15 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Grindsted Speedway Klub Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
15 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Team Fjelsted Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
15 maja, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Sønderjylland Elite Speedway Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
22 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Team Fjelsted – Holsted Tigers Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
22 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Region Varde Elitesport Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
22 maja, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Sønderjylland Elite Speedway – Slangerup Speedway Klub Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
25 maja, godz. 10:15 1.Div: Slangerup – Brovst – Esbjerg – Munkebo Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
25 maja, godz. 13:00 1.Div: Holstebro – Holsted – Vojens – Fjelsted Holstebro, Dania Holstebro Speedway Club, Holstebro
28 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Esbjerg Vikings Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
29 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Grindsted Speedway Klub Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
29 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Sønderjylland Elite Speedway Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
29 maja, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Team Fjelsted Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
1 czerwca, godz. 10:00 1.Div: Holsted – Munkebo – Vojens – Brovst Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
1 czerwca, godz. 10:00 1.Div: Fjelsted – Holstebro – Slangerup – Esbjerg Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
1 czerwca, godz. 10:00 2.Div: Outrup – Holsted – Fladbro – Outrup Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
5 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Esbjerg Vikings Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
5 czerwca, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Sønderjylland Elite Speedway – Team Fjelsted Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
5 czerwca, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Holsted Tigers Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
8 czerwca, godz. 13:00 2.Div: Holsted – Outrup – Brovst – Esbjerg Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
11 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Region Varde Elitesport Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
12 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Sønderjylland Elite Speedway Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
12 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Team Fjelsted – Region Varde Elitesport Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
12 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Slangerup Speedway Klub Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
15 czerwca, godz. 10:00 1.Div: Esbjerg – Vojens – Munkebo – Holstebro Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
15 czerwca, godz. 10:00 1.Div: Brovst – Slangerup – Fjelsted – Holsted Brovst, Dania Over Søen 12, Brovst
15 czerwca, godz. 13:00 2.Div: Esbjerg – Holstebro – Outrup – Fladbro Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
19 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Team Fjelsted Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
19 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Region Varde Elitesport Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
19 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Holsted Tigers Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
22 czerwca, godz. 11:30 1.Div: Munkebo – Vojens – Holsted – Esbjerg Munkebo, Dania Munkebo Speedway Club, Munkebo
22 czerwca, godz. 13:00 1.Div: Holstebro – Brovst – Fjelsted – Slangerup Holstebro, Dania Holstebro Speedway Club, Holstebro
26 czerwca, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Esbjerg Vikings Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
26 czerwca, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Sønderjylland Elite Speedway – Grindsted Speedway Klub Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
26 czerwca, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Slangerup Speedway Klub Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
29 czerwca, godz. 10:00 1.Div: Brovst – Holsted – Esbjerg – Holstebro Brovst, Dania Over Søen 12, Brovst
29 czerwca, godz. 10:15 1.Div: Slangerup – Fjelsted – Munkebo – Vojens Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
29 czerwca, godz. 14:00 2.Div: Brovst – Esbjerg – Holsted – Holstebro Brovst, Dania Over Søen 12, Brovst
6 lipca, godz. 11:30 1.Div: Munkebo – Holstebro – Holsted – Slangerup Munkebo, Dania Munkebo Speedway Club, Munkebo
31 lipca, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Team Fjelsted Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
3 sierpnia, godz. 10:00 1.Div: Vojens – Esbjerg – Brovst – Fjelsted Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
3 sierpnia, godz. 10:00 1.Div: Holsted – Slangerup – Holstebro – Munkebo Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
3 sierpnia, godz. 13:00 2.Div: Holsted – Fladbro – Esbjerg – Brovst Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
9 sierpnia, godz. 18:00 SpeedwayLigaen: Esbjerg Vikings – Holsted Tigers Esbjerg (Korskro), Dania Granly Speedway Arena, Esbjerg
10 sierpnia, godz. 10:00 1.Div: Vojens – Holsted – Slangerup – Brovst Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
10 sierpnia, godz. 14:00 1.Div: Holstebro – Esbjerg – Fjelsted – Munkebo Holstebro, Dania Holstebro Speedway Club, Holstebro
10 sierpnia, godz. 14:00 2.Div: Holstebro – Esbjerg – Holsted – Outrup Holstebro, Dania Holstebro Speedway Club, Holstebro
14 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Grindsted Speedway Klub – Holsted Tigers Grindsted, Dania Grindsted Speedway klub, Grindsted
14 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Team Fjelsted – Esbjerg Vikings Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
14 sierpnia, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Sønderjylland Elite Speedway – Region Varde Elitesport Vojens, Dania Vojens Speedway Center, Vojens
17 sierpnia, godz. 10:00 2.Div: Outrup – Brovst – Fladbro – Esbjerg Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
21 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Slangerup Speedway Klub – Sønderjylland Elite Speedway Slangerup, Dania Hørup Skovvej 5, Slangerup, 3550
21 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Team Fjelsted Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
21 sierpnia, godz. 19:00 SpeedwayLigaen: Region Varde Elitesport – Grindsted Speedway Klub Outrup, Dania Outrup Speedway Club, Outrup
24 sierpnia, godz. 14:00 2.Div: Holstebro – Outrup – Brovst – Holsted Holstebro, Dania Holstebro Speedway Club, Holstebro
28 sierpnia, godz. 18:00 SpeedwayLigaen: Team Fjelsted – Slangerup Speedway Klub Fjelsted, Dania Fjelsted Speedway Klub, Fjelsted
28 sierpnia, godz. 18:30 SpeedwayLigaen: Holsted Tigers – Region Varde Elitesport Holsted, Dania Holsted Speedwaycenter, Holsted
7 września, godz. 10:00 2.Div: Fladbro – Holstebro – Esbjerg – Holsted Fladbro, Dania Fladbro Speedway Club, Fladbro