DMPJ: Grupa B – Runda 1

Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń

I. KS Toruń: 42 1. Krzysztof Lewandowski (3,3,3,3,3) 15 2. Mateusz Affelt (3,1,3,2,3) 12 3. Oskar Rumiński (0,3,1,3,2) 9 4. Jakub Breński (1,2,1,1,1) 6 II. GKM Grudziądz: 34 5. Jan […]

DMPJ: Grupa C – Runda 1

Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra

I. Stal Gorzów: 51 13. Jakub Stojanowski (3,3,1,3,3) 13 14. Oskar Paluch (3,3,3,3,3) 15 15. Mateusz Bartkowiak (3,2,2,1,3) 11 16. Oskar Hurysz (1,3,3,3,2) 12 II. Falubaz Zielona Góra: 41 1. […]

DMPJ: Grupa E – Runda 1

Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa

I. Włókniarz Częstochowa: 27 1. Franciszek Karczewski (3,d,t) 3 2. Kacper Halkiewicz (2,3,2,3) 10 3. Kajetan Kupiec (2,2,2,3) 9 4. Szymon Ludwiczak (d,2,w,3) 5 17. Szymon Wolski ns II. ROW […]

DMPJ: Grupa C – Runda 2

Poznań, Polska POSiR - Oddział Golęcin, Poznań

I. Stal Gorzów: 50 9. Mateusz Bartkowiak (2,2,3,3,3) 13 10. Jakub Stojanowski (3,3,3,3,3) 15 11. Oskar Paluch (w,3,3,3,3) 12 12. Oskar Hurysz (1,1,2,3,3) 10 II. Falubaz Zielona Góra: 40 13. […]

DMPJ: Grupa E – Runda 2

Rybnik, Polska Stadion ROW Rybnik, Rybnik

I. H. Skrzydlewska Orzeł Łódź: 44 13. Mateusz Dul (3,3,3,3,1) 13 14. Aleksander Grygolec (2,3,3,3,3) 14 15. Jakub Sroka (t,1,3,2,3) 9 16. Bartosz Śmigielski (2,1,1,2,2) 8 II. ROW Rybnik: 40 […]

DMPJ: Grupa B – Runda 2

Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz

I. Maszewski GKM Grudziądz: 46 1. Jan Przanowski (3,3,3,2,2) 13 2. Kacper Łobodziński (2,3,d,-,3) 8 3. Kevin Małkiewicz (2,2,2,3,2) 11 4. Wiktor Rafalski (2,2,-,2,-) 6 17. Kacper Pludra (3,2,3) 8 […]

DMPJ: Grupa D – Runda 2

Gniezno, Polska Stadion Start Gniezno S.A., Gniezno

I. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 52 5. Jakub Krawczyk (3,3,-,3,3) 12 6. Sebastian Szostak (3,2,3,1,-) 9 7. Jakub Poczta (3,-,3,w,3) 9 8. Kacper Grzelak (3,3,3,-,1) 10 18. Gracjan Szostak (3,3,3,3) […]

DMPJ: Grupa A – Runda 1

Tarnów, Polska Stadion żużlowo - piłkarski "Jaskółcze Gniazdo", Tarnów

I. Wilki Krosno: 46 5. Piotr Świercz (2,1,3,-,2) 8 6. Krzysztof Sadurski (2,-,3,3,3) 11 7. Denis Zieliński (3,2,-,2,2) 9 8. Szymon Bańdur (t,3,2,3,3) 11 18. Kacper Szopa (2,2,2,1) 7 II. […]

DMPJ: Grupa D – Runda 1

Rawicz, Polska Stadion Żużlowy Kolejarza Rawicz, Rawicz

I. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 52 5. Jakub Krawczyk (3,3,-,3,3) 12 6. Sebastian Szostak (3,2,3,1,-) 9 7. Jakub Poczta (3,-,3,w,3) 9 8. Kacper Grzelak (3,3,3,-,1) 10 18. Gracjan Szostak (3,3,3,3) […]

