorpe – Lakeside – przełożone

Maj 25, godz. 20:30
Scunthorpe, Wielka Brytania, Eddie Wright Raceway
Scunthorpe, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

2.Div: Fjelsted – Holsted – Esbjerg – Grinsted

Maj 26, godz. 09:00
Fjelsted, Dania, Fjelsted Speedway Klub
Fjelsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

2.Div: Vojens – Holstebro – Silkeborg – Kronjyllands

Maj 26, godz. 10:00
Vojens, Dania, Vojens Speedway Center
Vojens, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Slangerup – Fjelsted – Glumsø

Maj 26, godz. 10:15
Slangerup, Dania, Hørup Skovvej 5
Slangerup, 3550 Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Holsted – Brovst – Grinsted – Esbjerg

Maj 26, godz. 11:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

SM-liiga – 2. Runda

Maj 26, godz. 13:00
Pori, Finlandia, Porin Speedway rata
Pori, Finland
Dowiedz się więcej »

Division 1: Brassarna – Indianerna – Masarna – Vargarna

Maj 26, godz. 15:00
Nässjö, Szwecja, Skogsvallen, Nässjö
Nässjö, Szwecja
Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Daugavpils – Łódź

Maj 26, godz. 16:15
Daugavpils, Łotwa, Lokomotīve Stadium
Daugavpils, Latvia
Dowiedz się więcej »

2018 Czech Republic FIM Speedway Grand Prix

Maj 26, godz. 19:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

SM-liiga – 3. Runda

Maj 27, godz. 13:00
Seinäjoki, Finlandia, Seinäjoki Speedway track
Seinäjoki, Finland
Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Gniezno – Gdańsk

Maj 27, godz. 14:45
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska
Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Piła – Lublin

Maj 27, godz. 14:45
Piła, Polska, Stadion Żużlowy MOSiR
Piła, Polska
Dowiedz się więcej »

Česká 1. liga

Maj 27, godz. 15:00
Praga, Czechy, U Vojtěšky 11
Praga, 162 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

National Trophy: Mildenhall – Plymouth

Maj 27, godz. 16:00
Mildenhall (West Row), Wielka Brytania, Mildenhall Stadium
West Row, Bury Saint Edmunds, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Wrocław – Grudziądz

Maj 27, godz. 16:00
Wrocław, Polska, Wrocław Stadion Olimpijski
Wrocław, Polska
Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Championship: Glasgow – Edinburgh

Maj 27, godz. 16:00
Glasgow, Wielka Brytania, Glasgow Tigers Speedway
Glasgow, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

National League: Buxton – Cradley

Maj 27, godz. 16:00
Buxton, Wielka Brytania, Buxton Hitmen Speedway
Buxton, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

National League: Coventry – Birmingham

Maj 27, godz. 16:00
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

National League: Mildenhall – Plymouth

Maj 27, godz. 16:00
Mildenhall (West Row), Wielka Brytania, Mildenhall Stadium
West Row, Bury Saint Edmunds, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Zielona Góra – Gorzów Wlkp.

Maj 27, godz. 16:30
Zielona Góra, Polska, Wrocławska 69, Zielona Góra
Zielona Góra, Polska
Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Opole – Rawicz

Maj 27, godz. 17:00
Opole, Polska, Stadion Żużlowy W Opolu
Opole, Polska
Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Ostrów Wlkp. – Poznań

Maj 27, godz. 17:15
Ostrów Wielkopolski, Polska, Stadion Miejski
Ostrów Wielkopolski, Polska
Dowiedz się więcej »

2.LŻ: Krosno – Rzeszów

Maj 27, godz. 17:15
Krosno, Polska, Stadion K.S. Karpaty
Krosno, Polska
Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Częstochowa – Toruń

Maj 27, godz. 19:00
Częstochowa, Polska, Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa
Częstochowa, Polska
Dowiedz się więcej »

PGE Ekstraliga: Leszno – Tarnów

Maj 27, godz. 19:00
Leszno, Polska, Stadion im. Alfreda Smoczyka
Leszno, Polska
Dowiedz się więcej »

Championship: Newcastle – Redcar

Maj 27, godz. 19:30
Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania, Newcastle Greyhound Stadium
Newcastle upon Tyne, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Championship: Newcastle – Redcar

Maj 27, godz. 19:30
Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania, Newcastle Greyhound Stadium
Newcastle upon Tyne, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Maj 28, godz. 00:00
Lublin, Polska, Motor Lublin S.A.
Lublin, Polska
Dowiedz się więcej »

