PGE Ekstraliga

 

SKŁADY DRUŻYN TERMINARZ ROZGRYWEK
Fogo Unia Leszno
Seniorzy:
Jarosław Hampel (Polska)
Janusz Kołodziej (Polska)
Brady Kurtz (Australia)
Jaimon Lidsey (Australia)
Piotr Pawlicki (Polska)
Emil Sajfutdinow (Rosja)
Juniorzy:
Dominik Kubera (Polska)
Wiktor Lis (Polska)
Tymoteusz Picz (Polska)
Kacper Pludra (Polska)
Krzysztof Sadurski (Polska)
Bartosz Smektała (Polska)
Szymon Szlauderbach (Polska)
Menedżer:
Piotr Baron

Betard Sparta Wrocław
Seniorzy:
Gleb Czugunow (Rosja)
Max Fricke (Australia)
Jakub Jamróg (Polska)
Maciej Janowski (Polska)
Vaclav Milik (Czechy)
Tai Woffinden (Wielka Brytania)
Juniorzy:
Maksym Drabik (Polska)
Mateusz Dul (Polska)
Wiktoria Garbowska (Polska)
Mateusz Gzyl (Polska)
Przemysław Liszka (Polska)
Patryk Wojdyło (Polska)
Menadżer:
Dariusz Śledź

Cash Broker Stal Gorzów
Seniorzy:
Adam Ellis (Wielka Brytania)
Filip Hjelmland (Szwecja)
Krzysztof Kasprzak (Polska)
Peter Kildemand (Dania)
Erik Riss (Niemcy)
Anders Thomsen (Dania)
Szymon Woźniak (Polska)
Bartosz Zmarzlik (Polska)
Juniorzy:
Mateusz Bartkowiak (Polska)
Bartosz Hassa (Polska)
Rafał Karczmarz (Polska)
Kamil Pytlewski (Polska)
Alan Szczotka (Polska)
Menadżer:
Stanisław Chomski

Falubaz Zielona Góra
Seniorzy:
Patryk Dudek (Polska)
Mads Hansen (Dania)
Michael Jepsen Jensen (Dania)
Sebastian Niedźwiedź (Polska)
Nicki Pedersen (Dania)
Piotr Protasiewicz (Polska)
Martin Smolinski (Niemcy)
Martin Vaculik (Słowacja)
Juniorzy:
Nikodem Bartoch (Polska)
Damian Boduch (Polska)
Sebastian Helwig (Polska)
Norbert Krakowiak (Polska)
Jakub Osyczka (Polska)
Damian Pawliczak (Polska)
Mateusz Tonder (Polska)
Nile Tufft (Polska)
Menadżer:
Adam Skórnicki

forBET Włókniarz Częstochowa
Seniorzy:
Damian Dróżdż (Polska)
Witalij Kowal (Ukraina)
Fredrik Lindgren (Szwecja)
Leon Madsen (Dania)
Adrian Miedziński (Polska)
Paweł Przedpełski (Polska)
Bartosz Świącik (Polska)
Sebastian Ułamek (Polska)
Matej Zagar (Słowenia)
Juniorzy:
Adrian Bialk (Polska)
Michał Gruchalski (Polska)
Bartłomiej Kowalski (Polska)
Jakub Miśkowiak (Polska)
Monika Nietyksza (Polska)
Mateusz Świdnicki (Polska)
Adrian Woźniak (Polska)
Menadżer:
Marek Cieślak

Mr Garden GKM Grudziądz
Seniorzy:
Kenneth Bjerre (Dania)
Krzysztof Buczkowski (Polska)
Roman Lachbaum (Rosja)
Antonio Lindbaeck (Szwecja)
Artiom Łaguta (Rosja)
Paweł Łaguta (Rosja)
Przemysław Pawlicki (Polska)
Juniorzy:
Damian Lotarski (Polska)
Patryk Rolnicki (Polska)
Marcin Turowski (Polska)
Kamil Wieczorek (Polska)
Denis Zieliński (Polska)
Menadżer:
Robert Kempiński

Get Well Toruń
Seniorzy:
Kasper Andersen (Dania)
Jason Doyle (Australia)
Chris Holder (Australia)
Jack Holder (Australia)
Rune Holta (Polska)
Niels Kristian Iversen (Dania)
Norbert Kościuch (Polska)
Mathias Nielsen (Dania)
Tim Soerensen (Dania)
Juniorzy:
Maksymilian Bogdanowicz (Polska)
Justin Stolp (Polska)
Jakub Janik (Polska)
Filip Nizgorski (Polska)
Igor Kopeć-Sobczyński (Polska)
Aleks Rydlewski (Polska)
Menedżer:
Jacek Frątczak

