National Development League

29 marca
Plymouth Centurions – Kent Royals 38:52

8 kwietnia
Armadale Devils – Berwick Bullets 38:52

9 kwietnia
Berwick Bullets – Oxford Chargers 50:40

12 kwietnia
Plymouth Centurions – Belle Vue Colts 53:37

15 kwietnia
Belle Vue Colts – Plymouth Centurions 58:32

16 kwietnia
Berwick Bullets – Armadale Devils 56:28

24 kwietnia
Mildenhall Fen Tigers – Kent Royals – NDL KO Cup 51:39

1 maja
Kent Royals – Mildenhall Fen Tigers (godz. 11:00) – NDL KO Cup

4 maja
Oxford Chargers – Berwick Bullets (godz. 18:30)

6 maja
Armadale Devils – Oxford Chargers (godz. 18:30)
Belle Vue Colts – Leicester Lion Cubs (godz. 18:30)

7 maja
Berwick Bullets – Belle Vue Colts (godz. 18:00)

14 maja
Leicester Lion Cubs v Belle Vue Colts (godz. 18:00)

15 maja
Kent Royals – Leicester Lion Cubs (godz. 11:00)
Mildenhall Fen Tigers v Plymouth Centurions (godz. 14:00)

21 maja
Berwick Bullets – Kent Royals (godz. 18:00)
Leicester Lion Cubs – Mildenhall Fen Tigers (godz. 18:00)

24 maja
Plymouth Centurions – Leicester Lion Cubs (godz. 18:00)

27 maja
Belle Vue Colts – Armadale Devils (godz. 18:30)

1 czerwca
Oxford Chargers – Plymouth Centurions (godz. 18:30)

2 czerwca
Belle Vue Colts – Oxford Chargers (godz. 12:00)

4 czerwca
Berwick Bullets – Leicester Lion Cubs (godz. 19:15)

5 czerwca
Mildenhall Fen Tigers – Belle Vue Colts (godz. 14:00)
Leicester Lion Cubs – Berwick Bullets (godz. 16:45)

11 czerwca
Leicester Lion Cubs – Plymouth Centurions (godz. 19:45)

14 czerwca
Plymouth Centurions – Oxford Chargers (godz. 18:00)

17 czerwca
Armadale Devils – Mildenhall Fen Tigers (godz. 18:30)

18 czerwca
Berwick Bullets – Mildenhall Fen Tigers (godz. 18:00)
Leicester Lion Cubs – Kent Royals (godz. 18:00)

24 czerwca
Belle Vue Colts – Berwick Bullets (godz. 18:30)

26 czerwca
Mildenhall Fen Tigers – Leicester Lion Cubs (godz. 14:00)

2 lipca
Berwick Bullets – Leicester Lion Cubs (godz. 18:00) – NDL KO Cup

3 lipca
Leicester Lion Cubs – Berwick Bullets (godz. 15:00) – NDL KO Cup

5 lipca
Plymouth Centurions – Mildenhall Fen Tigers (godz. 18:00)

9 lipca
Leicester Lion Cubs – Oxford Chargers (godz. 18:00)

10 lipca
Kent Royals – Berwick Bullets (godz. 11:00)

15 lipca
Armadale Devils – Kent Royals (godz. 18:30)

16 lipca
Leicester Lion Cubs – Armadale Devils (godz. 19:45)

17 lipca
Mildenhall Fen Tigers – Armadale Devils (godz. 14:00)

20 lipca
Oxford Chargers – Leicester Lion Cubs (godz. 18:30)

24 lipca
Kent Royals – Oxford Chargers (godz. 11:00)

31 lipca
Mildenhall Fen Tigers – Kent Royals (godz. 14:00)

3 sierpnia
Oxford Chargers – Armadale Devils (godz. 18:30)

5 sierpnia
Belle Vue Colts – Kent Royals (godz. 18:30)

6 sierpnia
Armadale Devils – Plymouth Centurions (godz. 14:00)
Berwick Bullets – Plymouth Centurions (godz. 19:15)

9 sierpnia
Plymouth Centurions – Berwick Bullets (godz. 18:00)

10 sierpnia
Oxford Chargers – Belle Vue Colts (godz. 18:30)

19 sierpnia
Belle Vue Colts – Mildenhall Fen Tigers (godz. 18:30)

20 sierpnia
National League Pairs (Leicester) (godz. 18:00)

21 sierpnia
Kent Royals – Mildenhall Fen Tigers (godz. 11:00)

23 sierpnia
Plymouth Centurions – Armadale Devils (godz. 18:00)

24 sierpnia
Oxford Chargers – Mildenhall Fen Tigers (godz. 18:30)

26 sierpnia
Armadale Devils – Belle Vue Colts (godz. 18:30)

28 sierpnia
Mildenhall Fen Tigers – Oxford Chargers (godz. 14:00)

1 września
Kent Royals – Armadale Devils (godz. 11:00)
Mildenhall Fen Tigers – Berwick Bullets (godz. 14:00)

7 września
Oxford Chargers – Kent Royals (godz. 18:30)

11 września
Kent Royals – Belle Vue Colts (godz. 11:00)

23 września
Armadale Devils – Leicester Lion Cubs (godz. 18:30)

Składy drużyn:

ARMADALE
Danny Phillips
Tom Woolley

BELLE VUE
Jack Smith
Jack Parkinson-Blackburn
Harry McGurk
Sam McGurk
Archie Freeman
Nathan Ablitt
Freddy Hodder

BERWICK
Kyle Bickley
Greg Blair
Ace Pijper
Kieran Douglas
Luke Crang
Ben Rathbone

KENT
Ben Morley
Danno Verge
Alfie Bowtell
Joe Alcock
Chris Watts
Jamie Halder
Sam Woolley

LEICESTER
Connor Coles
Tom Spencer
Mickie Simpson
Joe Thompson
Vinnie Foord
Max Perry
Dan Thompson

MILDENHALL
Sam Bebee
Elliot Kelly
Ryan Kinsley
Alex Spooner
Josh Warren
Jason Edwards
Luke Muff

OXFORD
Jordan Jenkins
Nathan Stoneman
Sam Hagon
Ben Hopwood
Jacob Clouting

PLYMOUTH
Henry Atkins
Richard Andrews
Adam Extance
Dan Gilkes
Eli Meadows
Ben Trigger
Connor King