Premiership: Belle Vue – Leicester

Maj 28, godz. 13:00
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

National League: Kent – Isle of Wight

Maj 28, godz. 16:30
Kent (Sittingbourne), Wielka Brytania, Central Park Greyhound Track
Sittingbourne, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Premiership: Leicester – Belle Vue

Maj 28, godz. 20:30
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Premiership: Rye House – King’s Lynn

Maj 28, godz. 20:30
Hoddesdon (Rye House), Wielka Brytania, Rye House Speedway
Hoddesdon, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Premiership: Swindon – Somerset

Maj 28, godz. 20:30
Swindon, Wielka Brytania, Swindon Stadium
Swindon, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Premiership: Wolverhampton – Poole

Maj 28, godz. 21:00
Wolverhampton, Wielka Brytania, Monmore Green Dogs
Wolverhampton, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Slangerup – Grinsted

Maj 30, godz. 18:30
Slangerup, Dania, Hørup Skovvej 5
Slangerup, 3550 Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Fjelsted – Holsted

Maj 30, godz. 18:30
Fjelsted, Dania, Fjelsted Speedway Klub
Fjelsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Esbjerg – Holstebro

Maj 30, godz. 18:30
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark
Dowiedz się więcej »

Premiership: King’s Lynn – Somerset

Maj 30, godz. 20:30
King’s Lynn, Wielka Brytania, Adrian Flux Arena
King's Lynn, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Premiership: Poole – Leicester – przełożone

Maj 30, godz. 20:30
Poole, Wielka Brytania, Poole Stadium
Poole, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

National Trophy: Birmingham – Coventry

Maj 30, godz. 20:30
Birmingham, Wielka Brytania, Perry Barr Greyhound Stadium
Birmingham, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

German Open

Maj 31, godz. 00:00
Olching, Niemcy, Motorsport Club Olching e.V.
Olching, Niemcy
Dowiedz się więcej »

XV Memoriał Edwarda Jancarza

Maj 31, godz. 00:00
Gorzów Wielkopolski, Polska, Stadion im. Edwarda Jancarza
Gorzów Wielkopolski, Polska
Dowiedz się więcej »

Polska – Szwecja

Maj 31, godz. 13:30
Poznań, Polska, POSiR - Oddział Golęcin
Poznań, Polska
Dowiedz się więcej »

Four Team Tournament: IoW Warriors – IoW Wizards – Weymouth Wildcats – Exeter Falcons

Maj 31, godz. 20:00
Isle of Wight (Ryde), Wielka Brytania, Island Speedway
Ryde, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Premiership: Swindon – Belle Vue- przełożone

Maj 31, godz. 20:30
Swindon, Wielka Brytania, Swindon Stadium
Swindon, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Championship: Sheffield – Redcar

Maj 31, godz. 20:30
Sheffield, Wielka Brytania, Owlerton Greyhound Stadium
Sheffield, United Kingdom
Dowiedz się więcej »
Czerwiec 2018

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Ćwierćfinał 1

Czerwiec 1, godz. 00:00
Krosno, Polska, Stadion K.S. Karpaty
Krosno, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Ćwierćfinał 2

Czerwiec 1, godz. 00:00
Rawicz, Polska, Stadion Żużlowy Kolejarza Rawicz
Rawicz, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Ćwierćfinał 3

Czerwiec 1, godz. 00:00
Opole, Polska, Stadion Żużlowy W Opolu
Opole, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Ćwierćfinał 4

Czerwiec 1, godz. 00:00
Kraków, Polska, Klub Sportowy Wanda Kraków
Kraków, Polska
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Region Varde – Fjelsted

Czerwiec 1, godz. 19:15
Outrup, Dania, Outrup Speedway Club
Outrup, Denmark
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów – półfinał 3

Czerwiec 2, godz. 00:00
Oslo, Norwegia, Lunner Motorsport
Oslo, Norwegia
Dowiedz się więcej »

Speedway of Nations – Baraż 1

Czerwiec 2, godz. 00:00
Teterow, Niemcy, MC MOUNTAIN RING TETEROW E. V.
Teterow, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Speedway Paarcup

Czerwiec 2, godz. 00:00
Wittstock, Niemcy, Speedwaybahn Wittstock
Wittstock, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Liga 1. Divisjon – runda 1

Czerwiec 2, godz. 00:00
Elgane, Norwegia, Elgane Motorsykkelklubb
Elgane, Norwegia
Dowiedz się więcej »

