Kalendarz imprez 2019

MARZEC
21 marca (czwartek)
Sparing: Falubaz – Unia L. Zielona Góra Polska
Sparing: Sparta – Ostrovia Wrocław Polska
Sparing: PSŻ – Kolejarz R. Poznań Polska
22 marca (piątek)
Sparing: ROW – Get Well Rybnik Polska
Sparing: Unia T. – Motor Tarnów Polska
Sparing: Kolejarz R. – PSŻ Rawicz Polska
23 marca (sobota)
SuperMecz: Ostrovia – Unia L. Ostrów Wlkp. Polska
47. Memoriał im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego Częstochowa Polska
Sparing: Polonia P. – Wybrzeże Piła Polska
Sparing: GKM – Stal G. Grudziądz Polska
Sparing: Kolejarz O. – Orzeł Opole Polska
Sparing: Get Well – ROW Toruń Polska
Sparing: Unia T. – Wilki Tarnów Polska
Sparing: Ostrovia – Unia L. Ostrów Wlkp. Polska
Sparing: Polonia B. – Start Bydgoszcz Polska
Sparing: Leicester – Ipswich Leicester Wielka Brytania
Ben Barker Testimonial Middlesbrough Wielka Brytania
24 marca (niedziela)
69. Memoriał Alfreda Smoczyka Leszno Polska
Mecz Północ – Południe Łódź Polska
Sparing: Wybrzeże – Motor Gdańsk Polska
Sparing: Stal G. – GKM Gorzów Wlkp. Polska
Sparing: Start – Polonia B. Gdańsk Polska
Sparing: Włókniarz – Sparta Gdańsk Polska
90th Anniversary Meeting Sheffield Wielka Brytania
Ligue National de Speedway: MC Réolais – Dynamic MC Lamothais La Réole Francja
Ligue National de Speedway: MC Réolais – Morizès MC La Réole Francja
26 marca (wtorek)
Sparing: Włókniarz – Wybrzeże Częstochowa Polska
Sparing: ROW – Lejonen Gislaved Rybnik Polska
27 marca (środa)
Sparing: Wybrzeże – Włókniarz Gdańsk Polska
Sparing: Orzeł – Kolejarz O. Łódź Polska
Sparing: ROW – Falubaz Rybnik Polska
28 marca (czwartek)
1. Liga – Czechy Praga Czechy
Sparing: Ipswich – Leicester Ipswich Wielka Brytania
29 marca (piątek)
Sparing: Falubaz – ROW Zielona Góra Polska
Tyne Tees Trophy: Redcar – Newcastle Middlesbrough Wielka Brytania
30 marca (sobota)
Nice 1.LŻ: Orzeł – Ostrovia Łódź Polska
2.LŻ: Kolejarz R. – Polonia B. Rawicz Polska
Championship Shield: Leicester – Redcar Leicester Wielka Brytania
Peter Craven Memorial Belle Vue Wielka Brytania
Bordernapolis Berwick-upon-Tweed Wielka Brytania
Team Racing: 2. runda Perris USA
Sparing: GKM – Unia L. Polska
31 marca (niedziela)
XVI Memoriał Edwarda Jancarza Gorzów Wlkp. Polska
Memoriał Tomasza Jędrzejaka Wrocław Polska
Nice 1.LŻ: Start – Wybrzeże Gniezno Polska
Nice 1.LŻ: Unia T. – Lokomotiv Tarnów Polska
2.LŻ: Wanda – Polonia P. Kraków Polska
2.LŻ: Kolejarz O. – PSŻ Opole Polska
Championship Shield: Sheffield – Scunthorpe Sheffield Wielka Brytania
Tyne Tees Trophy: Newcastle – Redcar Newcastle Wielka Brytania
South Island Solo Championship Moore Park Nowa Zelandia
Sparing: GKM – Unia L. Polska
Ligue National de Speedway: Morizès MC – MC Marmandais Morizes Francja
Ligue National de Speedway: Morizès MC – Dynamic MC Lamothais Morizes Francja
KWIECIEŃ
1 kwietnia (poniedziałek)
Premiership Supporters Cup: Peterborough – Belle Vue Peterborough Wielka Brytania
2 kwietnia (wtorek)
Złoty Kask: eliminacje Tarnów Polska
Złoty Kask: eliminacje Piła Polska
Złoty Kask: eliminacje Ostrów Wlkp. Polska
3 kwietnia (środa)
David Mason Farewell: Birmingham – Wolverhampton Birmingham Wielka Brytania
20th Anniversary Meeting: Somerset – Poole Highbridge Wielka Brytania
4 kwietnia (wtorek)
Premiership Supporters Cup: Belle Vue – Peterborough Manchester Wielka Brytania
Premiership Supporters Cup: Ipswich – King’s Lynn Ipswich Wielka Brytania
5 kwietnia (piątek)
PGE Ekstraliga: Falubaz – Get Well Zielona Góra Polska
PGE Ekstraliga: Włókniarz – Stal G. Częstochowa Polska
Championship Shield: Redcar v Sheffield Middlesbrough Wielka Brytania
Championship Shield: Scunthorpe v Leicester Scunthorpe Wielka Brytania
6 kwietnia (sobota)
Nice 1.LŻ: ROW – Orzeł Rybnik Polska
Prague Open Praga Czechy
Championship Shield: Berwick v Newcastle Berwick-upon-Tweed Wielka Brytania
Championship Shield: Eastbourne v Birmingham Eastbourne Wielka Brytania
Championship Shield: Leicester v Scunthorpe Leicester Wielka Brytania
IM Słowenii: 1. runda Krško Słowenia
Der Hammer Wittstock Niemcy
7 kwietnia (niedziela)
PGE Ekstraliga: Unia L. – Sparta Leszno Polska
PGE Ekstraliga: Motor – GKM Lublin Polska
Nice 1.LŻ: Wybrzeże – Unia T. Gdańsk Polska
Nice 1.LŻ: Ostrovia – Start Ostrów Wlkp. Polska
2.LŻ: Polonia B. – Kolejarz O. Bydgoszcz Polska
2.LŻ: Wilki – Wanda Krosno Polska
2.LŻ: Polonia P. – Kolejarz R. Piła Polska
