Imprezy zakończone – 2019

Herxheim

STYCZEŃ
2 stycznia (środa)
IM Australii: kwalifikacje Gillman Australia
3 stycznia (czwartek)
IM Australii: 1. runda Gillman Australia
4 stycznia (czwartek)
Mistrzostwa Australii Zachodniej: kwalifikacje Neerabup Australia
5 stycznia (sobota)
IM Australii: 2. runda Mildura Australia
Mistrzostwa Australii Zachodniej: finał Neerabup Australia
6 stycznia (niedziela)
IM Argentyny: 2. runda Bahia Blanca Argentyna
New Zealand Solo Championship Auckland Nowa Zelandia
7 stycznia (poniedziałek)
IM Australii: 3. runda Undera Australia
9 stycznia (środa)
IM Australii: 4. runda Albury Australia
12 stycznia (sobota)
IM Australii: 5. runda Kurri Kurri Australia
IM Argentyny: 3. runda Carlos Casares Argentyna
19 stycznia (sobota)
IM Australii U21 Ipswich Australia
IM Argentyny: 4. runda Colonia Barón Argentyna
Rob Woffinden Classic Neerabup Australia
20 stycznia (niedziela)
North Island Solo Championship Auckland Nowa Zelandia
LUTY
2 lutego (sobota)
NZ Under 21’s Solo Championship Oreti Nowa Zelandia
3 lutego (niedziela)
IM Argentyny: 5. runda Bahia Blanca Argentyna
10 lutego (niedziela)
Mark Walsh Auckland Solo Champs Auckland Nowa Zelandia
IM Argentyny: 6. runda Bahia Blanca Argentyna
16 lutego (sobota)
Ligue National de Speedway: MC Marmandais – MC Réolais Marmande Francja
Ligue National de Speedway: MC Marmandais – Dynamic MC Lamothais Marmande Francja
Team Racing: 1. runda Perris USA
16 lutego (sobota)
Ronnie Moore Memorial Moore Park Nowa Zelandia
17 lutego (niedziela)
IM Argentyny: 7. runda Bahia Blanca Argentyna
24 lutego (niedziela)
IM Argentyny: 8. runda Bahia Blanca Argentyna
MARZEC
2 marca (sobota)
Grand Prix Solo Championship Moore Park Nowa Zelandia
3 marca (niedziela)
Ligue National de Speedway: Dynamic MC Lamothais – Morizès MC Lamothe Landerron Francja
Ligue National de Speedway: Dynamic MC Lamothais – MC Réolais Lamothe Landerron Francja
9 marca (niedziela)
IM Argentyny (zima): 1. runda Carlos Casares Argentyna
10 marca (niedziela)
Ligue National de Speedway: Dynamic MC Lamothais – MC Marmandais Lamothe Landerron Francja
16 marca (sobota)
Ligue National de Speedway: MC Marmandais – Morizès MC Marmande Francja
Sparing: Get Well – Ostrovia Toruń Polska
17 marca (niedziela)
Ben Fund Bonanza Leicester Wielka Brytania
Sparing: ROW – Kolejarz O. Rybnik Polska
Southland Solo, Classic & Junior Oreti Nowa Zelandia
18 marca (poniedziałek)
Sparing: Kolejarz O. – ROW Rybnik Polska
20 marca (środa)
Sparing: Ostrovia – Sparta Ostrów Wlkp. Polska
Sparing: Unia L. – Falubaz Leszno Polska
21 marca (czwartek)
Sparing: Falubaz – Unia L. Zielona Góra Polska
Sparing: Sparta – Ostrovia Wrocław Polska
Sparing: PSŻ – Kolejarz R. Poznań Polska
22 marca (piątek)
Sparing: Unia T. – Motor Tarnów Polska
Sparing: Kolejarz R. – PSŻ Rawicz Polska
Turniej indywidualny Piła Polska
23 marca (sobota)
SuperMecz: Ostrovia – Unia L. Ostrów Wlkp. Polska
47. Memoriał im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego Częstochowa Polska
Sparing: Polonia P. – Wybrzeże Piła Polska
Sparing: GKM – Stal G. Grudziądz Polska
