27 lipca, godz. 17:45 British Youth Championships Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
27 lipca, godz. 18:00 Ligue Nationale de Speedway La Réole, Francja Mijema, La Réole, France, La Réole
27 lipca, godz. 19:00 Indywidualne Mistrzostwa Polski – Finał 2 Bydgoszcz, Polska Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz, Bydgoszcz
27 lipca, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Edinburgh Monarchs Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
28 lipca, godz. 13:00 Indywidualne Mistrzostwa Czech Juniorów (250) – Runda 2 Liberec, Czechy Letná 618/32a, Liberec
28 lipca, godz. 14:00 Międzynarodowy turniej indywidualny (grasstrack) La Réole, Francja Mijema, La Réole, France, La Réole
28 lipca, godz. 14:00 2. Ekstraliga: ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz Rybnik, Polska Stadion ROW Rybnik, Rybnik
28 lipca, godz. 16:30 PGE Ekstraliga: Unia Leszno – Sparta Wrocław Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
28 lipca, godz. 17:00 KLŻ: Landshut Devils – Polonia Piła Landshut, Niemcy Speedway-Stadion Ellermühle, Landshut
28 lipca, godz. 19:15 PGE Ekstraliga: Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
29 lipca, godz. 16:00 Drużynowy Puchar Ekstraligi 250cc: 3. runda Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
29 lipca, godz. 17:00 Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
29 lipca, godz. 19:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Rospiggarna Hallstavik Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
29 lipca, godz. 20:30 Premiership: King’s Lynn Stars – Sheffield Tigers King's Lynn, Wielka Brytania Adrian Flux Arena, King's Lynn
29 lipca, godz. 20:30 Premiership: Birmingham Brummies – Belle Vue Aces Birmingham, Wielka Brytania Perry Barr Greyhound Stadium, Birmingham
30 lipca, godz. 16:00 Ekstraliga U24: Unia Leszno – Motor Lublin Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
30 lipca, godz. 17:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
30 lipca, godz. 17:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – Sparta Wrocław Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
30 lipca, godz. 17:00 Ekstraliga U24: Wilki Krosno – Włókniarz Częstochowa Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
30 lipca, godz. 19:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Rospiggarna Hallstavik Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
30 lipca, godz. 19:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Indianerna Kumla Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
30 lipca, godz. 19:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Smederna Eskilstuna Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
30 lipca, godz. 19:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Vargarna Norrköping Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
31 lipca, godz. 17:00 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów 7 Rzeszów, Polska Stadion Miejski "STAL", Rzeszów
31 lipca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Esbjerg Vikings Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
31 lipca, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Team Fjelsted Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
31 lipca, godz. 19:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Piraterna Motala Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
31 lipca, godz. 19:00 Allsvenskan: Örnarna Mariestad – Gislaved Speedway Mariestad, Szwecja Ornarna Speedway, Mariestad
31 lipca, godz. 20:30 Championship: Poole Pirates – Glasgow Tigers Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
1 sierpnia, godz. 16:30 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów 8 Kraków, Polska Klub Sportowy Wanda Kraków, Kraków
1 sierpnia, godz. 19:00 Allsvenskan: Njudungarna Vetlanda – Örnarna Mariestad Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
1 sierpnia, godz. 19:00 Allsvenskan: Griparna Nyköping – Masarna Avesta Nyköping, Szwecja Nyköpings Motorstadion, Nyköping
1 sierpnia, godz. 19:00 Allsvenskan: Solkatterna Karlstad – Valsarna Hagfors Karlstad, Szwecja Kalvholmen Motorstadion, Karlstad
1 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Ipswich Witches – King’s Lynn Stars Ipswich, Wielka Brytania Foxhall Stadium, Ipswich
1 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Oxford Spires – Birmingham Brummies Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
1 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Sheffield Tigers – Leicester Lions Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
2 sierpnia, godz. 00:00 British Youth Championships Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
2 sierpnia, godz. 18:00 PGE Ekstraliga: Motor Lublin – Unia Leszno Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