Championship Shield: Newcastle v Berwick Newcastle upon Tyne Wielka Brytania
Championship Shield: Sheffield v Redcar Sheffield Wielka Brytania
Oberkrämer Pokal Wolfslake Niemcy
8 kwietnia (poniedziałek)
Premiership Shield: King’s Lynn v Poole King’s Lynn Wielka Brytania
Premiership Supporters Cup: Wolverhampton v Peterborough Wolverhampton Wielka Brytania
9 kwietnia (wtorek)
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów Poznań Polska
10 kwietnia (środa)
Championship Shield: Somerset v Birmingham Highbridge Wielka Brytania
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów Poznań Polska
11 kwietnia (czwartek)
Premiership Shield: Poole v King’s Lynn Poole Wielka Brytania
Premiership Supporters Cup: Peterborough v Wolverhampton Peterborough Wielka Brytania
Vince Mapley Memorial (Isle of Wight) Ryde Wielka Brytania
12 kwietnia (piątek)
PGE Ekstraliga: GKM – Włókniarz Grudziądz Polska
PGE Ekstraliga: Stal G. – Motor Gorzów Wlkp. Polska
Championship Shield: Glasgow v Berwick Glasgow Wielka Brytania
13 kwietnia (sobota)
Nice 1.LŻ: Unia T. – Ostrovia Tarnów Polska
2.LŻ: Kolejarz R. – Wilki Rawicz Polska
Championship Shield: Berwick v Glasgow Berwick-upon-Tweed Wielka Brytania
Championship Shield: Eastbourne v Somerset Eastbourne Wielka Brytania
Pride of the Potteries (Stoke) Newcastle-under-Lyme Wielka Brytania
1. Liga – Czechy Kopřivnice Czechy
IM Włoch: 1. runda Terenzano Włochy
Speedway Paar Cup Cloppenburg Niemcy
Turniej Towarzyski Braiła Rumunia
14 kwietnia (niedziela)
PGE Ekstraliga: Sparta – Falubaz Wrocław Polska
PGE Ekstraliga: Get Well – Unia L. Toruń Polska
Nice 1.LŻ: Start – ROW Gniezno Polska
Nice 1.LŻ: Lokomotiv – Wybrzeże Daugavpils Łotwa
2.LŻ: PSŻ – Polonia B. Poznań Polska
2.LŻ: Kolejarz O. – Polonia P. Opole Polska
IM Włoch: 2. runda Terenzano Włochy
Speedway Team Cup Cloppenburg Niemcy
Vierländerkampf Herxheim Niemcy
Heusden-Zolder Belgia
Ligue National de Speedway: MC Réolais – MC Marmandais La Réole Francja
16 kwietnia (wtorek)
IM Czech: 1. finał Praga Czechy
Srebrny Kask: eliminacje Krosno Polska
Srebrny Kask: eliminacje Rawicz Polska
Srebrny Kask: eliminacje Bydgoszcz Polska
18 kwietnia (czwartek)
Lagcup: Kwalifikacje 1 Vetlanda Szwecja
Lagcup: Kwalifikacje 2 Vetlanda Szwecja
19 kwietnia (piątek)
Lagcup: Finał B Vetlanda Szwecja
Lagcup: Finał A Vetlanda Szwecja
20 kwietnia (sobota)
Indywidualny Puchar Czech: 1. turniej Slaný Czechy
Osterpokal Güstrow Niemcy
Złoty Kask: finał Piła Polska
IM Słowenii: 2. runda Lublana Słowenia
Baltic Speedway League: 1. runda Daugavpils Łotwa
21 kwietnia (niedziela)
4-Länderkampf Pocking Niemcy
Osterrennen Neuenknick Niemcy
Speedway Liga Nord Wittstock Niemcy
Ligue National de Speedway: Morizès MC – MC Réolais Morizes Francja
Otwarte Indywidualne Mistrzostw Ukrainy Równe Ukraina
22 kwietnia (poniedziałek)
Nice 1.LŻ: Orzeł – Start Łódź Polska
Polska – Reszta Świata Rzeszów Polska
23 kwietnia (wtorek)
Extraliga – Drużynowe Mistrzostwa Czech Praga Czechy
Brązowy Kask: eliminacje Gniezno Polska
Brązowy Kask: eliminacje Rzeszów Polska
Brązowy Kask: eliminacje Rybnik Polska
26 kwietnia (piątek)
PGE Ekstraliga: Włókniarz – Motor Częstochowa Polska
PGE Ekstraliga: Falubaz – GKM Zielona Góra Polska
27 kwietnia (sobota)
Speedway Euro Championship: 1. runda kwalifikacyjna Goričan Chorwacja
Speedway Euro Championship: 2. runda kwalifikacyjna Poznań Polska
Indywidualny Puchar Czech: 2. turniej Březolupy Czechy
The Olympique Perris USA
28 kwietnia (niedziela)
PGE Ekstraliga: Unia L. – Stal G. Leszno Polska
PGE Ekstraliga: Sparta – Get Well Wrocław Polska
Nice 1.LŻ: ROW – Unia T. Rybnik Polska
Nice 1.LŻ: Ostrovia – Lokomotiv Ostrów Wlkp. Polska
2.LŻ: Wilki – Kolejarz O. Krosno Polska
2.LŻ: Wanda – Kolejarz R. Kraków Polska
2.LŻ: Polonia P. – PSŻ Piła Polska
Vierländerkampf Neustadt/Donau Niemcy
Międzynarodowe Mistrzostwa Słowacji – 19. Memoriał Ladislava Eliáša Žarnovica Słowacja
Superprestigio Mettet Belgia
30 kwietnia (wtorek)
Finał Mistrzostw Par Klubowych DM I Ligi
MAJ
1 maja (środa)
Speedway Euro Championship: 3. runda kwalifikacyjna Równe Ukraina
Speedway Euro Championship: 4. runda kwalifikacyjna Krško Słowenia
Mecz Reprezentacji Polski
Bundesliga: MSC Brokstedt – AC Landshut Brokstedt Niemcy
2 maja (czwartek)
Srebrny Kask Kraków Polska
3 maja (piątek)
PGE Ekstraliga: Motor – Unia L. Lublin Polska
PGE Ekstraliga: GKM – Sparta Grudziądz Polska