Sparing: Kolejarz O. – Orzeł Opole Polska
Sparing: Get Well – ROW Toruń Polska
Sparing: Unia T. – Wilki Tarnów Polska
Sparing: Polonia B. – Start Bydgoszcz Polska
Sparing: Leicester – Ipswich Leicester Wielka Brytania
Ben Barker Testimonial Middlesbrough Wielka Brytania
24 marca (niedziela)
69. Memoriał Alfreda Smoczyka Leszno Polska
Mecz Północ – Południe Łódź Polska
Sparing: Wybrzeże – Motor Gdańsk Polska
Sparing: Stal G. – GKM Gorzów Wlkp. Polska
Sparing: Start – Polonia B. Gdańsk Polska
Sparing: Włókniarz – Sparta Gdańsk Polska
90th Anniversary Meeting Sheffield Wielka Brytania
Ligue National de Speedway: MC Réolais – Dynamic MC Lamothais La Réole Francja
Ligue National de Speedway: MC Réolais – Morizès MC La Réole Francja
26 marca (wtorek)
Sparing: Włókniarz – Wybrzeże Częstochowa Polska
Sparing: ROW – Lejonen Gislaved Rybnik Polska
27 marca (środa)
Sparing: Orzeł – Kolejarz O. Łódź Polska
Sparing: ROW – Falubaz Rybnik Polska
Sparing: GKM – Lokomotiv Grudziądz Polska
28 marca (czwartek)
1. Liga – Czechy Praga Czechy
Sparing: Ipswich – Leicester Ipswich Wielka Brytania
Sparing: PSŻ – Lokomotiv Poznań Polska
Sparing: Start – Stal G. Gniezno Polska
29 marca (piątek)
Sparing: Unia L. – GKM Leszno Polska
Sparing: Polonia P. – Lokomotiv Piła Polska
Sparing: Falubaz – ROW Zielona Góra Polska
Sparing: Start – PSŻ Gniezno Polska
Tyne Tees Trophy: Redcar – Newcastle Middlesbrough Wielka Brytania
30 marca (sobota)
Nice 1.LŻ: Orzeł – Ostrovia Łódź Polska
2.LŻ: Kolejarz R. – Polonia B. Rawicz Polska
Championship Shield: Leicester – Redcar Leicester Wielka Brytania
Peter Craven Memorial Belle Vue Wielka Brytania
Bordernapolis Berwick-upon-Tweed Wielka Brytania
Team Racing: 2. runda Perris USA
Sparing: Sparta – Włókniarz Polska
31 marca (niedziela)
XVI Memoriał Edwarda Jancarza Gorzów Wlkp. Polska
Memoriał Tomasza Jędrzejaka Wrocław Polska
Nice 1.LŻ: Start – Wybrzeże Gniezno Polska
Nice 1.LŻ: Unia T. – Lokomotiv Tarnów Polska
2.LŻ: Kolejarz O. – PSŻ Opole Polska
Championship Shield: Sheffield – Scunthorpe Sheffield Wielka Brytania
Tyne Tees Trophy: Newcastle – Redcar Newcastle Wielka Brytania
South Island Solo Championship Moore Park Nowa Zelandia
Ligue National de Speedway: Morizès MC – MC Marmandais Morizes Francja
Ligue National de Speedway: Morizès MC – Dynamic MC Lamothais Morizes Francja
KWIECIEŃ
1 kwietnia (poniedziałek)
Premiership Supporters Cup: Peterborough – Belle Vue Peterborough Wielka Brytania
2 kwietnia (wtorek)
Złoty Kask: eliminacje Tarnów Polska
Złoty Kask: eliminacje Piła Polska
Złoty Kask: eliminacje Ostrów Wlkp. Polska
Fritte Cup – półfinał Vojens Dania
3 kwietnia (środa)
David Mason Farewell: Birmingham – Wolverhampton Birmingham Wielka Brytania
4 kwietnia (wtorek)
Premiership Supporters Cup: Ipswich – King’s Lynn Ipswich Wielka Brytania
5 kwietnia (piątek)
PGE Ekstraliga: Falubaz – Get Well Zielona Góra Polska
PGE Ekstraliga: Włókniarz – Stal G. Częstochowa Polska
Championship Shield: Redcar – Sheffield Middlesbrough Wielka Brytania
Championship Shield: Scunthorpe – Leicester Scunthorpe Wielka Brytania
6 kwietnia (sobota)