Zlati Znak Občine Krško in Pokal Franca Babiča

Czerwiec 2, godz. 19:00
Krško, Słowenia, Matije Gubca Stadium
Krško, Słowenia
Dowiedz się więcej »

Speedway Team Cup

Czerwiec 3, godz. 00:00
Landshut, Niemcy, Speedway-Stadion Ellermühle
Landshut, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Liga 1. Divisjon – runda 2

Czerwiec 3, godz. 00:00
Kristiansand, Norwegia, Kristiansand Trialklubb
Kristiansand, Norwegia
Dowiedz się więcej »

Speedway of Nations – Baraż 2

Czerwiec 5, godz. 00:00
Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania, National Speedway Stadium
Manchester, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Holsted – Slangerup

Czerwiec 6, godz. 19:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Speedway of Nations – Finał 1

Czerwiec 8, godz. 00:00
Wrocław, Polska, Wrocław Stadion Olimpijski
Wrocław, Polska
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par – Eliminacje 1

Czerwiec 8, godz. 00:00
Ostrów Wielkopolski, Polska, Stadion Miejski
Ostrów Wielkopolski, Polska
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par – Eliminacje 2

Czerwiec 8, godz. 00:00
Krosno, Polska, Stadion K.S. Karpaty
Krosno, Polska
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par – Eliminacje 3

Czerwiec 8, godz. 00:00
Poznań, Polska, POSiR - Oddział Golęcin
Poznań, Polska
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Holstebro – Slangerup

Czerwiec 8, godz. 18:30
Holstebro, Dania, Holstebro Speedway Club
Holstebro, Denmark
Dowiedz się więcej »

Česká Extraliga

Czerwiec 9, godz. 00:00
Kopřivnice, Czechy, Komenského 830/29
Kopřivnice, 742 21 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Bundesliga: Stralsund – Brokstedt

Czerwiec 9, godz. 00:00
Stralsund, Niemcy, Motorsportclub Nordstern Stralsund e.V. Paul Greifzu Stadion
Stralsund, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Ljubljana – Krško

Czerwiec 9, godz. 00:00
Lublana, Słowenia, Teniški klub šport plus
Lubljana, Słowenia
Dowiedz się więcej »

Speedway of Nations – Finał 2

Czerwiec 9, godz. 08:00 - 17:00
Wrocław, Polska, Wrocław Stadion Olimpijski
Wrocław, Polska
Dowiedz się więcej »

1.Div: Grinsted – Esbjerg – Slangerup

Czerwiec 9, godz. 13:00
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

2.Div: Holstebro – Glumsø – Esbjerg – Silkeborg

Czerwiec 9, godz. 13:00
Holstebro, Dania, Holstebro Speedway Club
Holstebro, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Brovst – Fjelsted – Holsted – Glumsø

Czerwiec 9, godz. 14:00
Brovst, Dania, Over Søen 12
Brovst, Denmark
Dowiedz się więcej »

2.Div: Grinsted – Fjelsted – Kronjyllands – Vojens

Czerwiec 9, godz. 15:30
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Test mecz: Ukraina – Niemcy

Czerwiec 10, godz. 00:00
Równe, Ukraina, Mototrek
Równe, Ukraina
Dowiedz się więcej »

Česká Extraliga

Czerwiec 10, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Speedway Žarnovica
Žarnovica, Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 3. turniej

Czerwiec 13, godz. 18:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Slangerup – Fjelsted

Czerwiec 13, godz. 18:30
Slangerup, Dania, Hørup Skovvej 5
Slangerup, 3550 Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Grinsted – Holsted

Czerwiec 13, godz. 18:30
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – półfinał 1

Czerwiec 15, godz. 15:00
Liberec, Czechy, Letná 618/32a
Liberec, 460 01 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – półfinał 2

Czerwiec 16, godz. 00:00
Vetlanda, Szwecja, Vetlanda Motorstadion
Vetlanda, Szwecja
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – półfinał 3

Czerwiec 16, godz. 00:00
Rawicz, Polska, Stadion Żużlowy Kolejarza Rawicz
Rawicz, Polska
Dowiedz się więcej »

2.Div: Glumsø – Kronjyllands – Grinsted – Fjelsted

Czerwiec 16, godz. 10:10
Glumsø, Dania, Glumsø Speedwaycenter
Glumsø, Denmark
Dowiedz się więcej »