4 maja (sobota)
Speedway of Nations: 1. półfinał Landshut Niemcy
Mistrzostwa Polski Par Klubowych: finał
Bundesliga: MC Nordstern Stralsund – Wolfe Wittstock Stralsund Niemcy
Turniej indywidualny Ludwigslust Niemcy
Autohaus Cup Meißen Niemcy
Master of Speedway Moorwinkelsdamm Niemcy
Division 1: 1. runda Kumla Szwecja
5 maja (niedziela)
PGE Ekstraliga: Get Well – Włókniarz Toruń Polska
PGE Ekstraliga: Stal G. – Falubaz Gorzów Wlkp. Polska
2.LŻ: Polonia B. – Polonia P. Bydgoszcz Polska
2.LŻ: PSŻ – Wilki Poznań Polska
2.LŻ: Kolejarz O. – Wanda Opole Polska
Indywidualne Mistrzostwa Czech Juniorów: 1. finał Pilzno Czechy
Speedway Team Cup Wolfslake Niemcy
6 maja (poniedziałek)
Division 1: 2. runda Norrköping Szwecja
7 maja (wtorek)
Elitserien: Piraterna – Smederna Motala Szwecja
Elitserien: Masarna – Indianerna Avesta Szwecja
Elitserien: Lejonen – Rospiggarna Gislaved Szwecja
Elitserien: Västervik – Vetlanda Västervik Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 1. runda
8 maja (środa)
Extraliga – Drużynowe Mistrzostwa Czech Kopřivnice Czechy
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 2. runda
Liga rosyjska: Wostok – STK Władywostok Rosja
9 maja (czwartek)
Elitserien: Dackarna – Smederna Målilla Szwecja
10 maja (piątek)
PGE Ekstraliga: Sparta – Stal G. Wrocław Polska
PGE Ekstraliga: Falubaz – Motor Zielona Góra Polska
ST Lendava – AMTK Ljubljana Petišovci Słowenia
11 maja (sobota)
Speedway of Nations: półfinał Manchester
2.LŻ: Kolejarz R. – Kolejarz O. Rawicz Polska
Bundesliga: DMV White Tigers Diedenbergen – MC Nordstern Stralsund Diedenbergen Niemcy
1. Liga – Czechy Svitavy Czechy
Speedway ADAC Bayerncup Olching Niemcy
AMTK Ljubljana – ST Lendava Petišovci Słowenia
Jack Milne Cup Costa Mesa USA
Division 1: 3. runda Nässjö Szwecja
12 maja (niedziela)
PGE Ekstraliga: GKM – Get Well Grudziądz Polska
PGE Ekstraliga: Włókniarz – Unia L. Częstochowa Polska
2.LŻ: Wilki – Polonia B. Krosno Polska
2.LŻ: Wanda – PSŻ Kraków Polska
Speedway Team Cup Olching Niemcy
Division 1: 4. runda Kumla Szwecja
14 maja (wtorek)
Elitserien: Smederna – Masarna Eskilstuna Szwecja
Elitserien: Dackarna – Piraterna Målilla Szwecja
Elitserien: Rospiggarna – Västervik Hallstavik Szwecja
Elitserien: Indianerna – Lejonen Kumla Szwecja
Indywidualne Mistrzostwa Czech Juniorów: 2. finał Praga Czechy
15 maja (środa)
Extraliga – Drużynowe Mistrzostwa Czech Pardubice Czechy
Allsvenskan: Vargarna – Valsarna Norrköping Szwecja
Liga rosyjska: Mega Łada – Turbina Togliatti Rosja
16 maja (czwartek)
Elitserien: Vetlanda – Lejonen Vetlanda Szwecja
Brązowy Kask: finał Grudziądz Polska
17 maja (piątek)
Allsvenskan: VIP Speedway – Griparna Motala Szwecja
Allsvenskan: Team Smaland – Max500 Speedway Gislaved Szwecja
18 maja (sobota)
Speedway Grand Prix: PZM Warsaw SGP of Poland Warszawa Polska
IM Włoch: 3. runda Terenzano Włochy
Memoriál A. Vildeho Slaný Czechy
2. int. Opel AMZ Pokal Lipsk Niemcy
19 maja (niedziela)
Extraliga – Drużynowe Mistrzostwa Czech Žarnovica Słowacja
IM Włoch: 4. runda Terenzano Włochy
Division 1: 5. runda Avesta Szwecja
20 maja (poniedziałek)
Allsvenskan: Griparna – Vargarna Nyköping Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 3. runda
21 maja (wtorek)
Elitserien: Masarna – Dackarna Avesta Szwecja
Elitserien: Vetlanda – Rospiggarna Vetlanda Szwecja
Elitserien: Västervik – Indianerna Västervik Szwecja
Elitserien: Lejonen – Smederna Gislaved Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 4. runda
Liga rosyjska: Turbina – STK Bałakowo Rosja
22 maja (środa)
Allsvenskan: Max500 Speedway – VIP Speedway Eskilstuna Szwecja
Allsvenskan: Valsarna – Team Smaland Hagfors Szwecja
Indywidualne Mistrzostwa Polski: ćwierćfinał Krosno Polska
Indywidualne Mistrzostwa Polski: ćwierćfinał Poznań Polska
Indywidualne Mistrzostwa Polski: ćwierćfinał Piła Polska
Indywidualne Mistrzostwa Polski: ćwierćfinał Bydgoszcz Polska
23 maja (czwartek)
Elitserien: Piraterna – Rospiggarna Motala Szwecja
24 maja (piątek)
PGE Ekstraliga: Motor – Get Well Lublin Polska
PGE Ekstraliga: Stal G. – GKM Gorzów Wlkp. Polska
25 maja (sobota)
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów: półfinał Pardubice Czechy
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów: półfinał Stralsund Niemcy
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów: półfinał Kraków Polska
Speedway Euro Championship: SEC Challenge Nagyhalász Węgry