Velká cena UNITOP Praga Czechy
Championship Shield: Berwick – Newcastle Berwick-upon-Tweed Wielka Brytania
Championship Shield: Eastbourne – Birmingham Eastbourne Wielka Brytania
Championship Shield: Leicester – Scunthorpe Leicester Wielka Brytania
IM Słowenii: 1. runda Krško Słowenia
Der Hammer Wittstock Niemcy
Fritte Cup – finał Vojens Dania
7 kwietnia (niedziela)
PGE Ekstraliga: Unia L. – Sparta Leszno Polska
PGE Ekstraliga: Motor – GKM Lublin Polska
Nice 1.LŻ: Wybrzeże – Unia T. Gdańsk Polska
Nice 1.LŻ: Ostrovia – Start Ostrów Wlkp. Polska
2.LŻ: Polonia B. – Kolejarz O. Bydgoszcz Polska
2.LŻ: Wilki – Wanda Krosno Polska
2.LŻ: Polonia P. – Kolejarz R. Piła Polska
Championship Shield: Newcastle – Berwick Newcastle upon Tyne Wielka Brytania
Championship Shield: Sheffield – Redcar Sheffield Wielka Brytania
Oberkrämer Pokal Wolfslake Niemcy
Turniej indywidualny – Holstebro Holstebro Dania
Czwórmecz międzynarodowy Niemcy
8 kwietnia (poniedziałek)
Premiership Shield: King’s Lynn – Poole King’s Lynn Wielka Brytania
9 kwietnia (wtorek)
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów Poznań Polska
10 kwietnia (środa)
Championship Shield: Somerset – Birmingham Highbridge Wielka Brytania
Premiership Supporters Cup: Belle Vue – Peterborough Manchester Wielka Brytania
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów Poznań Polska
11 kwietnia (czwartek)
Premiership Shield: Poole – King’s Lynn Poole Wielka Brytania
Premiership Supporters Cup: Peterborough – Wolverhampton Peterborough Wielka Brytania
Vince Mapley Memorial (Isle of Wight) Ryde Wielka Brytania
12 kwietnia (piątek)
PGE Ekstraliga: GKM – Włókniarz Grudziądz Polska
PGE Ekstraliga: Stal G. – Motor Gorzów Wlkp. Polska
Championship Shield: Glasgow – Berwick Glasgow Wielka Brytania
Turniej jubileuszowy Madsa Korneliussena Outrup Dania
13 kwietnia (sobota)
Nice 1.LŻ: Unia T. – Ostrovia Tarnów Polska
2.LŻ: Kolejarz R. – Wilki Rawicz Polska
Championship Shield: Berwick – Glasgow Berwick-upon-Tweed Wielka Brytania
Championship Shield: Eastbourne – Somerset Eastbourne Wielka Brytania
Pride of the Potteries (Stoke) Newcastle-under-Lyme Wielka Brytania
IM Włoch: 1. runda Terenzano Włochy
IM Węgier: 1. runda Nagyhalász Węgry
Speedway Paar Cup Cloppenburg Niemcy
1.Div: Brovst – Esbjerg – Slangerup Brovst Dania
1.Div: Fjelsted – Holsted – Grindsted Fjelsted Dania
2.Div: Fjelsted – Kronjyllands – Fjelsted2 – Vojens Vojens Dania
2.Div: Silkeborg – Glumsø – Holsted – Esbjerg Vojens Dania
14 kwietnia (niedziela)
PGE Ekstraliga: Sparta – Falubaz Wrocław Polska
PGE Ekstraliga: Get Well – Unia L. Toruń Polska
Nice 1.LŻ: Start – ROW Gniezno Polska
Nice 1.LŻ: Lokomotiv – Wybrzeże Daugavpils Łotwa
2.LŻ: PSŻ – Polonia B. Poznań Polska
2.LŻ: Kolejarz O. – Polonia P. Opole Polska
Championship Shield: Newcastle – Sheffield Newcastle Wielka Brytania
Championship KO CUP: Scunthorpe – Edinburgh Scunthorpe Wielka Brytania
IM Włoch: 2. runda Terenzano Włochy
Speedway Team Cup Cloppenburg Niemcy
Speedway en sidecar masters 2019 Heusden-Zolder Belgia
Ligue National de Speedway: MC Réolais – MC Marmandais La Réole Francja