2 sierpnia, godz. 19:00 Allsvenskan: Valsarna Hagfors – Solkatterna Karlstad Hagfors, Szwecja Tallhults Motorstadion, Hagfors
2 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Glasgow Tigers – Edinburgh Monarchs Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
2 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Redcar Bears – Workington Comets Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
2 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Scunthorpe Scorpions – Plymouth Gladiators Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
2 sierpnia, godz. 20:30 NDL: Belle Vue Colts – Oxford Chargers Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
2 sierpnia, godz. 20:30 PGE Ekstraliga: Włókniarz Częstochowa – Falubaz Zielona Góra Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
3 sierpnia, godz. 10:00 1.Div: Vojens – Esbjerg – Brovst – Fjelsted Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
3 sierpnia, godz. 10:00 1.Div: Holsted – Slangerup – Holstebro – Munkebo Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
3 sierpnia, godz. 13:00 2.Div: Holsted – Fladbro – Esbjerg – Brovst Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
3 sierpnia, godz. 14:00 KLŻ: Unia Tarnów – Start Gniezno Tarnów, Polska Stadion żużlowo - piłkarski "Jaskółcze Gniazdo", Tarnów
3 sierpnia, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Redcar Bears Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
3 sierpnia, godz. 16:30 2. Ekstraliga: ROW Rybnik – Wybrzeże Gdańsk Rybnik, Polska Stadion ROW Rybnik, Rybnik
3 sierpnia, godz. 16:30 2. Ekstraliga: Polonia Bydgoszcz – Stal Rzeszów Bydgoszcz, Polska Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz, Bydgoszcz
3 sierpnia, godz. 19:00 2. Ekstraliga: Wilki Krosno – Orzeł Łódź Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
3 sierpnia, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Oxford Cheetahs Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
3 sierpnia, godz. 20:00 Championship: Plymouth Gladiators – Scunthorpe Scorpions Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
3 sierpnia, godz. 21:00 Speedway Nocturne Lamothe-Landerron, Francja DMCL Speedway Track, Lamothe-Landerron, Lamothe-Landerron
4 sierpnia, godz. 13:00 Division 1: Småland, Vikingarna, Rospiggarna, Smederna Nässjö, Szwecja Skogsvallen, Nässjö, Nässjö
4 sierpnia, godz. 14:00 2. Ekstraliga: PSŻ Poznań – Ostrovia Ostrów Wlkp. Poznań, Polska POSiR - Oddział Golęcin, Poznań
4 sierpnia, godz. 14:00 2. Ekstraliga: Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik Gdańsk, Polska Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego, Gdańsk
4 sierpnia, godz. 15:15 KLŻ: Lokomotiv Daugavpils – Landshut Devils Daugavpils, Łotwa Lokomotīve Stadium, Daugavpils
4 sierpnia, godz. 16:30 PGE Ekstraliga: Apator Toruń – GKM Grudziądz Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
4 sierpnia, godz. 17:00 KLŻ: Kolejarz Opole – Polonia Piła Opole, Polska Stadion Żużlowy W Opolu, Opole
4 sierpnia, godz. 19:15 PGE Ekstraliga: Stal Gorzów- Sparta Wrocław Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
5 sierpnia, godz. 00:00 Drużynowy Puchar Ekstraligi 250cc: 4. runda Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
5 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: King’s Lynn Stars – Leicester Lions King's Lynn, Wielka Brytania Adrian Flux Arena, King's Lynn
5 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Belle Vue Aces – Birmingham Brummies Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
6 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Sparta Wrocław – Stal Gorzów Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
6 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Falubaz Zielona Góra – Wilki Krosno Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
6 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: GKM Grudziądz – Unia Leszno Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
6 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Motor Lublin – Apator Toruń Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
6 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Västervik Speedway Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
6 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Lejonen Gislaved Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
6 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Piraterna Motala Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
6 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Indianerna Kumla Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
6 sierpnia, godz. 19:00 1.Div: Vojens – Slangerup – Munkebo – Fjelsted Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