DMPJ: Grupa E – Runda 3

Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław

I. Włókniarz Częstochowa: 41 13. Kajetan Kupiec (2,3,3,3,2) 13 14. Kacper Halkiewicz (3,2,w,1,3) 9 15. Szymon Ludwiczak (3,3,2,d,d) 8 16. Szymon Wolski (2,2,3,1,3) 11 II. Sparta Wrocław: 36 1. Bartłomiej […]

DMPJ: Grupa C – Runda 3

Piła, Polska Stadion Żużlowy MOSiR, Piła

I. Stal Gorzów: 57 5. Oskar Hurysz (2,3,3,3,3) 14 6. Jakub Stojanowski (3,3,3,3,3) 15 7. Mateusz Bartkowiak (3,3,3,2,2) 13 8. Oskar Paluch (3,3,3,3,3) 15 II. PSŻ Poznań: 32 13. Jakub […]

DMPJ: Grupa B – Runda 3

Gdańsk, Polska Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego, Gdańsk

I. GKM Grudziądz: 40 13. Kevin Małkiewicz (1,3,3,1,d) 8 14. Jan Przanowski (1,3,2,u,3) 9 15. Wiktor Rafalski (1,2,2,3,3) 11 16. Kacper Łobodziński (3,3,2,3,1) 12 II. Polonia Bydgoszcz: 36 5. Wiktor […]

DMPJ: Grupa D – Runda 3

Ostrów Wielkopolski, Polska Stadion Miejski, Ostrów Wielkopolski

I. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 51 1. Jakub Poczta (3,-,3,w,3) 9 2. Kacper Grzelak (3,3,2,-,3) 11 3. Sebastian Szostak (3,3,3,-,-) 9 4. Gracjan Szostak (2,t,2,3,3) 10 17. Filip Seniuk (3,3,3,3,w) […]

DMPJ: Grupa A – Runda 3

Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin

I. Wilki Krosno: 45 13. Krzysztof Sadurski (1,3,3,3,3) 13 14. Szymon Bańdur (3,3,3,u,-) 9 15. Denis Zieliński (3,3,3,3,1) 13 16. Kacper Szopa (2,2,1,3,2) 10 II. Motor Lublin: 41 1. Bartosz […]

DMPJ: Grupa D – Runda 4

Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno

I. Unia Leszno: 43 1. Tobiasz Jakub Musielak (u,2,2,2) 6 2. Jakub Żurek (2,1,2,3,2) 10 3. Hubert Jabłoński (3,3,3,3,1) 13 4. Antoni Mencel (3,2,3,3,3) 14 17. Kuba Wojtynka (w) 0 […]

DMPJ: Grupa B – Runda 4

Bydgoszcz, Polska Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz, Bydgoszcz

I.GKM Grudziądz: 47 9. Jan Przanowski (3,2,2,3,3) 13 10. Wiktor Rafalski (-,3,2,2,3) 10 11. Kacper Łobodziński (3,-,3,2,3) 11 12. Kevin Małkiewicz (2,3,3,2,2) 12 19. Kacper Warduliński (1,w) 1 II. Polonia […]

DMPJ: Grupa C – Runda 4

Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski

I. Stal Gorzów: 56 1. Oskar Paluch (3,3,3,3,3) 15 2. Mateusz Bartkowiak (2,3,2,3,3) 13 3. Jakub Stojanowski (2,3,3,3,3) 14 4. Oskar Hurysz (2,3,3,3,3) 14 II. Falubaz Zielona Góra: 39 5. […]

DMPJ: Grupa E – Runda 4

Opole, Polska Stadion Żużlowy W Opolu, Opole

I. Włókniarz Częstochowa 30 9. Kajetan Kupiec (3,3,3) 9 10. Kacper Halkiewicz (3,2,d) 5 11. Szymon Ludwiczak (2,3,2) 7 12. Franciszek Karczewski (3,3,3) 9 II. ROW Rybnik 18 13. Paweł […]

