30 marca, godz. 20:00 Border Trophy: Berwick Bandits – Workington Comets Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
31 marca, godz. 16:00 Border Trophy: Workington Comets – Berwick Bandits Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
12 kwietnia, godz. 20:30 Championship KO Cup: Scunthorpe Scorpions – Plymouth Gladiators Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
13 kwietnia, godz. 20:00 Championship KO Cup: Plymouth Gladiators – Scunthorpe Scorpions Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
20 kwietnia, godz. 20:00 Championship KO Cup: Berwick Bandits – Plymouth or Scunthorpe Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
24 kwietnia, godz. 20:30 Championship KO Cup: Poole Pirates – Edinburgh Monarchs Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
26 kwietnia, godz. 20:30 Championship KO Cup: Glasgow Tigers – Oxford Cheetahs Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
26 kwietnia, godz. 20:30 Championship KO Cup: Redcar Bears – Workington Comets Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
27 kwietnia, godz. 20:30 Championship KO Cup: Plymouth Gladiators – Berwick Bandits Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
1 maja, godz. 20:30 Championship KO Cup: Oxford Cheetahs – Glasgow Tigers Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
3 maja, godz. 20:30 Championship: Glasgow Tigers – Workington Comets Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
3 maja, godz. 20:30 Championship: Redcar Bears – Scunthorpe Scorpions Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
3 maja, godz. 20:30 Championship KO Cup: Edinburgh Monarchs – Poole Pirates Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
4 maja, godz. 16:00 Championship KO Cup: Workington Comets – Redcar Bears Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
4 maja, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Poole Pirates Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
10 maja, godz. 20:30 Championship: Glasgow Tigers – Plymouth Gladiators Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
10 maja, godz. 20:30 Championship: Redcar Bears – Berwick Bandits Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
10 maja, godz. 20:30 Championship: Scunthorpe Scorpions – Oxford Cheetahs Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
11 maja, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Glasgow Tigers Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
11 maja, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Redcar Bears Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
14 maja, godz. 20:00 Championship: Plymouth Gladiators – Workington Comets Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
15 maja, godz. 20:30 Championship: Oxford Cheetahs – Redcar Bears Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
15 maja, godz. 20:30 Championship: Poole Pirates – Workington Comets Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
17 maja, godz. 20:30 Championship: Edinburgh Monarchs – Plymouth Gladiators Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
17 maja, godz. 20:30 Championship KO Cup: Scunthorpe Scorpions – Berwick Bandits Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
18 maja, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Edinburgh Monarchs Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
18 maja, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Plymouth Gladiators Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
24 maja, godz. 20:30 Championship: Glasgow Tigers – Redcar Bears Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
24 maja, godz. 20:30 Championship: Edinburgh Monarchs – Scunthorpe Scorpions Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
25 maja, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Oxford Cheetahs Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
25 maja, godz. 20:00 Championship: Plymouth Gladiators – Poole Pirates Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
29 maja, godz. 20:30 Championship: Oxford Cheetahs – Edinburgh Monarchs Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
29 maja, godz. 20:30 Championship: Poole Pirates – Berwick Bandits Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
31 maja, godz. 20:30 Championship: Scunthorpe Scorpions – Redcar Bears Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
1 czerwca, godz. 18:00 Championship: Redcar Bears – Glasgow Tigers Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
1 czerwca, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Scunthorpe Scorpions Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
4 czerwca, godz. 20:00 Championship: Plymouth Gladiators – Redcar Bears Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
5 czerwca, godz. 20:30 Championship: Oxford Cheetahs – Scunthorpe Scorpions Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
5 czerwca, godz. 20:30 Championship: Poole Pirates – Redcar Bears Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
7 czerwca, godz. 20:30 Championship: Edinburgh Monarchs – Oxford Cheetahs Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
7 czerwca, godz. 20:30 Championship: Scunthorpe Scorpions – Berwick Bandits Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
11 czerwca, godz. 20:00 Championship: Plymouth Gladiators – Berwick Bandits Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
14 czerwca, godz. 20:30 Championship: Redcar Bears – Edinburgh Monarchs Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
15 czerwca, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Plymouth Gladiators Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