7 sierpnia, godz. 00:00 IM Czech Juniorów – Runda 3 Pardubice, Czechy Motoristů 300/300, Pardubice VI-Svítkov
7 sierpnia, godz. 00:00 Indywidualne Mistrzostwa Czech Juniorów (250) – Runda 3 Pardubice, Czechy Motoristů 300/300, Pardubice VI-Svítkov
7 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Oxford Cheetahs – Plymouth Gladiators Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
7 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Poole Pirates – Scunthorpe Scorpions Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
8 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Örnarna Mariestad – Solkatterna Karlstad Mariestad, Szwecja Ornarna Speedway, Mariestad
8 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Masarna Avesta – Gislaved Speedway Avesta, Szwecja Masarna Speedway, Avesta
8 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Valsarna Hagfors – Njudungarna Vetlanda Hagfors, Szwecja Tallhults Motorstadion, Hagfors
8 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: King’s Lynn Stars – Belle Vue Aces King's Lynn, Wielka Brytania Adrian Flux Arena, King's Lynn
8 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Leicester Lions – Birmingham Brummies Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
8 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Sheffield Tigers – Ipswich Witches Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
9 sierpnia, godz. 18:00 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Holsted Tigers Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
9 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Edinburgh Monarchs – Glasgow Tigers Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
9 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Scunthorpe Scorpions – Poole Pirates Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
9 sierpnia, godz. 20:30 NDL: Middlesbrough Tigers – Leicester Lion Cubs Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
10 sierpnia, godz. 00:00 Speedway Liga Nord Moorwinkelsdamm, Niemcy MSC Moorwinkelsdamm, Moorwinkelsdamm
10 sierpnia, godz. 00:00 Sidecar – Mistrzostwa Europy – Runda Kwalifikacyjna Bad Hersfeld, Niemcy Motorsportclub Bad Hersfeld e.V., Bad Hersfeld
10 sierpnia, godz. 00:00 Division 1: Vikingarna, Småland, Smederna, Rospiggarna Örebro, Szwecja Örebro Motorstadion, Örebro
10 sierpnia, godz. 00:00 250cc-serien: Runda 13 Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
10 sierpnia, godz. 00:00 - 11 sierpnia, godz. 00:00 Grasbahnrennen (warunkowo) Rastede, Niemcy 53.245040, 8.203928, Rastede
10 sierpnia, godz. 10:00 1.Div: Vojens – Holsted – Slangerup – Brovst Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
10 sierpnia, godz. 10:00 1.Div: Holstebro – Esbjerg – Fjelsted – Munkebo Holstebro, Dania Holstebro Speedway Club, Holstebro
10 sierpnia, godz. 14:00 2.Div: Holstebro – Esbjerg – Holsted – Outrup Holstebro, Dania Holstebro Speedway Club, Holstebro
10 sierpnia, godz. 14:00 KLŻ: Polonia Piła – Unia Tarnów Bydgoszcz, Polska Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz, Bydgoszcz
10 sierpnia, godz. 20:00 Championship: Plymouth Gladiators – Glasgow Tigers Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
10 sierpnia, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Workington Comets Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
11 sierpnia, godz. 11:30 1.Div: Munkebo – Holstebro – Holsted – Slangerup Munkebo, Dania Munkebo Speedway Club, Munkebo
11 sierpnia, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Berwick Bandits Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
12 sierpnia, godz. 00:00 Drużynowy Puchar Ekstraligi 250cc: 5. runda Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
12 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Belle Vue Aces – King’s Lynn Stars Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
12 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Birmingham Brummies – Leicester Lions Birmingham, Wielka Brytania Perry Barr Greyhound Stadium, Birmingham
13 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – Motor Lublin Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
13 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – GKM Grudziądz Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
13 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Włókniarz Częstochowa – Falubaz Zielona Góra Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
13 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Wilki Krosno – Sparta Wrocław Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
13 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Rospiggarna Hallstavik Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
13 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Smederna Eskilstuna Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