Bundesliga: Wolfe Wittstock – DMV White Tigers Diedenbergen Wittstock Niemcy
Division 1: 6. runda Mariestad Szwecja
26 maja (niedziela)
PGE Ekstraliga: Unia L. – Falubaz Leszno Polska
PGE Ekstraliga: Włókniarz – Sparta Częstochowa Polska
2.LŻ: Polonia B. – Wanda Bydgoszcz Polska
2.LŻ: PSŻ – Kolejarz R. Poznań Polska
2.LŻ: Polonia P. – Wilki Piła Polska
Division 1: 7. runda Eskilstuna Szwecja
Turniej z okazji 60-lecia żużla w Równem Równe Ukraina
28 maja (wtorek)
Elitserien: Smederna – Västervik Eskilstuna Szwecja
Elitserien: Dackarna – Lejonen Målilla Szwecja
Elitserien: Indianerna – Vetlanda Kumla Szwecja
Elitserien: Piraterna – Masarna Motala Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 5. runda
29 maja (środa)
Allsvenskan: Vargarna – VIP Speedway Norrköping Szwecja
Allsvenskan: Valsarna – Max500 Speedway Hagfors Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 6. runda
Liga rosyjska: Mega Łada – Wostok Togliatti Rosja
Connor Penhall Memorial Cup – Season Opener Industry USA
30 maja (czwartek)
Elitserien: Rospiggarna – Masarna Hallstavik Szwecja
Turniej indywidualny Wolfslake Niemcy
  Landshut Niemcy
  Nordhastedt Niemcy
Turniej indywidualny Mureck Austria
SM-Liiga: 1. runda Pori Finlandia
31 maja (piątek)
PGE Ekstraliga: Sparta – Motor Wrocław Polska
PGE Ekstraliga: Get Well – Stal G. Toruń Polska
Allsvenskan: Team Smaland – Griparna Målilla Szwecja
Team Challenge Round 1 Auburn USA
CZERWIEC
1 czerwca (sobota)
Speedway Grand Prix: Slovenian SGP Krško Słowenia
2.LŻ: Kolejarz R. – PSŻ Rawicz Polska
Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów: 1. półfinał Liberec Czechy
Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów: 2. półfinał Glumsø Dania
1. Divisjon: 1. runda Skien Norwegia
2 czerwca (niedziela)
PGE Ekstraliga: Falubaz – Włókniarz Zielona Góra Polska
PGE Ekstraliga: GKM – Unia L. Grudziądz Polska
2.LŻ: Wanda – Polonia B. Kraków Polska
2.LŻ: Polonia P. – Wilki Piła Polska
Indywidualne Mistrzostwa Rosji Juniorów: półfinał Saławat Rosja
1. Divisjon: 2. runda Kristiansand Norwegia
4 czerwca (wtorek)
Elitserien: Västervik – Dackarna Västervik Szwecja
Elitserien: Vetlanda – Smederna Vetlanda Szwecja
Elitserien: Lejonen – Piraterna Gislaved Szwecja
Elitserien: Rospiggarna – Indianerna Hallstavik Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 7. runda
5 czerwca (środa)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 8. runda
Drużynowe Mistrzostwa Rosji Juniorów: 1. runda Oktiabrskij Rosja
6 czerwca (czwartek)
Elitserien: Masarna – Vetlanda Avesta Szwecja
IM Rosji: półfinał Oktiabrskij Rosja
7 czerwca (piątek)
PGE Ekstraliga: Motor – Sparta Lublin Polska
PGE Ekstraliga: Unia L. – GKM Leszno Polska
Pfingstpokal: eliminacje Güstrow Niemcy
Team Challenge Round 2 Auburn USA
8 czerwca (sobota)
Speedway Grand Prix: Kwalifikacje Glasgow Wielka Brytania
Speedway Grand Prix: Kwalifikacje Žarnovica Słowacja
Speedway Grand Prix: Kwalifikacje Lamothe Landerron Francja
16. Auerhahnpokal Teterow Niemcy
Indywidualny Puchar Czech: 3. turniej Chabařovice Czechy
Finał IM Rosji do lat 19 Bałakowo Rosja
SM-Liiga: 2. runda Ryga Łotwa
Division 1: 8. runda Norrköping Szwecja
Turniej Towarzyski Braiła Rumunia
9 czerwca (niedziela)
PGE Ekstraliga: Włókniarz – Falubaz Częstochowa Polska
PGE Ekstraliga: Stal G. – Get Well Gorzów Wlkp. Polska
2.LŻ: Polonia B. – Wilki Bydgoszcz Polska
2.LŻ: Kolejarz O. – Kolejarz R. Opole Polska
Pfingstpokal Güstrow Niemcy
Störtebeker Superportal Norden Niemcy
Division 1: 9. runda Kumla Szwecja
10 czerwca (poniedziałek)
Allsvenskan: Griparna – Valsarna Nyköping Szwecja
Speedway Grand Prix: Kwalifikacje Abensberg Niemcy
11 czerwca (wtorek)
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych Ostrów Wlkp. Polska
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych Opole Polska
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych Piła Polska
Drużynowe Mistrzostwa Rosji Juniorów: 2. runda Togliatti Rosja
12 czerwca (środa)
Allsvenskan: Max500 Speedway – Vargarna Eskilstuna Szwecja
Allsvenskan: VIP Speedway – Team Smaland Västervik Szwecja
Indywidualny Puchar Czech: 4. turniej Pardubice Czechy
Indywidualne Mistrzostwa Polski: półfinał Kraków Polska
Indywidualne Mistrzostwa Polski: półfinał Rawicz Polska
13 czerwca (czwartek)
Elitserien: Vetlanda – Dackarna Vetlanda Szwecja
Nice Cup: 1. runda
Puchar Rosji: 1. runda Oktiabrskij Rosja