2.Div: Silkeborg – Holsted – Vojens – Esbjerg

Czerwiec 16, godz. 10:15
Silkeborg (Elling), Dania, Silkeborg Motor Sports
Silkeborg, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Brovst – Grinsted – Slangerup – Fjelsted

Czerwiec 16, godz. 11:00
Brovst, Dania, Over Søen 12
Brovst, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Glumsø – Holsted – Esbjerg

Czerwiec 16, godz. 13:00
Glumsø, Dania, Glumsø Speedwaycenter
Glumsø, Denmark
Dowiedz się więcej »

Speedway Fest – Międzynarodowy Turniej Par

Czerwiec 16, godz. 20:00
Terenzano, Włochy, Terenzano Speedway
Terenzano, 33050 Włochy
Dowiedz się więcej »

Division 1: Västervik – Örnarna – Brassarna – Indianerna

Czerwiec 17, godz. 00:00
Västervik, Szwecja, Stena Arena
Västervik, Szwecja
Dowiedz się więcej »

Česká Extraliga

Czerwiec 20, godz. 18:00
Slaný, Czechy, Netovická 1509
Slaný, 274 01 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Fjelsted – Region Varde

Czerwiec 20, godz. 18:00
Fjelsted, Dania, Fjelsted Speedway Klub
Fjelsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Esbjerg – Grinsted

Czerwiec 20, godz. 18:30
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Holstebro – Holsted

Czerwiec 20, godz. 18:30
Holstebro, Dania, Holstebro Speedway Club
Holstebro, Denmark
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Danii – półfinał

Czerwiec 22, godz. 00:00
Glumsø, Dania, Glumsø Speedwaycenter
Glumsø, Denmark
Dowiedz się więcej »

Speedway Euro Championship – Finał 1

Czerwiec 23, godz. 00:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów – półfinał 2

Czerwiec 23, godz. 00:00
Pilzno, Czechy, Univerzitní 15
Plzeň 3-Jižní Předměstí, 301 00 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Bundesliga: Wittstock – Landshut

Czerwiec 23, godz. 00:00
Wittstock, Niemcy, Speedwaybahn Wittstock
Wittstock, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Mistrzostwa Ukrainy Par

Czerwiec 23, godz. 00:00
Lwów, Ukraina, Stadion SKA
Lwów, Ukraina
Dowiedz się więcej »

Mistrzostwa Norwegii Par

Czerwiec 23, godz. 00:00
Elgane, Norwegia, Elgane Motorsykkelklubb
Elgane, Norwegia
Dowiedz się więcej »

1.Div: Esbjerg – Brovst – Fjelsted

Czerwiec 23, godz. 10:00
Esbjerg (Korskro), Dania, Granly Speedway Arena
Esbjerg, Denmark
Dowiedz się więcej »

1.Div: Slangerup – Grinsted – Holsted – Glumsø

Czerwiec 23, godz. 10:15
Slangerup, Dania, Hørup Skovvej 5
Slangerup, 3550 Denmark
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Czech – 4. turniej

Czerwiec 24, godz. 00:00
Chabařovice, Czechy, Chabařovice Flat Track
Chabařovice,
Dowiedz się więcej »

Puchar Czerwonogrodu

Czerwiec 24, godz. 00:00
Czerwonogród, Ukraina, Mototrek "Hirnyk" Im. Ihorya Marko
Czerwonogród, Ukraina
Dowiedz się więcej »

Nice 1.LŻ: Piła – Daugavpils

Czerwiec 24, godz. 00:00
Piła, Polska, Stadion Żużlowy MOSiR
Piła, Polska
Dowiedz się więcej »

National Trophy: Coventry – Birmingham

Czerwiec 27, godz. 16:00
Leicester, Wielka Brytania, Leicester Lions Speedway
Leicester, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Slangerup – Holstebro

Czerwiec 27, godz. 18:30
Slangerup, Dania, Hørup Skovvej 5
Slangerup, 3550 Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Fjelsted – Esbjerg

Czerwiec 27, godz. 18:30
Fjelsted, Dania, Fjelsted Speedway Klub
Fjelsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Grinsted – Region Varde

Czerwiec 27, godz. 18:30
Grindsted, Dania, Grindsted Speedway klub
Grindsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Knockout Cup Championship: Glasgow – Edinburgh

Czerwiec 27, godz. 20:30
Glasgow, Wielka Brytania, Glasgow Tigers Speedway
Glasgow, United Kingdom
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Węgier – 2. Turniej