13 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Dackarna Malilla Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
13 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Vargarna Norrköping Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
14 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Holsted Tigers Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
14 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Team Fjelsted – Esbjerg Vikings Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
14 sierpnia, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Sønderjylland Elite Speedway – Region Varde Elitesport Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
14 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Poole Pirates – Oxford Cheetahs Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
15 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Solkatterna Karlstad – Masarna Avesta Karlstad, Szwecja Kalvholmen Motorstadion, Karlstad
15 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Gislaved Speedway – Valsarna Hagfors Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
15 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Örnarna Mariestad – Griparna Nyköping Mariestad, Szwecja Ornarna Speedway, Mariestad
15 sierpnia, godz. 00:00 Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski – Finał Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
15 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Sheffield Tigers – Birmingham Brummies Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
15 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Ipswich Witches – Leicester Lions Ipswich, Wielka Brytania Foxhall Stadium, Ipswich
15 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Oxford Spires – King’s Lynn Stars Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
15 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Sheffield Tigers – Belle Vue Aces Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
16 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Njudungarna Vetlanda – Solkatterna Karlstad Vetlanda, Szwecja Vetlanda Motorstadion, Vetlanda
16 sierpnia, godz. 17:00 1.Div: Esbjerg – Vojens – Munkebo – Holstebro Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
16 sierpnia, godz. 20:30 Championship League Pairs Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
17 sierpnia, godz. 00:00 Ligue Nationale de Speedway Miramont-de-Guyenne, Francja MOTO CLUB VAL DE GUYENNE
17 sierpnia, godz. 00:00 Mistrzostwa Finlandii Par Haapajärvi, Finlandia Haapajärven Speedway track, Haapajärven
17 sierpnia, godz. 10:00 2.Div: Outrup – Brovst – Fladbro – Esbjerg Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
17 sierpnia, godz. 18:00 Speedway Grand Prix – Runda 7 Cardiff, Wielka Brytania Millennium Stadium, Cardiff
18 sierpnia, godz. 00:00 1. Divisjon: Runda 5 Mjøsa, Norwegia Highlights info row image Lillehaugvegen, 2380 Brumunddal, Lillehaugvegen
18 sierpnia, godz. 00:00 Division 1: Rospiggarna, Småland, Vikingarna, Smederna Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
19 sierpnia, godz. 00:00 Drużynowy Puchar Ekstraligi 250cc: 6. runda Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
19 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Slangerup Speedway Klub Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
19 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Birmingham Brummies – King’s Lynn Stars Birmingham, Wielka Brytania Perry Barr Greyhound Stadium, Birmingham
19 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Leicester Lions – Oxford Spires Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
19 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Ipswich Witches – Sheffield Tigers Ipswich, Wielka Brytania Foxhall Stadium, Ipswich
20 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Sparta Wrocław – Unia Leszno Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
20 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Falubaz Zielona Góra – Apator Toruń Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
20 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Włókniarz Częstochowa – Stal Gorzów Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
20 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Motor Lublin – GKM Grudziądz Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin
21 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Sønderjylland Elite Speedway Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
21 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Team Fjelsted Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
21 sierpnia, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Grindsted Speedway Klub Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
