Wielkopolskie Indywidualne Mistrzostwa Juniorów

Ostrów Wielkopolski, Polska Stadion Miejski, Ostrów Wielkopolski

1. Sebastian Szostak (3,3,3,3,3) 15 2. Antoni Kawczyński (3,2,3,3,2) 13 3. Hubert Jabłoński (3,3,2,2,1) 11 4. Kacper Grzelak (3,d,2,3,2) 10 5. Patryk Budniak (1,2,3,2,1) 9 6. Kacper Teska (1,3,0,1,3) 8 7. Gracjan Szostak (2,3,1,0,2) 8 8. Filip Seniuk (2,1,2,2,1) 8 9. Antoni Mencel (0,t,1,3,3) 7 10. Tobiasz Potasznik (1,0,u,2,3) 6 11. Jakub Poczta (2,1,3,w,d) 6 […]

Premiership (Półfinał): Sheffield Tigers – Wolverhampton Wolves 39:21

Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield

Sheffield Tigers: 39 9. Robert Lambert (2',3,3) 8+1 10. Kyle Howarth (3,1,3,2') 9+1 11. Chris Holder (1,3,2') 6+1 12. Josh Pickering (3,u/w,3) 6 13. Richard Lawson (1,2) 3 14. Connor Mountain (2,1') 3+1 15. Jason Edwards (1',3,0) 4+1 Wolverhampton Wolves: 21 1. Sam Masters (1,2) 3 2. Steve Worrall (d,1',1') 2+2 3. Luke Becker (2,3,0) […]

1. Liga Żużlowa (Finał): ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góra 40:50

Rybnik, Polska Stadion ROW Rybnik, Rybnik

ROW Rybnik: 40 9. Matej Zagar (0,0,1,1',1,w,2) 5+1 10. Brady Kurtz (3,3,3,2,3,2,2) 18 11. Patryk Wojdyło (1,2,3,1,3,3,1) 14 12. Patrick Hansen zz 13. Lech Chlebowski ns 14. Kamil Winkler (-,1,-,0) 1 15. Kacper Tkocz (1,0,0,1,t,0) 2 16. Paweł Trześniewski (0) 0 Falubaz Zielona Góra: 50 1. Przemysław Pawlicki (2',2,0,d,3) 7+1 2. Luke Becker (d,1',3,2,1) 7+1 […]

1.Div: Finał

Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted

I. Vojens Speedway Klub: 44 1. Jesper Knudsen (2,2,3,2,3) 12 2. Mikkel Andersen (3,2,3,3,2) 13 3. Sam Jensen (1,2,3,3,3) 12 4. Emil Eis (0,2,1,1,3) 7 II. Holsted Speedway Klub: 42 1. Kevin Juhl Pedersen (3,3,1,3,2) 12 2. Bastian Pedersen (2,3,3,2,2) 12 3. Nicklas Aagaard (3,3,2,3,1) 12 4. Thomas Kring (1,1,1,2,1) 6 III. Brovst Speedway Club: […]

NDL: Leicester Lion Cubs – Mildenhall Fen Tigers 61:29

Leicester, Wielka Brytania Leicester Lions Speedway, Leicester

Leicester Lion Cubs: 61 1. Max Clegg (3,3,2',2',2) 12+2 2. Ashton Boughen (1,3,3,3,1,3) 14 3. Max Perry (3,3,3,2,3,1) 15 4. Tom Spencer (1,1,1′,3) 6+1 5. Joe Thompson zz 6. Vinnie Foord (2′,2',3,u/w,0) 1+1 7. Max James (3,2′,u/w,2′) 7+2 Mildenhall Fen Tigers: 29 1. Alfie Bowtell (2,2,2,3,2) 11 2. Arran Butcher (0,0,2,0) 2 3. Ben Trigger […]

Championship KO Cup: Scunthorpe Scorpions – Redcar Bears 54:36

Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe

Scunthorpe Scorpions: 54 1. Ryan Douglas (2,3,3,3,3) 14 2. Connor Mountain (1',2',3,1) 7+1 3. Simon Lambert (1',1',3,3) 8+2 4. Jake Allen (2,2,2',3) 9+1 5. Michael Palm Toft (2,w,3,2',2') 9+1 6. Nathan Ablitt (1,1,0,1) 3 7. Drew Kemp (3,1′,0,0,u/w) 4+1 Redcar Bears: 36 1. Daniel King (3,3,1',1,1) 9+1 2. Danyon Hume (0,0,1′,2) 3+1 3. Connor Bailey […]

Championship (Play-Off – Group A): Edinburgh Monarchs – Poole Pirates 35:55

Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale

Edinburgh Monarchs: 35 1. Craig Cook zz 2. Lasse Fredriksen (0,0,2,1) 3 3. Kye Thomson (0,0,2,1',0) 3+1 4. Paco Castagna (2,3,1,1',1) 8+1 5. Josh Pickering (1,3,3,3,3,1,1) 15 6. Dayle Wood (u/w,u,-,0) 0 7. Bastian Borke (2,2',1',0,2,0) 7+2 Poole Pirates: 55 1. Richard Lawson (3,2,2,2',2') 11+2 2. Anders Rowe zz 3. Ben Cook (1,1',w,0) 2+1 4. […]

2.Div: Finał

Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg

I. Esbjerg Motor Sport Speedway: 48 1. Thomas Sorensen (3,2,2,3) 10 2. Andreas Olsen (3,3,3,3) 12 3. Chris Waennerstrom (3,3,3,3,3) 15 4. Marlon Hegener (2,2,3,3,1) 11 II. Slangerup Speedway Klub: 34 1. Birk Emil Olsen (3,2,2,2,2) 11 2. Patrick Skaarup (1,3,3,2,3) 12 3. Noah Moos (2,1,2,1) 6 4. Pelle Brodbaek (1,d,2,2) 5 III. Holstebro Speedway […]

ADAC Bundesendlauf 2023

Abensberg, Niemcy Stadionstraße 17, Abensberg

1. Patrick Hyjek (3,3,3,3,3) 15 2. Mario Hausl (3,3,3,3,w) 12 3. Bruno Thomas (2,3,3,1,2) 11 4. Hannah Grunwald (3,2,2,2,1) 10 5. Cyrill Hofmann (0,2,2,1) 5 6. Louis Tebbe (1,1,1,2) 5 7. Mika Frehse (2,2,d,w) 4 8. Ben Iken (2,d,-,-) 2 9. Jenny Apfelbeck (1,1,u,-) 2 10. Julien Walter (0,0,d,-) 0 11. Lucas Rath (0,w,-,-) 0 […]

2. Liga Żużlowa (Finał): Start Gniezno – Stal Rzeszów 38:52

Gniezno, Polska Stadion Start Gniezno S.A., Gniezno

Start Gniezno: 38 9. Hubert Łęgowik (0,1,-,-,-) 1 10. Tim Sorensen (2,3,2,0,2,0) 9 11. Sam Masters (1,1',2,3,0,1) 8+1 12. Kacper Gomólski (1,2,1',-,-) 4+1 13. Josh Pickering (0,1,-,-) 1 14. Casper Henriksson (3,1,2',0,2') 8+2 15. Mikołaj Czapla (0,0,t) 0 16. Jesper Knudsen (3,1,3) 7 Stal Rzeszów: 52 1. Marcin Nowak (2',2',3,2',2') 11+4 2. Peter Kildemand (3,3,1,2,0) […]

IM Czech Juniorów – Turniej 3

Divišov, Czechy Benešovská 343, Divišov

1. Daniel Klima (3,3,3,3,3) 15 2. Adam Bednar (3,3,3,3,2) 14 3. Petr Chlupac (2,2,3,3,3) 13 4. Matous Kamenik (3,3,2,3,1) 12 5. Jan Jenicek (2,3,3,2,0) 10 6. Jaroslav Vanicek (3,1,w,2,3) 9 7. Bruno Belan (2,1,2,2,2) 9 8. Matej Fryza (1,2,1,2,2) 8 9. Jan Hlacina (0,2,2,1,1) 6 10. Adam Nejezchleba (1,1,1,1,1) 5 11. Vojtech Sachl (2,2,u/-,-,-) 4 […]

Grand Prix Polski

Toruń, Polska Motoarena Toruń im. Mariana Rosego, Toruń

1. Bartosz Zmarzlik (3,1,3,2,3) 12+3+3 2. Fredrik Lindgren (2,2,1,3,2) 10+2+2 3. Leon Madsen (2,3,3,0,1) 9+2+1 4. Patryk Dudek (3,0,2,1,2) 8+2+0 5. Martin Vaculik (3,3,2,2,0) 10+1 6. Robert Lambert (3,d,0,3,3) 9+1 7. Jack Holder (1,3,3,1,1) 9+0 8. Max Fricke (1,2,2,3,0,0) 8+0 9. Jason Doyle (2,2,1,2,1) 8 10. Andrzej Lebiediew (2,1,1,0,3) 7 11. Daniel Bewley (1,0,1,3,2) 7 […]

Gouden Helm

Veenoord, Holandia Nieuweweg 3, Veenoord,, Veenoord

1. (8) Lars Skupień (u,3,3,3,3) 12+3+3 2. (15) Ace Pijper (3,3,3,3,0) 12+2+1 3. (1) Mika Meijer (d,3,3,3,2) 11+1+2 4. (2) Theo Pijper (3,3,2,2,2) 12+0+d 5. (3) Glenn Moi (2,2,2,2,3) 11 6. (7) Emil Eis (3,0,3,1,3) 10 7. (5) Henry van der Steen (t,2,1,3,3) 9 8. (10) Viktor Peter Larsen (3,2,2,w,1) 8 9. (11) Witalij Łysak […]

Stuart Robson Farewell

Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough

1. Leon Flint (2,3,3,1,2) 11+2+3 2. Simon Lambert (0,3,1,2,3) 9+3+2 3. Norrick Blodorn (2,3,2,3,2) 12+1 4. Chris Harris (3,3,3,3,3) 15+0 5. Lasse Fredriksen (3,2,u,3,1) 9+1 6. Ashton Boughen (0,2,2,3,3) 10+0 7. Jason Edwards (3,0,2,1,2) 8 8. Drew Kemp (3,1,1,2,0) 7 9. Danny King (1,0,3,2,1) 7 10. Connor Mountain (1,2,u,2,2) 7 11. Luke Harrison (1,0,2,0,3) 6 […]

MEP – Finał

Opole, Polska Stadion Żużlowy W Opolu, Opole

I. Polska: 26 7. Przemysław Pawlicki (2',1,3,3,3,2') 14+2 8. Szymon Woźniak (3,3,1,1,1,3) 12 18. Mateusz Cierniak ns II. Dania: 24 9. Rasmus Jensen (3,0,3,3,2,2') 13+1 10. Mads Hansen (2',2,1,2',1',3) 11+3 III. Finlandia: 20 13. Timo Lahti (3,3,2,2,3,1) 14 14. Jesse Mustonen (0,-,-,-,-,-) 0 21. Antti Vuolas (1,0,0,2',3) 6+1 IV. Łotwa: 17 11. Andrzej Lebiediew (1,u,3,3,3,1) […]

Bundesliga: MC Güstrow – MC Nordstern Stralsund 47:37

Güstrow, Niemcy MC Güstrow, Güstrow

MC Güstrow Torros: 47 1. Timo Lahti (3,3,3,3,3,3) 18 2. Peter Ljung (1,1,1,3,1,3) 10 3. Antoni Mencel (1,2,0,0,-) 3 4. Jonas Jeppesen (w,1,2',2,1,1) 7+1 5. Ben Ernst ns 6. Adam Bednar (1',3,1',3,1,u) 9+2 MC „Nordstern” Stralsund: 37 11. Szymon Szlauderbach (0,0,1,2,0,2) 5 12. Matias Nielsen (2',2,2,1',2,1) 10+2 13. Jonas Seifert-Salk (2,3,2',2,0,2) 11+1 14. Kevin Wolbert […]

Speedway Liga Nord – Runda 7

Brokstedt, Niemcy MSC Brokstedt, Brokstedt

I. MSC "Frisian Lions" Moorwinkelsdamm: 46 1. Lukas Wegner (w,-,-,-) 0 2. Jeffrey Sijbesma (2,3,2,3,1) 11 3. Jonny Wynant (3,3,3,3,w,2) 14 4. Nynke Sijbesma (1,1,1,1,3) 6 5. Lester Matthijssen (1,3,3,3) 10 6. Nick Colin Haltermann (2,1,2) 5 II. MC Güstrow Torros: 41 1. Daniel Rath (3,1,3,2,1) 10 2. Bruno Thomas (2,-,-,-) 2 3. Hannah Grunwald […]

DMPJ – Finał 4

Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz

I. GKM Grudziądz: 46 1. Kevin Małkiewicz (3,3,3,3,2) 14 2. Kacper Pludra (3,1,3,3,2) 12 3. Kacper Łobodziński (1,3,2,3,3) 12 4. Wiktor Rafalski (2,1,1,2,2) 8 17. Kacper Warduliński ns II. Wilki Krosno: 32 13. Krzysztof Sadurski (2,3,3,-,-) 8 14. Denis Zieliński (3,2,1,2,0) 8 15. Piotr Świercz (1,1,2,w,3) 7 16. Szymon Bańdur (2,2,2,2,1) 9 20. Miłosz Duda […]

Premiership (Finał): Ipswich Witches – Sheffield Tigers 54:36

Ipswich, Wielka Brytania Foxhall Stadium, Ipswich

Ipswich Witches: 54 1. Emil Sajfutdinow (3,3,3,2',2') 13+2 2. Erik Riss (1,1,2,1) 5 3. Danny King (3,1,3,3) 10 4. Keynan Rew (2',0,1,2) 5+1 5. Jason Doyle (3,3,3,3,3) 15 6. Danyon Hume (2,1,u,-,2',u) 5+1 7. Joe Thompson (0,-,1',0,-) 1+1 Sheffield Tigers: 36 1. Robert Lambert (2,3,2,1,1) 9 2. Kyle Howarth (0,2',u,1') 3+2 3. Chris Holder (0,1',0,1) […]

Championship (Play-Off – Group B): Glasgow Tigers – Oxford Cheetahs 52:38

Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow

Glasgow Tigers: 52 1. Chris Harris (0,2',1,3,2',2) 10+2 2. Tom Brennan (1,3,2,2',3) 11+1 3. Benjamin Basso (3,3,3,3,1') 13+1 4. Claus Vissing zz 5. Wadim Tarasienko (0,2,2,1,3) 8 6. Lee Complin (3,1',1',0,2',2') 9+4 7. Ace Pijper (u/w,u,-,1,-) 1 8. Jack Smith ns Oxford Cheetahs: 38 1. Sam Masters (3,d,2',0,3) 8+1 2. Jordan Jenkins zz 3. Cameron […]

Zaplecze Kadry Juniorów – Turniej 13

Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra

1. Antoni Mencel (2,3,3,3,3) 14 2. Damian Ratajczak (3,2,2,3,2) 12 3. Bartosz Bańbor (3,2,1,2,3) 11 4. Jakub Krawczyk (3,0,3,1,3) 10 5. Oskar Paluch (0,1,3,3,3) 10 6. Szymon Ludwiczak (3,1,2,3,1) 10 7. Kacper Łobodziński (1,3,1,2,1) 8 8. Sebastian Szostak (1,3,3,0,0) 7 9. Filip Seniuk (2,0,2,2,0) 6 10. Wiktor Rafalski (2,1,0,1,2) 6 11. Franciszek Majewski (1,2,1,0,2) 6 […]

Turnieje Par Juniorów: Runda 2

Piła, Polska Stadion Żużlowy MOSiR, Piła

I. Kolejarz Rawicz: 16 11. Franciszek Majewski (3,3,3,w) 9 12. Błażej Wypior (1,2,2',2) 7+1 II. Polonia Piła: 16 1. Bartosz Głogowski (3,3,1',2) 9+1 2. Konrad Pawłowski (2',2',2,1') 7+3 III. Kolejarz Opole: 13 5. Oskar Stępień 12 (3,3,3,3) 6. Jakub Fabisz 1 (1,0,0,-) 15. Dastin Łukaszczyk 0 (w) IV. Wybrzeże Gdańsk: 13 9. Eryk Kamiński (2,1',2,0) […]

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski – Runda 2

Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno

1. Antoni Mencel (3,3,3,3,3) 15 2. Hubert Jabłoński (2,2,3,3,3) 13 3. Sebastian Szostak (3,2,0,3,2) 10 4. Gracjan Szostak (3,3,1,0,3) 10 5. Tobiasz Potasznik (2,3,2,u,2) 9 6. Filip Seniuk (1,2,2,3,1) 9 7. Kacper Grzelak (3,2,1,1,2) 9 8. Patryk Budniak (0,w,3,2,3) 8 9. Kacper Andrzejewski (0,1,2,2,2) 7 10. Kacper Teska (0,0,3,2,1) 6 11. Jakub Poczta (2,3,0,1,0) 6 […]

Premiership (Finał): Sheffield Tigers – Ipswich Witches 56:34

Sheffield, Wielka Brytania Owlerton Greyhound Stadium, Sheffield

Sheffield Tigers: 56 1. Robert Lambert (3,2,3,0,1') 9+1 2. Kyle Howarth (u/w,1',2',2') 5+3 3. Chris Holder (3,3,0,3,2) 11 4. Josh Pickering (1,2',3,2') 8+2 5. Chris Harris (3,3,2,1) 9 6. Jye Etheridge (3,1,0,-,2',3) 9+1 7. Jason Edwards (2',-,3,0,-) 5+1 Ipswich Witches: 34 1. Emil Sajfutdinow (1',1,3,3,3) 11+1 2. Erik Riss (2,0,0,1) 3 3. Danny King (2,2,u/w,1) […]

Championship KO Cup: Redcar Bears – Scunthorpe Scorpions 41:49

Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough

Redcar Bears: 41 1. Richard Lawson (3,2,1,3,1') 10+1 2. Danyon Hume (1,1′,d,0) 2+1 3. Connor Bailey (0,0,1',3) 4+1 4. Leon Flint (1,2,2,3,2) 10 5. Erik Riss (2,u/w,3,0) 5 6. Jason Edwards (3,-,3,1,0) 7 7. Luke Harrison (1,0,1,-,1) 3 Scunthorpe Scorpions: 49 1. Ryan Douglas (d,3,u/w,2) 5 2. Connor Mountain (2,1,1',2) 6+1 3. Simon Lambert (2′,2′,3,2,3) […]

Puchar Przyjaźni

Žarnovica, Słowacja Speedway Žarnovica, Žarnovica

I. Speedway Club Zarnovica: 24 1. Jakub Valkovic (3,2',2',2,1',3) 13+3 2. Sebastian Kossler (0,3,3,3,2,w) 11 II. Motor Lublin I: 23 3. Bartosz Jaworski (2,2',3,2,2',3) 14+2 4. Jan Młynarski (1',3,1,1',3,t) 9+2 III. AK Plocha Draha Koprzywnica: 20 9. Jan Macek (3,3,2,3,3,3) 17 10. Radek Bambuch (0,0,1',0,0,2) 3+1 IV. Śląsk Świętochłowice: 17 13. Jakub Oleksiak (1,3,3,3,2',w) 12+1 […]

51. Silberner Stahlschuh

Miśnia, Niemcy Motorsport-Club Meißen e.V., Meißen

1. Ronny Weis (3,2,2,3) 10 2. Patrick Baek (2,3,3,1) 9+3 3. Witalij Łysak (3,3,w,3) 9+2 4. Richard Geyer (1,3,3,2) 9+1 5. Jakub Sroka (3,3,2,0) 8 6. Henry van der Steen (1,2,3,2) 8 7. Patrick Hyjek (0,2,3,3) 8 8. Bruno Thomas (2,1,2,2) 7 9. Mirko Wolter (2,1,1,1) 5 10. Leon Arnheim (w,2,1,1) 4 11. Alexander Schaff […]

Extraliga – Turniej 3

Slaný, Czechy Netovická 1509, Slaný

I. AMK Zlata Prilba Pardubice: 41 5. Andrzej Lebiediew (3,3,3,3,2) 14 6. Hynek Stichauer (1,1,3,3,2) 10 7. Vaclav Milik (3,2,3,3,d) 11 8. Matous Kamenik (d,1,1,2,2) 6 18. Jan Jenicek ns II. AK Slaný: 39 1. Eduard Krcmar (2,3,U,2,2) 9 2. Bruno Belan (2,1,1,1,1) 6 3. Robert Chmiel (3,2,2,3,3) 13 4. Oskar Polis (2,2,3,1,3) 11 17. […]

NDL: Workington Comets – Kent Royals 54:35

Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington

Workington Comets: 54 1. Connor Bailey (3,3,3,3,3) 15 2. Elliott Kelly (2',0,2',u/w) 4+2 3. Ace Pijper (2',3,u/w,2′,1) 8+2 4. Sam McGurk (3,0,3,3) 9 5. Luke Harrison (1',3,2,0) 6+1 6. Senna Summers (0,0,1',0) 1+1 7. Luke Crang (3,2,3,3) 11 Kent Royals: 35 1. Nathan Ablitt (u,2,3,2,2) 9 2. Rhys Naylor zz 3. Freddy Hodder (1,w,2,1) 4 […]

2. Liga Żużlowa (Finał): Stal Rzeszów – Start Gniezno 57:32

Rzeszów, Polska Stadion Miejski "STAL", Rzeszów

Stal Rzeszów: 57 9. Marcin Nowak (3,3,d,3,3) 12 10. Peter Kildemand (3,w,1,0) 4 11. Rafał Karczmarz (2',3,3,3,2) 13+1 12. Krystian Pieszczek (2',1,2',2',2) 9+3 13. Jacob Thorssell (3,3,3,2,-) 11 14. Wiktor Rafalski (3,0,0) 3 15. Philip Hellstrom-Bangs (1,2',2') 5+2 16. Bartosz Curzytek (0) 0 Start Gniezno: 32 1. Sam Masters (0,w,-,-) 0 2. Hubert Łęgowik (1,1,2',0,-) […]

Farewell to the Showground

Peterborough, Wielka Brytania Peterborough Panthers Speedway, Peterborough

1. Niels-Kristian Iversen (3,3,3,3,2) 14+3 2. Steve Worrall (3,3,2,1,2) 11+2 3. Ben Cook (3,2,2,2,3) 12+1 4. Ryan Douglas (1,2,3,2,3) 11+u/w 5. Lewis Kerr (3,1,2,3,1) 10 6. Leon Flint (2,2,3,1,2) 10 7. Michael Palm Toft (1,0,3,1,3) 8 8. Richard Lawson (2,3,1,2,0) 8 9. Connor Mountain (0,1,0,3,2) 6 10. Simon Lambert (2,3,0,1,d) 6 11. Chris Harris (1,1,1,0,3) […]

1. Liga – Turniej 5

Žarnovica, Słowacja Speedway Žarnovica, Žarnovica

I. SC Žarnovica: 29+3 Jakub Valkovic (3,3,1,-,0,2,-,0) 9 Sebastian Kossler (2,0,-,w,-,-,-,-) 2 Martin Vaculik (3,3,3,3,3,3) 18+3 II. SPT Profil Team Kopřivnice: 29+2 Hynek Stichauer (1,-,2,2,-,2,2,-) 9+2 Josef Franc (2,2,1,-,1,-,-,2) 8 Jan Macek (w,-,3,2,1,3,3) 12 Radek Bambuch ns III. AMD Krško: 28 Nick Skorja (2,3,-,-,2,3,3,2) 15 Andrea Battaglia (–,-,0,-,-,-,2,-) 2 Luka Omerzel (2,1) 3 Ricards Ansviesulis […]

Bundesliga: MSC Olching – MSC Brokstedt

Olching, Niemcy Motorsport Club Olching e.V., Olching

MSC Olching:43 1. Erik Riss (0,0,-,-,0) 0 2. Martin Smolinski (1',1,3,1',1,3) 10+2 3. Valentin Grobauer (2,2',2,2,3,1) 12+1 4. Oskar Polis (2,1',3,2',3,0) 11+2 5. Erik Bachhuber (3,1,3,1,1) 9 6. Daniel Gappmeier (0,1) 1 MSC "Wikinger" Brokstedt: 41 1. Norick Blodorn (3,3,2,2,2',2) 14+1 2. Mads Hansen (3,2',2,3,3,2') 15+2 3. Marius Hillebrand (1,1,0,0,0,0) 2 4. Norbert Krakowiak (0,3,1',1,2,3) […]

1. Liga Żużlowa (Finał): Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik 58:32

Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra

Falubaz Zielona Góra: 58 9. Przemysław Pawlicki (3,1,1,2',1) 8+1 10. Rasmus Jensen (3,3,3,2,3) 14 11. Rohan Tungate (1,3,3,3,2') 12+1 12. Luke Becker (1',0,1,3) 5+1 13. Krzysztof Buczkowski (2,1,2,1',3) 9+1 14. Maksym Borowiak (3,1,0) 4 15. Michał Curzytek (2',3,1) 6+1 16. Dawid Rempała ns ROW Rybnik: 32 1. Matej Zagar (0,0,3,2,1,-) 6 2. Kamil Winkler (0,-,0,0,0) […]

NDL KO Cup (Finał): Mildenhall Fen Tigers – Leicester Lion Cubs 38:49

Mildenhall (West Row), Wielka Brytania Mildenhall Stadium, West Row, Bury Saint Edmunds

Mildenhall Fen Tigers: 38 1. Alfie Bowtell (2,u/w,-,-) 2 2. Arran Butcher (1',2,d,0) 3+1 3. Ben Trigger (0,2,1',1,3,3) 10+1 4. George Congreve (2,1',2,1,3,2') 11+2 5. Jody Scott (u/w,-,-,-) 0 6. William Richardson (3,-,-,-) 3 7. Kai Ward (2',2,1,1,1,0,2') 9+2 Leicester Lion Cubs: 49 1. Jack Smith (u/w,d,-,-) 0 2. Ashton Boughen (3,3,3,3,3) 15 3. Max […]

Championship (Finał): Glasgow Tigers – Poole Pirates 52:38

Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow

Glasgow Tigers: 52 1. Chris Harris (2',3,3,3,3) 14+1 2. Tom Brennan (3,2',3,0,1') 9+2 3. Benjamin Basso (2',3,2,3,0) 10+1 4. Claus Vissing zz 5. Wadim Tarasienko (3,3,3,0,0) 9 6. Lee Complin (3,1,-,1,d,2,2) 9 7. Ace Pijper (1,0,0,-,0) 1 Poole Pirates: 38 1. Richard Lawson (1,2,3,2,2) 10 2. Anders Rowe zz 3. Ben Cook (w,2,2,2) 6 4. […]

Championship (Finał): Poole Pirates – Glasgow Tigers 47:43

Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole

Poole Pirates: 47 1. Richard Lawson (1,2,3,1') 7+1 2. Anders Rowe zz 3. Ben Cook (2,2,3,3,1) 11 4. Zach Cook (1',0,2,2',3) 8+2 5. Steve Worrall (3,u/w,2,2,3) 10 6. Kyle Newman (0,3,2,1',1,0,1) 8+1 7. Joe Thompson (2',0,1',-,0) 3+2 Glasgow Tigers: 43 1. Chris Harris (3,3,3,3,2) 14 2. Tom Brennan (2',1,3,1,2,0) 9+1 3. Benjamin Basso (0,3,0,2) 5 […]

Mistrzostwa Niemiec Par

Cloppenburg, Niemcy Speedway-Arena, Cloppenburg

I. MSC Cloppenburg: 34+6 3. Rene Deddens (4,4,-,-,2) 10+4 4. Jonny Wynant (-,-,3',4,-) 7(1) 14. Martin Smolinski (3',3',4,3',4) 17(3)+2 II. MSC Abensberg: 26+3 5. Norick Blodorn (4,2,4,4,4) 18+3 6. Mario Niedemeier (2,-,2,2,2) 8+0 15. Patricia Erhart (0) 0 III. MSC Dohren: 22+5 7. Marlon Hegener (0,4,-,3,-) 7 8. Timo Wachs (3,-,2,2,3) 10+3 16. Fabian Wachs […]

Puchar MACEC – Runda 1

Pardubice, Czechy Motoristů 300/300, Pardubice VI-Svítkov

1. Sebastian Szostak (3,3,3,3,3) 15 2. Jan Macek (3,2,2,3,3) 13+3 3. Stanisław Melniczuk (3,2,3,3,2) 13+2 4. Matous Kamenik (3,1,2,3,2) 11 5. Jan Jenicek (2,3,2,2,2) 11 6. Jakub Valkovic (2,3,3,2,0) 10 7. Witalij Łysak (1,3,2,2,1) 9 8. Andrij Rozaliuk (0,1,3,d,3) 7 9. Milen Manew (1,1,1,1,3) 7 10. Jan Heleniak (2,2,1,2,d) 7 11. Jaroslav Petrak (2,0,0,1,2) 5 […]

Indywidualne Mistrzostwa DM II Ligi

Piła, Polska Stadion Żużlowy MOSiR, Piła

1. Oskar Polis (2,3,1,3,2) 11+3+3 2. Tim Sorensen (2,3,3,2,1) 11+2 3. Marcin Nowak (3,2,2,3,1) 11+1 4. Hubert Łęgowik (3,3,0,3,1) 10+2+0 5. Daniel Klima (2,2,0,3,3) 10+0 6. Adrian Cyfer (3,1,2,1,3) 10+1 7. Ryan Douglas (0,3,3,0,2) 8 8. Peter Kildemand (1,1,0,2,3) 7 9. Zbigniew Suchecki (0,1,3,0,2) 6 10. Robert Chmiel (1,0,1,1,3) 6 11. Matic Ivacic (1,1,3,d,1) 6 […]

IM Włoch – Runda 7

Lonigo, Włochy Pista Speedway, Lonigo

1. Nicolas Covatti (3,3,2,3,3) 14+3 2. Paco Castagna (3,3,3,3,3) 15+2 3. Anze Grmek (3,2,3,2,3) 13+1 4. Nicolas Vicentin (3,2,2,2,3) 12+d 5. Matteo Boncinelli (2,3,0,3,2) 10 6. Mattia Carpanese (2,3,3,1,1) 10 7. Celina Liebmann (2,2,1,3,2) 10 8. Michele Menani (1,1,2,2,2) 8 9. Niccolo Percotti (1,u,3,2,0) 6 10. Mattia Santinelli (0,2,1,1,1) 5 11. Julian Kuny (1,1,2,1,w) 5 […]

Komplet Tobiasza Musielaka

Leszno, Polska Stadion im. Alfreda Smoczyka, Leszno

1. Jaimon Lidsey (3,2,3,2,3) 13 2. Bartosz Smektała (0,3,3,3,3) 12+3 3. Kacper Pludra (3,0,3,3,3) 12+2 4. Jakub Miśkowiak (3,1,2,3,3) 12+1 5. Oliver Berntzon (2,3,3,1,1) 10 6. Szymon Szlauderbach (2,2,2,2,2) 10 7. Patryk Dudek (3,d,2,2,2) 9 8. Damian Ratajczak (1,3,2,w,2) 8 9. Tom Brennan (1,2,1,3,1) 8 10. Nazar Parnitskyi (2,3,1,1,0) 7 11. Hubert Jabłoński (0,2,1,2,0) 5 […]

Międzynarodowy Turniej Indywidualny

Sankt Johann, Austria Sportplatzweg 7, Sankt Johann im Pongau, Sankt Johann im Pongau

1. Daniel Gappmaier (3,3,2,3) 11+3+3 2. Glenn Moi (2,3,2,2) 9+2+2 3. Jack Smith (2,1,3,3) 9+2+1 4. Kacper Andrzejewski (3,3,w,3) 9+3+w 5. Patrick Baek (1,2,2,2) 7+1 6. Ricards Ansviesulis (3,2,3,2) 10+1 7. Norbert Magosi (2,1,3,1) 7+0 8. Niklas Sayrio (0,2,1,1) 4+0 9. Kacper Szopa (0,1,1,1) 3 10. Jakub Sroka (1,0,1,w) 2 11. Luka Omerzel (1,0,0,0) 1 […]

Międzynarodowy Turniej Indywidualny

Dohren, Niemcy MSC Dohren, Dohren

1. Robert Lambert (3,3,3,2,3) 14+3+3 2. Kai Huckenbeck (3,3,2,3,3) 14+3+2 3. Timo Lahti (2,2,3,1,3) 11+2+1 4. Norick Blodorn (3,2,1,3,2) 11+2+0 5. Andrzej Lebiediew (3,1,2,3,3) 12+1 6. Jakub Jamróg (0,2,3,2,2) 9+1 7. Luke Becker (w,3,3,0,2) 8+0 8. Rene Deddens (1,3,1,2,0) 7+0 9. Dimitri Berge (2,1,0,2,2) 7 10. Sam Jensen (d,0,2,3,1) 6 11. Kevin Juhl Pedersen (2,2,2,0,0) […]

71. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Ostrów Wielkopolski, Polska Stadion Miejski, Ostrów Wielkopolski

1. Jakub Miśkowiak (3,3,3,3,2) 14 2. Jakub Krawczyk (3,2,3,3,2) 13 3. Bartosz Smektała (1,1,3,2,3) 10+3 4. Matias Nielsen (1,3,1,2,3) 10+2 5. Frederik Jakobsen (0,3,2,1,3) 9 6. Tomasz Gapiński (2,1,0,3,2) 8 7. Kacper Grzelak (3,2,0,2,1) 8 8. Damian Baliński (0,2,2,3,1) 8 9. Oliver Berntzon (2,2,1,d,3) 8 10. Adrian Cyfer (2,3,2,d,0) 7 11. Tim Sorensen (1,1,2,2,1) 7 […]

IM Włoch – Runda 8

Lonigo, Włochy Pista Speedway, Lonigo

1. Nicolas Covatti (3,3,2,3,3) 14+3 2. Paco Castagna (3,3,3,3,2) 14+2 3. Anze Grmek (2,2,3,3,3) 13+1 4. Mattia Carpanese (3,3,2,w,2) 10+0 5. Celina Liebmann (2,2,3,2,0) 9 6. Nicolas Vicentin (3,2,1,2,1) 9 7. Mattia Santinelli (0,1,2,3,w) 6 8. Niccolo Percotti (2,0,d,1,3) 6 9. Matteo Boncinelli (d,1,3,2,u) 6 10. Julian Kuny (1,1,2,u,1) 5 11. Omar Vezzaro (1,0,1,w,2) 4 […]

National Development League Riders’ Championship

Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington

1. Connor Bailey (3,3,3,3,3) 15 2. Max Clegg (2,2,2,3,3) 12+3 3. Jacob Hook (1,3,3,2,3) 12+2 4. Ashton Boughen (2,3,3,0,3) 11 5. Ben Morley (2,1,2,3,2) 10 6. Sam McGurk (1,2,3,2,1) 9 7. Freddy Hodder (3,2,2,1,1) 9 8. Ben Trigger (0,3,0,3,2) 8 9. Max Perry (3,0,1,2,0) 6 10. Danny Phillips (u/w,1,2,2,1) 6 11. Lee Complin (3,2,u/w,-,-) 5 […]

Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego pierwszego Króla Polski

Gniezno, Polska Stadion Start Gniezno S.A., Gniezno

1. Patryk Wojdyło (2,1,1,1,3) 8+2+3 2. Kacper Gomólski (3,2,2,2,1) 10+3+2 3. Jakub Jamróg (1,3,3,3,3) 13+2+1 4. Kevin Fajfer (3,3,1,1,2) 10+3+0 5. Robert Chmiel (2,3,0,3,3) 11+1 6. Szymon Szlauderbach (2,2,2,3,2,d) 11+d 7. Timo Lahti (2,0,2,3,2) 9+1 8. Hubert Łęgowik (3,1,3,2,w) 9+0 9. Zbigniew Suchecki (1,1,3,2,1) 8 10. Marko Lewiszyn (0,2,3,1,w) 6 11. Damian Ratajczak (d,0,2,1,3) 6 […]

Championship KO Cup (Finał): Scunthorpe Scorpions – Poole Pirates 47:43

Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe

Scunthorpe Scorpions: 47 1. Ryan Douglas (3,3,2,2,3) 13 2. Connor Mountain (1,0,2,0) 3 3. Simon Lambert (3,2,0,1) 6 4. Jake Allen (1,0,3,2) 6 5. Michael Palm Toft (3,2,1,1',1) 8+1 6. Nathan Ablitt (1',0,-,0) 1+1 7. Drew Kemp (2,1,1',3,3) 10+1 Poole Pirates: 43 1. Richard Lawson (2,3,2,3,0) 10 2. Anders Rowe zz 3. Ben Cook (0,1,3,2) […]

Olympique Individual

Wolverhampton, Wielka Brytania Monmore Green Dogs, Wolverhampton

1. Zach Cook (3,1,3,2,2) 11+3 2. Rory Schlein (1,3,2,2,3) 11+2 3. Tom Brennan (w,3,0,3,3) 9+1 4. Luke Becker (3,1,3,1,2) 10+0 5. Leon Flint (3,2,0,3,1) 9 6. Scott Nicholls (1,2,1,0,3) 7 7. Chris Harris (2,0,2,1,2) 7 8. Ryan Douglas (2,1,0,3,d) 6 9. Lewis Kerr (w,3,1,1,1) 6 10. Steve Worrall (0,3,2,w,-) 5 11. Simon Lambert (0,2,0,0,2) 4 […]

Puchar MACEC – Runda 2

Braiła, Rumunia Municipal Stadium, Braiła

1. Stanisław Melniczuk (3,3,3,2,3) 14+3 2. Jakub Valkovic (3,2,3,3,3) 14+2 3. Milen Manew (3,3,2,1,3) 12 4. Jan Macek (d,w,3,3,2) 8 5. Roman Kapustin (1,3,0,3,1) 8 6. Jakub Oleksiak (1,3,1,3,d) 8 7. Jaroslav Petrak (3,1,1,2,1) 8 8. Andrei Popa (1,1,2,2,2) 8 9. Witalij Łysak (2,2,3,0,0) 7 10. Andrij Rozaliuk (2,w,w,1,3) 6 11. Truls Kamhaug (2,w,2,w,2) 6 […]

Puchar AMD Krško – Memoriał Matije Duha

Krško, Słowenia Matije Gubca Stadium, Krško

1. Nick Skorja (3,3,3,3) 12+3+3 2. Anze Grmek (3,3,3,3) 12+3+2 3. Nicolas Vicentin (0,2,2,2) 6+2+1 4. William Drejer (1,2,2,2) 7+2+0 5. Paco Castagna (3,1,3,3) 10+1 6. Norbert Magosi (1,0,1,1) 3+1 7. Jakub Sroka (2,2,1,2) 7+0 8. Julian Kuny (2,0,1,w) 3+ns 9. Denis Stojs (2,3,2,1) 8 10. Niccolo Percotti (0,1,0,1) 2 11. Luka Omerzel (d,1,0,0) 1 […]

Championship KO Cup (Finał): Poole Pirates – Scunthorpe Scorpions 45:45

Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole

Poole Pirates: 45 1. Richard Lawson (1,3,0,3,3) 10 2. Anders Rowe (u/w,1,-,-) 1 3. Ben Cook (0,2,2',3,1) 8+1 4. Zach Cook (3,0,3,2) 8 5. Steve Worrall (2,3,1,1) 7 6. Kyle Newman (3,1,1,3,0,0,u/w) 8 7. Joe Thompson (2',1',0) 3+2 Scunthorpe Scorpions: 45 1. Ryan Douglas (2',1,2',2,2) 9+2 2. Simon Lambert (3,3,3,3,0) 12 3. Connor Mountain (2,2,1',2) […]

VI Memoriał Krystiana Rempały

Tarnów, Polska Stadion żużlowo - piłkarski "Jaskółcze Gniazdo", Tarnów

1. Jakub Jamróg (2,3,3,3,3) 14 2. Filip Seniuk (3,2,3,3,2) 13 3. Nazar Parnicki (2,3,2,3,2) 12 4. Ernest Koza (3,1,3,3,1) 11 5. Bartosz Bańbor (1,2,3,2,3) 11 6. Marko Lewiszyn (3,3,d,1,2) 9 7. Stanisław Melniczuk (2,2,2,2,1) 9 8. Antoni Mencel (3,0,1,1,3) 8 9. Kacper Andrzejewski (1,3,2,2,0) 8 10. Paweł Trześniewski (1,0,2,1,2) 6 11. Dawid Rempała (2,1,1,0,1) 5 […]

Farewell To Monmore

Wolverhampton, Wielka Brytania Monmore Green Dogs, Wolverhampton

Wolverhampton Wolves: 45 1. Ryan Douglas (0,3,2',2,0) 7+1 2. Luke Becker (3,3,2,1',1',3) 13+2 3. Sam Masters (0,-,-,-) 0 4. Steve Worrall (1,2',0,2) 5+1 5. Rory Schlein (3,3,2,1,1) 10 6. Zach Cook (2,1,0,1') 4+1 7. Leon Flint (1',2',1',2,0) 6+3 Wolves at Heart: 45 1. Richard Lawson (1',1,3,3) 8+1 2. Tom Brennan (2,0,3,2') 7+1 3. Chris Harris […]

IM Wielkiej Brytanii U19 – Finał

Birmingham, Wielka Brytania Perry Barr Greyhound Stadium, Birmingham

1. Dan Thomson (3,2,3,3,3) 14+3 2. Nathan Ablitt (3,3,3,2,3) 14+u/w 3. Joe Thompson (2,3,1,3,3) 12 4. Ben Trigger (1,3,3,3,d) 10 5. Freddie Hodder (3,3,0,2,2) 10 6. Sam McGurk (3,1,3,0,2) 9 7. Luke Killeen (2,2,d,3,0) 7 8. Max James (1,1,2,u,3) 7 9. Luke Harrison (u/w,2,2,2,1) 7 10. Mickie Simpson (2,1,1,2,1) 7 11. Jody Scott (2,0,0,1,2) 5 […]

IM Włoch – Runda 5

Terenzano, Włochy Terenzano Speedway, Terenzano

1. Nicolas Covatti (3,2,3,3,3) 14+3 2. Paco Castagna (2,2,2,3,3) 12+2 3. Anże Grmek (3,3,3,3,2) 14+1 4. Kacper Szopa (3,3,2,2,3) 13+0 5. Matteo Boncinelli (3,3,1,1,3) 11 6. Nicolas Vicentin (2,w,3,3,1) 9 7. Niccolo Percotti (2,2,1,2,2) 9 8. Kevin Cocco (2,3,0,2,1)) 8 9. Gregor Zorko (1,2,0,2,2) 7 10. Davide Vinante (1,1,3,1,0) 6 11. Mattia Santinelli (1,0,2,1,1) 5 […]

Ligue Nationale de Speedway – Finał

Marmande, Francja Moto-Club Marmandais, Marmande

Marmande: 48 1. Dimitri Berge (3,2,0,2,6!,3,2',1) 19+1 2. Mathieu Tresarrieu (2',-,-,-,-) 2+1 3. Steven Goret (3,d,2,3,3,1) 12 4. Antonio Lindback (1,2,2,2',3,0) 10+1 5. Jack Smith (1,w,0,1,0,0) 2 6. Philippe Berge (2,w,d,-,-,1) 3 Morizès: 57 1. Adam Ellis (1,3,3,3,2,0,2') 14+1 2. David Bellego (0,3,1,0,2,3) 9 3. Lukas Fienhage (0,1,3,2,3,2') 11+1 4. Chris Harris (2,1,3,1,1,4) 12 5. […]

IM Włoch – Runda 6

Terenzano, Włochy Terenzano Speedway, Terenzano

1. Nicolas Covatti (3,3,3,2,3) 14+3 2. Anze Grmek (3,3,2,3,2) 13+2 3. Paco Castagna (3,3,2,1,3) 12+1 4. Kacper Szopa (2,1,3,3,3) 12+0 5. Niccolo Percotti (1,2,3,3,3) 12 6. Nicolas Vicentin (3,2,3,2,1) 11 7. Kevin Cocco (2,1,1,2,2) 8 8. Omar Vezzaro (1,u/w,2,2,2) 6 9. Davide Vinante (0,2,1,1,1) 5 10. Mattia Santinelli (0,2,d,1,1) 5 11. Kevin Melato (0,1,2,0,0) 3 […]

NDL (Finał): Oxford Chargers – Leicester Lion Cubs 31:29

Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania

Oxford Chargers: 31 1. Jordan Jenkins (2,3,1) 6 2. Ryan Kinsley (1′,1,3,3) 8+1 3. Luke Killeen (2,1′,0) 3+1 4. Jody Scott (3,0,2) 5 5. Henry Atkins (1',3,3) 7+1 6. Jacob Clouting (2,1,0) 3 7. Jason Garrad (d,2,0) 2 Leicester Lion Cubs: 29 1. Dan Thompson (3,3,2) 8 2. Ashton Boughen (u/w,2',1',1') 4+3 3. Max Perry […]

ADAC-Cup

Wertle, Niemcy Rastdorfer Str. 80, Werlte

Peter Craven Memorial

Belle Vue (Manchester), Wielka Brytania National Speedway Stadium, Manchester

DME – Finał B

Gdańsk, Polska Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego, Gdańsk

Osterpokal

Güstrow, Niemcy MC Güstrow, Güstrow

DME – Finał A

Pardubice, Czechy Motoristů 300/300, Pardubice VI-Svítkov

ONK Speedway

Veenoord, Holandia Nieuweweg 3, Veenoord,, Veenoord

BP talent cup

Holstebro, Dania Holstebro Speedway Club, Holstebro

Master of Speedway

Moorwinkelsdamm, Niemcy MSC Moorwinkelsdamm, Moorwinkelsdamm

Autohauscup

Miśnia, Niemcy Motorsport-Club Meißen e.V., Meißen

DMPJ – Grupa E

Ostrów Wielkopolski, Polska Stadion Miejski, Ostrów Wielkopolski

Sandbahnrennen

Plattling, Niemcy ADAC Sandbahn-Rennen Plattling, Plattling

DMPJ – Grupa A

Bydgoszcz, Polska Stadion żużlowy Polonii Bydgoszcz, Bydgoszcz

Grasbahnrennen

Lüdinghausen, Niemcy Stadion Westfalenring, Lüdinghausen

Oberkrämerpokal

Wolfslake, Niemcy Wolfslake, Oberkrämer, Wolfslake

SEC Challenge

Daugavpils, Łotwa Lokomotīve Stadium, Daugavpils

DMPJ – Grupa A

Grudziądz, Polska Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz

DMPJ – Grupa B

Zielona Góra, Polska Wrocławska 69, Zielona Góra, Zielona Góra

DMPJ – Grupa E

Pardubice, Czechy Motoristů 300/300, Pardubice VI-Svítkov