DMPJ: Grupa A – Runda 2

Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno

I. Wilki Krosno: 40 1. Miłosz Duda (2,0,w,2,1) 5 2. Piotr Świercz (3,3,2,3,2) 13 3. Denis Zieliński (2,2,3,3,3) 13 4. Kacper Szopa (2,1,1,3,2) 9 II. Motor Lublin: 38 5. Bartosz […]

DMPJ: Grupa E – Runda 5

Łódź, Polska Stadion Żużlowy, Łódź

I. Włókniarz Częstochowa: 45 5. Kacper Halkiewicz (3,3,3,3,3) 15 6. Szymon Ludwiczak (3,3,2,3,2) 13 7. Kajetan Kupiec (w,-,-,-) 0 8. Szymon Wolski (0,w,2,2,1) 5 18. Franciszek Karczewski (3,3,3,3) 12 II. […]

DMPJ: Grupa A – Runda 4

Rzeszów, Polska Stadion Miejski "STAL", Rzeszów

I. Wilki Krosno: 46 9. Piotr Świercz (3,-,3,2,3) 11 10. Krzysztof Sadurski (3,3,-,3,3) 12 11. Szymon Bańdur (3,w,-,3,3) 9 12. Kacper Szopa (3,2,3,-,3) 11 19. Miłosz Duda (2,1,t,0) 3 II. […]

DMPJ: Grupa D – Runda 5

Pardubice, Czechy Motoristů 300/300, Pardubice VI-Svítkov

1. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 52 Sebastian Szostak (3 –,3 –,3) 9 Jakub Poczta (2,3,3,3,w)11 Jakkub Krawczyk (3,3 –,3,3) 9 Gracjan Szostak (1,3,2,3,3) 12 Filip Seniuk (3,3,2,3) 11 2. Team […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa I – Runda 1

Bydgoszcz, Polska Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz, Bydgoszcz

I. Polonia Bydgoszcz: 42 1. Jakub Kowalski (1,1,1,w,2) 5 2. Bartosz Nowak (2,2,1,2,3) 10 3. Olivier Buszkiewicz (3,1,2,3,3) 12 4. Wiktor Przyjemski (3,3,3,3,3) 15 II. Wilki Krosno: 40 9. Szymon […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa II – Runda 1

Poznań, Polska POSiR - Oddział Golęcin, Poznań

I. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 39 5. Sebastian Szostak (1,3,3,2,3) 12 6. Jakub Poczta (2,3,1,3,2) 11 7. Jakub Krawczyk (t,3,d,3,3) 9 8. Gracjan Szostak (0,0,-,-,-) 0 18. Filip Seniuk (0,2,2,3) […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa III – Runda 1

Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski

I. Stal Gorzów: 47 1. Jakub Stojanowski (3,3,3,3,3,2) 17 2. Oskar Hurysz (3,3,2,3,3,1) 15 3. Mateusz Bartkowiak (u/-,-,-,-,-) 0 4. Oskar Paluch (3,3,3,3,d,3) 15 II. GKM Grudziądz: 35 5. Wiktor […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa IV – Runda 1

Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra

I. Falubaz Zielona Góra: 39 1. Michał Curzytek (3,3,3,3,1) 13 2. Kacper Rychliński (1,2,0,1,2) 6 3. Maksym Borowiak (1,2,3,3,2) 11 4. Dawid Rempała (2,2,0,3,2) 9 II. KS Toruń: 38 13. […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa III – Runda 2

Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz

I. Stal Gorzów: 45 13. Jakub Stojanowski (2,2,3,3,w,w) 10 14. Oskar Paluch (3,3,3,3,3,2) 17 15. Mateusz Bartkowiak zz 16. Oskar Hurysz (3,3,3,3,3,3) 18 II. GKM Grudziądz: 41 1. Jan Przanowski […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa II – Runda 3

