Championship

26 marca
Leicester Lions v Birmingham Brummies – Championship KO Cup 64:26

2 kwietnia
Berwick Bandits – Birmingham Brummies 58:32
Leicester Lions – Scunthorpe Scorpions 62:28

5 kwietnia
Plymouth Gladiators v Poole Pirates – Championship KO Cup 42:48

6 kwietnia
Birmingham Brummies – Leicester Lions – Championship KO Cup 30:30
Poole Pirates – Plymouth Gladiators – Championship KO Cup 58:32

8 kwietnia
Redcar Bears – Plymouth Gladiators 48:42

9 kwietnia
Leicester Lions – Newcastle Diamonds 65:24

13 kwietnia
Birmingham Brummies – Poole Pirates (przełożone)
Oxford Cheetahs – Scunthorpe Scorpions 49:40

15 kwietnia
Poole Pirates – Oxford Cheetahs 58:32
Edinburgh Monarchs – Berwick Bandits 50:40
Glasgow Tigers – Newcastle Diamonds 67:23
Redcar Bears – Birmingham Brummies 50:40
Scunthorpe Scorpions – Leicester Lions 55:35

16 kwietnia
Berwick Bandits – Edinburgh Monarchs 56:34
Leicester Lions – Poole Pirates 48:42

17 kwietnia
Newcastle Diamonds – Edinburgh Monarchs  – Championship KO Cup 41:49

19 kwietnia
Plymouth Gladiators – Leicester Lions 60:30

20 kwietnia
Birmingham Brummies – Berwick Bandits 8:4 (przerwany)
Oxford Cheetahs – Poole Pirates 42:48

22 kwietnia
Glasgow Tigers – Berwick Bandits 56:34
Redcar Bears – Leicester Lions 48:42
Scunthorpe Scoprions – Birmingham Brummies 54:36
Edinburgh Monarchs – Newcastle Diamonds – Championship KO Cup 58:32

23 kwietnia
Berwick Bandits – Oxford Cheetahs 59:31
Leicester Lions – Glasgow Tigers 52:38

24 kwietnia
Newcastle Diamonds – Oxford Cheetahs 41:48

26 kwietnia
Plymouth Gladiators – Scunthorpe Scorpions 48:42

27 kwietnia
Poole Pirates – Birmingham Brummies 54:36
Oxford Cheetahs – Redcar Bears  – Championship KO Cup 47:43

29 kwietnia
Edinburgh Monarchs – Glasgow Tigers 39:51
Scunthorpe Scorpions – Plymouth Gladiators 42:48
Redcar Bears – Oxford Cheetahs – Championship KO Cup 51:39

30 kwietnia
Berwick Bandits – Newcastle Diamonds (godz. 18:00)
Leicester Lions – Redcar Bears (godz. 18:00)

1 maja
Glasgow Tigers – Edinburgh Monarchs (godz. 14:00)
Newcastle Diamonds – Berwick Bandits (godz. 15:00)

3 maja
Plymouth Gladiators – Poole Pirates (godz. 18:00)

4 maja
Birmingham Brummies – Scunthorpe Scorpions (godz. 18:30)

6 maja
Glasgow Tigers – Plymouth Gladiators (godz. 18:30)

7 maja
Leicester Lions – Oxford Cheetahs (godz. 18:00)

8 maja
Newcastle Diamonds – Glasgow Tigers (godz. 15:00)

10 maja
Plymouth Gladiators – Oxford Cheetahs (godz. 18:00)

11 maja
Oxford Cheetahs v Redcar Bears (godz. 18:30)
Poole Pirates – Newcastle Diamonds (godz. 18:30)

13 maja
Edinburgh Monarchs – Leicester Lions (godz. 18:30)
Redcar Bears – Poole Pirates (godz. 18:30)
Scunthorpe Scorpions – Oxford Cheetahs (godz. 18:30)

14 maja
Berwick Bandits – Redcar Bears (godz. 18:00)

15 maja
Newcastle Diamonds – Scunthorpe Scorpions (godz. 14:00)

17 maja
Plymouth Gladiators – Berwick Bandits (godz. 18:00)
Oxford Cheetahs – Birmingham Brummies (godz. 18:30)

18 maja
Birmingham Brummies – Oxford Cheetahs (godz. 18:30)
Poole Pirates v Berwick Bandits (godz. 18:30)

20 maja
Edinburgh Monarchs – Redcar Bears (godz. 18:30)
Glasgow Tigers v Poole Pirates (godz. 18:30)
Scunthorpe Scorpions – Newcastle Diamonds (godz. 18:30)

22 maja
Redcar Bears – Edinburgh Monarchs (godz. 13:00)

27 maja
Edinburgh Monarchs – Birmingham Brummies (godz. 18:30)

28 maja
Berwick Bandits – Glasgow Tigers (godz. 18:00)

29 maja
Newcastle Diamonds – Redcar Bears (godz. 15:00)