Czerwiec 28, godz. 00:00
Gyula, Węgry, Gyula Grosics Academy
Gyula, Węgry
Dowiedz się więcej »

Memoriał Igora Marko

Czerwiec 28, godz. 00:00
Równe, Ukraina, Mototrek
Równe, Ukraina
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów – finał 1

Czerwiec 29, godz. 00:00
Daugavpils, Łotwa, Lokomotīve Stadium
Daugavpils, Latvia
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów – półfinał 1

Czerwiec 30, godz. 00:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska
Dowiedz się więcej »

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów – półfinał 2

Czerwiec 30, godz. 00:00
Mâcon, Francja, Association Moto Club de Mâcon (AMCM)
Mâcon, Francja
Dowiedz się więcej »

Mistrzostwa Europy Par – półfinał 1

Czerwiec 30, godz. 15:30
Nagyhalász, Wegry, Nagyhalász Speedway Ring
Nagyhalász, Węgry
Dowiedz się więcej »

2018 Danish FIM Speedway Grand Prix

Czerwiec 30, godz. 19:00
Horsens, Dania, CASA Arena Horsens
Horsens, Denmark
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Włoch – 4. Turniej

Czerwiec 30, godz. 21:00
Lonigo, Włochy, Pista Speedway
Lonigo, 36045 Włochy
Dowiedz się więcej »
Lipiec 2018

Bundesliga: Brokstedt – Wittstock

Lipiec 1, godz. 00:00
Brokstedt, Niemcy, MSC Brokstedt
Brokstedt, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Otwarte Mistrzostwa Holandii

Lipiec 1, godz. 00:00
Heusden-Zolder, Belgia, Speedway Club Helzold
Heusden-Zolder, Belgium
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski – Eliminacje 1

Lipiec 3, godz. 00:00
Rybnik, Polska, Stadion ROW Rybnik
Rybnik, Polska
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski – Eliminacje 2

Lipiec 3, godz. 00:00
Rawicz, Polska, Stadion Żużlowy Kolejarza Rawicz
Rawicz, Polska
Dowiedz się więcej »

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski – Eliminacje 3

Lipiec 3, godz. 00:00
Krosno, Polska, Stadion K.S. Karpaty
Krosno, Polska
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Holsted – Esbjerg

Lipiec 4, godz. 19:00
Holsted, Dania, Holsted Speedwaycenter
Holsted, Denmark
Dowiedz się więcej »

Metal Speedway League: Region Varde – Grinsted

Lipiec 4, godz. 19:15
Outrup, Dania, Outrup Speedway Club
Outrup, Denmark
Dowiedz się więcej »

Nice Cup

Lipiec 5, godz. 00:00
Piła, Polska, Stadion Żużlowy MOSiR
Piła, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Europy U19 – półfinał 1

Lipiec 5, godz. 14:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualny Puchar Europy U19 – półfinał 2

Lipiec 5, godz. 17:00
Pardubice, Czechy, Motoristů 300/300
Pardubice VI-Svítkov, 530 06 Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Półfinał 1

Lipiec 6, godz. 00:00
Gniezno, Polska, Stadion Start Gniezno S.A.
Gniezno, Polska
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Polski – Półfinał 2

Lipiec 6, godz. 00:00
Bydgoszcz, Polska, Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz
Bydgoszcz, Polska
Dowiedz się więcej »

Česká 1. liga

Lipiec 6, godz. 00:00
Svitavy, Czechy, Hálkova 2138/10
Svitavy, Czech Republic
Dowiedz się więcej »

Bundesliga: Diedenbergen – Stralsund

Lipiec 7, godz. 00:00
Diedenbergen, Niemcy, Speedway Diedenbergen
Diedenbergen, Niemcy
Dowiedz się więcej »

Mistrzostwa Finlandii Par

Lipiec 7, godz. 00:00
Pori, Finlandia, Porin Speedway rata
Pori, Finland
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Rumunii – 1. Turniej

Lipiec 7, godz. 00:00
Braiła, Rumunia, Municipal Stadium
Braiła, Rumunia
Dowiedz się więcej »

Indywidualne Mistrzostwa Danii U21 – półfinał

Lipiec 7, godz. 00:00
Holstebro, Dania, Holstebro Speedway Club
Holstebro, Denmark
Dowiedz się więcej »

Puchar Europy Par U19

Lipiec 7, godz. 15:00
Žarnovica, Słowacja, Speedway Žarnovica
Žarnovica, Słowacja (Republika Słowacka)
Dowiedz się więcej »