Rybnik, Polska Stadion ROW Rybnik, Rybnik

I. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 43 13. Filip Seniuk (1,-,-,-,-) 1 14. Sebastian Szostak (3,3,3,3,3) 15 15. Jakub Poczta (2,2,3,2,2) 11 16. Kacper Grzelak (2,3,2,3,3) 13 20. Gracjan Szostak (t,0,0,3) […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa III – Runda 3

Tarnów, Polska Stadion żużlowo - piłkarski "Jaskółcze Gniazdo", Tarnów

I. GKM Grudziądz: 43 13. Kevin Małkiewicz (2,3,3,1,3) 12 14. Jan Przanowski (1,2,2,2,3) 10 15. Kacper Łobodziński (3,3,3,2,1) 12 16. Wiktor Rafalski (3,1,2,3,d) 9 II. Orzeł Łódź: 33 5. Aleksander […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa IV – Runda 3

Pardubice, Czechy Motoristů 300/300, Pardubice VI-Svítkov

I. KS Toruń: 39 5. Krzysztof Lewandowski (3,2,3,-,d) 8 6. Mateusz Affelt (2,2,1,1,3) 9 7. Oskar Rumiński (2,2,3,u,2) 9 8. Antoni Kawczyński (3,2,3,3,2) 13 18. Jakub Breński (0) 0 II. […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa I – Runda 2

Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno

I. Unia Leszno: 38 1. Antoni Mencel (d,d,2,1,3) 6 2. Kuba Wojtynka (t,1,-,-,3) 4 3. Hubert Jabłoński (3,2,2,3,1) 11 4. Jakub Żurek (1,0,-,3,3) 7 17. Damian Ratajczak (3,3,2,2) 10 II. […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa III – Runda 4

Łódź, Polska Stadion Żużlowy, Łódź

I. GKM Grudziądz: 40 9. Kacper Łobodziński (3,2,3,2,2) 12 10. Wiktor Rafalski (u,2,3,1,3) 9 11. Kacper Warduliński (1,3,1,3,0) 8 12. Jan Przanowski (2,1,2,3,3) 11 II. Stal Gorzów: 32 5. Oskar […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa IV – Runda 4

Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń

I. KS Toruń: 43 1. Krzysztof Lewandowski (2,2,3,2,3) 12 2. Mateusz Affelt (2,1,3,2,3) 11 3. Oskar Rumiński (1,2,1,2,3) 9 4. Antoni Kawczyński (3,3,3,2,w) 11 17. Jakub Breński ns II. Falubaz […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa II – Runda 2

Ostrów Wielkopolski, Polska Stadion Miejski, Ostrów Wielkopolski

I. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 52 1. Gracjan Szostak (-,1,2,3,3) 9 2. Jakub Krawczyk (3,3,-,2,3) 11 3. Jakub Poczta (3,3,2,-,3) 11 4. Sebastian Szostak (3,2,3,3,-) 11 17. Filip Seniuk (2,2,3,3) […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa IV – Runda 2

Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa

I. Włókniarz Częstochowa: 51 1. Kacper Halkiewicz (3,3,3,3,2) 14 2. Franciszek Karczewski (3,2,2,3,3) 13 3. Szymon Ludwiczak (3,3,w,1,3) 10 4. Kajetan Kupiec (2,3,3,3,3) 14 II. Falubaz Zielona Góra: 33 13. […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa I – Runda 4

Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław

I. Wilki Krosno: 41 13. Denis Zieliński (0,2,3,0,2) 7 14. Piotr Świercz (1,3,3,3,2) 12 15. Szymon Bańdur (2,1,3,3,3) 12 16. Krzysztof Sadurski (2,2,1,2,3) 10 II. Polonia Bydgoszcz: 33 5. Wiktor […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa II – Runda 4

Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin

I. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 45 9. Sebastian Szostak (3,-,2,3,3) 11 10. Kacper Grzelak (3,1,2,3,2) 11 11. Jakub Poczta (d,d,-,-) 0 12. Jakub Krawczyk (3,3,3,2) 11 19. Filip Seniuk (3,2,3,3,1) […]