15 czerwca (sobota)
Speedway Grand Prix: Czech Republic SGP Praga Czechy
1. Divisjon: 3. runda Elgane Norwegia
SM-Liiga: 3. runda Kauhajoki Finlandia
16 czerwca (niedziela)
2.LŻ: Wanda – Kolejarz O. Kraków Polska
2.LŻ: Polonia P. – Polonia B. Piła Polska
2.LŻ: Wilki – PSŻ Krosno Polska
Bundesliga: DMV White Tigers Diedenbergen – MSC Brokstedt Diedenbergen Niemcy
SM-Liiga: 4. runda Seinäjoki Finlandia
18 czerwca (wtorek)
Elitserien: Smederna – Rospiggarna Eskilstuna Szwecja
Elitserien: Dackarna – Vetlanda Målilla Szwecja
Elitserien: Piraterna – Västervik Motala Szwecja
Elitserien: Masarna – Lejonen Avesta Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 9. runda
19 czerwca (środa)
Extraliga – Drużynowe Mistrzostwa Czech Slaný Czechy
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 10. runda
Liga rosyjska: Turbina – Wostok Bałakowo Rosja
Liga rosyjska: Mega Łada – STK Togliatti Rosja
20 czerwca (czwartek)
Elitserien: Indianerna – Piraterna Kumla Szwecja
Bundesliga: AC Landshut – Wolfe Wittstock Landshut Niemcy
Speedway German Open 2019 Olching Niemcy
21 czerwca (piątek)
PGE Ekstraliga: Sparta – Włókniarz Wrocław Polska
PGE Ekstraliga: Get Well – Motor Toruń Polska
Team Challenge Round 3 Auburn USA
22 czerwca (sobota)
2.LŻ: Kolejarz R. – Wanda Rawicz Polska
Puchar Europy Par Juniorów U19: finał Pilzno Czechy
Bundesliga: MSC Brokstedt – MC Nordstern Stralsund Brokstedt Niemcy
Mistrzostwa Norwegii Par Mjøssa Norwegia
AMD Krško – AMTK Ljubljana Krško Słowenia
23 czerwca (niedziela)
PGE Ekstraliga: GKM – Stal G. Grudziądz Polska
PGE Ekstraliga: Falubaz – Unia L. Zielona Góra Polska
2.LŻ: Kolejarz O. – Wilki Opole Polska
2.LŻ: PSŻ – Polonia P. Poznań Polska
Division 1: 10. runda Norrköping Szwecja
24 czerwca (poniedziałek)
Allsvenskan: Max500 Speedway – Griparna Eskilstuna Szwecja
25 czerwca (wtorek)
Elitserien: Rospiggarna – Dackarna Hallstavik Szwecja
Elitserien: Vetlanda – Piraterna Vetlanda Szwecja
Elitserien: Västervik – Masarna Västervik Szwecja
Elitserien: Indianerna – Smederna Kumla Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 11. runda
26 czerwca (środa)
Allsvenskan: Valsarna – VIP Speedway Hagfors Szwecja
Allsvenskan: Vargarna – Team Smaland Norrköping Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 12. runda
Liga rosyjska: STK – Turbina Oktiabrskij Rosja
Memoriał Igora Marko Równe Ukraina
27 czerwca (czwartek)
Elitserien: Smederna – Dackarna Eskilstuna Szwecja
Elitserien: Lejonen – Västervik Gislaved Szwecja
Nice Cup: 2. runda
28 czerwca (piątek)
PGE Ekstraliga: Get Well – GKM Toruń Polska
PGE Ekstraliga: Motor – Falubaz Lublin Polska
29 czerwca (sobota)
Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów: półfinał Daugavpils Łotwa
Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów: półfinał Vetlanda Szwecja
Mistrzostwa Europy Par: 2. półfinał Terenzano Włochy
  Landshut Niemcy
30 czerwca (niedziela)
PGE Ekstraliga: Unia L. – Włókniarz Leszno Polska
PGE Ekstraliga: Stal G. – Sparta Gorzów Wlkp. Polska
2.LŻ: PSŻ. – Wanda Poznań Polska
Otwarte Mistrzostwa Holandii Heusden-Zolder Belgia
LIPIEC
1 lipca (poniedziałek)
Allsvenskan: Griparna – Max500 Speedway Nyköping Szwecja
Allsvenskan: VIP Speedway – Valsarna Kumla Szwecja
2 lipca (wtorek)
Elitserien: Smederna – Indianerna Eskilstuna Szwecja
Elitserien: Dackarna – Rospiggarna Målilla Szwecja
Elitserien: Piraterna – Vetlanda Motala Szwecja
Elitserien: Masarna – Västervik Avesta Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 13. runda
3 lipca (środa)
Allsvenskan: Team Smaland – Vargarna Gislaved Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 14. runda
Liga rosyjska: Wostok – Mega Łada Władywostok Rosja
4 lipca (czwartek)
Elitserien: Indianerna – Dackarna Kumla Szwecja
Elitserien: Västervik – Lejonen Västervik Szwecja
5 lipca (piątek)
Indywidualny Puchar Czech: 5. turniej Svitavy Czechy
6 lipca (sobota)
Speedway Grand Prix: Swedish SGP Hallstavik Szwecja
Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów: 1. runda eliminacyjna Grudziądz Polska
Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów: 2. runda eliminacyjna Nagyhalász Węgry
Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów: 3. runda eliminacyjna Holsted Dania
  Nordhastedt Niemcy
Bundesliga: MC Nordstern Stralsund – AC Landshut Stralsund Niemcy
7 lipca (niedziela)
2.LŻ: Polonia P. – Kolejarz O. Piła Polska
