23 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – Wilki Krosno Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
23 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
23 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: GKM Grudziądz – Falubaz Zielona Góra Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
23 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Motor Lublin – Sparta Wrocław Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
30 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – Apator Toruń Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
30 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Falubaz Zielona Góra – Motor Lublin Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
30 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
30 kwietnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Wilki Krosno – Unia Leszno Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
7 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – GKM Grudziądz Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
7 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – Unia Leszno Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
7 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
7 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Wilki Krosno – Motor Lublin Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
14 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Sparta Wrocław – Wilki Krosno Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
14 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
14 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: GKM Grudziądz – Apator Toruń Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
14 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Motor Lublin – Stal Gorzów Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
21 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
21 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Unia Leszno – Stal Gorzów Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
21 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: GKM Grudziądz – Wilki Krosno Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
21 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
28 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – Sparta Wrocław Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
28 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – Motor Lublin Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
28 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Unia Leszno – GKM Grudziądz Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
28 maja, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Wilki Krosno – Falubaz Zielona Góra Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
4 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Sparta Wrocław – Apator Toruń Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
4 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
4 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Włókniarz Częstochowa – Wilki Krosno Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
4 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Motor Lublin – Unia Leszno Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
11 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
11 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
11 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Unia Leszno – Sparta Wrocław Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
11 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: GKM Grudziądz – Motor Lublin Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
18 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Sparta Wrocław – GKM Grudziądz Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
18 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Falubaz Zielona Góra – Unia Leszno Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
18 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
18 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Wilki Krosno – Stal Gorzów Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
25 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Sparta Wrocław – Motor Lublin Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
25 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
25 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
25 czerwca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Wilki Krosno – Apator Toruń Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
2 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – Stal Gorzów Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
2 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Unia Leszno – Wilki Krosno Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
2 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
2 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Motor Lublin – Falubaz Zielona Góra Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
16 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Sparta Wrocław – Włókniarz Częstochowa Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
16 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Unia Leszno – Apator Toruń Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
16 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: GKM Grudziądz – Stal Gorzów Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
16 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Motor Lublin – Wilki Krosno Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
23 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – Unia Leszno Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
23 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Falubaz Zielona Góra – Sparta Wrocław Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
23 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
23 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Wilki Krosno – GKM Grudziądz Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
30 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
30 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – Sparta Wrocław Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
30 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Unia Leszno – Motor Lublin Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
30 lipca, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Wilki Krosno – Włókniarz Częstochowa Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
6 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Sparta Wrocław – Stal Gorzów Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
6 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Falubaz Zielona Góra – Wilki Krosno Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
6 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: GKM Grudziądz – Unia Leszno Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
6 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Motor Lublin – Apator Toruń Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
13 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – Motor Lublin Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
13 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – GKM Grudziądz Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
13 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Włókniarz Częstochowa – Falubaz Zielona Góra Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
13 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Wilki Krosno – Sparta Wrocław Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
20 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Sparta Wrocław – Unia Leszno Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
20 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Falubaz Zielona Góra – Apator Toruń Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
20 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
20 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Motor Lublin – GKM Grudziądz Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
27 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – Wilki Krosno Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
27 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
27 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
27 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: GKM Grudziądz – Sparta Wrocław Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz