Extraliga – Drużynowe Mistrzostwa Czech

I. SC INTERTEAM: 38
9. David Pacalaj (2,0,0,0,1) 3
10. Zdeněk Holub (2,2,2,W/U) 6
11. Adrian Gała (3,2,3,3,3) 14
12. Filip Hájek (0) 0
19. Martin Vaculík (3,3,3,3,3) 15

II. AK 3ton Slaný: 31
5. Eduard Krčmář (2,3,1,2,D) 8
6. Michal Dudek – ns
7. Zdeněk Simota (3,1,3,2,0) 9
8. Jakub Valkovič (1,0,1,0,2) 4
18. Jakub Jamróg (1,3,1,3,2) 10

III. AMK ZP Pardubice: 28
13. Patryk Dudek (2,2,3,3,1) 11
14. Václav Milík (3,3,2,2,3) 13
15. Patrik Mikel (0,0,0,0) 0
16. Hynek Štichauer (0,1,2,1,0) 4
20. Daniel Šilchán (0) 0

IV: AK Markéta Praha: 26
1. Ondřej Smetana (1,1,2) 4
2. Petr Chlupáč (3,0,0,2,1) 6
3. Jan Kvěch (0,1,1,2,1) 5
4. Michal Škurla (1,0) 1
17. Josef Franc (2,4!,1,1,2) 10

Źródło: speedwynews.pl

Indywidualny Puchar Czech: 1. turniej

1. Zdenek Simota – 15 (3,3,3,3,3)
2. Hynek Stichauer – 13+3 (3,3,2,2,3)
3. Jan Kvech – 13+2 (3,2,3,3,2)
4. Petr Chlupac – 12 (2,3,3,2,2)
5. Martin Gavenda – 10 (2,1,1,3,3)
6. Daniel Klima – 9 (2,3,0,1,3)
7. Jaroslav Petrak – 9 (2,2,3,0,2)
8. Michal Skurla – 9 (3,1,1,2,2)
9. Michal Dudek – 8 (d,2,2,3,1)
10. Daniel Silhan – 6 (1,1,2,1,1)
11. Jan Macek – 4 (0,0,2,1,1)
12. Filip Hajek – 4 (1,0,u,2,1)
13. Milan Dobias – 3 (0,2,1,0,0)
14. Vaclav Kvech – 3 (1,0,1,1,0)
15. Pavel Kuchar (250 ccm) – 2 (1,1,0,0,0)
16. Michal Bastecky (250 ccm) – 0 (0,0,0,0,0)
17. Frantisek Klier – ns
18. Roman Marek – ns

Źródło: sportowefakty.wp.pl/zuzel

1. Liga – Czechy

I. AK Markéta Praha: 31
10. Jan Kvěch (3,2,3,2) 10
11. Petr Chlupáč (2,2,3,3) 10
12. Filip Hájek (2,0,1) 3
16. Daniel Klíma (1,3,1,3) 8

II. Walbo Railway Kopřivnice: 25
1. Martin Málek (3,1,1,2,1) 8
2. Michal Škurla (2,3,3,3,1) 12
3. Jan Macek (2,1,2,0) 5
13. Roman Marek (w) 0

III. Speedway Club Žarnovica: 18
4. Michal Tomka (w,3,0,1,1) 5
5. Jakub Valkovič (1,0,1,3) 5
6. Michal Danko (0) 0
14. David Pacalaj (1,1,2,2,2) 8

IV. AMK ZP Pardubice: 16
7. Martin Gavenda (3,1,2,3,0) 9
8. Daniel Šilhán (0,0) 0
9. Patrik Mikel (0,d,d,0) 0
15. Jaroslav Petrák (2,3,2) 7

Źródło: speedwaynews.pl

IM Czech: 1. finał

1. Václav Milík (AMK Zlata Prilba Pardubice) (3,3,3,3,3) 15
2. Zdeněk Holub (AK Markéta Praga) (3,2,2,3,3) 13
3. Jan Kvěch (AK Markéta Praga) (2,1,3,2,3) 11
4. Ondřej Smetana (AK Markéta Praga) (1,2,3,2,2) 10
5. Martin Málek (AK Březolupy) (3,1,2,2,1) 9
6. Zdeněk Simota (PK Pilzno) (2,3,1,1,2) 9
7. Eduard Krčmář (AK Slaný) (W,3,1,3,2) 9
8. Josef Franc (AK Markéta Praga) (1,2,3,W/2min,3) 9
9. Hynek Štichauer (AMK Zlata Prilba Pardubice) (2,2,0,3,1) 8
10. Petr Chlupáč (AK Markéta Praga) (1,3,2,D,1) 7
11. Michal Škurla (AK Markéta Praga) (2,1,2,W,2) 7
12. Matěj Kůs (AK Markéta Praga) (3,D,D,-,-) 3
13. Jaroslav Petrák (AMK Zlata Prilba Pardubice) (0,0,1,2,0) 3
14. Filip Hájek (AK Markéta Praga) (1,1,0,1,0) 3
15. Martin Gavenda (AK Březolupy) (0,0,D,1,1) 2
16. Patrik Mikel (AMK Zlata Prilba Pardubice) (0,D,1,-,-) 1
17. Daniel Klíma (AK Markéta Praga) (0,1,0) 1
18. Daniel Šilhán (AMK Zlata Prilba Pardubice) (0,0) 0

Źródło: speedwaynews.pl