2.LŻ: Wilki – Kolejarz R. Krosno Polska
2.LŻ: Polonia B. – PSŻ Bydgoszcz Polska
9 lipca (wtorek)
Elitserien: Västervik – Piraterna Västervik Szwecja
Elitserien: Lejonen – Masarna Gislaved Szwecja
Elitserien: Rospiggarna – Smederna Hallstavik Szwecja
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski: eliminacje Gdańsk Polska
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski: eliminacje Łódź Polska

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski: eliminacje Poznań Polska
11 lipca (czwartek)
Elitserien: Piraterna – Indianerna Motala Szwecja
Nice Cup: 3. runda
12 lipca (piątek)
Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów: finał Manchester
Bundesliga: Wolfe Wittstock – MSC Brokstedt Wittstock Niemcy
PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi Gdańsk Polska
13 lipca (sobota)
Speedway Euro Championship: 1. finał Güstrow Niemcy
1. Liga – Czechy Žarnovica Słowacja
IM Słowenii: 3. runda Petišovci Słowenia
Division 1: 11. runda Nässjö Szwecja
IM Rumunii: 1. runda Braiła Rumunia
Baltic Speedway League: 2. runda Ryga Łotwa
14 lipca (niedziela)
Extraliga – Drużynowe Mistrzostwa Czech Žarnovica Słowacja
Indywidualne Mistrzostwa Polski: finał Leszno Polska
Division 1: 12. runda Kumla Szwecja
IM Rumunii: 2. runda Braiła Rumunia
16 lipca (wtorek)
Elitserien: Smederna – Vetlanda Eskilstuna Szwecja
Elitserien: Dackarna – Västervik Målilla Szwecja
Elitserien: Masarna – Piraterna Avesta Szwecja
Elitserien: Indianerna – Rospiggarna Kumla Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 1. runda półfinałowa
18 czerwca (czwartek)
Nice Cup: 4. runda
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 2. runda półfinałowa
19 lipca (piątek)
North vs. South Challenge Auburn USA
20 lipca (sobota)
Speedway of Nations: finał Togliatti Rosja
Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów: finał Mâcon Francja
IM Francji: 1. runda Mâcon Francja
Mistrzostwa Niemiec U21 Ludwigslust Niemcy
IM Rumunii: 3. runda Braiła Rumunia
21 lipca (niedziela)
Speedway of Nations: finał Togliatti Rosja
IM Rumunii: 4. runda Braiła Rumunia
SM-Liiga: 5. runda Haapajärvi Finlandia
22 lipca (poniedziałek)
SM-Liiga: 6. runda Hyvinkää Finlandia
23 lipca (wtorek)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 3. runda półfinałowa
24 lipca (środa)
Allsvenskan: Valsarna – Griparna Hagfors Szwecja
Allsvenskan: Vargarna – Max500 Speedway Norrköping Szwecja
Allsvenskan: Team Smaland – VIP Speedway Målilla Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Czech Juniorów Pardubice Czechy
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 4. runda półfinałowa
Liga rosyjska: STK – Mega Łada Oktiabrskij Rosja
25 lipca (czwartek)
Elitserien: Vetlanda – Masarna Vetlanda Szwecja
Elitserien: Piraterna – Lejonen Motala Szwecja
26 lipca (piątek)
PGE Ekstraliga: Sparta – GKM Wrocław Polska
PGE Ekstraliga: Unia L. – Motor Leszno Polska
Team Challenge Round 4 Auburn USA
27 lipca (sobota)
Speedway Euro Championship: 2. finał Toruń Polska
2.LŻ: Kolejarz R. – Polonia P. Rawicz Polska
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów: finał
Mistrzostwa USA Par Perris USA
IM Francji: 2. runda Lamothe Landeron Francja
IM Rumunii: 5. runda Sibiu Rumunia
28 lipca (niedziela)
PGE Ekstraliga: Włókniarz – Get Well Częstochowa Polska
PGE Ekstraliga: Falubaz – Stal G. Zielona Góra Polska
2.LŻ: Wanda – Wilki Kraków Polska
2.LŻ: Kolejarz O. – Polonia B. Opole Polska
IM Rumunii: 6. runda Sibiu Rumunia
29 lipca (poniedziałek)
Allsvenskan: Griparna – Team Smaland Nyköping Szwecja
30 lipca (wtorek)
Elitserien: Lejonen – Dackarna Gislaved Szwecja
Elitserien: Vetlanda – Indianerna Vetlanda Szwecja
Elitserien: Västervik – Smederna Västervik Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 5. runda półfinałowa
31 lipca (środa)
Allsvenskan: Max500 Speedway – Valsarna Eskilstuna Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 6. runda półfinałowa
Liga rosyjska: Wostok – Turbina Władywostok Rosja
Finał IM Rosji do lat 16 Togliatti Rosja
Mistrzostwa I ligi: 1.runda Togliatti Rosja
SIERPIEŃ
1 sierpnia (czwartek)
Elitserien: Masarna – Rospiggarna Avesta Szwecja
Nice Cup: 5. runda
2 sierpnia (piątek)
Allsvenskan: VIP Speedway – Vargarna Motala Szwecja
PGE Ekstraliga: Motor – Włókniarz Lublin Polska
PGE Ekstraliga: GKM – Falubaz Grudziądz Polska
16. Schildbürgerpokal Teterow Niemcy
SM-Liiga: 7. runda Kuusankoski Finlandia