21 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Oxford Cheetahs – Glasgow Tigers Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
22 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Griparna Nyköping – Gislaved Speedway Nyköping, Szwecja Nyköpings Motorstadion, Nyköping
22 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Valsarna Hagfors – Örnarna Mariestad Hagfors, Szwecja Tallhults Motorstadion, Hagfors
22 sierpnia, godz. 00:00 Allsvenskan: Masarna Avesta – Njudungarna Vetlanda Avesta, Szwecja Masarna Speedway, Avesta
22 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Ipswich Witches – Belle Vue Aces Ipswich, Wielka Brytania Foxhall Stadium, Ipswich
22 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: King’s Lynn Stars – Oxford Spires King's Lynn, Wielka Brytania Adrian Flux Arena, King's Lynn
22 sierpnia, godz. 20:30 NDL: Sheffield Prowlers – Leicester Lion Cubs Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
23 sierpnia, godz. 00:00 Dutch Open Grass Track Staphorst, Holandia Evenemententerrein De Tippe, Staphorst
23 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Edinburgh Monarchs – Poole Pirates Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
23 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Glasgow Tigers – Oxford Cheetahs Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
23 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Redcar Bears – Plymouth Gladiators Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
23 sierpnia, godz. 20:30 NDL: Edinburgh Academy – Belle Vue Colts Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
24 sierpnia, godz. 00:00 Langbahn DM Solo & Bahnpokal Gespanne Hertingen, Niemcy 47.720357, 7.586986, Hertingen
24 sierpnia, godz. 00:00 Indywidualne Mistrzostwa Czech Juniorów (250) – Runda 4 Liberec, Czechy Letná 618/32a, Liberec
24 sierpnia, godz. 00:00 Jeugd & Nationaal Staphorst, Holandia Evenemententerrein De Tippe, Staphorst
24 sierpnia, godz. 10:00 1.Div: Holstebro – Holsted – Vojens – Fjelsted Holstebro, Dania Holstebro Speedway Club, Holstebro
24 sierpnia, godz. 10:15 1.Div: Slangerup – Brovst – Esbjerg – Munkebo Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
24 sierpnia, godz. 14:00 2.Div: Holstebro – Outrup – Brovst – Holsted Holstebro, Dania Holstebro Speedway Club, Holstebro
25 sierpnia, godz. 00:00 Indywidualny Puchar Czech – Runda 8 Pilzno, Czechy Univerzitní 15, Plzeň 3-Jižní Předměstí
25 sierpnia, godz. 00:00 Drużynowe Mistrzostwa Finlandii Varkaus, Finlandia Varkaus Speedway Stadium, Varkaus
25 sierpnia, godz. 16:00 NDL: Oxford Chargers – Leicester Lion Cubs Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
26 sierpnia, godz. 00:00 Drużynowy Puchar Ekstraligi 250cc: 7. runda Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa
26 sierpnia, godz. 13:00 Premiership: Belle Vue Aces – Sheffield Tigers Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
26 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Birmingham Brummies – Ipswich Witches Birmingham, Wielka Brytania Perry Barr Greyhound Stadium, Birmingham
27 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Stal Gorzów – Wilki Krosno Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski
27 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
27 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno
27 sierpnia, godz. 00:00 Ekstraliga U24: GKM Grudziądz – Sparta Wrocław Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
28 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Region Varde Elitesport Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
29 sierpnia, godz. 00:00 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów 9 Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
29 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Ipswich Witches – Birmingham Brummies Ipswich, Wielka Brytania Foxhall Stadium, Ipswich
29 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: King’s Lynn Stars – Sheffield Tigers King's Lynn, Wielka Brytania Adrian Flux Arena, King's Lynn
29 sierpnia, godz. 20:30 Premiership: Oxford Spires – Leicester Lions Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
30 sierpnia, godz. 00:00 British Youth Championships Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
30 sierpnia, godz. 00:00 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów 10 Tarnów, Polska Stadion żużlowo - piłkarski "Jaskółcze Gniazdo", Tarnów
30 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Scunthorpe Scorpions – Oxford Cheetahs Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
30 sierpnia, godz. 20:30 NDL: Edinburgh Academy – Leicester Lion Cubs Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