DMPJ (Ćwierćfinał): Grupa I – Runda 3

Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno

I. Wilki Krosno: 44 1. Piotr Świercz (2,3,3,2,3) 13 2. Szymon Bańdur (2,2,3,3,3) 13 3. Krzysztof Sadurski (3,2,2,3,3) 13 4. Kacper Szopa (2,0,1,2,-) 5 17. Miłosz Duda (t) 0 II. […]

DMPJ (Półfinał): Grupa I – Runda 3

Lublin, Polska Motor Lublin S.A., Lublin

I. GKM Grudziądz: 43 13. Jan Przanowski (2,1,-,2,2) 7 14. Kevin Małkiewicz (1,w,0,-,3) 4 15. Kacper Łobodziński (3,3,2,1,-) 9 16. Wiktor Rafalski (2,-,3,3,3) 11 20. Kacper Pludra (3,3,3,3) 12 II. […]

DMPJ (Półfinał): Grupa I – Runda 2

Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz

I. GKM Grudziądz: 48 1. Kacper Łobodziński (2,3,1,3) 9 2. Jan Przanowski (3,-,2,3,3) 11 3. Kevin Małkiewicz (3,2,-,2,3) 10 4. Wiktor Rafalski (2,w,2,-,3) 7 17. Kacper Pludra (3,3,2,3) 11 II. […]

DMPJ (Półfinał): Grupa II – Runda 1

Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski

I. Stal Gorzów: 41 1. Oskar Paluch (3,3,3,3,3,2) 17 2. Jakub Stojanowski (3,1,3,3,2,1) 13 3. Oskar Hurysz (2,3,1,0,3,2) 11 4. Oliwier Ralcewicz ns II. TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.: 39 13. […]

DMPJ (Półfinał): Grupa II – Runda 3

Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń

I. KS Toruń: 34 1. Oskar Rumiński (3,1,2,1,2) 9 2. Mateusz Affelt (2,2,1,2,3) 10 3. Krzysztof Lewandowski (3,3,1,0,w) 7 4. Antoni Kawczyński (2,2,w,3,1) 8 17. Jakub Breński ns II. Stal […]

DMPJ (Półfinał): Grupa I – Runda 4

Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra

I. GKM Grudziądz: 39 9. Kevin Małkiewicz (3,3,3,2,-) 11 10. Kacper Łobodziński (3,1,2,3,3) 12 11. Jan Przanowski (2,1,-,0,2) 5 12. Wiktor Rafalski (3,2,0,-,2) 7 19. Kacper Pludra (1,3,0) 4 II. […]

DMPJ (Półfinał): Grupa II – Runda 4

Ostrów Wielkopolski, Polska Stadion Miejski, Ostrów Wielkopolski

I. Wilki Krosno: 34 9. Denis Zieliński (0,2,2,0,1) 5 10. Krzysztof Sadurski (1,0,2,3,2) 8 11. Piotr Świercz (3,1,0,3,2) 9 12. Szymon Bańdur (2,3,3,2,2) 12 II. Stal Gorzów: 31 5. Oskar […]

DMPJ (Półfinał): Grupa I – Runda 1

Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno

I. GKM Grudziądz: 35 5. Wiktor Rafalski (2,2,3,0,1) 8 6. Jan Przanowski (3,-,1,w,-) 4 7. Kevin Małkiewicz (2,3,2,3,w) 10 8. Kacper Łobodziński (1,2,w,-,-) 3 18. Kacper Pludra (1,3,3,3) 10 II. […]

DMPJ (Półfinał): Grupa II – Runda 2

Krosno, Polska Stadion K.S. Karpaty, Krosno

I. Wilki Krosno: 40 1. Denis Zieliński (3,2,1,1,2) 9 2. Piotr Świercz (2,3,1,3,1) 10 3. Szymon Bańdur (3,1,1,2,3) 10 4. Krzysztof Sadurski (2,0,3,3,3) 11 17. Miłosz Duda ns II. TŻ […]

Turnieje Par Juniorów: Runda 3

Rzeszów, Polska Stadion Miejski "STAL", Rzeszów

I. Kolejarz Rawicz: 21 9. Franciszek Majewski (3,3,3,3,2) 14 10. Błażej Wypior (1,2',2',1,1) 7+2 II. Start Gniezno: 19 5. Mikołaj Czapla (3,1,3,-,3) 10 6. Patryk Budniak (2',-,2',3,2') 9+3 15. Mateusz […]

Turnieje Par Juniorów: Runda 4

Opole, Polska Stadion Żużlowy W Opolu, Opole

I. Start Gniezno: 19 3. Patryk Budniak (2*,2,3,-,3) 10+1 4. Jędrzej Chmura (3,-,2*,2,2*) 9+2 14. Mateusz Latała (0,0) 0 II. Kolejarz Rawicz: 18 7. Franciszek Majewski (2,3,2,3,1*) 11+1 8. Błażej […]

Turnieje Par Juniorów: Runda 5

Gniezno, Polska Stadion Start Gniezno S.A., Gniezno

I. Kolejarz Rawicz: 19 5. Franciszek Majewski (3,3,3,3,2) 14 6. Błażej Wypior (w,1,2',1,1') 5+2 II-IV. Start Gniezno: 15 1. Mateusz Latała (1',1,0,-,1) 3+1 2. Patryk Budniak (2,3,-,2,3) 10 13. Jędrzej […]

Turnieje Par Juniorów: Runda 6

Gdańsk, Polska Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego, Gdańsk

I. Wybrzeże Gdańsk: 23 1. Miłosz Wysocki (3,1',3,2',3) 12+2 2. Eryk Kamiński (2',2,2',3,2') 11+3 II. Kolejarz Rawicz: 18 3. Franciszek Majewski (1,3,3,3,3) 13 4. Błażej Wypior (0,2',2',1,w) 5+2 III. Stal […]

Turnieje Par Juniorów: Runda 2

Piła, Polska Stadion Żużlowy MOSiR, Piła

I. Kolejarz Rawicz: 16 11. Franciszek Majewski (3,3,3,w) 9 12. Błażej Wypior (1,2,2',2) 7+1 II. Polonia Piła: 16 1. Bartosz Głogowski (3,3,1',2) 9+1 2. Konrad Pawłowski (2',2',2,1') 7+3 III. Kolejarz […]

DMPJ – Grupa E

Ostrów Wielkopolski, Polska Stadion Miejski, Ostrów Wielkopolski

DMPJ – Grupa A

Bydgoszcz, Polska Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz, Bydgoszcz

DMPJ – Grupa A

Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz

DMPJ – Grupa B

Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra

DMPJ – Grupa E

Pardubice, Czechy Motoristů 300/300, Pardubice VI-Svítkov

DMPJ – Grupa A

Gdańsk, Polska Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego, Gdańsk

DMPJ – Grupa A

Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń

DMPJ – Grupa B

Gorzów Wielkopolski, Polska Stadion im. Edwarda Jancarza, Gorzów Wielkopolski

DMPJ – Grupa D

Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa

DMPJ – Grupa D

Częstochowa, Polska Stadion żużlowy- Włokniarz Czestochowa, Częstochowa

DMPJ – Grupa B

Poznań, Polska POSiR - Oddział Golęcin, Poznań

DMPJ – Grupa C

Rzeszów, Polska Stadion Miejski "STAL", Rzeszów

DMPJ – Grupa E

Wrocław, Polska Wrocław Stadion Olimpijski, Wrocław

DMPJ – Grupa C

Tarnów, Polska Stadion żużlowo - piłkarski "Jaskółcze Gniazdo", Tarnów

DMPJ – Grupa E

Gniezno, Polska Stadion Start Gniezno S.A., Gniezno

DMPJ – Grupa E

Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno

Zawody szkoleniowe

Gdańsk, Polska Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego, Gdańsk

Zawody szkoleniowe

Tarnów, Polska Stadion żużlowo - piłkarski "Jaskółcze Gniazdo", Tarnów