3 sierpnia (sobota)
Speedway Grand Prix: Wroclaw SGP of Poland Wrocław Polska
IM Niemiec Abensberg Niemcy
Mistrzostwa I ligi: 2.runda Saławat Rosja
Division 1: 13. runda Avesta Szwecja
Baltic Speedway League: 3. runda Varkaus Finlandia
4 sierpnia (niedziela)
PGE Ekstraliga: Get Well – Sparta Toruń Polska
PGE Ekstraliga: Stal G. – Unia L. Gorzów Wlkp. Polska
2.LŻ: Polonia P. – Wanda Piła Polska
2.LŻ: Polonia B. – Kolejarz R. Bydgoszcz Polska
2.LŻ: PSŻ – Kolejarz O. Poznań Polska
Indywidualny Puchar Czech: 6. turniej Pilzno Czechy
Mistrzostwa I ligi: 3.runda Saławat Rosja
Division 1: 14. runda Eskilstuna Szwecja
Speedway Friendship Cup Równe Ukraina
IM Baltic Speedway League Varkaus Finlandia
6 sierpnia (wtorek)
Elitserien: Smederna – Lejonen Eskilstuna Szwecja
Elitserien: Dackarna – Masarna Målilla Szwecja
Elitserien: Rospiggarna – Vetlanda Hallstavik Szwecja
Elitserien: Indianerna – Västervik Kumla Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 7. runda półfinałowa
7 sierpnia (środa)
Allsvenskan: Vargarna – Griparna Norrköping Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 8. runda półfinałowa
8 sierpnia (czwartek)
Elitserien: Rospiggarna – Piraterna Hallstavik Szwecja
9 sierpnia (piątek)
PGE Ekstraliga: Unia L. – Get Well Leszno Polska
PGE Ekstraliga: Włókniarz – GKM Częstochowa Polska
Indywidualny Puchar Europy Juniorów U19: 1. półfinał Pardubice Czechy
Indywidualny Puchar Europy Juniorów U19: 2. półfinał Güstrow Niemcy
Allsvenskan: VIP Speedway – Max500 Speedway Kumla Szwecja
Allsvenskan: Team Smaland – Valsarna Vetlanda Szwecja
10 sierpnia (sobota)
Speedway Euro Championship: 3. finał Vojens Dania
Speedway Team Cup Dohren Niemcy
IM USA: runda Industry USA
11 sierpnia (niedziela)
PGE Ekstraliga: Motor – Stal G. Lublin Polska
PGE Ekstraliga: Falubaz – Sparta Zielona Góra Polska
Indywidualny Puchar Europy Juniorów U19: finał Žarnovica Słowacja
ADAC Cup Dohren Niemcy
12 sierpnia (poniedziałek)
Allsvenskan: Griparna – VIP Speedway Nyköping Szwecja
13 sierpnia (wtorek)
Elitserien: Piraterna – Dackarna Motala Szwecja
Elitserien: Västervik – Rospiggarna Västervik Szwecja
Elitserien: Lejonen – Indianerna Gislaved Szwecja
Elitserien: Masarna – Smederna Avesta Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 9. runda półfinałowa
14 sierpnia (środa)
Allsvenskan: Max500 Speedway – Team Smaland Eskilstuna Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 10. runda półfinałowa
15 sierpnia (czwartek)
Elitserien: Lejonen – Vetlanda Gislaved Szwecja
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski Tarnów
Bundesliga: AC Landshut – DMV White Tigers Diedenbergen Landshut Niemcy
16 sierpnia (piątek)
Allsvenskan: Valsarna – Vargarna Hagfors Szwecja
52.Ostsee-Pokal Stralsund Niemcy
Team Challenge Round 5 Auburn USA
17 sierpnia (sobota)
Speedway Grand Prix: Scandinavian SGP Målilla Szwecja
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych Gorzów Wlkp. Polska
Ostseepokal Wittstock Niemcy
Memoriał Rinata Mardanszina Oktiabrskij Rosja
Karl-Heinz Podeyn Pokal Ludwigslust Niemcy
Speedway Liga Nord Brokstedt Niemcy
ST Lendava – AMD Krško Petišovci Słowenia
Division 1: 15. runda Eskilstuna Szwecja
1. Divisjon: 4. runda Oslo Norwegia
18 sierpnia (niedziela)
Division 1: 16. runda Kumla Szwecja
1. Divisjon: 5. runda Mjøssa Norwegia
20 sierpnia (wtorek)
Elitserien: Smederna – Piraterna Eskilstuna Szwecja
Elitserien: Vetlanda – Västervik Vetlanda Szwecja
Elitserien: Rospiggarna – Lejonen Hallstavik Szwecja
Elitserien: Indianerna – Masarna Kumla Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 11. runda półfinałowa
21 sierpnia (wtorek)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 12. runda półfinałowa
Liga rosyjska: Turbina – Mega Łada Bałakowo Rosja
3rd Annual Jr Kurtz Memorial Cup Industry USA
22 sierpnia (czwartek)
Elitserien: Dackarna – Indianerna Målilla Szwecja
Nice Cup: 6. runda
Liga rosyjska: STK – Wostok Oktiabrskij Rosja
23 sierpnia (piątek)
PGE Ekstraliga: GKM – Motor Grudziądz Polska
PGE Ekstraliga: Stal G. – Włókniarz Gorzów Wlkp. Polska
24 sierpnia (sobota)
Speedway Grand Prix: Grand Prix Challenge Goričan Chorwacja
Speedway Liga Nord Moorwinkelsdamm Niemcy
Division 1: 17. runda Mariestad Szwecja
Baltic Speedway League: 4. runda Kohtla-Nõmme Estonia
25 sierpnia (niedziela)
PGE Ekstraliga: Sparta – Unia L. Wrocław Polska
PGE Ekstraliga: Get Well – Falubaz Toruń Polska