31 maja
Plymouth Gladiators – Edinburgh Monarchs (godz. 18:00)

1 czerwca
Birmingham Brummies – Leicester Lions (godz. 18:30)
Poole Pirates – Edinburgh Monarchs (godz. 18:30)

3 czerwca
Scunthorpe Scorpions – Redcar Bears (godz. 18:30)

4 czerwca
Berwick Bandits – Leicester Lions (godz. 17:30)

5 czerwca
Redcar Bears – Scunthorpe Scorpions (godz. 13:00)
Leicester Lions – Berwick Bandits (godz. 15:00)

7 czerwca
Plymouth Gladiators – Birmingham Brummies (godz. 18:00)

8 czerwca
Birmingham Brummies – Edinburgh Monarchs (godz. 18:30)
Oxford Cheetahs – Newcastle Diamonds (godz. 18:30)
Poole Pirates – Leicester Lions (godz. 18:30)

10 czerwca
Edinburgh Monarchs – Newcastle Diamonds (godz. 18:30)
Redcar Bears – Oxford Cheetahs (godz. 18:30)
Scunthorpe Scorpions – Glasgow Tigers (godz. 18:30)

11 czerwca
Leicester Lions – Plymouth Gladiators (godz. 18:00)

12 czerwca
Glasgow Tigers – Scunthorpe Scorpions (godz. 14:00)
Newcastle Diamonds – Leicester Lions (godz. 15:00)

15 czerwca
Birmingham Brummies – Plymouth Gladiators (godz. 18:30)

17 czerwca
Glasgow Tigers – Oxford Cheetahs (godz. 18:30)
Scunthorpe Scorpions – Poole Pirates (godz. 18:30)

19 czerwca
Redcar Bears – Glasgow Tigers (godz. 13:00)
Newcastle Diamonds – Birmingham Brummies (godz. 15:00)

21 czerwca
Plymouth Gladiators – Newcastle Diamonds (godz. 18:00)

22 czerwca
Birmingham Brummies – Redcar Bears (godz. 18:30)
Oxford Cheetahs – Glasgow Tigers (godz. 18:30)
Poole Pirates – Plymouth Gladiators (godz. 18:30)

24 czerwca
Edinburgh Monarchs – Oxford Cheetahs (godz. 18:30)
Redcar Bears – Newcastle Diamonds (godz. 18:30)

25 czerwca
Berwick Bandits – Scunthorpe Scorpions (godz. 18:00)
Leicester Lions v Birmingham Brummies (godz. 18:00)

26 czerwca
Newcastle Diamonds – Poole Pirates (godz. 15:00)

28 czerwca
Plymouth Gladiators – Glasgow Tigers (godz. 18:00)

29 czerwca
Birmingham Brummies – Newcastle Diamonds (godz. 18:30)
Oxford Cheetahs – Leicester Lions (godz. 18:30)

1 lipca
Edinburgh Monarchs – Scunthorpe Scorpions (godz. 18:30)
Glasgow Tigers – Redcar Bears (godz. 18:30)

2 lipca
Championship League Riders’ Championship (Poole) (godz. 17:00)

3 lipca
Scunthorpe Scorpions – Edinburgh Monarchs (godz. 14:00)

6 lipca
Birmingham Brummies – Glasgow Tigers (godz. 18:30)
Oxford Cheetahs – Plymouth Gladiators (godz. 18:30)

8 lipca
Edinburgh Monarchs – Poole Pirates (godz. 18:30)
Glasgow Tigers – Leicester Lions (godz. 18:30)
Redcar Bears – Berwick Bandits (godz. 18:30)
Scunthorpe Scorpions – Newcastle Diamonds (godz. 18:30) – Summer Trophy (Northern)

9 lipca
Berwick Bandits – Poole Pirates (godz. 18:00)

10 lipca
Newcastle Diamonds – Edinburgh Monarchs (godz. 15:00)

12 lipca
Plymouth Gladiators – Birmingham Brummies (godz. 18:00) – Summer Trophy (Southern)

13 lipca
Oxford Cheetahs – Berwick Bandits (godz. 18:30)
Poole Pirates – Glasgow Tigers (godz. 18:30)
Birmingham Brummies – Plymouth Gladiators (godz. 18:30) – Summer Trophy (Southern)

15 lipca
Glasgow Tigers – Berwick Bandits (godz. 18:30) – Summer Trophy (Scottish)
Redcar Bears – Leicester Lions (godz. 18:30) – Summer Trophy (Northern)

16 lipca
Leicester Lions – Edinburgh Monarchs (godz. 18:00)

17 lipca
Newcastle Diamonds – Redcar Bears (godz. 15:00) – Summer Trophy (Northern)

19 lipca
Plymouth Gladiators – Poole Pirates (godz. 18:00) – Summer Trophy (Southern)
Oxford Cheetahs – Birmingham Brummies (godz. 18:30) – Summer Trophy (Southern)

20 lipca
Poole Pirates – Scunthorpe Scorpions (godz. 18:30)
Birmingham Brummies – Oxford Cheetahs (godz. 18:30) – Summer Trophy (Southern)

22 lipca
Edinburgh Monarchs – Berwick Bandits (godz. 18:30) – Summer Trophy (Scottish)
Redcar Bears – Newcastle Diamonds (godz. 18:30) – Summer Trophy (Northern)
Scunthorpe Scorpions – Leicester Lions (godz. 18:30) – Summer Trophy (Northern)

23 lipca
Berwick Bandits – Edinburgh Monarchs (godz. 18:00) – Summer Trophy (Scottish)
Leicester Lions – Newcastle Diamonds (godz. 18:00) – Summer Trophy (Northern)

24 lipca
Newcastle Diamonds – Scunthorpe Scorpions (godz. 15:00) – Summer Trophy (Northern)

26 lipca
Plymouth Gladiators – Oxford Cheetahs (godz. 18:00) – Summer Trophy (Southern)

27 lipca
Birmingham Brummies – Poole Pirates (godz. 18:30) – Summer Trophy (Southern)
Oxford Cheetahs – Plymouth Gladiators (godz. 18:30) – Summer Trophy (Southern)

29 lipca
Edinburgh Monarchs – Glasgow Tigers (godz. 18:30) – Summer Trophy (Scottish)
Scunthorpe Scorpions – Redcar Bears (godz. 18:30) – Summer Trophy (Northern)

30 lipca
Berwick Bandits – Glasgow Tigers (godz. 18:00) – Summer Trophy (Scottish)
Leicester Lions – Redcar Bears (godz. 18:00) – Summer Trophy (Northern)

31 lipca
Glasgow Tigers – Edinburgh Monarchs (godz. 14:00) – Summer Trophy (Scottish)
Newcastle Diamonds – Leicester Lions (godz. 15:00) – Summer Trophy (Northern)

2 sierpnia
Oxford Cheetahs – Poole Pirates (godz. 18:30) – Summer Trophy (Southern)

3 sierpnia
Poole Pirates – Oxford Cheetahs (godz. 18:30) – Summer Trophy (Southern)

5 sierpnia
Edinburgh Monarchs – Plymouth Gladiators (godz. 18:30)
Glasgow Tigers – Birmingham Brummies (godz. 18:30)
Redcar Bears – Scunthorpe Scorpions (godz. 18:30) – Summer Trophy (Northern)

6 sierpnia
Berwick Bandits – Plymouth Gladiators (godz. 17:30)
Leicester Lions – Scunthorpe Scorpions (godz. 18:00) – Summer Trophy (Northern)

7 sierpnia
Newcastle Diamonds – Plymouth Gladiators (godz. 15:00)

10 sierpnia
Poole Pirates – Plymouth Gladiators (godz. 18:30) – Summer Trophy (Southern)

12 sierpnia
Championship Pairs (Oxford)

16 sierpnia
Plymouth Gladiators – Redcar Bears (godz. 18:00)

17 sierpnia
Oxford Cheetahs – Edinburgh Monarchs (godz. 18:30)
Poole Pirates – Redcar Bears (godz. 18:30)

19 sierpnia
Scunthorpe Scorpions – Berwick Bandits (godz. 18:30)

Składy drużyn:

BERWICK
Chris Harris
Leon Flint
Kyle Bickley
Ricky Wells
Jye Etheridge
Theo Pijper
Ty Proctor

BIRMINGHAM
Ashley Morris
James Shanes
Josh Auty
Stefan Nielsen

EDINBURGH
James Sarjeant
Lasse Fredriksen
Josh Pickering
Jacob Hook
Kye Thomson
Paco Castagna
Sam Masters

GLASGOW
Connor Bailey
Tom Brennan
Danyon Hume
Benjamin Basso
Ulrich Ostergaard
Broc Nicol
Craig Cook

LEICESTER
Connor Mountain
Nick Morris
Richie Worrall
Dan Thompson
Joe Thompson
Kyle Howarth
Anders Rowe

NEWCASTLE
Max Clegg
James Wright
Matt Wethers
Paul Starke
Bradley Wilson-Dean
George Congreve
Lee Complin

OXFORD
Scott Nicholls
Troy Batchelor
Cameron Heeps
Kyle Newman
Jack Thomas
Josh MacDonald
Dillon Ruml

PLYMOUTH
Henry Atkins
Alfie Bowtell
Michael Palm Toft
Edward Kennett
Hans Andersen
Dan Gilkes
Ben Barker

POOLE
Steve Worrall
Danny King
Nathan Ablitt
Ben Cook
Zach Cook
Drew Kemp
Richard Lawson

REDCAR
Charles Wright
Jordan Jenkins
Erik Riss
Lewis Kerr
Kasper Andersen
Adam Roynon
Jason Edwards

SCUNTHORPE
Ryan Kinsley
Zaine Kennedy
Jordan Palin
Simon Lambert
Tero Aarnio
Jake Allen
Ryan Douglas