19 czerwca, godz. 20:30 Championship: Oxford Cheetahs – Poole Pirates Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
21 czerwca, godz. 20:30 Championship: Edinburgh Monarchs – Poole Pirates Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
21 czerwca, godz. 20:30 Championship: Glasgow Tigers – Berwick Bandits Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
21 czerwca, godz. 20:30 Championship: Redcar Bears – Oxford Cheetahs Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
22 czerwca, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Scunthorpe Scorpions Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
22 czerwca, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Glasgow Tigers Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
26 czerwca, godz. 18:30 Championship: Oxford Cheetahs – Workington Comets Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
28 czerwca, godz. 20:00 Championship: Scunthorpe Scorpions – Edinburgh Monarchs Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
2 lipca, godz. 20:00 Championship: Plymouth Gladiators – Edinburgh Monarchs Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
3 lipca, godz. 20:30 Championship: Poole Pirates – Edinburgh Monarchs Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
5 lipca, godz. 20:30 Championship: Edinburgh Monarchs – Redcar Bears Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
5 lipca, godz. 20:30 Championship: Glasgow Tigers – Scunthorpe Scorpions Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
17 lipca, godz. 20:30 Championship: Poole Pirates – Plymouth Gladiators Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
19 lipca, godz. 20:30 Championship: Edinburgh Monarchs – Workington Comets Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
19 lipca, godz. 20:30 Championship: Redcar Bears – Poole Pirates Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
19 lipca, godz. 20:30 Championship: Scunthorpe Scorpions – Glasgow Tigers Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
20 lipca, godz. 20:00 Championship: Plymouth Gladiators – Oxford Cheetahs Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
24 lipca, godz. 20:30 Championship: Oxford Cheetahs – Berwick Bandits Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
26 lipca, godz. 20:30 Championship: Edinburgh Monarchs – Berwick Bandits Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
26 lipca, godz. 20:30 Championship: Glasgow Tigers – Poole Pirates Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
26 lipca, godz. 20:30 Championship: Scunthorpe Scorpions – Workington Comets Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
27 lipca, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Poole Pirates Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
27 lipca, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Edinburgh Monarchs Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
31 lipca, godz. 20:30 Championship: Poole Pirates – Glasgow Tigers Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
2 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Glasgow Tigers – Edinburgh Monarchs Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
2 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Redcar Bears – Workington Comets Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough
2 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Scunthorpe Scorpions – Plymouth Gladiators Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
3 sierpnia, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Redcar Bears Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
3 sierpnia, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Oxford Cheetahs Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
3 sierpnia, godz. 20:00 Championship: Plymouth Gladiators – Scunthorpe Scorpions Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
7 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Oxford Cheetahs – Plymouth Gladiators Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
7 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Poole Pirates – Scunthorpe Scorpions Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
9 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Edinburgh Monarchs – Glasgow Tigers Edynburg (Armadale), Wielka Brytania Edinburgh Monarchs Speedway, Armadale
9 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Scunthorpe Scorpions – Poole Pirates Scunthorpe, Wielka Brytania Eddie Wright Raceway, Scunthorpe
10 sierpnia, godz. 20:00 Championship: Plymouth Gladiators – Glasgow Tigers Plymouth, Wielka Brytania St Boniface Arena, Plymouth
10 sierpnia, godz. 20:00 Championship: Berwick Bandits – Workington Comets Berwick, Wielka Brytania Berwick Bandits Speedway, Berwick-upon-Tweed
11 sierpnia, godz. 16:00 Championship: Workington Comets – Berwick Bandits Workington, Wielka Brytania Derwent Park, Workington
14 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Poole Pirates – Oxford Cheetahs Poole, Wielka Brytania Poole Stadium, Poole
16 sierpnia, godz. 20:30 Championship League Pairs Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
21 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Oxford Cheetahs – Glasgow Tigers Oxford, Wielka Brytania Oxford Stadium, Sandy Lane, Oksford, Wielka Brytania
23 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Glasgow Tigers – Oxford Cheetahs Glasgow, Wielka Brytania Glasgow Tigers Speedway, Glasgow
23 sierpnia, godz. 20:30 Championship: Redcar Bears – Plymouth Gladiators Redcar (Middlesbrough), Wielka Brytania Motor Sports Park, Middlesbrough