Gouden Helm Heusden-Zolder Belgia
44th AMA California State Speedway Championship Industry USA
Division 1: 18. runda Avesta Szwecja
IM Norwegii Skien Norwegia
27 sierpnia (wtorek)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 13. runda półfinałowa
Indywidualne Mistrzostwa Rosji Juniorów: finał Oktiabrskij Rosja
28 sierpnia (środa)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 14. runda półfinałowa
SM-Liiga: 8. runda Nokia Finlandia
29 sierpnia (czwartek)
Mistrzostwa Europy Par: finał Bałakowo Rosja
31 sierpnia (sobota)
Speedway Grand Prix: German SGP Teterow Niemcy
Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów: finał Równe Ukraina
Międzynarodowe Mistrzostwa Czech Par Kopřivnice Czechy
Flutlicht Speedway Berghaupten Niemcy
Track Championship / Team Challenge Final Auburn USA
Division 1: 19. runda Mariestad Szwecja
Drużynowe Mistrzostwa Norwegii Elgane Norwegia
WRZESIEŃ
1 września (niedziela)
Puchar Przyjaźni Žarnovica Słowacja
Speedway Team Cup Güstrow Niemcy
Division 1: 20. runda Kumla Szwecja
3 września (wtorek)
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
Puchar Rosji: 2. runda Bałakowo Rosja
Bundesliga: finał Niemcy
4 września (środa)
Extraliga – Drużynowe Mistrzostwa Czech Slaný Czechy
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
5 września (czwartek)
Liga rosyjska: finał
Liga rosyjska: mecz o 3. miejsce
7 września (sobota)
Speedway Grand Prix: Danish SGP Vojens Dania
IM Włoch: 5. runda Terenzano Włochy
Indywidualny Puchar Czech: 7. turniej Liberec Czechy
8 września (sobota)
IM Włoch: 6. runda Terenzano Włochy
Turniej indywidualny Wolfslake Niemcy
10 września (wtorek)
Nice Cup: 7. runda
Drużynowe Mistrzostwa Rosji Juniorów: 3. runda Bałakowo Rosja
11 września (środa)
IM Czech: 2. finał Pilzno Czechy
12 września (czwartek)
IM Rosji: finał Togliatti Rosja
13 września (piątek)
Night of the Fights Cloppenburg Niemcy
14 września (sobota)
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów: finał
Zlati znak občine Krško in pokal Franca Babiča Krško Słowenia
Pokal für Frieden und Freundschaft Wittstock Niemcy
Division 1: 21. runda Nässjö Szwecja
17 września (wtorek)
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
18 września (środa)
Extraliga – Drużynowe Mistrzostwa Czech Pardubice Czechy
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
Liga rosyjska: finał
Liga rosyjska: mecz o 3. miejsce
20 września (piątek)
Otwarte Mistrzostwa Holandii Veenoord Holandia
21 września (sobota)
Speedway Grand Prix: Adrian Flux British SGP Cardiff Wielka Brytania
Goldener Helm Veenoord Holandia
Indywidualny Puchar Nice PLŻ
IM USA: Final Round Auburn USA
SM-Liiga: Finał Finlandia
22 września (niedziela)
Turniej indywidualny Mureck Austria
SM-Liiga: Finał Finlandia
24 września (wtorek)
Nice Cup: 8. runda
25 września (środa)
Memoriał Anatolija Stiepanowa Togliatti Rosja
26 września (czwartek)
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów: finał
28 września (sobota)
Speedway Euro Championship: 4. finał Chorzów Polska
Indywidualne Mistrzostwa Czech Juniorów: 3. finał Divišov Czechy
AMTK Ljubljana – AMD Krško Lublana Słowenia
Knobby Night Costa Mesa USA
Baltic Speedway League: 5. runda Ryga Łotwa
29 września (niedziela)
Indywidualny Puchar Czech: 8. turniej Pilzno Czechy
Speedway Team Cup Neuenknick Niemcy
Turniej na zakończenie sezonu 2019 Równe Ukraina
PAŹDZIERNIK
3 października (czwartek)
Silbener Stahlschuh Meißen Niemcy
4 października (piątek)
Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów: finał Pardubice Czechy
5 października (sobota)
Speedway Grand Prix: Torun SGP of Poland Toruń Polska
45. Zlatá stuha Pardubice Czechy
51st US National Speedway Championship Costa Mesa USA
6 października (niedziela)
71. Zlatá přilba města Pardubic Pardubice Czechy
Goldenes Band Olching Niemcy
12 października (sobota)
IM Czech: 3. finał Březolupy Czechy
IM Włoch: 7. runda Terenzano Włochy
Race of Night Wittstock Niemcy
Turniej międzynarodowy Dohren Niemcy
Puchar Gubernatora Kraju Nadmorskiego Władywostok Rosja
AMD Krško – ST Lendava Krško Słowenia
USA – Reszta Świata Auburn USA
13 października (niedziela)
Turniej indywidualny Mureck Austria
19 października (sobota)
Turniej indywidualny Pardubice Czechy
Nick Varner Cup Perris USA
Puchar MACEC” 5. runda Braiła Rumunia
GRUDZIEŃ
14 grudnia (sobota)
AMA FIM North America Final Perris USA