Prezentacja Falubazu 2013

W mroźnej zimowej scenerii zaprezentowany został Stemat Falubaz Zielona Góra AD 2013. Sama impreza będąca jednym z elementów niedzielnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy była udana. Przybyli wszyscy obecni żużlowcy spod znaku Myszki Miki, a dodatkowo owacyjnie przywitamy Ukrainiec Alex Loktajew, który rozwiał wszelkie spekulacje przedłużając kontrakt z zielonogórskim klubem o kolejne dwa lata oraz Adam Strzelec.

Kontrakt z wychowankiem Unii Leszno Kamilem Adamczewskim tak naprawdę zamknął pewien etap szkolenia w Falubazie. Widać, że powrót na tron jest najważniejszym celem. A do osiągnięcia tego celu potrzebni są ludzi, którzy potrafią walczyć o punkty. Najwidoczniej nie ma już miejsca na naukę w ekstralidze i to jest zrozumiałe, bo tak naprawdę medale są tym, co potrafi utwierdzić kibiców w przekonaniu, że obecna ekipa działaczy rzeczywiście jest grupą właściwych ludzi na właściwym miejscu. Cel jest więc prosty – złoto.

Oprócz tych, którzy na scenie się pokazali są także ci, których zabrakło, o których nawet nie wspomniano. Kacper Rogowski zakończył krótką zawodniczą przygodę z żużlem. Coś jednak przez ten czas pokazał i chyba można było poświęcić minutę na zwyczajne pożegnanie. W porównaniu z latami ubiegłymi nie było także ikony zielonogórskiego żużla, co zapewne ma związek z dramatycznym poziomem szkolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *