Żużel widziany z trybun
Subiektywne spojrzenie na speedway oczami wieloletniego kibica żużlowego
Przejdź do treści
Artykuły
Ligi żużlowe
Polska
Krajowa Liga Żużlowa
Ekstraliga U24
DMPJ
Anglia
Premiership
Championship
BSN Series
National Development League
Szwecja
Bauhaus-Ligan
Allsvenskan
Division 1
Dania
SpeedwayLigaen
1.Div
2.Div
Niemcy
Bundesliga
Speedway Team Cup
Speedway Liga Nord
Czechy
Extraliga
1. Liga
Francja
Ligue Nationale de Speedway
Norwegia
1. Divisjon
Kalendarz imprez 2024
Terminarz 2024 wg obiektów
Klasa 250cc
Long Track
Grass Track
Sidecar
Tu byłem :)
Tory żużlowe
Fotorelacje
Kontakt
Wczytaj widok.
Wydarzenia
FIM Europe
Wydarzenia Search and Views Navigation
Szukaj
Wpisz słowo kluczowe. Szukaj wg słowa kluczowego Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia
Wydarzenie Views Navigation
List
List
Dzisiaj
Nadchodzące
Nadchodzące
Wybierz datę.
czerwiec 2024
sob.
8
8 czerwca, godz. 15:00
SEC – Finał 1
Debreczyn, Węgry
Debrecen Speedway, Debrecen
sob.
22
22 czerwca, godz. 00:00
MEP U19 – Finał
Piła, Polska
Stadion Żużlowy MOSiR, Piła
wt.
25
25 czerwca, godz. 00:00
MEP (250) – Finał 1
sob.
29
29 czerwca, godz. 00:00
IME U19 – Półfinał
Pilzno, Czechy
Univerzitní 15, Plzeň 3-Jižní Předměstí
lipiec 2024
sob.
6
6 lipca, godz. 00:00
IME (250) – Półfinał 1
Debreczyn, Węgry
Debrecen Speedway, Debrecen
sob.
6
6 lipca, godz. 00:00
IME (250) – Półfinał 2
Debreczyn, Węgry
Debrecen Speedway, Debrecen
niedz.
7
7 lipca, godz. 00:00
IME (250) – Finał
Debreczyn, Węgry
Debrecen Speedway, Debrecen
sob.
20
20 lipca, godz. 00:00
IME U19 – Półfinał
Varkaus, Finlandia
Varkaus Speedway Stadium, Varkaus
sob.
20
20 lipca, godz. 20:00
SEC – Finał 2
Grudziądz, Polska
Stadion GKM Grudziądz, Grudziądz
sob.
27
27 lipca, godz. 00:00
MEP – Półfinał
Teterow, Niemcy
MC MOUNTAIN RING TETEROW E. V., Teterow
sierpień 2024
sob.
24
24 sierpnia, godz. 00:00
DME U23 – Finał
Kraków, Polska
Klub Sportowy Wanda Kraków, Kraków
sob.
24
24 sierpnia, godz. 20:00
SEC – Finał 3
Güstrow, Niemcy
MC Güstrow, Güstrow
wrzesień 2024
niedz.
8
8 września, godz. 00:00
MEP (250) – Finał 2
Krško, Słowenia
Matije Gubca Stadium, Krško
wt.
10
10 września, godz. 18:00
MEP (250) – Finał 3
Praga, Czechy
U Vojtěšky 11, Praga
sob.
21
21 września, godz. 20:00
SEC – Finał 4
Chorzów, Polska
Stadion Śląski, Chorzów
październik 2024
czw.
3
3 października, godz. 00:00
IME U19 – Finał
Herxheim, Niemcy
Waldstadion, Herxheim bei Landau
niedz.
20
20 października, godz. 14:30
MEP – Finał
Lonigo, Włochy
Pista Speedway, Lonigo
Poprzednie
Wydarzenia
Dzisiaj
Następne
Wydarzenia
Zasubskrybuj kalendarz
Google Calendar
iCalendar
Outlook 365
Outlook Live
Export .ics file
Export Outlook .ics file