Nice 1. LŻ

 

SKŁADY DRUŻYN TERMINARZ ROZGRYWEK
Unia Tarnów ŻSSA
Seniorzy:
Artur Czaja (Polska)
Daniel Kaczmarek (Polska)
Wiktor Kułakow (Rosja)
Peter Ljung (Szwecja)
Artur Mroczka (Polska)
Juniorzy:
Mateusz Cierniak (Polska)
Dawid Knapik (Polska)
Przemysław Konieczny (Polska)
Dawid Rempała (Polska)
Menadżer:
Tomasz Proszowski

KS ROW Rybnik SA
Seniorzy:
Troy Batchelor (Australia)
Daniel Bewley (Wielka Brytania)
Jye Etheridge (Australia)
Siergiej Łogaczow (Rosja)
Zbigniew Suchecki (Polska)
Mateusz Szczepaniak (Polska)
Kacper Woryna (Polska)
Juniorzy:
Robert Chmiel (Polska)
Kacper Duda (Polska)
Przemysław Giera (Polska)
Kacper Kłosok (Polska)
Mateusz Tudzież (Polska)
Dominik Tyman (Polska)
Menadżer:
Piotr Żyto

Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Seniorzy:
Patryk Beśko (Polska)
Mikkel Bech (Dania)
Adrian Cyfer (Polska)
Kacper Gomólski (Polska)
Thomas Joergensen (Dania)
Joel Kling (Szwecja)
Krystian Pieszczek (Polska)
Jonas Seifert-Salk (Dania)
Jacob Thorssell (Szwecja)
Bradley Wilson-Dean (Nowa Zelandia)
Juniorzy:
Dominik Majchrzak (Polska)
Karol Żupiński (Polska)
Menedżer:
Mirosław Berliński

KŻ Orzeł Łódź
Seniorzy:
Hans Andersen (Dania)
Maksim Bogdanow (Łotwa)
Ben Ernst (Niemcy)
Daniel Jeleniewski (Polska)
Marcin Jędrzejewski (Polska)
Rafał Okoniewski (Polska)
Rory Schlein (Australia)
Rohan Tungate (Australia)
Juniorzy:
Eryk Borczuch (Polska)
Kamil Kiełbasa (Polska)
Piotr Pióro (Polska)
Dawid Wawrzyniak (Polska)
Menedżer:
Lech Kędziora

Speedway Lokomotiv Daugavpils
Seniorzy:
Pontus Aspgren (Szwecja)
Jewgienij Kostygow (Łotwa)
Timo Lahti (Finlandia)
Andrzej Lebiediew (Łotwa)
Marko Lewiszyn (Ukraina)
Jesse Mustonen (Finlandia)
Kjastas Puodżuks (Łotwa)
Wadim Tarasienko (Rosja)
Juniorzy:
Ricards Ansviesulis (Łotwa)
Elvis Avgucevics (Łotwa)
Francis Gusts (Łotwa)
Daniił Kołodinski (Łotwa)
Davis Kurmis (Łotwa)
Kristers Lumanis (Łotwa)
Ernest Matjuszonoks (Łotwa)
Oleg Michaiłow (Łotwa)
Rudolfs Sprogis (Łotwa)
Artiom Trofimow (Łotwa)
Menedżer:
Nikołaj Kokin

Arged Malesa TŻ Ostrovia
Seniorzy:
Renat Gafurow (Rosja)
Tomasz Gapiński (Polska)
Mark Karion (Rosja)
Nicolai Klindt (Dania)
Aleksandr Łoktajew (Ukraina)
Sam Masters (Australia)
Grzegorz Walasek (Polska)
Juniorzy:
Marcin Kościelski (Polska)
Kamil Nowacki (Polska)
Sebastian Szostak (Polska)
Menedżer:
Mariusz Staszewski

CAR GWARANT Start Gniezno
Seniorzy:
Oliver Berntzon (Szwecja)
Oskar Fajfer (Polska)
Adrian Gała (Polska)
Mirosław Jabłoński (Polska)
Frederik Jakobsen (Dania)
Andriej Kudriaszow (Rosja)
Kim Nilsson (Szwecja)
Jurica Pavlic (Chorwacja)
Juniorzy:
Mateusz Błażykowski (Polska)
Weronika Burlaga (Polska)
Kevin Fajfer (Polska)
Michał Lewandowski (Polska)
Damian Stalkowski (Polska)
Szymon Szwacher (Polska)
Menedżer:
Rafael Wojciechowski


RUNDA ZASADNICZA

1. kolejka
30-31.03
Orzeł – Ostrovia
Start – Wybrzeże
Unia T. – Lokomotiv
ROW – pauzuje

2. kolejka
06-07.04
Wybrzeże – Unia T.
ROW – Orzeł
Ostrovia – Start
Lokomotiv – pauzuje

3. kolejka
13-14.04
Lokomotiv – Wybrzeże
Start – ROW
Unia T. – Ostrovia
Orzeł – pauzuje

4. kolejka
27-28.04
ROW – Unia T.
Orzeł – Start
Ostrovia – Lokomotiv
Wybrzeże – pauzuje

5. kolejka
04-05.05
Wybrzeże – Ostrovia
Lokomotiv – ROW
Unia T. – Orzeł
Start – pauzuje

6. kolejka
11-12.05
Start – Unia T.
ROW – Wybrzeże
Orzeł – Lokomotiv
Ostrovia – pauzuje

7. kolejka
26.05
Wybrzeże – Orzeł
Lokomotiv – Start
Ostrovia – ROW
Unia T. – pauzuje

8. kolejka
01-02.06
Start – Lokomotiv
Orzeł – Wybrzeże
ROW – Ostrovia
Unia T. – pauzuje

9. kolejka
09.06
Wybrzeże – ROW
Lokomotiv – Orzeł
Unia T. – Start
Ostrovia – pauzuje

10. kolejka
15-16.06
Orzeł – Unia T.
Ostrovia – Wybrzeże
ROW – Lokomotiv
Start – pauzuje

11. kolejka
22-23.06
Unia T. – ROW
Start – Orzeł
Lokomotiv – ArgedMalesa TŻ Ostrovia
Wybrzeże – pauzuje

12. kolejka
06-07.07
Ostrovia – Unia T.
ROW – Start
Wybrzeże – Lokomotiv
Orzeł – pauzuje

13. kolejka
27-28.07
Start – Ostrovia
Orzeł – ROW
Unia T. – Wybrzeże
Lokomotiv – pauzuje

14. kolejka
03-04.08
Ostrovia – Orzeł
Wybrzeże – Start
Lokomotiv – Unia T.
ROW – pauzuje

PLAY-OFF:
Półfinały
17-18.08
4m. – 1m.
3m. – 2m.

Półfinały – rewanże
24-25.08
1m. – 4m.
2m. – 3m.

Finał
07-08.09

Finał – rewanż
14-15.09

BARAŻE:
Mecze barażowe
29.09
Mecze barażowe – rewanże
06.10