7 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Piraterna Motala Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
7 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Indianerna Kumla Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
7 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Lejonen Gislaved Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
7 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Västervik Speedway Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
14 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Rospiggarna Hallstavik Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
14 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Vargarna Norrköping Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
14 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Smederna Eskilstuna Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
14 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Dackarna Malilla Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
21 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Piraterna Motala Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
21 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Lejonen Gislaved Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
21 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Dackarna Malilla Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
21 maja, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Västervik Speedway Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
4 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Rospiggarna Hallstavik Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
4 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Smederna Eskilstuna Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
4 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Vargarna Norrköping Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
4 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Indianerna Kumla Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
11 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Vargarna Norrköping Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
11 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Piraterna Motala Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
11 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Dackarna Malilla Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
11 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Västervik Speedway Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
18 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Indianerna Kumla Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
18 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Lejonen Gislaved Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
18 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Västervik Speedway Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
18 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Smederna Eskilstuna Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
25 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Rospiggarna Hallstavik Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
25 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Dackarna Malilla Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
25 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Piraterna Motala Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
25 czerwca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Vargarna Norrköping Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
2 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Indianerna Kumla Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
2 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Lejonen Gislaved Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
2 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Västervik Speedway Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
2 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Rospiggarna Hallstavik Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
3 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Smederna Eskilstuna Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
3 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Dackarna Malilla Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
3 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Piraterna Motala Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
3 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Vargarna Norrköping Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
16 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Smederna Eskilstuna Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
16 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Indianerna Kumla Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
16 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Rospiggarna Hallstavik Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
16 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Lejonen Gislaved Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
23 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Dackarna Malilla Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
23 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Västervik Speedway Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
23 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Piraterna Motala Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
23 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Lejonen Gislaved Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
30 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Rospiggarna Hallstavik Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
30 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Indianerna Kumla Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
30 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Smederna Eskilstuna Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik
30 lipca, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Vargarna Norrköping Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
6 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Rospiggarna Hallstavik – Västervik Speedway Hallstavik, Szwecja Rospiggarna Speedway, Hallstavik
6 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Vargarna Norrköping – Lejonen Gislaved Norrköping, Szwecja Vargarna Speedway, Norrköping
6 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Smederna Eskilstuna – Piraterna Motala Eskilstuna, Szwecja Gröndals Motorsportområde, Eskilstuna
6 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Dackarna Malilla – Indianerna Kumla Målilla, Szwecja Dackarna AB, Målilla
13 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Lejonen Gislaved – Rospiggarna Hallstavik Gislaved, Szwecja EPAB Arena, Gislaved
13 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Indianerna Kumla – Smederna Eskilstuna Kumla, Szwecja Glottra Skog Arena, Kumla
13 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Piraterna Motala – Dackarna Malilla Motala, Szwecja Motala Arena, Motala
13 sierpnia, godz. 00:00 BAUHAUS Ligan: Västervik Speedway – Vargarna Norrköping Västervik, Szwecja Stena Arena, Västervik