Speed Car Motor Lublin
Seniorzy:
Andreas Jonsson (Szwecja)
Robert Lambert (Wielka Brytania)
Dawid Lampart(Polska)
Mikkel Michelsen (Dania)
Paweł Miesiąc (Polska)
Grzegorz Zengota (Polska)
Juniorzy:
Kacper Gosik (Polska)
Maciej Kuromonow (Polska)
Wiktor Lampart (Polska)
Wiktor Trofimow (Polska)
Menadżer:

RUNDA ZASADNICZA:

1. kolejka
5 kwietnia (piątek)
Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra – Get Well Toruń
7 kwietnia (niedziela)
Motor Lublin – GKM Grudziądz
Unia Leszno – Sparta Wrocław

2. kolejka
12 kwietnia (piątek)
GKM Grudziądz – Włókniarz Częstochowa
Stal Gorzów – Motor Lublin
14 kwietnia (niedziela)
Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra
Get Well Toruń – Unia Leszno

3. kolejka
26 kwietnia (piątek)
Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin
Falubaz Zielona Góra – GKM Grudziądz
28 kwietnia (niedziela)
Unia Leszno – Stal Gorzów
Sparta Wrocław – Get Well Toruń

4. kolejka

3 maja (piątek)
Motor Lublin – Unia Leszno
GKM Grudziądz – Sparta Wrocław
5 maja (niedziela)
Get Well Toruń – Włókniarz Częstochowa
Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra

5. kolejka
10 maja (piątek)
Sparta Wrocław – Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra – Motor Lublin
12 maja (niedziela)
GKM Grudziądz – Get Well Toruń
Włókniarz Częstochowa – Unia Leszno

6. kolejka
24 maja (piątek)
Motor Lublin – Get Well Toruń
Stal Gorzów – GKM Grudziądz
26 maja (niedziela)
Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra
Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław

7. kolejka
31 maja (piątek)
Sparta Wrocław – Motor Lublin
Get Well Toruń – Stal Gorzów
2 czerwca (niedziela)
Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa
GKM Grudziądz – Unia Leszno

8. kolejka
7 czerwca
Motor Lublin – Sparta Wrocław
Unia Leszno – GKM Grudziądz
9 czerwca
Włókniarz Częstochowa – Falubaz Zielona Góra
Stal Gorzów – Get Well Toruń

9. kolejka
21 czerwca (piątek)
Sparta Wrocław – Włókniarz Częstochowa
Get Well Toruń – Motor Lublin
23 czerwca (niedziela)
GKM Grudziądz – Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra – Unia Leszno

10. kolejka
28 czerwca (piątek)
Get Well Toruń – GKM Gurdziądz
Motor Lublin – Falubaz Zielona Góra
30 czerwca (niedziela)
Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa
Stal Gorzów – Sparta Wrocław

11. kolejka
26 lipca (piątek)
Sparta Wrocław – GKM Grudziądz
Unia Leszno – Motor Lublin
28 lipca (niedziela)
Włókniarz Częstochowa – Get Well Toruń
Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów

12. kolejka
2 sierpnia (piątek)
Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa
GKM Grudziądz – Falubaz Zielona Góra
4 sierpnia (niedziela)
Get Well Toruń – Sparta Wrocław
Stal Gorzów – Unia Leszno

13. kolejka
9 sierpnia (piątek)
Unia Leszno – Get Well Toruń
Włókniarz Częstochowa – GKM Grudziądz
11 sierpnia (niedziela)
Motor Lublin – Stal Gorzów
Falubaz Zielona Góra – Sparta Wrocław

14. kolejka
23 sierpnia (piątek)
GKM Grudziądz – Motor Lublin
Stal Gorzów – Włókniarz Częstochowa
25 sierpnia (niedziela)
Sparta Wrocław – Unia Leszno
Get Well Toruń – Falubaz Zielona Góra

PLAY-OFF:

Półfinały
1 września (niedziela)
4 m. – 1 m.
3 m. – 2 m.

Półfinały – rewanże
8 września (niedziela)
1 m. – 4 m.
2 m. – 3 m.

Finały
15 września (niedziela)
Mecz o 1. miejsce
Mecz o 3. miejsce

Finały – rewanże
22 września (niedziela)
Mecz o 1. miejsce
Mecz o 3. miejsce