2. PLŻ

 

SKŁADY DRUŻYN TERMINARZ ROZGRYWEK
Stal Rzeszów
Seniorzy:
Jonas Davidsson (Szwecja)
Greg Hancock (USA)
Kyle Howarth (Wielka Brytania)
Tomasz Jędrzejak (Polska)
Mads Korneliussen (Dania)
Maciej Kuciapa (Polska)
Edward Mazur (Polska
Nick Morris (Australia)
Nicklas Porsing (Dania
Lewis Rose (Wielka Brytania)
Rory Schlein (Australia)
Dawid Stachyra (Polska)
Aaron Summers (Australia)
Juniorzy:
Aureliusz Bieliński (Polska)
Michał Curzytek (Polska)
Arkadiusz Potoniec (Polska)
Mateusz Rząsa (Polska)
Patryk Wojdyło (Polska)
Menedżer:
Mirosław Kowalik

Polonia Bydgoszcz
Seniorzy:
Damian Adamczak (Polska)
Jonas B. Andersen (Dania)
Oskar Ajtner-Gollob (Polska)
Rene Bach (Dania)
Dimitri Berge (Francja)
Iwan Bolszakow (Rosja)
Patrik Buri (Słowacja)
Mikołaj Curyło (Polska)
Zdenek Holub (Czechy)
Matic Ivacic (Słowenia)
Andriej Kobrin (Ukraina)
Daniił Kołodinski (Łotwa)
Steven Mauer (Niemcy)
Michał Piosicki (Polska)
Ondrej Smetana (Czechy)
Juniorzy:
Mateusz Jagła (Polska)
Tomasz Orwat (Polska)
Menedżer:
Jacek Gollob

TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Seniorzy:
Adam Ellis (Wielka Brytania)
Kamil Brzozowski (Polska)
Patryk Dolny (Polska
Renat Gafurow (Rosja)
Kenneth Hansen (Dania)
Jonas Jeppesen (Dania)
Mark Karion (Rosja)
Nicolai Klindt (Dania)
Zbigniew Suchecki (Polska)
Bjarne Pedersen (Dania)
Menedżer:
Mariusz Staszewski

Naturalna Medycyna PSŻ Poznań
Seniorzy:
David Bellego (Francja)
Mateusz Borowicz (Polska)
Władimir Borodulin (Rosja)
Max Dilger (Niemcy)
Frederik Jakobsen (Dania)
Jason Joergensen (Dania)
Marcel Kajzer (Polska)
Matej Kus (Czechy)
Michał Łopaczewski (Polska)
Kasper Lykke Nielsen (Dania)
Daniel Pytel (Polska)
Adam Strzelec (Polska)
Marcel Szymko (Polska)
Juniorzy:
Kevin Fajfer (Polska)
Menedżer:
Tomasz Bajerski

KSM Krosno
Seniorzy:
Mikkel B. Andersen (Dania)
Roland Benko (Węgry)
Tobias Busch (Niemcy)
Stanisław Burza (Polska)
Ilja Czałow (Rosja)
Mariusz Fierlej (Polska)
Patrick Hansen (Dania)
Lewis Kerr (Wielka Brytania)
Roland Kovacs (Węgry)
Wiaczesław Monachow (Rosja)
Mariusz Puszakowski (Polska)
Marcin Rempała (Polska)
Juniorzy:
Konrad Stec (Polska)
Menedżer:

Stal-Met Kolejarz Opole
Seniorzy:
Denis Gizatullin (Rosja)
Adrian Gomólski (Polska)
Hubert Łęgowik (Polska)
Oskar Polis (Polska)
Richard Lawson (Wielka Brytania)
Sebastian Ułamek (Polska)
Kevin Woelbert (Niemcy)
Juniorzy:
Kamil Kamiński (Polska)
Jarosław Krzywosz (Polska)
Menedżer:
Piotr Żyto

Stainer Unia Kolejarz Rawicz
Seniorzy:
Damian Baliński (Polska)
Brady Kurtz (Australia)
Jack Smith (Wielka Brytania)
Richie Worrall (Wielka Brytania)
Steve Worrall (Wielka Brytania)
Juniorzy:
Dominik Kubera (Polska)
Tymoteusz Picz (Polska)
Bartosz Smektała (Polska)
Szymon Szlauderbach (Polska)
Wiktor Trofimow jr (Polska)
Menedżer:

RUNDA ZASADNICZA

I runda:
07.04.2018
Kolejarz Rawicz – KSM Krosno 51:39
08.04.2018
PSŻ Poznań – Kolejarz Opole 43:47
03.06.2018
Polonia Bydgoszcz – Stal Rzeszów
Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje

II runda:
14–15.04.2018
Kolejarz Opole – Polonia Bydgoszcz 57:33
KSM Krosno – PSŻ Poznań 44:46
Stal Rzeszów – Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38
Kolejarz Rawicz – pauzuje

III runda:
21–22.04.2018
Kolejarz Rawicz – Polonia Bydgoszcz
PSŻ Poznań – Stal Rzeszów
Ostrovia Ostrów Wlkp. – KSM Krosno
Kolejarz Opole – pauzuje

IV runda:
28–29.04.2018
Polonia Bydgoszcz – PSŻ Poznań
Kolejarz Opole – Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stal Rzeszów – Kolejarz Rawicz
KSM Krosno – pauzuje

V runda:
05–06.05.2018
Kolejarz Rawicz – PSŻ Poznań
Kolejarz Opole – KSM Krosno
Ostrovia Ostrów Wlkp. – Polonia Bydgoszcz
Stal Rzeszów – pauzuje

VI runda:
19–20.05.2018
Polonia Bydgoszcz – KSM Krosno
Kolejarz Rawicz – Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stal Rzeszów – Kolejarz Opole
PSŻ Poznań – pauzuje

VII runda:
26-27.05.2018
Kolejarz Opole – Kolejarz Rawicz
KSM Krosno – Stal Rzeszów
Ostrovia Ostrów Wlkp. – PSŻ Poznań
Polonia Bydgoszcz – pauzuje

VIII runda:
13.05.2018
PSŻ Poznań – Ostrovia Ostrów Wlkp.
09–10.06.2018
Kolejarz Rawicz – Kolejarz Opole
Stal Rzeszów – KSM Krosno
Polonia Bydgoszcz – pauzuje

IX runda:
16-17.06.2018
Kolejarz Opole – Stal Rzeszów
KSM Krosno – Polonia Bydgoszcz
Ostrovia Ostrów Wlkp. – Kolejarz Rawicz
PSŻ Poznań – pauzuje

X runda:
30.06–01.07.2018
Polonia Bydgoszcz – Ostrovia Ostrów Wlkp.
PSŻ Poznań – Kolejarz Rawicz
KSM Krosno – Kolejarz Opole
Stal Rzeszów – pauzuje

XI runda:
28–29.07.2018
Kolejarz Rawicz – Stal Rzeszów
PSŻ Poznań – Polonia Bydgoszcz
Ostrovia Ostrów Wlkp. – Kolejarz Opole
KSM KSM Krosno – pauzuje

XII runda:
11–12.08.2018
Polonia Bydgoszcz – Kolejarz Rawicz
KSM Krosno – Ostrovia Ostrów Wlkp.
Stal Rzeszów – PSŻ Poznań
Kolejarz Opole – pauzuje

XIII runda:
18–19.08.2018
Polonia Bydgoszcz – Kolejarz Opole
PSŻ Poznań – KSM Krosno
Ostrovia Ostrów Wlkp. – Stal Rzeszów
Kolejarz Rawicz – pauzuje

XIV runda:
25–26.08.2018
Kolejarz Opole – PSŻ Poznań
KSM Krosno – Kolejarz Rawicz
Stal Rzeszów – Polonia Bydgoszcz
Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje

PLAY-OFF

Półfinały
02.09.2018 (niedziela)
4m. – 1m.
3m. – 2m.

Półfinały – rewanże
09.09.2018 (niedziela)
1m. – 4m.
2m. – 3m.

Finał
16.09.2018 (niedziela)

Finał – rewanż
23.09.2018 (niedziela)

Baraż o wejście do I ligi
30.09.2018 (niedziela)

Baraż o wejście do I ligi – rewanż
07.10.2018 (niedziela)