15 kwietnia (poniedziałek)
Premiership: Peterborough – Poole Peterborough Wielka Brytania
Premiership: Wolverhampton – Swindon Wolverhampton Wielka Brytania
Premiership Supporters Cup: King’s Lynn – Ipswich King’s Lynn Wielka Brytania
16 kwietnia (wtorek)
IM Czech: 1. finał Praga Czechy
Srebrny Kask: eliminacje Krosno Polska
Srebrny Kask: eliminacje Rawicz Polska
Srebrny Kask: eliminacje Bydgoszcz Polska
IM Wielkiej Brytanii U21 – półfinał Isle of Wight Wielka Brytania
17 kwietnia (środa)
Championship Shield: Birmingham – Somerset Birmingham Wielka Brytania
18 kwietnia (czwartek)
Lagcup: Kwalifikacje 1 Vetlanda Szwecja
Lagcup: Kwalifikacje 2 Vetlanda Szwecja
Nice Cup: I runda Tarnów Polska
Premiership: Ipswich – Belle Vue Ipswich Wielka Brytania
Premiership Supporters Cup: Swindon – Poole Swindon Wielka Brytania
19 kwietnia (piątek)
IM Wielkiej Brytanii U21 – półfinał Somerset Wielka Brytania
Championship KO CUP: Eastbourne – Birmingham Eastbourne Wielka Brytania
Championship Shield: Edinburgh – Newcastle Edynburg Wielka Brytania
Championship Shield: Redcar – Leicester Redcar Wielka Brytania
Championship Shield: Scunthorpe – Sheffield Scunthorpe Wielka Brytania
Premiership Supporters Cup: Poole – Swindon Poole Wielka Brytania
National League: Belle Vue – Stoke Manchester Wielka Brytania
National Trophy: Plymouth – Kent Plymouth Wielka Brytania
Lagcup: Finał B Vetlanda Szwecja
Lagcup: Finał A Vetlanda Szwecja
1. Liga – Czechy Kopřivnice Czechy
20 kwietnia (sobota)
Indywidualny Puchar Czech: 1. turniej Slaný Czechy
Osterpokal Güstrow Niemcy
IM Słowenii: 2. runda Lublana Słowenia
Baltic Speedway League: 1. runda Daugavpils Łotwa
Duńskie kwalifikacje MŚ i ME Outrup Dania
Championship Shield: Leicester – Sheffield Leicester Wielka Brytania
Craig Cook Testimonial Glasgow Wielka Brytania
21 kwietnia (niedziela)
Nice 1.LŻ: ROW – Orzeł Rybnik Polska
Championship Shield: Newcastle – Edinburgh Newcastle Wielka Brytania
Championship Shield: Sheffield – Leicester Sheffield Wielka Brytania
Poultec Challenge Mildenhall Wielka Brytania
4-Länderkampf Pocking Niemcy
Osterrennen Neuenknick Niemcy
Speedway Liga Nord Wittstock Niemcy
Ligue National de Speedway: Morizès MC – MC Réolais Morizes Francja
Otwarte Indywidualne Mistrzostw Ukrainy Równe Ukraina
22 kwietnia (poniedziałek)
Polska – Reszta Świata Rzeszów Polska
Turniej z okazji 100. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego Poznań Polska
Premiership Supporters Cup: Belle Vue – Wolverhampton Manchester Wielka Brytania
Premiership: Peterborough – King’s Lynn Peterborough Wielka Brytania
Premiership Supporters Cup: Swindon – Ipswich Swindon Wielka Brytania
Premiership Supporters Cup: Wolverhampton – Belle Vue Wolverhampton Wielka Brytania
Easter Challenge: Kent – Belle Vue Wielka Brytania
23 kwietnia (wtorek)
Extraliga – Drużynowe Mistrzostwa Czech Praga Czechy
Brązowy Kask: eliminacje Gdańsk Polska
Brązowy Kask: eliminacje Rybnik Polska
24 kwietnia (środa)
Championship Shield: Somerset – Eastbourne Somerset Wielka Brytania
Metal Speedway League: Holsted – Slangerup Holsted Dania