30 sierpnia, godz. 20:30 NDL: Belle Vue Colts – Sheffield Prowlers Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
31 sierpnia, godz. 00:00 Sidecar – Mistrzostwa Europy – Finał Uithuizen, Holandia 53.400966, 6.667623, Uithuizen
31 sierpnia, godz. 00:00 Drużynowe Mistrzostwa Norwegii Elgane, Norwegia Elgane Motorsykkelklubb, Elgane
31 sierpnia, godz. 00:00 British Youth Championships Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
31 sierpnia, godz. 00:00 - 1 września, godz. 00:00 DMV RaceDays Berghaupten, Niemcy Motorrad Grasbahn Berghaupten, Berghaupten
31 sierpnia, godz. 10:00 2.Div: Esbjerg – Holstebro – Outrup – Fladbro Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
31 sierpnia, godz. 19:00 Speedway Grand Prix – Runda 8 Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław
1 września, godz. 00:00 Golden Helmet of Helzold Heusden-Zolder, Belgia Speedway Club Helzold, Heusden-Zolder
1 września, godz. 00:00 Division 1: Smederna, Rospiggarna, Småland, Vikingarna Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
2 września, godz. 00:00 Drużynowy Puchar Ekstraligi 250cc: 8. runda Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno
2 września, godz. 20:30 Premiership: King’s Lynn Stars – Leicester Lions King's Lynn, Wielka Brytania Adrian Flux Arena, King's Lynn
2 września, godz. 20:30 Premiership KO Cup (Finał): Sheffield Tigers – Ipswich Witches Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield
2 września, godz. 20:30 British Youth Championships Birmingham, Wielka Brytania Perry Barr Greyhound Stadium, Birmingham
5 września, godz. 20:30 Premiership: Leicester Lions – King’s Lynn Stars Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester
5 września, godz. 20:30 Premiership KO Cup (Finał): Ipswich Witches – Sheffield Tigers Ipswich, Wielka Brytania Foxhall Stadium, Ipswich
6 września, godz. 20:30 NDL: Scunthorpe Stags – Oxford Chargers Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
7 września, godz. 00:00 18. Schildbürgerpokal Teterow, Niemcy MC MOUNTAIN RING TETEROW E. V., Teterow
7 września, godz. 10:00 2.Div: Fladbro – Holstebro – Esbjerg – Holsted Fladbro, Dania Fladbro Speedway Club, Fladbro
8 września, godz. 00:00 Gespann DM & Bahnpokal Solo Pfarrkirchen, Niemcy Freizeit- und Sportzentrum, Pfarrkirchen
8 września, godz. 11:30 1.Div: Munkebo – Vojens – Holsted – Esbjerg Munkebo, Dania Munkebo Speedway Club, Munkebo
13 września, godz. 20:30 NDL: Edinburgh Academy – Scunthorpe Stags Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
14 września, godz. 00:00 Ostseepokal Stralsund, Niemcy Motorsportclub Nordstern Stralsund e.V. Paul Greifzu Stadion, Stralsund
14 września, godz. 00:00 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych – Finał Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
15 września, godz. 13:00 British Youth Championships Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
16 września, godz. 00:00 Drużynowy Puchar Ekstraligi 250cc: 9. runda Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra
18 września, godz. 00:00 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów 11 Gdańsk, Polska Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego, Gdańsk
19 września, godz. 00:00 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów 12 Bydgoszcz, Polska Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz, Bydgoszcz
21 września, godz. 08:00 - 22 września, godz. 17:00 DMV Grasbahnrennen – Solo, Gespanne, Quads, Speedkarts Neuenhasslau MSC Neuenhaßlau 1953 e.V.
22 września, godz. 00:00 Longtrack World Championship Roden, Holandia Motorsport Vrienden Noordenveld MVN wedstrijd en trainigs locatie, Roden
26 września, godz. 00:00 Turniej Zaplecza Kadry Juniorów 13 Gniezno, Polska Stadion Start Gniezno S.A., Gniezno
28 września, godz. 19:00 Speedway Grand Prix – Runda 11 Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń
4 października, godz. 18:00 Speedway Grand Prix Challenge Pardubice, Czechy Motoristů 300/300, Pardubice VI-Svítkov
5 października, godz. 13:00 50. Zlatá stuha juniorů Pardubice, Czechy Motoristů 300/300, Pardubice VI-Svítkov
6 października, godz. 12:00 76. Zlatá přilba města Pardubic Pardubice, Czechy Motoristů 300/300, Pardubice VI-Svítkov
11 października, godz. 19:30 Rene Deddens Abschiedsgala Cloppenburg, Niemcy Speedway-Arena, Cloppenburg
11 października, godz. 20:30 NDL: Belle Vue Colts – Edinburgh Academy Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester
12 października, godz. 00:00 Zawody międzynarodowe Sankt Johann, Austria Sportplatzweg 7, Sankt Johann im Pongau, Sankt Johann im Pongau
18 października, godz. 00:00 Speedway & Flattrack, Quads, Karts Wittstock, Niemcy Speedwaybahn Wittstock, Wittstock
19 października, godz. 00:00 Puchar AMD Krško – Memoriał Matije Duha Krško, Słowenia Matije Gubca Stadium, Krško